Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aşırı hız yaptığı otomobiliyle, benzin istasyonundan yola çıkan moktosiklete çaptı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaldırımda yürüyen üniversiteliyi ezdi

ORTAKÖY'de, Rum asıllı Türk vatandaşı Panayotis Papayuvan, aşırı hız yaptığı otomobiliyle, benzin istasyonundan yola çıkan moktosiklete çaptı. Kontrolden çıkan otomobil daha sonra kaldırıma çıkarak, üniversite öğrencisi Nadir Alioğlu'nu (42) altına aldı. Kazada, Alioğlu olay yerinde yaşamını yitirirken, yaralanan iki kişi hastaneye kaldırıldı.

Kaza, dün saat 19.00 sıralarında Muallim Naci Caddesi Kuruçeşme Arena önü Sarıyer yönünde meydana geldi. İddialara göre, 34 FY 7596 plakalı Toyota otomobiliyle aşırı hız yapan Panayotis Papayuvan, 6X1V1 plakalı motosikletiyle benzin istasyonundan çıkan İtalyan Pado Sevetti’ye çarptı. Kontrolden çıkan otomobil daha sonra otobüs durağına çarparak, kaldırıma çıktı. Savrulan otomobil, bu sırada kaldırımda yürüyen Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Nadir Alioğlu'na çarptı. Otomobilin altında ezilen Alioğlu olay yerinde yaşamını yitirdi.

Yaralanan Pado Sevetti ve Panayotis Papayuvan ambulansla Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavisi ayakta yapılan Panayotis Papayuvan gözaltına alınarak, Arnavutköy Polis Merkeszi'ne götürüldü. Tedaviye alınan Pado Sevetti'nin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Çarpan otomobilin önünde gitarı bulunan Nadir Alioğlu'nun cesedi yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...9&b=Kaldirimda yuruyen universiteliyi ezdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Arena'nın önündeki o düzlük pek tehlikeli :\

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin :(

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Allah rahmet eylesin... Kazaya karışan bir otomobil, bir motosiklet ve 1 yaya... Benim burdan çıkardığım olay demekki yaya dolaşmak motordan daha tehlikeliymiş..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Şerefsiz insan. İtliğinin karşılığında bak neler sergiledi. Yazık değil mi ölen ve yaralananlara...
    Gözünü sevdiğimin arap ülkeleri. Ve kara denuz..
    Öldürdün mu ? O zaman sende ölecesun dahaaa...! Uşağum paşka seceneğun kalmayii.. O zaman kimseyi öldürme adam gibi yaşa. Tek kurtuluş bu..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yağışlarla beraber kaç gundur araç kazaları duyuyoruz ne acı verıci bir durum araç suruculerı nın yolda ki davranışlarınıda göruyoruz hiç kimse şartların dışında kaza yapan motosıklet suruculerıne mana bulmasın gazete yazarlarına başlık atanlara seslenıyorum
    MOTOSIKLET ÖLÜM getırdı dıye başlık yazanlara seslenıyorum ALLAH rahmet eylesın olan yaya ya oldu

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağışlarla beraber kaç gundur araç kazaları duyuyoruz ne acı verıci bir durum araç suruculerı nın yolda ki davranışlarınıda göruyoruz hiç kimse şartların dışında kaza yapan motosıklet suruculerıne mana bulmasın gazete yazarlarına başlık atanlara seslenıyorum
    MOTOSIKLET ÖLÜM getırdı dıye başlık yazanlara seslenıyorum ALLAH rahmet eylesın olan yaya ya oldu
    Ağzına sağlık abicim ama bir gazete bunu yazarsa :
    motora çarpmamak için yayayı ezdi, yazarlar...
    yine kabak motorcuya patlar..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    olan ile ölenin çaresi yoktur ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabır versin o gerizekalıyıda ıslah etsin
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    yazık günah kaldırımda bile yürürken heran insanın üstüne araba çıkabiliyo bu ülkede çok kötü bir haber ya motorlular gene ucuz yırtmış Allah rahmet eylesin o soysuz da inşallah nasibi şekilde cezalandırılır
    Motosiklet mucidi

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Ölene Allah'tan rahmet dilerken yaralılara da geçmiş olsun.

Aşırı hız merakı yine kazaya yol açmış..

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Allah rahmet eylesin
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    en büyük suç motor sürücüsünde, araç ne kadar hızlı olursa olsun iyice bakıp ona göre yola çıkmalıydı
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    42 yaşında üni mi okuyormuş

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Allah rahmet eylesin..

Bazen bir şefkat tokadı lazım oluyor insanların kendini bilmesi için.. İyi ki vakti zamanında öğrenmişim kendi çapımda bişiler.

Bi zamanlar İstanbul a gidip gelirken kimse tarafından sollanmadığımı hatırlıyorum. Yada sert duruş kalkışlarla yanımdakinin midesini ağzına getirdiğimi.. şimdi alakası yok.

ilim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilemezsen bu nice okumaktır.. umarım toplum olarak çabuk gelişmenin bir yolunu buluruz.

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Dün bende doblo, kangoo ne haltsa apaçinin biri yüzünden kaza yapıyordum. Sanayi mahallesinden sonraki maslağa giden düzlükte sol şeritte giderken hızım 100-110 ters bir şekilde bu hıyar beni solladı bende sellektör yaptım uyarmak için, herif 4'lüleri yaktı yavaşladı sol şeritin ortasında o hızlı ilerleyen şeritte durdu! gelde çarp diye

Bende durdum biliyorum ki geçmeye kalksam beni sıkıştıracaktı it arkadan gelen arabaları hesap edin. Sonra bir minibüsün kıçında devam etti sarıyer yönüne doğru böyle 500yüz babanın çocuklarına dikkat etmek lazım piyasada çok
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şerefsiz insan. İtliğinin karşılığında bak neler sergiledi. Yazık değil mi ölen ve yaralananlara...
    Gözünü sevdiğimin arap ülkeleri. Ve kara denuz..
    Öldürdün mu ? O zaman sende ölecesun dahaaa...! Uşağum paşka seceneğun kalmayii.. O zaman kimseyi öldürme adam gibi yaşa. Tek kurtuluş bu..
    Kim ne derse desin aynen katılıyorum. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Bunu yani bu tür suçları kaza kategorisinden çıkartıp Ağır Ceza da yargılayacaksın. Kibarca duygu ve hislerimi belirteyim dedim zat-ı muhtereme.
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Çok üzücü birdurum Ya
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Doru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende doblo, kangoo ne haltsa apaçinin biri yüzünden kaza yapıyordum. Sanayi mahallesinden sonraki maslağa giden düzlükte sol şeritte giderken hızım 100-110 ters bir şekilde bu hıyar beni solladı bende sellektör yaptım uyarmak için, herif 4'lüleri yaktı yavaşladı sol şeritin ortasında o hızlı ilerleyen şeritte durdu! gelde çarp diye

Bende durdum biliyorum ki geçmeye kalksam beni sıkıştıracaktı it arkadan gelen arabaları hesap edin. Sonra bir minibüsün kıçında devam etti sarıyer yönüne doğru böyle 500yüz babanın çocuklarına dikkat etmek lazım piyasada çok
    Onlara genel de şerrefsiz , kansız , ahlaksız , cibildiyetsiz diyoruz. Öyle durum da kaldığın da beddua et İnşallah tutar da layıklarını bulurlar.
    Atın yiğidine doru , adamın yiğidine deli derler.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bazen sadece beddua yeterli olmuyor

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı Doru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlara genel de şerrefsiz , kansız , ahlaksız , cibildiyetsiz diyoruz. Öyle durum da kaldığın da beddua et İnşallah tutar da layıklarını bulurlar.
    Böyle durumda genelde "zürriyetini" diye devam ettiriyorum. Hepsini kapsıyor sonuçta

Bazen de beddua ediyorum. Ama yakında böyle birtanesini hacamat edeceğim sanırım, kendimden korkuyorum.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler