Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Antalyada Kaza ve Ölüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Allah cc. Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rehmet eylesin.:( Ama şu bariyerler bıktırdı artık Resmen Giyotin yav yeter artık bi an önce çözüm bulunması lazım :(

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bulruz buruz bu bariyerlere bi çözüm ama önce tüm türkiye yollarının bir an önce boyamamız lazım devletimiz öyle diyo

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. çok kötü
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Mekanı cennet olur inşallah.Ailesine baş sağlığı diliyorum.Lütfen arkadaşlar daha dikkatli olalım

romeomustdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DR-Z 400 S

Motosiklet kazası ile ilgili yorumlar " yorumsuz"

Aşağıdaki yorumlar, www.haberturk.com'daki bu habere ait yapılan yorumlardır !

Misafir 23.09.2009 12:04

hayatta çok iyi bildiğim şeylerden biri motosikletin ölüme sakatlığa davetıye çıkaran en kolay araç oldugudur.bu yüzden motor kazası yapıp da ölene acımam.bile bile neden hayatınla oynarsın arkadaş..hızmış adrenalınmiş..örnek işte

--------------------------------------------------------------------------------

Misafir 23.09.2009 12:01

allah rahmet eylesin ama motor sürücüleride bütün yolların kendine ait oldugunu sanıyorlar. gecen gun e-5 de sol seritte yaklasık 110 ile gidiyorum, hava sıcak malum camda acık elimde dısarda, moturun biri bariyer ile aramda öle bir gectiki az daha kolumu alıp getiriyordu. sol seritte giderken kimin aklına gelir sol aynaya bakmak....

--------------------------------------------------------------------------------

Misafir 23.09.2009 11:10

motosiklet sürücüleri deli gibi tehlikeli bir şekilde gidiyor hem kendini hem sürücüleri tehlikeye sokuyor bir bakıyorsunuz dikiz aynasında bir motosikletli

Misafir 23.09.2009 10:55

motorsiklet kazalarının yüzde 70 de suçlu olan taraf motorsiklet sürücüleridir.bunun sebeplerinin başında da bu sürücülerin şerit kullanım kurallarına uymamaları gelmektedir.ikinci sırada aşırı hız ve yetersiz donanım gelmektedir.

Misafir 23.09.2009 10:46

otomobil sürücüleri motosikletleri ve üzerindeki insanları bir karınca gibi gördükleri için bir çok kaza oluyor. eminim ki bu kazada da bir otomobil sürücüsü çocuğun üzerine aracını sürüp düşürmüştür.

Misafir 23.09.2009 10:45

aynı olay merterde olmuştu. yine motosiklet yine hız ve yine bariyere çarpma ve kopan bir kafa..

acımıyorum motosikletle kaza yapanlara..dünya onların gibi hareket ediyorlar.cok dikkatsizler..diyecek söz yok.allah rahmet eylesin.

Misafir 23.09.2009 10:37

aileler motosikleti kesinlikle engellemeli ve çocuklarının karşısına dikilmeli...

Misafir 23.09.2009 10:36

1-motorsiklet sürücüleri cahil,eğitimsiz 2-yol şartları,bariyerler vs.motorsikletler düşünülmeden tasarlanıyor,3-)motorsiklet sürücülerinin çoğu tam donanımlı kıyafetleri olmadan sürüşe çıkıyorlar 4-diğer sürücüler motorsikletleri trafikte bir araç olarak görmüyor çünki bilgi ve eğitimleri yok, şunu asla unutmayın motorsiklet araba değildir,motorsiklet kullanmak keyifli olduğu kadar ciddi bir iştir, sonuç olarak kazaların hiçbirinde motorsiklet suçlu değildir!!!haaa bua arada neyimiz doğruki bu doğru olsun!!!

Misafir 23.09.2009 10:28

bu ülkede motorsiklet sürücüleri düşünülerek bariyer çalışması yapılmıyor ne yazıkki, tam anlamıyla giyotin

insan acizdir, muhtaçtır, fazla artislik yapmamalıdır.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

kuyucadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Allah rahmet eylesin...
    durmak yok... yola devam.....

selam dünyalı ben dostum......

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH cc rahmet etsin Geride kalanlarada sabırlar versin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ALLAH mekanınıcennet eylesinn gençmiş daha...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

cok uzucu bı haber :(

arkadaslar olay yerını ben kendım gordum... bu olay gercek we cok kotu bı olay elımızdekı motorları baska motorlarla yarıstıran arkadaslar yapmasın... dıkkatlı olsun herkez kazadakı motor YBR 125 sıyah motorun arkasında ' herturlu salınır yazısı bulunuo ' :s cok kotu bı haber allah aılesıne yardımcı ve sabır eylesın... mekanı cennet olsunn

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar herkes kask demiş ama ne alakası var kaskla bunun tamamen bariyerin yapısıyla alakalı aradaki demirlerden kaynaklanıyor. Allah rahmet eylesin...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Kazada ölen kişiye Allahtan rahmet ve yakınlarına sabır dilerim.

Bariyerlerin gözden geçirilmesi ve motosikletlilerin güvenliği de dikkate alınarak yeniden dizayn edilmesi yaralanma ve ölümleri asgari seviyeye indirecektir. Çevre yollarında ve otobanlarda kaza geçiren motosiklet sürücüleri genelde bariyer nedeni ile ciddi yaralanma ya da ölüm ile karşı karşıya kalıyor.

Fakat bizler burada sabaha kadar yazsak dahi bu durumu dış dünyada duyurmak ile alacağımız yolun yanından bile geçemeyiz. Mümkün mertebe, motosiklete uzak kişilere dahi bu tarz ince ama önemli detaylar hakkında bilgi vererek insalardaki bilinci artırmalıyız.

Şahsen ben kendi adıma böyle bir çaba içindeyim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

tanrinin_kirbaci34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdi yok
    allah rahmet eylesın yakınlarına başsaglıgı dılıyorum allah sabırlar versın. arkadasımız gercektende cok gencmıs. tabıkı bunu n gençle yaslıyla cok alakası var bır arkadasımın dedıgı gıbı gencler bıraz daha bılıncsızce hız derdınde bu tur olayları unutmayıp kulagımıza küpe yapsak bu oranlar dahada aza düşecektır emınım.kendınızı dusunmuyorsanız sevdıkerınızı dusunun
    ve bununla beraber bu devlet ne zaman tedbır almaya baslayacak merak edıyorum daha kac ınsan bu barıyerler yuzunden can verecek
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Allah rahmet eylesin. . .
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Var
    Allah rahmet eylesin..

Motorcular hakkinda düsünülen bunlar.
    Haksizda degiller bazen sanirim.

Birkackere yazdim ama yine yazayim.
    Trafikte en cok kaza yapanlarin yaslari 18-25 arasi.

Alıntı romeomustdie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki yorumlar, www.haberturk.com'daki bu habere ait yapılan yorumlardır !

Misafir 23.09.2009 12:04

hayatta çok iyi bildiğim şeylerden biri motosikletin ölüme sakatlığa davetıye çıkaran en kolay araç oldugudur.bu yüzden motor kazası yapıp da ölene acımam.bile bile neden hayatınla oynarsın arkadaş..hızmış adrenalınmiş..örnek işte

Misafir 23.09.2009 12:01

allah rahmet eylesin ama motor sürücüleride bütün yolların kendine ait oldugunu sanıyorlar. gecen gun e-5 de sol seritte yaklasık 110 ile gidiyorum, hava sıcak malum camda acık elimde dısarda, moturun biri bariyer ile aramda öle bir gectiki az daha kolumu alıp getiriyordu. sol seritte giderken kimin aklına gelir sol aynaya bakmak....

Misafir 23.09.2009 11:10

motosiklet sürücüleri deli gibi tehlikeli bir şekilde gidiyor hem kendini hem sürücüleri tehlikeye sokuyor bir bakıyorsunuz dikiz aynasında bir motosikletli

Misafir 23.09.2009 10:55

motorsiklet kazalarının yüzde 70 de suçlu olan taraf motorsiklet sürücüleridir.bunun sebeplerinin başında da bu sürücülerin şerit kullanım kurallarına uymamaları gelmektedir.ikinci sırada aşırı hız ve yetersiz donanım gelmektedir.

aynı olay merterde olmuştu. yine motosiklet yine hız ve yine bariyere çarpma ve kopan bir kafa..

acımıyorum motosikletle kaza yapanlara..dünya onların gibi hareket ediyorlar.cok dikkatsizler..diyecek söz yok.allah rahmet eylesin.

Misafir 23.09.2009 10:37

aileler motosikleti kesinlikle engellemeli ve çocuklarının karşısına dikilmeli...

Misafir 23.09.2009 10:36

1-motorsiklet sürücüleri cahil,eğitimsiz 2-yol şartları,bariyerler vs.motorsikletler düşünülmeden tasarlanıyor,3-)motorsiklet sürücülerinin çoğu tam donanımlı kıyafetleri olmadan sürüşe çıkıyorlar 4-diğer sürücüler motorsikletleri trafikte bir araç olarak görmüyor çünki bilgi ve eğitimleri yok, şunu asla unutmayın motorsiklet araba değildir,motorsiklet kullanmak keyifli olduğu kadar ciddi bir iştir, sonuç olarak kazaların hiçbirinde motorsiklet suçlu değildir!!!haaa bua arada neyimiz doğruki bu doğru olsun!!!

Misafir 23.09.2009 10:28

bu ülkede motorsiklet sürücüleri düşünülerek bariyer çalışması yapılmıyor ne yazıkki, tam anlamıyla giyotin

Motosikleti
    kymco super 8 gitti city 10 geldi
    ölen arkadas bizim komsuydu pek tanımam ama allah rahmet eylesin arkadaslar lutfen dıkkatli olalım

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkes kask demiş ama ne alakası var kaskla bunun tamamen bariyerin yapısıyla alakalı aradaki demirlerden kaynaklanıyor. Allah rahmet eylesin...
    Bencede kaskla alakası yok..3 yıl önce bi bayramın 2.günüydü, kurbanmı ramazanmı hatırlayamıyorum, boğaz köprüsünde aynı olay olmuştu, kız arkadaşıda vardı yanında, ben o zaman motor nedir bilmezdim arabayla geçiyodum karşıya, söylemesi zor ama rahmetlinin kafası kask ile birlikte gelmişti bizim şeride :(
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, yakınlarına sabırlar diliyorum. inş.son olur...
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    honda beat
    başımız sağ olsun.lütfen mont ve kasklarımızı takalım.çok kötü birşeyy

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler