Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Acı kaybımız Gökçen Yılmaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Mekanı cennet olsun, allahım ailesine sabırlar versin.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    allah ailesine sabır versin, çok üzücü

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence burada tartışmanın suçlu aramanın yeri ve zamanı değil sadece..taziyelerinizi bildirirseniz daha iyi olur...
    Bence tam yeri. Diğer sürücülerin bilgilereceği bir topik olur. Bu kazayla ilgili başka topik açılacaksa dediğin yerinde olur ama ben sanmıyorum "Gökçe kazasının analizi" diye bir topik açılacağını. Herşey burada dökülsün.
    Yeni bir "Gökçe kazası"nın olmasını zorlaştırmış oluruz.

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    uzun zamandır girmiyordum bek bi girdik ilk bu haberi aldım allah rahmet etsin.ya cok üzülüyorum bu gibi haberlere.gerçi şuanda bende kaza yaptım bacagım kırık yatıyorum ama allah daha beterlerinden korusun hepimizi

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tam yeri. Diğer sürücülerin bilgilereceği bir topik olur. Bu kazayla ilgili başka topik açılacaksa dediğin yerinde olur ama ben sanmıyorum "Gökçe kazasının analizi" diye bir topik açılacağını. Herşey burada dökülsün.
    Yeni bir "Gökçe kazası"nın olmasını zorlaştırmış oluruz.
    demek istediğimde bu zaten Hatalı sollama yapmış boşverin gerisini demek kolaya kaçmak olur tabi Hatalı sollama yaptıysa ...
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır versin...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demek istediğimde bu zaten Hatalı sollama yapmış boşverin gerisini demek kolaya kaçmak olur tabi Hatalı sollama yaptıysa ...
    ben kaza yerini ve motorun kamyon altındaki görüntüsünü gördum tesadüfen ogun yola çıkmıştım......evet arkaşımız hatalı sollama yapmış...kamyon sürücüsü kendi şeridinde duruyodu....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Shadow 750 C4

Başsağlığı

Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum.mekanın cennet olsun

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    ALLAH rahmet edsin.Geride kalan yakınlarına allah sabırlar versin...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Allah rahmet eylesin...
    Yakınlarına sabır diliyorum...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Çok sevdiğim arkadaşım MERT' in vesilesi ile tanıştığım dünya tatlısı Gökçen, sen zeki bir kızdın, nasıl yaptın, neden yaptın, neden tecrübesizliğinle çıktın o yollara, seni anlamayanlarla! Ne desek ne önemi var artık! Koltuğuma mıhlandım nasıl oluru düşünüyorum, bu nasıl olur. İlk önce okudum anlamadım tekrar tekrar taki MERT' i arayana kadar. Allah ailene sevdiklerine sabırlar versin. Sana ise Allah katında senin kadar güzellikler nasip olsun. Benden yana hakkım helal olsun.Ruhun şadolsun Dünya güzeli.
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Allah rahmet eylesin. Bir günde binlerce insan hayatını kaybediyor ama motorcu olması ve motor kazasında ölmesi bbeni biraz daha çok üzüyor.

Trafik raporunda hatalı sollama sonucunda öldüğünden başka hiçbişey yazmayacak. Ona kimlerin 650 cc motor aldırdığı kimlerin gitmesi için gaz verdiği gibi. Tanrı herkese akıl vermiş. İnsan kendini tartabilmesi lazım. Aklının değilde özgür ruhunun kölesi olursan gazete de 4 satır yazıyla haberin geçer, sevdiklerin Allah rahmet eylesin der iki gün sonra adını bile hatırlayan olmaz. Bu işler böyle arkadaşlar. Bu ölüm kaçıncı örnek olacak bilmiyorum ama belki örnek alma zamanı gelmiştir ne dersiniz.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. Tum mesajlari okudum, gercekten cok cok uzuldum ..........

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler tartışmanın yeri bu taziye topiği değil,yeni topik açın orada tartışılsın derim ben.
    Vefat eden Kardeşimize Allahtan rahmet dilerim tekrar.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Gazeteler nerdeyse 2'şer kere geçti haberi. Toprağa verilmiş, mekanı cennet olsun.

Değerli Motosiklet Sevdalıları,

Öncelikle hepimizin başı saolsun.. HEPİMİZİN diyorum, çünkü Motorsiklet'e gönül veren her insan evladı bizimle aynı duyguları paylaşan birer Motorsiklet Dünyası Vatandaşı gibidir..

Bilindiği üzere,Motokeyif ve kardeş sitesi Enduroad geçtiğimiz günlerde ''Onlar Bizimde Çocuklarımız'' isimli yardım faaliyeti başlattılar.

Bu gezi çerçevesinde motokeyif ve Enduroad üyesi 6 motor İstanbul'dan yola çıkarak Giresun'a vardılar bağış için toplanan defter,kırtasiye malzemesi vs. yi yetkili mercilere teslim etttiler.Sonrada daha evvelden belirlenen rota ile güzergahlarına devam ettiler.

Katılımcı arkadaşlarımız enduroad ve motokeyif sitesi üyeleridir.Gerek yola çıkarken,gerekte seyahat esnasında site üyeleri dışında hiç kimse geziye dahil olmamıştır.

Evvelsi gün bir bayan arkadaşımız kendi aralarında buna benzer bir Karadeniz gezisi yaparak Trabzona kadar gitmiş,fakat dönüş yolunda Samsun çıkışı Toptepe mevkiinde kaza yaparak maalesef hayatını kaybetmiştir.

Önemle hatırlatmak isteriz ki,MK-ER sitelerinin düzenlemiş olduğu yardım amaçlı gezi,yardımların teslim edilmesinden sonra program dahilinde devam etmektedir.Bu 6 motorcu arkadaşımızı 15-16 Ağustos tarihlerinde dönmelerini beklemekteyiz.

Buradaki bazı arkadaşlarımızın yazdığı yazılar asılsızdır arkadaşlar. Lütfen diğer siteleri kötülerken çok iyi bilgi edinin. Aynı durum motosiklet.net'in başına da gelebilir arkadaşlar.. Kendinize yapılmasını istemeyeceğiniz bişeyi başkasına da yapmayın.. Olayı saptırmamaya, konuyu dağıtmamaya özen gösterelim.

Bizler,motorsiklet kullanıcıları olarak,gerek yol emniyeti gerekse kişisel koruma donanımı açısından her arkadaşımızı ve üyemizi en yüksek düzeyde tutmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Gökçen arkadaşımıza Allah'tan rahmet,yakınlarına da başsağlığı dileriz.

Saygılarımızla.
    Motokeyif.com Yönetim

Motosikleti
    Piaggio X9 Evolution ArTÇıSı ;)
    Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarınada sabırlarlar versin... :(
    :cherry: :cherry: :cherry:

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İSTANBUL'dan 8'i bayan toplam 13 arkadaşı ile

2 Ağustos günü motosikletleri ile Karadeniz turuna çıkmak için Pendik çıkışındaki bir benzin istasyonunda 8'i bayan 13 arkadaşı ile buluştu.

Kızının arkadaşları ile birlikte karadeniz turuna çıktığını belirten baba Şemsettin Yılmaz, "Kızım Karadeniz turuna çıkmıştı.

SON FOTOĞRAFI

buradaki arkadaş diyorki.

Alıntı morph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Motosiklet Sevdalıları,

Evvelsi gün bir bayan arkadaşımız kendi aralarında buna benzer bir Karadeniz gezisi yaparak Trabzona kadar gitmiş,fakat dönüş yolunda Samsun çıkışı Toptepe mevkiinde kaza yaparak maalesef hayatını kaybetmiştir.

Saygılarımızla.
    Motokeyif.com Yönetim
    hangisi doğru tek başınamıydı değilmiydi?
    Anlışılan acemi bir konvoy yol alınmış ve ne kadar acıki hatalı sollama ile gerçekleşmiş gözüküyor kaza tabi solladığı araç geçmemesi için mantık dışı hareketler yapmadıysa.Sitelere forumlara ve motorcu arkadaşlara hakkaten büyük işler düşüyor kendimizi tekrar tekrar sorgulamalıyız arkadaşlar gerekli olan bilinç ve teknik bilgilerimizi edinmeliyiz diyorum.Can gidiyor arkadaşlar Can daha değerlisi varmı ya ?

Halbüsem gayet iyi bi şekilde belli başlı koruma önlemlerini de almış gözüküyor.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler