Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

farklı tür bi kaza yaptım 18 saat gözlem altında azraille kör ebe oynadım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    yaa gördün mü bak kask takmazsan neler olacağını allah korusun orda ölebilirdin de geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    geçmiş olsun arkadaşım..allah korumuş ya gözüne falan gelseydi...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    İmla işareti kullanmadan o kadar uzun yazmışsın ki, anlamak için iki kez okumak zorunda kaldım. KYCD ve htmetin gibi benimde başında kask olmadığını anlamam zaman aldı.

Öldürmeyen Allah öldürmüyor; yan sehpa iki kez benim kafama çarpacak o hızda, bu yazıyı diil mezartaşını okuyor olurdunuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Hey allam ya.Harbiden baya farklı tür bi kaza olmuş.Bu motorun sağından solundan sarkan parçalar ne kadar tehlikeliymiş meğersem.Adamın kafasını delecekmiş nerdeyse.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    motorcu olun arkadaşlar, apaçi olmayın. kaskı sadece kaza ihtimaline karşı takan arkadaşlar var hala maalesef. oysa bu örnekte de gördüğünüz gibi kask denilen meretin işe yaraması için ille motordan düşmeniz gerekmiyor. aynı şey geçen benim başıma gelen gibi de olabilirdi. solladığım kamyonun tekerinden fırlayan küçücük bir taş parçasının kaska vurunca çıkardığı sesi duymalıydınız. direkt öldürücü bir durum. bırakın onu, kafanız kalın diyelim, kafaya çarpacak taş etkilemez, ya gözünüze gelecek olsa?...

onun için hep derim, yavaş ya da hızlı olunca değil, durduğunuz yerde motorun üstünde bile kaskınız başınızda olsun. durduğunuz yerde bile dengeyi kaybedip, düşüp, kafayı bier taşa vurma riski var.

bununla geçmiş olsun...

geçmiş olsun. bana da kuş çarpmıştı mont varken karnıma iyi acıtmıştı hızlıydım. mont olmasa veya kaskım olmayıp kuş kafama çarpsa çok feci

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. bana da kuş çarpmıştı mont varken karnıma iyi acıtmıştı hızlıydım. mont olmasa veya kaskım olmayıp kuş kafama çarpsa çok feci
    Kuşu bırak ufacık uçan böcekler bile 30-40 km hızla giderken çarpınca mahvediyo adamı.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla geçmiş olsun diyeceğim ama yazdıklarından bişey anladıysam o da kafana bişey çarptığı. sonra küçükken başına gelen bir şeyden bahsetmişsin sanırım. sonra 12 saat yok 22 saat falan demişsin. hayati tehlike yok belli yazabildiğine göre. lakin sanırım ne olduysa biraz sert olmuş kopmuşsun dünyadan belli.. biraz daha sakinleşince ayrıntılıca paylaşırsın. tekrar geçmiş olsun. kendine dikkat et.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin dediğin kask olsaymış sana birşey olmuycakmış.. Kendin ettin kendin buluyorsun yani

Çok geçmiş olsun kulağına küpe olmuştur kasksız yola çıkmassın artık.

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    haha olay trajikomik yorumlar daha komik siz beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün yozgatlı bende yozgatlıyım yaaa kask alsana kardeşim hadi pahalısını alamıyorsun 30 tl lik bile korur seni o durumda

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kardeş enteresan bir kaza yı ucuz atlatmışsın, zaten dersini almışsın bizede geçmiş olsun demek düşer ,ALLAH acil şifalar versin, ama birazda komik olmuş ,gülmedim desem yalan olur

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    çok geçmiş olsun arkadaşım. ama ben de bazı arkadaşların dediği gibi yazını anlamak için birkaç kez okumak zorunda kaldım. zor anladım kask takmadığını ve de kafana kaya düşmediğini.
    herneyse inşallah ders olmuştur sana, Allah beterinden korusun.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    1-geçen gün adaland a gittim rafting e bindik. adamlar bisikletçilrin kaskı gibi kasklardan verdiler. rafting alanında kafayı çarpacak bişi yokki diye kendi kendime düşünmeden de duramadım bir kaç dakika sonra anladım nedenini eşim küreği yol bayonca 6-7 defa kafa vurdu suyla boğuşurken
    2- scoter ile yolda 80-90 ile giderken çukura girdim ön çmurluk tan bir parça fırladı ve gözlerime doğru vurdu..(hem kaskım takılıydı hemde vizörü kapalı) gözüm çıkabilirdi.
    3-önde giden kamyonda mıcır sıçradı..
    4- arı vizörde patladı önümü göremedim

vs. vs. vs....
    geçmiş olsun..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Motor gibi süratli hareket eden bir araca biniyorsun ve sehba gibi tehlikeli bir yerde bulunan malzemeyi iple bağlıyorsun . Siz dua edinde arka lastiğe dolanıp takla atmadınız . Kızmayın ama bu size güzel bir ders olsa gerek . Çok geçmiş olsun . Kendiniz etmişsiniz kendiniz bulmuşsunuz . Kask takmamak ise cabası .

Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    O kadar hata ve hala hayattasın, şanslısın, çok geçmiş olsun. Allah akıl fikir versin. Bin kere motordan düşüp kask takmayanlar gibi değilsindir umarım. Yazının şeklini kafana aldığın darbeye veriyorum. Tekrar geçmiş olsun.
    Grand Dink 150cc

geçmiş olsun kardeş, gördüğün gibi kazanın nerden geldiği belli olmuyor, verilmiş sadakan varmış. kasksız yola çıkma 50mt bile olsa.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Burada dikkatimi çeken 2 şey söz konusu 1.cisi ne olursa olsun KASK TAKMALIYDIN. Kask takmadan motorun üzerinde durmak bile tehlikeli olduğunu artık anlamamız lazım.

2.olarak kullandığımız motorun kalitesi. Motorlarımız en ufak bir hatayı affetmiyor ben honda kullanmama rağmen gaz telim kopup düşmüştüm. Evet belki 10binlerce km de bir hata ama senin kullandığın çinde üretilen motorlar o kadar sorun çıkarıyor ki bu sorunlar hayati tehlikeler yaşamana sebeb oluyor.

Eğer param yok kaliteli motor alamam diyorsan da o zaman hiç almamak daha iyi çünki hiç birşey senin canından daha kıymetli değil.

Tekrar geçmiş olsun
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun ALLAH beterinden saklasın.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Dedeefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmla işareti kullanmadan o kadar uzun yazmışsın ki, anlamak için iki kez okumak zorunda kaldım. KYCD ve htmetin gibi benimde başında kask olmadığını anlamam zaman aldı.

Öldürmeyen Allah öldürmüyor; yan sehpa iki kez benim kafama çarpacak o hızda, bu yazıyı diil mezartaşını okuyor olurdunuz.
    keşke yan sehba olsaydı orta sehba uclarıda topuz demir yığını içi dolu demir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 PM ----------

Alıntı snaken adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha olay trajikomik yorumlar daha komik siz beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün yozgatlı bende yozgatlıyım yaaa kask alsana kardeşim hadi pahalısını alamıyorsun 30 tl lik bile korur seni o durumda
    kaskım var zaten takıcam bundan sonra

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rmz Kalipso 100
    Gecmis Olsun Kask Sart

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler