Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Güle güle aşkım..(ExTReMa)

Motovento
    REKLAM ALANI
    peoples - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus 250i
    allah kavuştursun

15 ay ayrı kalıcaz diye sakın üzülme

iyi yanından düşün hiç degilse takvime bakıp şu tarihte gelicek diyerek
    teseli olabilrsin

bu büyük bir şanstr

dünyada sevdigni ne zaman döneceginii bilmeden gurbete gönderen öyle çok insan var ki

bir de böylesini düşün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    HeHe Emrah git oLm git git de . . .

Şaka bi yana ; güle güle git kardeşim Yolum düşerse saana uğrarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    hayırlı tezkereler.Allah kavustursun...
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Allah kavuştursun,sağ sağlim gider gelir inşallah.Ben askerden döneli bir buçuk ay oldu,geçen gün gitmeden önce foruma yazdıklarımı okuyorum da nasıl geçmiş zaman diyorum Merak etme derlerya hep sayılı gün çabuk geçer gerçekten de öyle.Hayırlı tezkereler diyelim arkadaşımıza.
    Bir gün mutlaka ...

tuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabikide üzüleceksin dediğim gibi kolay değil.. ama seninde dediğin gibi geleceği için çok büyük engel oluşturur.. o yüzden yapıp hayırlısıyla dönmesi en iyisi.. Allah sabrını verir merak etme.. taş gibi gidip taş gibi gelicek inşallah.. yüreğini ferah tut.. yarınları düşün derim..
    Çok sağol..460 günü düşününce o günler gözümde büyüyor ama aslında zaman çok çabuk geçiyor.Sağ sağlim gitsin gelsin başka bişey istemem..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 PM ----------

Alıntı peoples adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kavuştursun

15 ay ayrı kalıcaz diye sakın üzülme

iyi yanından düşün hiç degilse takvime bakıp şu tarihte gelicek diyerek
    teseli olabilrsin

bu büyük bir şanstr

dünyada sevdigni ne zaman döneceginii bilmeden gurbete gönderen öyle çok insan var ki

bir de böylesini düşün.
    İçim rahatladı biraz olsun.İlk günler zor geçse de alışıcaz zamanla insan neye alışmıyo ki..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 PM ----------

Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kavuştursun,sağ sağlim gider gelir inşallah.Ben askerden döneli bir buçuk ay oldu,geçen gün gitmeden önce foruma yazdıklarımı okuyorum da nasıl geçmiş zaman diyorum Merak etme derlerya hep sayılı gün çabuk geçer gerçekten de öyle.Hayırlı tezkereler diyelim arkadaşımıza.
    Sağol seninde dediğin gibi zaman çok çabuk geçiyor
    'ExTReMa'

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı tuem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim biricik aşkım sonunda asker oluyor.Kütahyaya havacı olarak gidiyo genelde şanslı olduğunu söylüyolar ama görücez bakalım Bi an önce gitsin 15 ay bitsin gelsin hemen bi daha da hiç ayrılmayalım Nasıl geçer o günler hiç bilmiyorum.Ayrıca onu çook seviyorum
    Kütahyada Acemiliği ve Ustalığı piyade çavuşu(Yazıcı) olarak 18 ay yaptım. Çavuş olacak özelliklerde ise 1.Erbaş'a düşerse Allah kolaylık versin, iyi bir eğitim yaptırırlar

Kütahyalı arkadaşlar üzerine alınmasın hepsi öyle değildir ama, Kütahyanın çoğu geliri Asker ve Dumlupınar üniversitesinden olduğu halde askeri pek sevmezler dikkat etmek gerek.

Havacıların askerliği diğer birliklere göre daha iyidir derler doğrudur da, benim askerliğin sonuna doğru yemekhane özelleşmişti ve aşçılar sivildi. Yemekler ise Muhteşem
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kütahyada Acemiliği ve Ustalığı piyade çavuşu(Yazıcı) olarak 18 ay yaptım. Çavuş olacak özelliklerde ise 1.Erbaş'a düşerse Allah kolaylık versin, iyi bir eğitim yaptırırlar

Kütahyalı arkadaşlar üzerine alınmasın hepsi öyle değildir ama, Kütahyanın çoğu geliri Asker ve Dumlupınar üniversitesinden olduğu halde askeri pek sevmezler dikkat etmek gerek.

Havacıların askerliği diğer birliklere göre daha iyidir derler doğrudur da, benim askerliğin sonuna doğru yemekhane özelleşmişti ve aşçılar sivildi. Yemekler ise Muhteşem
    Evet bu yazdıklarının çoğunu internette de okudum Ama acemilikte ne kadar kalıyo ki orda
    'ExTReMa'

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı tuem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu yazdıklarının çoğunu internette de okudum Ama acemilikte ne kadar kalıyo ki orda
    Gerçekler böyle, Er olursa 45 gün, çavuş olursa 3 ay diye hatırlıyorum, değişmiştirde ben 2001'de yaptım. Pek emin değilim ama orada da kalabilir.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

bygrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    hayırlı teskereler..... ne zaman gidiyor askere ben bu hafta sonu lüleburgaz a geliyorum görüşelim onunla gitmeden..
    Hyosung GT250R
    Drift religion

Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekler böyle, Er olursa 45 gün, çavuş olursa 3 ay diye hatırlıyorum, değişmiştirde ben 2001'de yaptım. Pek emin değilim ama orada da kalabilir.
    Kısmet bakalım..Biraz sabırsızızda daha gitmeden acemilikten sonra nereye gideceğini düşünüyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 PM ----------

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı teskereler..... ne zaman gidiyor askere ben bu hafta sonu lüleburgaz a geliyorum görüşelim onunla gitmeden..
    Sağol..17-19 ağustos arası bişey sanırım emin değiliz ama bu haftasonu gelsende bulamayabilirsin çünkü burgazda olmayabilir
    'ExTReMa'

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Hayırlı teskereler.
    Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu

.....TEHDİT.....

Motosikleti
    mobylette bionik 52 &70cc airsaL siLindir
    biri küTahyamı dedi
    favori müzikLerim : VUKUAT çırçır senfonisi

Motosikleti
    yok
    hayırlı tezkereler
    Life is what happens when you are busy making plans

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    hayırlı yolculuklar inşallah

Herkese çok teşekkür ederiz Emrah gelsin o da bişeyler yazıcaktır zaten
    'ExTReMa'

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı tezkereler Extrema..
    Tuem,Allah kavuştursun..

Askerden 1,5 ay önce gelmiş biri olarak tek tavsiyem hiç bir tavsiyeyi dinleyip başını boşuna şişirmemen.Hele ki 20 yıl önce askerlik yapmış insanların verdiği önerileri..Askerlik o kadar çeşitli birşey ki..Gidince daha da iyi anlayacaksın,şans faktörü anlatılanlardan daha önemli.Havacı olmak rahattır,amacın rahat olmaksa.
    Ben sana hiç bişey söylemiyorum,git ve gör.Vatan borcu kısmına fazla kasma kendini,fazla kasarsan benim gibi vatan kavramını farklı düşünmeye başlayarak dönebilirsin.
    Ben barmen olarak yaptım,sen bakalım ne olarak yapacaksın Bizde dış birlik havacılar vardı,garson,kuaför vs.

Hayırlısıyla git gel,ne yaptığına kasma kendini,orası bambaşka bir dünya

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ohhh be sonunda Emrah'ım hayırlı teskereler, kazasız belasız git kazasız belasız paşa paşa dön. ALLAH' da bir daha hiç ayırmasın ikinizi de
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı tezkereler Extrema..
    Tuem,Allah kavuştursun..

Askerden 1,5 ay önce gelmiş biri olarak tek tavsiyem hiç bir tavsiyeyi dinleyip başını boşuna şişirmemen.Hele ki 20 yıl önce askerlik yapmış insanların verdiği önerileri..Askerlik o kadar çeşitli birşey ki..Gidince daha da iyi anlayacaksın,şans faktörü anlatılanlardan daha önemli.Havacı olmak rahattır,amacın rahat olmaksa.
    Ben sana hiç bişey söylemiyorum,git ve gör.Vatan borcu kısmına fazla kasma kendini,fazla kasarsan benim gibi vatan kavramını farklı düşünmeye başlayarak dönebilirsin.
    Ben barmen olarak yaptım,sen bakalım ne olarak yapacaksın Bizde dış birlik havacılar vardı,garson,kuaför vs.

Hayırlısıyla git gel,ne yaptığına kasma kendini,orası bambaşka bir dünya
    Teşekkür ederiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:29 PM ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohhh be sonunda Emrah'ım hayırlı teskereler, kazasız belasız git kazasız belasız paşa paşa dön. ALLAH' da bir daha hiç ayırmasın ikinizi de
    Bencede sonunda uzun zamandır bekliyoduk.Aminn ayırmasın hiç bütün sevenleri ayırmasın
    'ExTReMa'

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Arkadaşımızdan haberleri ben veririm artık.Çünkü mt.net üyesi dostumuz artık bizlere emanet.Görev yaptığım birlikte artık sıkıldığında bizim azgın chopper GV650 yide veririm turlar bu kıyağıda kimseye yapmam.
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Hayırlı tezkereler.Benim de hayalimdir asker olursam ya havacı ya da denizci olmak.Allah paşa paşa dönmeyi nasip etsin.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler