Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

azrail bu sefer teğet geçti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    dün akşam hine ucuz atlattım diye bileceğim kazalardan birini yaptım ama hiç böyle arabayla kafa kafaya girmemiştim
    [IMG][/IMG]
    kaza gerçekten geliyorum demedi daha önce yaptığım bi kazada sürücü kaza yerinden kaçmıştı ama bu sefer o panikle daha yerdeyken kenardaki taksicilere plakasını alın diye bağırdığımı hatırlıyorum ama bu sefer kaçamazdı çünki aracın plakasını da koparmışım
    dedim belim kırıldı herhalde ama ayağa kalkabiliyordum taksiciler gerçekten korkmuş sen bırak kırığı çıkığı paramparça olmadığına dua et dediler
    kazayı yapan bayanda gerçekten çok korkmuş olacakki daha ben yerde yatarken kendini savunmaya başladı ''ben dönecektimde birden çıktıda çok hızlı geliyoduda'' bende ablacım ''altımdaki bildiğin kurye motoru yokuş aşağı max 80 yapıyo yokuş yukarı kaç yapabilir ki'' dediğimde söyleye bileceği hiç bişey kalmamıştı
    oğlu geldi polis geldi
    kadın ifade için hastahaneye gitti bizde cengiz abi (kurye arkadaş) ve bayanın oğlu ile hasteneye gittik acile girdik içerde sanki panayır var
    ---gözümüzün önünde ölenler - kolu kopanlar - intihar edenler - keneyi getirip ben bunu ne yapayım diyenler ---
    zaten olay burda koptu bizim cengiz keneyi getiren adama git kapının önüne götür üstüne bas dedi
    neyse acil muayenehanesine gireceğimiz sırada sıraya girdik en son dayanamadım kardeşim iç kanamam mı var neyim var niye bekletiyosunuz diye bağırdım güvenliğe oda git sedyeye yat öyle gel dedi gittik sedyeyi aldık geldik kapı da sedyeye yattım hiç bekletmeden içeri aldılar --doktor ''kalkmada inandırıcı olsun'' diye beni sedyeden kaldırmadı
    oradan kan vermeye gittik kan alacak hemşire telefonda geyik yapıyor neyse konuşması bitti ben sedyedeyim sizin neyiniz vardı dedi bende -taşıt tanıma var abla- ortalık bir daha yıkıldı
    rontgen odasındayız teknisyen --bak bende motor alacaktım sizin yüzünüzde gözüm korktu şimdi alamayacağım neyle kaza yaptınız
    ben iyice sıkıldım ki
    ---zzr600 abi
    ---nereye çarptınız
    cengiz abi
    ---camiye girdi
    biz yarılıyoruz
    adamların kafası karıştı intahar eden adamın röntgenini umut diye çekecekler bende ne yapıyosunuz umut benim dedim
    ---kafamız karıştı umut senmisin dedi
    ---evet dedim
    ---e hangisini önce cekeces nasıl yapacas falan dediler
    cengiz abi
    ---şöyle yanyana çekseniz nasıl olur ????
    biz hala gülüyoruz sonucları aldık
    ---hemşirelerden biri cengiz abiye asılmazmı
    ---geçmiş olsun cınııııııııım
    ---üçümüzde şaşkın şaşkın bakıyoruz

gülmekten karnım ağrırken tüm acılarımı unuttum

karakolda ifademizi verdik
    tekrar dkkana döndük kazalı activa yı çekmeye gittik
    --motorun sol tarafı yok
    ordaki taksici kendini arabanın üstüne atmasaydın hiç şansın yoktu dedi haklıydı
    sonuç
    kollar yaralı kalça ezik
    bi tişört bir kask ve bir kumaş pantolonla 10 mt uçtuğunda olabilecek en iyi ihtimal bence buydu olağan üstü bi geceydi okuduğunuz için teşekkürler
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok geçmiş olsun yaa.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Gecmiş olsun Böyle neşeli anlattığına göre ucuz atlatmıssın gercekten

Benim de dün önüme kırdı anormalin birisi ; Az daha alıyodum aşaya
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

yoknickmick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR
    Gecmis olsun ucuz atlatmissin
    Sevdim vermediler sen motorcusun dediler.

Geçmiş olsun arkadaşım

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Abi çok geçmiş olsun da bu kadar tiiiiiye nasıl alıyorsun olayı yaaaa inanki okumaya başlamadan üzüldüm ama okumaya başlayınca gülmekten ezildim valla bravo sana ...
    neyse büyük geçmiş olsun

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vay be kaza haberi okurken bu kadar gülmemiştim cengiz abin en iyisini yapıp sana moral vermiş bende arabaya senin gibi kafadan girmiştim aynı şekilde oldu kazam adam bi anda önüme kırdı ama ayagım sıkışıp 4 yerden kırıldı allahım neler cektim neler hastaneye düşmek berbat bişi doktorlarla mahkemeliyiz güvenligi fln dövmüş benim birader kapıda şişli etfale daha gidemiyom nam yaptık :D dua et bişey olmamış sana artık sende benim gibi araba başını gösterince paniklemey başlarsın geçmişolsun hemşireler insanı bitiriyo benim ayagımın altında 1 hafta kanca durdu ameliyattan sonra sonra gittik hemşire baktım demiri cekicez dedi dedim cek anam :D acırsa namertim ordaki millet nasıl gülüyo açıyo ama hissetmedim :D:D
    Motosiklet mucidi

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun da..hiç bu kadar eğlenceli bi kaza yazısı okumamıştım.. ucuz atlatmışın.
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c. korumuş kardeş aman dikkat böle yazdığına göre hafif atlatmışsın yüzünden hep gülümseme topiclerınden hiç makara eksik olmasın emi kal sağlıcakla

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    kardeş harbiden ucuz atlatmışsın yaw....Geçmiş olsun

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Daha başlıkta kopucaımız belli azrail teğet geçti

Grakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun en kotu kazan bu olur isallah sen boyle anlatınca "allah her kaza yapcaklara boyle kaza nasip etsin" dıyecegım geldi tovbe tovbee.
    İmzamı, ben imzamı burlara değil yollara atarım...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    geçmiş olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    geçmiş olsunn bu arada bi ayağın çukurdayken bile espiri gırlaa tekrardan geçmiş olsun..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    hocam geçmiş olsun yaa ... gerçekten ilk okumaya başlayınca insan üzülüyo ama sen tam tersine olayı makaraya almışsın brawo

Motosikleti
    CBF250
    Çok çok geçmiş olsun.
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Burgman UH 150
    verilmiş sadkan varmı korumasız bu kadar ucuz atlatmışsın allahın sevgili kulu imişsin ama ltf korumasız motora binmeyelim
    biliyorsunuz çekirge misali 1.2.3
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum kaza sonrası bütün cadde motorcu dolmuştu sizler varken ne ölümden korkarım nede motorsikletimden vazgeçerim bu ilk kazam değildi son olmayacağını biliyorum olacak olur dikkati elden bırakmamakta yarar var diğer aracın fotoları arkadaşta var kaput titanic gibi yarılmış umarım yakında paylaşırım
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    geçmiş olsun hemşirelere dikkat
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    geçmiş olsun arkadaşım aman dikkat!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler