Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kaza yapan pizzacı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Arkadaslar bugun bızım galerının onunde aksam ustu bır kaza oldu.Baslıktanda anlasılacagı gıbı bır pızzacı arkadas anayolda kontrolsuz bır bıcımde gaz acıp gıderken kavsakta donus yapan araca yandan carptı.Buraya kadar herzamankı bır kaza suclu kım nedır polısın işi hernekadar olayı goren kısılerden bırıysemde kusurluyu bılıyorum.Asıl degınmek ıstedıgım Pİzza Pİzza firması ve yetkılılerının vurdum duymazlıgı.Kaza yapan arkadaş ehliyetsiz evet dogru okudunuz ehlıyetsiz!!!

Asagıya fırmanın ınternet adresıne yolladıgım maılı koyuyorum

Sayın yetkılı,
    Bugun İstanbul/kadıkoy/kuyubaşında firmanıza ait bir motosıklet ıle bır elemanınız kaza yaptı.Kazadır herkesın basına gelebılır fakat asıl olay kazadan sonra oldu.Kazaya karısan paket servıs elemnınız ehlıyetsızdı.Evet sizin gibi buyuk bır fırma nasıl oluyorda ehlıyetsız bır kısıye motosıklet verıp calıstırıyor.Asıl sorun budur!!!

Ikıncı olaysa daha vahımdır.Ikı sokak otemızdekı subenızdekı yetkılılere durumu bıldırdıgımızde (ISTANBUL(FENERYOLU)
    FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD.NO.108/2 FENERYOLU KADIKÖY-İSTANBUL )yurume mesafesındekı yonetıcılerınızden hıcbırı zahmet edıp olay yerıne gelıp elemanınızın durumu ıle ılgılenmedı.Tebrık edıyorum sızlerı ve yonetıcılerınızı tebrık edıyoruım okadar ıyı egıtım vermıssınızkı yonetıcılerınıze aldıkları egıtım ıle ınsanlıklarınıda kaybetmısler.Orda yatan kişide benım sızın ve o yonetıcılerınız gıbı ana kuzusu...Ama yonetıcılerınız elemanlarınız temızlık yapmadıgında bagırmayı gec geldıgınde azarlamayı bilirler...

Oncelıkle bır motosıklet tutkunu ve kullanıcısı olarak ve baska bır pızza fırmasında bundan 12 yıl once dört yıl yonetıcılık yapmış bırı olarak bugune kadar Turkıyedekı tek yerlı uretım fırma oldugunuz ıcın takdır ettıgım fırmanız bu aksam uzerı ıtıbarıyle oncelıkle ehlıyetsız bır kişiye paket servis yaptırmanız ve yonetıcılerınızın vurdumduymazlıgı ile bir hic olarak aklıma yazılmıstır.

Basta moderatorlugunu yaptıgım internet sitesi ve uyesı oldugum motosıklet sıtelerınde bu mailimi paylasacagım ayrıca ulasabıldıgım tum eş dost ve akrabalarımada fırmanızın bu tutumlarını tek tek anlatacagım.Şirketlesıp buyumek demek bır yudum nafaka ıcın veya okul masraflarını cıkarmak ugruna askerı ucrete calısmayı dusunmeden kabul eden ınsanların sırtından gecınmek degıldır.Bugun o arkadas orada caresız tek basına yatıyordu yarın bır baskası olacagına emınım ...

Bu maılımde gereklı kısının elıne gececegınden bıle emın olamayarak gonderıyorum.Umarım gereklı kısıler sorumlular hakkında geregını yaparlar...

Unutmadan elemanınızın cıddı bır sorunu yok bır kac yara bere ve sag ayagında ezılme sonucu bır kesık ambulansa bındırıp hastaneye gonderdık.Hanı belkı okuyan olur maılımıde merak eder elemanını dıye yazdım...

SALİH KILIÇ

Bu yazımı kac kişi okur yada MT yonetıcıleri forum kurallarına aykırı bulup sılebılırmı bılmıyorum ama okuyan olursa ondan rıcam Pizza pizza fırması ve bunun gıbı ehlıyetsız motosıklet personelı calıştıran fırmaları KINAMALARIDIR....

Kaza gecıren arkadasa gelınce merak edılecek bır seyı yok ayagında ve vucudunda ezılmeler var ve bacagında bır kesık ama cıddı bır seyı yok ambulansa koyup hastaneye gonderdık...

Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bu mailinden dolayı seni kutluyorum...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    genç arkadaşa geçmiş olsun. sizin tepkiniz haklı ve yazıp gönderdiğiniz yazı da öyle. doğru tutumdan dolayı tebrik ederim...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    benim hep alisveris yaptigim bir yerdi..sasirdim,iyi niyetli insanlara benziyorlardi..
    neyse..

servis gorevlisine gecmis olsun..
    davranisinizdan dolayi da size tesekkurler.. (aslinda tam kelimeleri bulamadim su an)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bu pizza pizzacılardan bitanesi bir keresinde hemen arkamdaki arabayı sollayıp beni de sağımdan geçerek ne kadar hünerli olduklarını göstermiştir bana (!) Ben de kendisini ve tüm ailesini sevgiyle anarım hatırladıkça...
    Her yerde mi aynı bu adamlar?

Motosikleti
    CBR 1100XX
    Sagolun arkadaslar ama ben tesekkurluk bırsey yapmadım bugun ben gordum isyan ettım yarın sız gordugunuzde sızde ısyan edın edınkı bu ve bunun gıbı fırmalar basta olmak uzere ınsanlar oncelıkle motosıkletı bır taşıt olarak kabul etsın .Bu taşıtı kullanmak ıcın ustune cıkıp gaza basmak degıl egıtım,ehlıyet ve ekıpman gerektıgını ogrensınler.Yoksa bu ulkede daha cok bu tur arkadaslar kaza yapacaklar.İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı artık bu ulkede...

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    hocam cok iyi yapmıssınız.helal olsun.herkesin aynı duyarlılıgı göstermesi gerekir.

Abi böyle bir olayı bizle paylştığın için teşkkürler.Firmanın ismini verebilrmisin?

Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi böyle bir olayı bizle paylştığın için teşkkürler.Firmanın ismini verebilrmisin?
    Yazdıgım yazının altına logosunu koydum...

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    ----------------------

ISTANBUL(FENERYOLU)
    FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD.NO.108/2 FENERYOLU KADIKÖY-İSTANBUL

Adresinde calismakta olan bir motoservis surucusunun gun icerinde bir trafik kazasina karismis oldugunu , sirketinize ait logo ile servis yapan motosiklet surucusunun ehliyetsiz olusu ve kaza sonrasi yukarida belirtilen adresdeki bayii'nizin motosiklet surucusunun yaninda olmayisi , ki kaza isletmenin cok yakininda meydana gelmis kalisini hayretler icerisinde uyesi oldugum bir motosiklet sitesinden ogrendim.

Evvela motosiklet surucusu arkadasimizin saglik durumu icin duaciyiz.Umarim kalici bir aksilik olmadan atlatir yada atlatmistir kazayi.

Firmaniz nasil olabiliyorda motosiklet ehliyeti bulunmayan bir insana logonuzu tasiyan bir arac sagliyabiliyor ?

Ehliyet nedir diye birkez daha dusunmenizi istiyorum

Eger isin ehli degilseniz ehliyetiniz olmaz.

Ehli olmayan insanlar ile calisan firma kim olursa olsun kaybeder , ben bu durumu mail listemdeki her meslek grubundan insana gondermeyi sorumluluk hissediyorum.

motoservisiniz ehli degilde firinda pizza hazirliyan da degildir.

Umarim tatmin edici bir aciklama yapabilir bizlerde olayin akibetini merak eden arkadaslara bu durumu anlatabiliriz.

--------

Sizde baslik altinda anlatilan olaya duyarsiz kalmak istemezseniz

Dusuncelerinizi anlatan bir mail i bilgi@pizzapizza.com.tr adresine gonderebilir , olurya gelen bir cevap olursa bizler ile paylasabilirsiniz.
    First Day Of My Life

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    eline saglık salih abi, aynen ulastrabildigim kadar cok insana ulastırmaya calısacagım ve her pizza bahsinde bu konuyu acıp anlatacagım herkese.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Yurdum insani. Made in Türkey.
    [B]Unutmayinki, trafikte motorunuz bir araba kadar genistir !!!![/B]

protdeaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kşın inşallah..
    Helal olsun sana yalnız_kurt.
    Umarım, dediğin gibi arkadaşın durumu ciddi değildir ya da ilerleyen zamanlarda aldığı yaralarla ilgili başka sıkıntılar ortaya çıkmaz.
    Duyarlılığından ötürü tebrik ediyorum.

Motosikleti
    honda twister'dı
    yuh diyorum :(
    yolda olmak yokda olmaktır

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gayet yerinde bir tepki olmuş bence.

Ben de bir zamanlar bu konuyla alakalı bir başlık açmıştım, ama gördüğüm kadarıyla aynı tas aynı hamam devam ediyor..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-hakkinda.html

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ülkemizde yaşı tutmdığından ehliyet alamadığı ama motor kullanmak isteyen gençler, getir götür işini minimum maliyete çözmek isteyen sorumsuz yöneticiler olduğu sürece bu iş böyle devam eder gider. Bunun tek çözümü polisin bunları takibe alması ve ehliyeti olmayan birini çalıştırdığının tespit edilmesi sonucu firmaya çok yüklü cezalar kesilmesi, hatta firmanın kapatılmasıdır.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    hep rastladığımız görüntüler ve bu vurdumduymazlık devam edecek ve daha çok göreceğiz adamlar paraya bakıyorlar şunu şu kadar dakikada ulaştıracaksın diye adamda napsın o istanbul trafiğinde yetiştirecem diye trafikte terör estiriyor gerekli güvenlik donanımı zaten yok işte gördüğümüz gibi bazılarında ehliyet bile yok

yinede kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun,arkadaşımızın duyarlılığından dolayıda kendisini kutluyorum

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Ben de eski bir Kuyubaşı mahallesi sakini olarak o bahsettiğin kavşakta bir çok kazaya şahit olmuşumdur abi malesef Biliyorsun trafik ışıklarını yeni koydular oraya ama yine de pek işe yaramıyor, anlattığın mevzu zaten içler acısı bir durum Emre'yle aynı yerde bir akşam yine bir kurye arkadaşın aynı şekilde bir kazasına denk gelmiştik ve ambulansa binmeye ikna edemememiştik çünki ehliyeti yoktu ve korkuyordu Bu şekilde eleman çalıştıran kurumların cezası çok daha ağır olmalı..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kötü vakalar Yalnız kurt yakalar.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok duyarlı bir davranış ellerine sağlık.Bence bu linki mail at belki görüp okurlarda yüzleri kızarır.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler