Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kaza yapan pizzacı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Takdir ettim. Umarım gerekli yerlere ulaşırlar.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    dikkate alırlar yada almazlar. bizler tepkimizi bi şekilde gösterip üzerimize düşeni yapalım. bilinçli birey bilinçli toplumu oluşturur. herşey bianda belki değişmiycek ancak bizler sessiz kalmadıgımız sürece birileri değişmek zorunda kalıcak.
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    En güzel tepkiyi vermişsin, ellerine sağlık. umarın ilgili kişilere ulaşır
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Honda REBEL
    Dostum öncelikle bu e-postayı göndermekle göstermiş olduğun duyarlılıktan dolayı kutluyorum ve şunu ekliyorum "eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır".
    [B][COLOR="Red"]LIVE TO RIDE, RIDE TO LIVE![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca kazada bulunan karşı tarafın hasarı sigortamız tarafından karşılanacaktır.
    Ehliyetsiz bir şoför tarafından kaza olduğu için sigorta şirketiniz bu ödemeyi yapmaz. Tabi ehliyetli birinin ismi yazılmadıysa diyeceğim ama yine ödemez çünkü yaralanmalı bir kaza neyse neticede sigortanız ödemez bilginiz olsun

.
    Konu ile ilgilenip mail atan Yalçın Tuncer,Salih Kılıç ve Uğur Kızmaz beylere teşekkür ederiz.
    Yalçın Tuncer =teccol

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Ben olaylara disardan bakan fakat usulsuz islerin neler oldugunu fark edebilicek ve duzelmesi icin gerekli calismalari yapacak yada yapilacak calismalara katilmayi goze alacak kadar yetiskin bireyim.

Ayrica bu tip olaylarda insanin hayattaki statusunun sorgulanmasi bile hos degil.

Insan kendine ve cevresine duyarli ise ister duruma disardan bakan biri ister ise konuya hakim biri olsun yukumlulukleri sorumluluklari vardir ve tabiki tartismaya aciktir , ben duyarliyimdir ahmet duyarsizdir ben hasta gorurum durur arabama alirim bi baskasi almaz.

Bu arada 10 yili askin suredir yaninda personel calistiran bir esnaf oldugumu animsatmak , personel calistirmanin ulkemizdeki hangi yasalara gore yapildigini bilecek kadar tecrubeliyim.

+kimseyi savunmuyorum

opuyorum
    Yanlış algılanan birkaç durum var.Ben kimsenin hayattki statüsü hakkında yorum yapmadım.Söylediğim tek şey firma hakkında pek bilgi sahibi olmamanızdı.
    Bir diğeri ise ben personel çalıştırmanın hangi usül ve yasalara göre yapıldığını bilmediğinizi de iddia etmedim.Aksine bu konuda size katılıyorum.İşletmemde kuryeleri bir kez olsun korumasız ve ehliyetsiz yollamadım.Kaldı ki koruma sadece kask ile sınırlı da değildi.Zandonanın dirsek+diz korumalarından alıp getirdim kendi güvenlikleri için.Bu konuda hem fikiriz.Söylemeye çalıştığım tek şey "Firmanın" sizin yarınız kadar bile duyarlı olmaması. Mailde bahsi geçen "ilgilenme ve konuya hakim olma" açıklamalarının ne derece inanılır olduğu da tartışılır.Arkadaşımız aşağıdaki alıntıda durumu güzelce açıklamış .

Alıntı teccol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetsiz bir şoför tarafından kaza olduğu için sigorta şirketiniz bu ödemeyi yapmaz. Tabi ehliyetli birinin ismi yazılmadıysa diyeceğim ama yine ödemez çünkü yaralanmalı bir kaza neyse neticede sigortanız ödemez bilginiz olsun

Yalçın Tuncer =teccol
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Çok güzel düşünmüşsün,tebrikederim,

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    hocam tebrik ediyorum sizin yaptığınızı kimse kolay kolay yapmaz çok duyarlı bi davranış. Arkadaşta inşallah bir an önce iyileşir..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Gelen maıle cevaben bır maıl daha gonderdım ve şirket yetkılısı Kayhan Bey'ın olumlu sozlerı benı azda olsa tatmın ettı.Tabıkı bu demek degılkı konuyu burda bırakacagım dostlarımın aracılıgıylada resmı açıdan gerekenın fırmaya yapılması ıcın elımden gelenı yapacagım.Umarım fırma yetkılılerıde bayılerı hakkında uygun onlemler alırlar...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen maıle cevaben bır maıl daha gonderdım ve şirket yetkılısı Kayhan Bey'ın olumlu sozlerı benı azda olsa tatmın ettı.Tabıkı bu demek degılkı konuyu burda bırakacagım dostlarımın aracılıgıylada resmı açıdan gerekenın fırmaya yapılması ıcın elımden gelenı yapacagım.Umarım fırma yetkılılerıde bayılerı hakkında uygun onlemler alırlar...
    o kadar çokku abi ya böyle firmalarda çalışıpta elliyetsiz olan

önce egitim diyelim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Kayhan beyden sigorta açıklamasıyla ilgili yolladığım maile karşılık bir cevap geldi

Yalçın Bey

Sizinde bildiğiniz gibi sözünü ettiğim sigorta trafik sigortası idi.Karşı tarafın hasarı sigorta tarafından önce karşılanır daha sonra bize rücu ederek bedeli bizden talep eder.Benim kastım bu olay ile ilgili olarak diğer tarafın maduriyetininde giderilecek olduğudur.Sorumluluklarımızın arkasındayız.Mazeret üretmeden tekrarını önlemek ana prensibimizdir.Bir önceki mail de telefonum mevcuttur.Size grubumuzu ve kendimi daha iyi tanıtmak için bir gün konuğumuz olmanızı çok arzu ederiz.

Saygılarımızla
    Bu cevaba istinaden bende böyle bir mail yolladım.

Kayhan bey

İlginiz için teşekkür ederim. İnşallah birgün www.motorsiklet.net olarak ziyaretinize geliriz. Ve lütfen ehliyetsiz kimseyi çalıştırmayın. Çünkü banada ehliyetsiz biri çarptı alıp hastaneye götürdüm sabaha kadar karakolda tuttular beni. Tekrar teşekkür ediyorum ilgi ve alakanıza.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Keşke linki doğru verseydin de adam merak edip tıkladığında siteye ulaşabilseydi
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrettik hüco
    rezil ya.zaten doğru düzgün bi iş yapmazsın ki.
    çalıştırdığı firmaya bak.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    pizzacı pideci, aramızda bu işleri yapan arkadaşlar olabilir ancak cidden cok dengesizler kulaklarna takıolar muzıkı oyle yol yapıolar cogunda kask ya yok yada alına kadar takılı bide bunlar trafikte polisler tarafndan hçbişey yaptrlmıyor
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Keşke linki doğru verseydin de adam merak edip tıkladığında siteye ulaşabilseydi
    Harbiden hee isterse zaten bulur

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Tequ benım yolladıgım maılde tum sıtelerdekı topıclerın lınklerı mevcut emınım bakmıslardır belkı suan bıle zıyaretcı konumunda olanlardan bırı onlar olabılır...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler