Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

VATAN SAĞOLSUN. 6 şehit daha verdik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Arkadaşlar sabahki haberlere bakarken hakkaride 6 şehit düşdügünü öğrendim,
    fakat öglen saat 13 gibi telefonuma gelen mesaj ile içim burkuldu,
    gelen mesaj akrabamız olan cafer çelik, yani benim bacanağımın yeğeni.
    bu akşam haberlerde canlı yayın yapıldı ve canlı yayında murat çelik konuşma yaptı.

daha ne kadar sürecek şehit vermek,
    daha ne bekliyor bu devlet derken herkezin içi burkuldu,
    daha ne olacak daha ne anneler acı çekecek,
    daha ne aileler evlatlarını kaybedecek.
    yeter artık bu işe kim dur diyecek....
    Şehitlerden 4 ü gaziosmanpaşada digerleri ise diger illerden.
    acılı anne oğlunun şehit oldugunu bizim evde öğrendi, sonrasi ise içler acısı....

http://www.sondakika.com/haber.....e-ogrendi/

VATAN SAĞOLSUN ......
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    allah rahmet eylesin herşeyden öenmlisi VATAN SAĞOLSUN
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin herşeyden öenmlisi VATAN SAĞOLSUN
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Allah gani gani rahmet eylesin... Söylenecek şey kaldı artık..
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

fakay1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway Super Light 150
    Allah Rahmet Eylesin Kalanlara Sabırlar Başımız Sağolsun

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepimizin başı sağ olsun,

VATAN SAĞ OLSUN!!!!

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bu sorun 20 senedir çözlülemiyor bu demektir ki artık farklı çözümler lazım yazık ülkenin gençlerine.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Vatan uğrunda ölen varsa vatandır...
    Şehitlerimiz cennet ırmaklarından kana kana içiniz..
    Şehitlerimiz uzanın sonsuza, sonsuz huzur ile...
    Şehitlerimiz mekanınız cennet, dostlarınız melekler olsun...
    Bizler burada rahat olalım diye bedeninizden kollarınızı bacaklarınızı uçurudunuz...
    Şehidim, bilirim canın hiç yanmadı; Gökyüzüne yükselirken nur yüzlü meleklerimiz yanında idi...

Arkadaşlar bu dizileri 1 dakika kafamdan yazdım özgürce...

Ruhları şad olsun..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    yok
    Allah rahmet eylesin
    Şehit ailelerine sabır versin
    VATAN SAĞOLSUN

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman arkadaşlar bazı modlarımız çok karşı devlet siyaset politikasınaı burda yapmayın diyip uzaklaştırma veriyolar !!!!! he bu umrumdamı çokta tınnnnnnnn benim şehidimi olan olmuş ruhlarınız şad olsun bekleyin köpekler yakında bende askerin bekleyin köpekler inşallah istediğim yere düşerim bekleyin köpekler inşallah istediğim yere düşüp ummadığınız anda sıkarım kafanıza vatan sağolsun bu ülkede kahraman bitmez ulan köpekler
    Drift Religion
    fatih şubesi

Vatan sağolsun...

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin.
    hepimizin başı sağolsun.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    O itlerin yeri yurdu belli kaçak göçebe değiller neden korkuluyor neden birşey yapılmıyor muhabirler elini kolunu sallayarak gidiyor da orya vatan matan sağolmasın kimse kusra kalmasın...Bitirilmek istenmiyor..

O itlerin yeri yurdu belli kaçak göçebe değiller neden korkuluyor neden birşey yapılmıyor muhabirler elini kolunu sallayarak gidiyor da orya vatan matan sağolmasın kimse kusra kalmasın...Bitirilmek istenmiyor..
    İşte bu.biraz geniş düşünülünce vatan millet sakarya diyenin,vatan saolsun diyenin yalnızca zavallı duruma sokulan halk olduğu........digerlerinin işlerinin tıkırında gittigi.........yapılan askeri ihalelerden kazanan la malum kabul eden arasında anlaşmaların kagıt üzeri hariç maddelerinin ne olduğu........20 yılda tüm doğu sınırlarının boşa harcanan bombalarla(belkide yarısı ile) komple dümdüz edilip (çin in setti örnektir yapılamaz diyenlere)uydu ve lazer destekli, canlı mahlukatın geçmesi imkansız hale sokmak bu kadarmı zor....Ki şehit askerimin eşi kundakta bebesi perişan,kanı yerde kaldığından babası derbeder ya o askeri yöneten komutan PAŞA ne alemde.......altında son model mercedes(zırhlı)(T.c de araç ürettirtmiyorlar ya nasıl oluyorsa f-16 üretiliyor g...ü b...u araba üretilemiyor)emrinde asker el pençe divan(hizmetinde vatan evladı)KUTSALLAR ya komutan çünki........Bu duruma hep güldüm kınadım hala da kınıyorum.Bir can bu kadar ucuzmu.Ecdadı destan yazmış tarih yazmış askerimin canı bu kadar ucuz mu......evet ucuz aldıgı asker maaşından belli.Belki evli belki anası muhtaç....Kimin umrunda.zamanı gelince çagır KUTSAL görevini içtima etsin.Bu Şehitlerin ki elleri biliyorum ;düşmanının oldugu kadar onu bu kumpasta yalın bırakanında mahşerde iki eli iki yakasındadır.Hak yerini elbet bulur.Bulurda olan dula yetime olur........RUHLARINIZ ŞAD OLSUN.

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öfkeniz - öfkemiz ortak.
    Her şehit haberinde yüreğimiz yanıyor. Biz bu tarafta Batı dayız herşey ne güzel değilmi? Yaşıyor vurulma korkusu olmadan işimize gidiyor, motorlarımıza atlayıp gezip içip -yiyip eğleniyoruz.
    Doğu'da hep savaş.....
    İnsan vicdanen yazıklar olsun diyor evet. Ama bu sadece operasyon bölgeleri için böyle. Kardeş kardeşi vuruyor, teror askerimizi ( Kardeşimizi - eşimizi - dostumuzu -babamızı ) vuruyor...
    Başımız ( Tüm şehitlerimizin ailelerinin - yakınlarının )sağolsun ULUS olarak.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Hepimizin başı sağolsun...Yorumlar,yorumlar,yorumlar....
    Malesef bitmiyor ...
    Soylarını kurutamıyoruz....Şerefsizlerin...
    Beyinleri değiştiremiyoruz....
    Ne olacak bilmiyorum daha....
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı piranha4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu.biraz geniş düşünülünce vatan millet sakarya diyenin,vatan saolsun diyenin yalnızca zavallı duruma sokulan halk olduğu........digerlerinin işlerinin tıkırında gittigi.........yapılan askeri ihalelerden kazanan la malum kabul eden arasında anlaşmaların kagıt üzeri hariç maddelerinin ne olduğu........20 yılda tüm doğu sınırlarının boşa harcanan bombalarla(belkide yarısı ile) komple dümdüz edilip (çin in setti örnektir yapılamaz diyenlere)uydu ve lazer destekli, canlı mahlukatın geçmesi imkansız hale sokmak bu kadarmı zor....Ki şehit askerimin eşi kundakta bebesi perişan,kanı yerde kaldığından babası derbeder ya o askeri yöneten komutan PAŞA ne alemde.......altında son model mercedes(zırhlı)(T.c de araç ürettirtmiyorlar ya nasıl oluyorsa f-16 üretiliyor g...ü b...u araba üretilemiyor)emrinde asker el pençe divan(hizmetinde vatan evladı)KUTSALLAR ya komutan çünki........Bu duruma hep güldüm kınadım hala da kınıyorum.Bir can bu kadar ucuzmu.Ecdadı destan yazmış tarih yazmış askerimin canı bu kadar ucuz mu......evet ucuz aldıgı asker maaşından belli.Belki evli belki anası muhtaç....Kimin umrunda.zamanı gelince çagır KUTSAL görevini içtima etsin.Bu Şehitlerin ki elleri biliyorum ;düşmanının oldugu kadar onu bu kumpasta yalın bırakanında mahşerde iki eli iki yakasındadır.Hak yerini elbet bulur.Bulurda olan dula yetime olur........RUHLARINIZ ŞAD OLSUN.

Sevgili pranha4

Siz sanıyormusunuz ki sadece askerlerimiz şehit oluyor? Ben asker kızıyım. Ve yakınlarımda yüksek rütbeli askerler. Üstelik halen Doğu bölgelerinde görev yapmaktalar. Sizin dediğiniz gibi ne altlarında zırhlı araçlar var, ne de dağda operasyona çıkan askerlerimizden farkları var. Siz sanıyormusunuz ki herşey sizin düşündüğünüz gibi? Yıllar önce erkek arkadaşımı ( Hava Subayı idi ) bir operasyon da kaybettim, Çok yakın aile dostumuzu şehit verdik. Her duyarlı TÜRK VATANDAŞI kadar hepimiz aynı öfkeyi ve üzüntüyü paylaşıyoruz. Lütfen bir yerde suçlama yaparken bir kez daha düşünün. Siteminizi anlayabiliyorum ama böyle bir dönemde tekrar düşünün.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Şehitlerimize Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum.

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    dağda üç beş domuz sürüsü tutturmuş kürdistan türküsü eline bayrak diye almış bir masa örtüsü satsan beş para etmez ölüsü....
    ...........ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAAD OLSUN......
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

zeytin1977 sitemlerim sizi üzdü ise özür dilerim ki eminim beni yanlış anladınız.Sitemlerim bu vatana canını hiçe sayarak emek verenlere değil.Askeri veya siyasi koltuk saplantısı içine girmiş hasta ruhlu,ihtiras müdavimi beyinsizlere.Ki onlarda biraz utanma biraz haysiyet olsa ;Ben bu işi başaramıyorum , başarabilecek olan biri gelsin de şunların kökünü kazısın.... Der ve bu kutsal bildigimiz görevin mertebesinin zedelenmesine müsaade etmezdi.....Tekrar başımız,başınız saolsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler