Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım Etmek İsterken Can Verdiler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Çırağan caddesinde U dönüşü yapan araç, bir motosikletlinin ölümüne yol açtı.

İstanbul’da meydana gelen üç farklı kazada, biri motosiklet sürücüsü, üçü bir kazaya yardım etmek için duran vatandaşlar ve yoldan karşıya geçen bir kadın olmak üzere 5 kişi öldü, üç kişi de yaralandı

Bağcılar’dan Başakşehir istikametine giden Seylan Ayhan’ın kullandığı otomobil saat 02.30 sıralarında aşırı hız nedeniyle bariyerlere çarptı. Otomobilin içindeki 4 kişiden sadece sürücü hafif şekilde yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar araçlarını durdurarak yardıma koştu. Bu sırada Yasemin Ö., kullandığı otomobille, yardım için duran vatandaşların arasına daldı.
    Melih Katman, eniştesi Ferdi Turgut ve Ramazan Karaköse öldü.
    Aynı saatlerde Necati Keçici (27), evine motosikletiyle giderken Ortaköy istikametinde, “U” dönüşü yaparak geri dönmeye çalışan Faruk Başçı’nın kullandığı otomobile çarptı.
    Keçici, kaldırıma çıkan motosikletten fırlayarak yere düştü. Bu sırada oteline dönen Hollandalı bir hemşire ilk müdahaleyi yaptı. Kask takmasına rağmen boynu kırılan Keçici, hastanede hayatını kaybetti.

Üçüncü kaza ise dün sabah saat 07.00’de meydana geldi. Emir Rasim Parlak, otomobiliyle evine giderken, iki hemşire arkadaşı da onu takip etti. Parlak, yoldan geçen bir kadına çarptı. Ağır yaralanan kadına ilk müdahaleyi iki hemşire yaptı. Kadın hastanede hayatını kaybetti.
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu ne yaaa.... Kaza haberleri çoğaldı...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    haydaaaaa bu aralar harbiden kazalar çoğaldı
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    allah rahmet eylesin, kazaya neden olan sürücü cezasını bulur inşallah

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler