Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Geç oldu ama sonunda bende aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    hayırlı ugurlu olsun bol bol kmler yaparsın ıns fakat dıkkatımı ceken neden on jant serıtlerı beyaz arkadakı kırmızı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun arkadaşım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    keeway superlight 150
    darısı bana inş

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hayırlı olsun
    motorun çok şekermiş güle güle kullan
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bu kadar güzel bir başlığa ne yazsam boş.. herşeyi olması gerektiği gibi yapmışsın. hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.

Motosikleti
    :"/
    Alıntı mauser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız sürüşler, iyi günlerde kullan.
    ben de 2 hafta sonra ilk motorumu almak istiyorum. almayı düşündüğüm modeller arasında cbr125 de var. ama bu motorlarta çanta konmuyo galiba racing olduğu için, peki eldiven kilit zincir falan nereye koyuyorsunuz bu malzemeleri park edince?? sele altında kompartman falan var mı?

Bende bu konuyu merak ediyorum...Cbr 125r gt250r ninja 250 gibi motosikletlerde sele altı bagaj varmı varsa biri fotoğraf çekip ekleyebilirmi ne kadar ebatları ???

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    HAYIRLI OLSUN
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Hayırlı olsun kardeşim insanları mutlu görmek inan benide çok mutlu ediyo

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    umarım hayırlısı olur.. 3 hafta sonrada bu yetmiyor hayabusa mı alıyım R1 mi alıyım die başLık açma ;)

*HaYduT* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dül dül=)
    hayırlı ugurlu olsun tekerın duz bassın.herkez gbı gecelerı uyumamıs hergun gezmıssın

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı katip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. İlk zamanlar azami dikkatle kullan ki başına bir şey gelmesin. Dediğin gibi aileni zor ikna etmişsen şayet, ilk zamanlarda onlara güven verirsen çekinceleri azalacaktır.
    Haklısın abi kesinlikle dikkat edilmesi gereken bi konudur o Yani verilen izin onları pişman etmediği sürece ilerde de sorun yaşayacağımı sanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:06 AM ----------

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun darısı başıma .Kazasız sürüşler.Bu arada sana ne kadara geldi cbr 125 ?

Kullanmaya başladığından beri kazandığın izlenimleri paylaşırsan sevinirim
    Araç sahibiyle 3300 Tl'ye anlaştık masraflarla birlikte 3600'e falan geliyor işte aşağı yukarı İzlenim olarak da söyleyebileceğim zaten bu motor hakkında söylenen herşey gibi adeta insanlar motosiklete sorunsuz başlayıp tecrübe kazansınlar diye üretilmiş bir alet Allah herkese istediğini nasip eder inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 AM ----------

hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız sürüşler, iyi günlerde kullan.
    ben de 2 hafta sonra ilk motorumu almak istiyorum. almayı düşündüğüm modeller arasında cbr125 de var. ama bu motorlarta çanta konmuyo galiba racing olduğu için, peki eldiven kilit zincir falan nereye koyuyorsunuz bu malzemeleri park edince?? sele altında kompartman falan var mı?
    Şu ana kadar gördüğüm tüm racing modellerinde yolcu selesi altında ufak tefek eşyaların sığabileceği boyutta bir bagaj haznesi mevcut ruhsat cüzdan eldiven maske ve bir şişe suya yetecek kadar yer var yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 AM ----------

Alıntı StoneOfDeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun bol bol kmler yaparsın ıns fakat dıkkatımı ceken neden on jant serıtlerı beyaz arkadakı kırmızı
    Vallahi onu bende anlayamadım dostum Araç sahibine de sormak istemedim renktir, zevktir diye ama ben kırmızı ve daha kalın şeritlerle değiştirmeyi düşünüyorum ilk fırsatta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 AM ----------

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    motorun çok şekermiş güle güle kullan
    Teşekkür ederiz efendim teveccühünüz, tüm iyi dilek belirten arkadaşlara da ayrıca teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 AM ----------

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar güzel bir başlığa ne yazsam boş.. herşeyi olması gerektiği gibi yapmışsın. hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim.
    Abi çok teşekkür ederim tüm güzel sözlerin için İnşallah cümlemiz kazasız belasız mutlu mesut devam ederiz yollarımıza
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Alıntı esp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araç sahibiyle 3300 Tl'ye anlaştık masraflarla birlikte 3600'e falan geliyor işte aşağı yukarı
    3.300TL ye çok iyi fiyata almışsın.
    :bounce:-Esas problem gördüklerimiz değil göremediklerimiz-:bounce:

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı Sedat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım hayırlısı olur.. 3 hafta sonrada bu yetmiyor hayabusa mı alıyım R1 mi alıyım die başLık açma ;)
    İnşallah hayırlı olur abi, uyarın için de ayrıca teşekkürler ama hiç öyle şeylerde gözüm yok bi iki sezon buna bineyim kazasız belasız da gerisine de ufak ufak bakarız bilinçli, bilgili motorcu olmaya çalışıyorum sadece

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:16 AM ----------

3.300TL ye çok iyi fiyata almışsın.
    Evet çünkü piyasa böyle arkadaşlar. Yaklaşık 3-4 aydır sadece bu aracın ilanlarını takip ediyorum fiyatında 3750 yazan bi ilana nakit 3000 olur mu deseniz bile gel aracı gör konuşalım diyebiliyorlar. Örneğin bu aracın ilanında 3650 yazıyordu bi kısmı pazarlık payı yani ilanlardaki fiyatlara çok fazla takılmayın ciddi alıcıya herkeste ikram oluyor genelde
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    hayırlı olsun, tekerin düz bassın
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli rüzgarlar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Hayırlısı olur inşallah

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ne demek canım kardeşim. Beni mahcup ettin. MT'deki herkes benden daha fazlasını yapardı...

Motorun gerçekten akide şekeri gibi, yalayıp, kıtır, kıtır yesen olur. Ama en doğrusu binmek tabiii.

Tekrar sana kazasız, belasız ve bol keyifli sürüşler dilerim....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hayırlı olsun ama benden başka herkez motosiklet sahibi oldu sanki...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

mkbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apeche rtr 150
    darısı başıma, darısı başıma, darısı başıma, darısı başıma, darısı başıma, hayırlı olsun kardeş ALLAH kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler