Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SP'li başkana çarpan iki kurye hastanelik

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    SP'li başkana çarpan iki kurye hastanelik
    İstanbul Sarıyer'de önceki gün 17.00 sıralarında dönülmeyecek noktada direksiyon kıran Saadet Partisi İlçe Başkanı İsmail Demir'in kullandığı otomobile, hamburgerci kuryesi iki kardeşin bulunduğu motosiklet çarptı. 15 yaşındaki A. havalanıp otomobilin tavanına çarparken, 17 yaşındaki E.M. yere düştü. İki kardeşin hayati tehlikesinin bulunduğu kaydedilirken, kalp hastası Demir de hastaneye götürüldü.
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Çekik gözlü 125'Lik:D(mondial Mt)
    bu arabalar yüzünden canımızdan olucaztabakaneye bişey yetiştiriyolar sanki motosiklet görünce adamların gaza basası geliyo ya yol versen onuda boşverdim kurallara uy dönülmicek yerden dönme sinyal ver bari vicdan azabı çekme olursada kaza olur diyelim ama bölelerine kaza diyemiyoruz bildiqimiz cinayetarkadaşlara acil şifalar diliyorum inş durumları düzelir
    scooter modifiyesi yapılcak yer aranıyo

ÇekiK GözLü Scooter

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    şimdi agzımdan cıkanları yazmak istemiyorum kırılmıcak yerde direksiyon kırmakta ne ya bu arabalar hep bunu yapmıyomu!bu yüzden kactane acemi motorcu yeni başlıyanlar vs. böle ehliyetsizler hastanelik oluyo 2 seneni ist. trafigine vermeden bu ....neleri önceden anlıyamazsın.inş arkadaşlara birşey olmaz saglıklarına kavuşurlar

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    dikkatsiz sürücü.....
    allah şifa versin

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    15-17 Yaşında iki çocuk dikkatsiz dalgın umursamaz oto sürücüsü sonuç kaza.

Hepsine ALLAH şifalar versin. Bu kafayla gidersek daha çok kazalar görürüz.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bu gibi şoförlere ceza olarak bir ay istanbul trafiğinde motor kullandıracan ki anlasın sonra o kardeşlerımızi calıştıran patrona koltuğundan alıp motora otutturacan bir ayda o calışsın ki anlasın çünkü böyleleri cocuk yastakılere ALLAH bılır kaskı da yoktur garıplerımın müsterıye hizmet adına sipariş cabuk gıtsın diye fırca bıle atıyorlardır. ALLAH o kardeşlerımıze acıl şifalar versın şimdi o cocukların anne babası ne durumdadır ALLAH onlarada sabır versin inşallah iyileşirler cok üzüldüm cok

KyCd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    My Kawa..
    X Partili İlçe başkanı... Dönülmeyecek yerden dönerde, dururda, giderde... Trafik kurallarına uymak bizim işimiz (vatandaşların) o kurallar bizim için.. onlar için değil... Kaza olmuş biri ölmüş ne önemi var? önemli olan üst mercilerimizdekilere bişi olmasın..
    Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..

Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ist.melezz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arabalar yüzünden canımızdan olucaztabakaneye bişey yetiştiriyolar sanki motosiklet görünce adamların gaza basası geliyo ya yol versen onuda boşverdim kurallara uy dönülmicek yerden dönme sinyal ver bari vicdan azabı çekme olursada kaza olur diyelim ama bölelerine kaza diyemiyoruz bildiqimiz cinayetarkadaşlara acil şifalar diliyorum inş durumları düzelir
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben cok rastlıyorum öyle sanki beni görünce asfalta bir an öce kendisini atsında motorcuyu s... etsin gibilerinden tavır sergiliyorlar.Alt tarafı 30 sn geç çıkıcan yola işte be insan beklee

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dönülmeyecek yerden dönen polis arabası yüzünden kaza gördüm bu ne ki ? .Yetkin varsa kuralları ihlal edebilirsin anlayacağımız bu. Şimdi bu Demir suçlu mu bulunacak ? . Dua edelimde çocuklara birşey olmasın.

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    bence yorum yerine dualarımız daha yararlı olucak arkadaşlar
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)