Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Beton mikserinin altından sağlam çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    İş makinesinin altında motosikleti ile sürüklenmesine rağmen, kamyonun altından sağlam çıkan vatandaş yaşadığına inanamadı.

Olay saat 12.00 sıralarında Aydın-İzmir Karayolu Ziraatçılar kavşağı yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre plakası motosikleti ile O.A. isimli şahıs polisleri görünce yakalanıp ceza yiyeceğini düşünerek kaçmaya başladı. Yolu kontrol etmeden sokaktan ana yola çıkan O.A isimli motosiklet sürücüsü bu sırada Aydın'dan İzmir istikametine gitmekte olan 49 AD 509 plakalı beton mikserinin altına girdi.

Motosikletin altına girdiğini gören iş makinesi sürücüsü hemen fren yaparak durmayı başardı. Bu arada motosikleti ile birlikte iş makinesinin altında biraz sürüklenen O.A. ayağından yaralandı. Motosiklet sürücünsün kamyonun altından sağ-salim kurtulduğunu gören görgü şahitleri gözlerine inanamadı. Polis tarafından el konulan olayla ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi.

en ufak kazalarda kol bacak kopmasına alıştığımız için bu arkadaş suçlu olmasına rağmen şanslıymış.geçmiş olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    dağa yiçek ekmeği varmış abi
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mucize eseri kutlurmuş geçmiş olsun..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    koruyan ALLAH geçmiş olsun fakat büyük dıkkatsizlık örneği işte

Motosikleti
    yok
    Büyük geçmiş olsun. Demek ki neymiş: Olur böyle vakalar, Türk polisi yakalar.

Motosikleti
    Ninja 250R
    büyük geçmiş olsun allah korumuş valla kurban falan kessin motoru niye ehliyetsiz kullanırsın be arkadasım
    [B][I][COLOR="DarkGreen"]Benim için kör, ölmeden de badem gözlüdür eğer gerçekten sevdiğim biriyse ...[/COLOR][/I][/B]::music2::::music2::

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Mucize gerçekten geçmiş olsun...

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ????????????

daha süresi dolmamış arkadaşın öldürmeyen allah öldürmüyor ne denilirki
    ha bu arada o arkdaş şimdi atlattığı o teklikenin şokunu atlatmadan bide ehliyetsiz motorsiklet kullandığı için bide ordan ceza kesilecek ve şunuda belirtmek isterimki o kişi o kamyonun altında ezilseydi bile kamyonun şöförünün bir ceza alacağını zannetmiyorum çünkü karşı taraf ehliyetsiz daha önce başıma geldiği için biliyorum örneğin kırmızı ışıkta geçen biri gelip ehliyetsiz birine vursa 10 da 10 bütün suç ehliyetsiz kişiye veriliyo + hasar+ehliyetsiz kullanmanın cezası yani ehliyetsiz ne motor nede araba kullanalım kısa mesafe olsa bile ne zaman başımıza ne gelecği belli olmaz

Büyük kaza Alah Korumuş ,nasıl sürüklenmiş ben anlamadım ,koca teker ezer geçer.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı anilxx92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha bu arada o arkdaş şimdi atlattığı o teklikenin şokunu atlatmadan bide ehliyetsiz motorsiklet kullandığı için bide ordan ceza kesilecek ve şunuda belirtmek isterimki o kişi o kamyonun altında ezilseydi bile kamyonun şöförünün bir ceza alacağını zannetmiyorum çünkü karşı taraf ehliyetsiz daha önce başıma geldiği için biliyorum örneğin kırmızı ışıkta geçen biri gelip ehliyetsiz birine vursa 10 da 10 bütün suç ehliyetsiz kişiye veriliyo + hasar+ehliyetsiz kullanmanın cezası yani ehliyetsiz ne motor nede araba kullanalım kısa mesafe olsa bile ne zaman başımıza ne gelecği belli olmaz
    bunlara ilaveten sanırım motosikletin plakası'da yok
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    yiğecek ekmeği değilde kesin pastası vardır.
    çok şanlıymış çok.
    allah kiseye kaza bela göstermesin
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yada alacak nefesi...

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    hiç bir ceza hayatımdan daha pahalı değil.
    4

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    keşke tüm motosiklet sürücüleri onun kadar şanslı olabilse...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    ucuz atlatmış valla.öldürmeyen allah öldürmüyor işte.daha iki teker üzerinde gidecek çok yolu var demekki.

esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı mevlüttttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz atlatmış valla.öldürmeyen allah öldürmüyor işte.daha iki teker üzerinde gidecek çok yolu var demekki.
    Evet öldürmeyen Allah öldürmüyor ama bence bu gidişle çok bi yolu yoktur be abi
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

Alıntı anilxx92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw haberde ehliyetsiz demiyo ki nerden çıkardınız.. sadece plakasız diyo.. adam motoru kaptırmamak için kaçmış heralde.. Allah korumuş ayrı mesele..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    insan deıldır herhalde

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    halkımızca kaba bi söz "öldürmeyen Allah öldürmüyo" ucuz atlatmış Allah sevdiklerine bağışlamış. ..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)