Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Kemal Coşkun "Achille" ve Nişanlısı Hande Diker'i Kaybettik Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    Allah geride kalanlara sağlık sıhhat sabır versin.mekanı cennet olsun inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saat beşe doğru evden yeni çıkmıştım, bakkala uğrayıp bir sigara aldım o sırada Mete'den mesaj geldi. Çarşıya inmek içimden gelmedi, sahile çektim ve bir sigara yakıp Kemal'i düşündüm. Gittiğimiz Şile gezisi aklıma geldi, yaptığımız sohbet, geçirdiğimiz çok güzel bir gün..

Sitede her ölüm haberini aldığımda üzülüyorum, fakat insan tanıdığı, hoş vakit geçirdiği birinin haberini alınca başka üzülüyor, yüreğinin içi sızlıyor.

Kardeşim Allah'ın rahmeti üstüne olsun, inşallah mekanın cennet olur. Hande'ye de acil şifalar diliyorum, Allah hepsine özellikle Hande'ye büyük sabır versin. Üzgünüm tüm motosiklet kullanıcılarının başı sağolsun.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Şurada yazacağım 3-5 cümlenin pek anlamı yok artık.
    Yaşam ağrısı geride kalanların omzunda.

Ölen arkadaşımıza rahmet,yaralı kardeşimize acil şifa dilemek istiyorum.

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Gerçekten çok üzücü bir kaza, fotoğraflar dehşet verici.Geride bıraktıklarının başı sağolsun.Yaralanan arkadaş da umarım bir an önce sağlığına kavuşur.Çok üzücü, gerçekten çok üzücü...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    çok üzüldüm ya allah rahmet eylesin.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Allahım sen koru ne acı bi son Allah rahmet eylesin gencecik insanların sonu bumu olmalı bu ülkede......

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Sözlerin tükendiği yerdeyiz yine malesef Kemalım mekanın cennet olsun nur içinde
    yat alllah nişanlısını sevdiklerine bağışlar inşallah allah ailesi ve sevenlerine sabırlar versin.

Motosikleti
    yok
    Bugün eşim çalıştığım şirkette işe başladı.İlk günü ve mükemmel bir gün.Tabii ki günde 100 defa girdiğim siteye ilk girişimde gördüğüm bu başlık hem beni hem de eşimi mahvetti.Birde saf gibi resimlere bakınca tam bir kahır.İkimizinde gözleri doldu.Akşama kadar ağrı kesiciler.Rahmetlinin yerine kendini, Hande'nin yerine eşini koymalar.Off Allah'ım of.Nasıl bir sevda verdin bize.Hala sahibindende motosiklet bakabiliyoruz.Aptal mıyız neyiz.(Bu bir özeleştri, lütfen hakaret olarak almayın) Keşke rahmetli geri gelse.Hande iyi olsa da hiç motora binemesek.Allah rahmet eylesin.Allah sağlığına kavuştursun,sabır versin.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin.

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah Rahmet eylesin....

Diğer bir sitede okuduğum bilgiye göre kan aranıyor arkadaşlar, gurubu yazmıyor...

Alıntı ozgunsipahioglu adlı üyeden alıntı
    Evet tanıyorum bugün tüm gün hastanedeydik sürücüyü Kemal'i kaybettik, Hande'miz canıyla uğraşmakta hala, olay soldaki bir aracın sağa üstlerine kırmasıyla onların da sağa kırması sonuca önce bariyerlere sonra kamyona çarpıp uzunca sürüklenmeleri sonucu olmuş. Kan verebilicek arkadaşların dikkatine kan aramaktayız verebilecekler lütfen irtibata geçsin. Hepimizin Başı sağolsun acil şifalar diliyorum..
    0542 459 94 46
    0539 738 22 31
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Allah rahmet eğlesin,, yaralı arkadaşımızıda Acil şifalar diliyorum...lütfen daha dikkat arkadaşlar

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Rahmet eylesin....

Diğer bir sitede okuduğum bilgiye göre kan aranıyor arkadaşlar, gurubu yazmıyor...
    detaylar burda....

Arkadaşlar Kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesinde yoğun bakımda yatan merhum Kemal'in nişanlı için gün içinde kan ihtiyaçı oluyormuş. Kan vermek isteyenler hastaneye gün içerisinde giderlerse sevinirim.
    Hastane gün içerisinde saat 16:00'a kadar kan verme taleplerini alıyormuş.

Acil kan ihtiyacı yok. Ama tedavisi boyunca kan ihtiyacı var.
    Hastanede isim ile kan verilmektedir. Hasta ismi HANDE DİKER

Kan Grubu A Rh+ dir.

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    ALLAH rahmet eylesin nur içinde yatar inşlh bu sevdaya gönül veren arkadaşımızı daha kaybettik mekanı cennet olur inşallah hande arkadaşım umarım en kısa zamanda saglıgına kavuşur gözlerim doldu duygulanmamak elde deil daha yazamayacagım üzgünüm hemde çook
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    allah rahmet eylesin nur icinde yatsin yakinlarina sabirlar versin,dayanilmaz aci...hepimizin basina gelebilir bi yakinimiz arkadasimiz hatta biz hatta sen...türkiye de motosiklet kullanmak gercekten cok riskli ve zor. lütfen full korumamiza güvenmeyelim. gereksiz gaz acmalardan kacinalim, yolun bos olduguna dikkat edelim. hayatlarimiz bize kalsin sevenlerimize kalsin.

Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, nişanlısına acil şifalar diliyorum.

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    Çok üzgünüm Allah rahmet eylesin.Yaralı kardeşime acil şifalar diliyorum.......

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    allah rahmet eylesin:(:(

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    detaylar burda....

Arkadaşlar Kartal Lütfü Kırdar Devlet Hastanesinde yoğun bakımda yatan merhum Kemal'in nişanlı için gün içinde kan ihtiyaçı oluyormuş. Kan vermek isteyenler hastaneye gün içerisinde giderlerse sevinirim.
    Hastane gün içerisinde saat 16:00'a kadar kan verme taleplerini alıyormuş.

Acil kan ihtiyacı yok. Ama tedavisi boyunca kan ihtiyacı var.
    Hastanede isim ile kan verilmektedir. Hasta ismi HANDE DİKER

Kan Grubu A Rh+ dir.
    Diğer kan gruplarıda kan verebilirler, takasa alınıyor, benim kanım uymuyor diye vermekten vazgeçmeyin.

Hastaneye akşam gitmenin de pek anlamı yok, üst katta yoğun bakımda yatıyor, görmek pek mümkün değil.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Olayda yine giyotin bariyerler rol oynamış anladığım kadarıyla...Sus pus oturdukça daha nicelerimizi alacak aramızdan bu bariyerler.

Hepimizin başı sağolsun...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)