Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Cumartesi günü(yarın-28Şubat) star gazetesinde star gibi doğuyoruz :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Elinizde resmin orjinal hali varsa STAR'a inat internette görebiliriz kanımca.

Acaba Tarkan'ın sevgilisi olsanız daha önce STAR çalışanıydınız diye sizin resminizi sizinle röportaj yapmalarına rağmen gazeteye koymaları sakıncalı mı olurdu....

Konuyu dağıtmış gibi olmayım ama bir an sinirlendim, yada ben zaten sinirliydim bu konu denk geldi.

MT şifrenizi bir yere not alın bari, yada unuttuğunuzda Alpertim mod'a sorun üşünmeden her zaman hatırlatır.

Aramıza hoşgeldiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinizde resmin orjinal hali varsa STAR'a inat internette görebiliriz kanımca.

Acaba Tarkan'ın sevgilisi olsanız daha önce STAR çalışanıydınız diye sizin resminizi sizinle röportaj yapmalarına rağmen gazeteye koymaları sakıncalı mı olurdu....

Konuyu dağıtmış gibi olmayım ama bir an sinirlendim, yada ben zaten sinirliydim bu konu denk geldi.

MT şifrenizi bir yere not alın bari, yada unuttuğunuzda Alpertim mod'a sorun üşünmeden her zaman hatırlatır.

Aramıza hoşgeldiniz...

Evet bencede fotoları burdnda görebiliriz bak şimdi aye doru söylüyosun hee magazin olayı olsaydı dinlemezlerdi çalışan falan. Bak benide sinirlendirdin şimdi
    i.V.i.B.i

maGma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cesaretlerinden(SS) ötürü tebrik ediyorum arkadaşları, haklarında hayırlı olsun

Birde otuzundan sonra cozutup 600'lük 1000'lik SS'lerle başlayanlar için röportaj yapacak birilerini bulsak keşke diycemde bizle yapsa yapsa lemanyak röportaj yapar.

Teşekkürler sevgili aYe! Evet elimde resmin orjinal hali var. Bu mevzunun asıl sebebi sadece kötü niyetten ibarettir. Google'a müge ayyıldız yazıp arattıgınızda buz hokeyi, motorsiklet ve yaptıgı haberler konu başlıklarının haricinde bir de "Osman Hulusi Tamburacı"yla ilintili bir haber çıkacaktır. eksisozluk'e bu şahsın adını yazdıgınız zaman benim medyaya geçtiğim yazılı bir basın ibaresiyle karşılaşacaksınız. Bu ibare oldukça uzun bir metin şeklinde karşınıza çıkacaktır. Okuduktan sonra konu hakknda detaylı bilgiye sahip olacagınızı dusunuyorum. Osman Hulusi Tamburacı bir spor yorumcusu olup Talimhane'de bulunan bir Petrol Ofisi istasyonunda şahsıma karşı fiziksel saldırıda bulunmuştur. Bu saldırının akabinde tesadüfen şöyle bir olay gelişmiştir. O sıra büyük bir özveriyle haber muhabiri olarak çalıştıgım Star gazetesinin Medya Grup Başkanı (Eski RTUK Bşknı) Fatih Karaca görevden çekilmiş ve onun yerine Yeni Şafak gazetesi genel yayın yönetmeni Mustafa Karaalioğlu oradaki görevinden ayrılıp Recep Tayyip Erdogan'ın bir numaralı adamı olarak Star gazeteninin başına Medya Grup Başkanı olarak getirilmiştir. Osman Hulusi Tamburacı'da sayın Karaalioğlu'nun kankasıdır ve Karaalioğlu göreve getirildikten bir sure sonra tek bir telefonla işime son verilmiştir. Bununla ilgili yasal girişimde bulunmama ragmen Şişli Adliyesindeki konuyla ilintili hazırlanan dosya ise ortadan kaybolmuştur. Benzincideki guvenlik kamerası tarafından goruntulenen dayak goruntuleri de ortadan yokedilmiştir...

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    güsel bi röportaj olacak benim merak etiitgim deginelecek konuşlar hassas konularada deginirler inşallah fırsat degerlendirip
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı maGma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cesaretlerinden(SS) ötürü tebrik ediyorum arkadaşları, haklarında hayırlı olsun

Birde otuzundan sonra cozutup 600'lük 1000'lik SS'lerle başlayanlar için röportaj yapacak birilerini bulsak keşke diycemde bizle yapsa yapsa lemanyak röportaj yapar.
    kimden ötürü? benden ötürümü? senden ötürüü! yılmazla röportaj yapmıyyjaksınn.

Alıntı athletictech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sevgili aYe! Evet elimde resmin orjinal hali var. Bu mevzunun asıl sebebi sadece kötü niyetten ibarettir. Google'a müge ayyıldız yazıp arattıgınızda buz hokeyi, motorsiklet ve yaptıgı haberler konu başlıklarının haricinde bir de "Osman Hulusi Tamburacı"yla ilintili bir haber çıkacaktır. eksisozluk'e bu şahsın adını yazdıgınız zaman benim medyaya geçtiğim yazılı bir basın ibaresiyle karşılaşacaksınız. Bu ibare oldukça uzun bir metin şeklinde karşınıza çıkacaktır. Okuduktan sonra konu hakknda detaylı bilgiye sahip olacagınızı dusunuyorum. Osman Hulusi Tamburacı bir spor yorumcusu olup Talimhane'de bulunan bir Petrol Ofisi istasyonunda şahsıma karşı fiziksel saldırıda bulunmuştur. Bu saldırının akabinde tesadüfen şöyle bir olay gelişmiştir. O sıra büyük bir özveriyle haber muhabiri olarak çalıştıgım Star gazetesinin Medya Grup Başkanı (Eski RTUK Bşknı) Fatih Karaca görevden çekilmiş ve onun yerine Yeni Şafak gazetesi genel yayın yönetmeni Mustafa Karaalioğlu oradaki görevinden ayrılıp Recep Tayyip Erdogan'ın bir numaralı adamı olarak Star gazeteninin başına Medya Grup Başkanı olarak getirilmiştir. Osman Hulusi Tamburacı'da sayın Karaalioğlu'nun kankasıdır ve Karaalioğlu göreve getirildikten bir sure sonra tek bir telefonla işime son verilmiştir. Bununla ilgili yasal girişimde bulunmama ragmen Şişli Adliyesindeki konuyla ilintili hazırlanan dosya ise ortadan kaybolmuştur. Benzincideki guvenlik kamerası tarafından goruntulenen dayak goruntuleri de ortadan yokedilmiştir...
    Ben ve diğer arkadaşlar linkleri severek okuruz ancak bence mesajınızı editleyin, bende alıntıdakini değiştireyim, siyasi yanı ve suçlama içerdiği için belki site kurallarına aykırı olabilir, anladığım kadarıyla yeterince üzülmüşsünüz bari canınız extradan sıkılmasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok mu anormal kadınların motosiklet kullanması. motosiklet kullanan kadınlar niye haber oluyor anlamıyorum. onlar uzaydan mı geldi de bizim haberimiz yok da haber oluyorlar. onların da 2 eli 2 ayagı var. yani onlar insan değil de başka bir şey mi? bu ne ayrımcılıktır kardeşim.
    bu haberdeki amaç nedir? çok merak ediyorum.
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman her alışagelmemiş durumu haber mi yapmak lazım. medyanın işgüzarlıgı bence bu.
    bir insanın trafige çıkabilen bir aracı kullanması gayet normal bir durum. bu aracı kadın veya erkek kullanıyor diye olaya farklı bakmak o çeşit insanların problemi veya tuhaflıgı.

su kayagı yapan köpek, kadınların yarış motosikleti kullanmasından daha alışagelmedik bir durum.

eger boyle bir haber yapıyorlarsa pist yarışlarına katılan bayanların haklarını yiyorlar bu gazeteciler.

daha farklı açıdan bakmak gerekirse; yarış motoru kullanan bayanlar diye haber olunabiliyorsa motosiklet kullanmayan bayanlar neci, bir hiç mi?

Bayanların Motosiklet kullanması Motosikletle Trafikte Bulunması Trafiğe Çıkma izni olan Bi Araç ile Tabi Normal Ama Bi düşün İstersen Yolda Sıkıştırılan Bayan Araba Sürücülerini Tacize Uğrayan Yolda Yürüyen Bayanları Vs Vs Vs Vs. Die Uzatarak Listesini Yapmak Mümkün Bu konular Haber Olduysa Bunun Olması Gayet Normal Çünki buda Onlardan Birisi. Ayriyeten Ailelerde Genellikle İnsanlar Babalarını Bir Şekilde Motosiklet için İkna Ederler ama Anne (BAYAN) ları Çokçok çok daha zor İkna Ederler. Burdanda Şu anlaşılıyo Motosiklete Karşı Var Olan Annelerin(BAYANLARIN) Artniyetinin Babalara Göre Daha Fazla Olduğu Ülkemizde Veya Dünyada Farketmez Bu Artniyete Karşı Kendi canları Bedenleri Zamanları Vakitleri ile Direten BAYANLARIN haberinin Yapılması Acaba Gereksizmi ?

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    6 dan daha fazla kullanıcı var ya yalnış araştırma yapmışlar bence..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 R
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanların Motosiklet kullanması Motosikletle Trafikte Bulunması Trafiğe Çıkma izni olan Bi Araç ile Tabi Normal Ama Bi düşün İstersen Yolda Sıkıştırılan Bayan Araba Sürücülerini Tacize Uğrayan Yolda Yürüyen Bayanları Vs Vs Vs Vs. Die Uzatarak Listesini Yapmak Mümkün Bu konular Haber Olduysa Bunun Olması Gayet Normal Çünki buda Onlardan Birisi. Ayriyeten Ailelerde Genellikle İnsanlar Babalarını Bir Şekilde Motosiklet için İkna Ederler ama Anne (BAYAN) ları Çokçok çok daha zor İkna Ederler. Burdanda Şu anlaşılıyo Motosiklete Karşı Var Olan Annelerin(BAYANLARIN) Artniyetinin Babalara Göre Daha Fazla Olduğu Ülkemizde Veya Dünyada Farketmez Bu Artniyete Karşı Kendi canları Bedenleri Zamanları Vakitleri ile Direten BAYANLARIN haberinin Yapılması Acaba Gereksizmi ?
    Çok farklı bi açıdan bakıp ,güzel bi tespit yapmışsınız.Umarım bunu düşünemeyenler için yazınız bi ışık olur.

Müge'nin yazdıklarını okuduktan sonra üzüldüm,sinirlendim ve haberle ilgili olarak da karamsarlığa düştüm verdiğimiz cevapların ne kadarını görebileceğiz gazetede diye...Çok üzüldüm gerçekten orada hep beraber bulunup da kapak fotoğrafından Müge'nin çıkartılmasına.Ve umarım kendimi ve motor kullanıcılarının trafikte yaşadığı sıkıntıları ifade etmek için özenle verdiğim cevaplar ,yanlış anlamalara imkan vermeyecek şekilde kısaltılmıştır.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    star gazetesini sevmediğim için almıcam ...
    ...

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aa benide bulmamışlar;
    benimde ismimi verirmiydin,
    bende meşhur olmak istiyorum.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa benide bulmamışlar;
    benimde ismimi verirmiydin,
    bende meşhur olmak istiyorum.
    orjinal bayan arıyolar olm, sooradan olma deil

şakası bi yana, tebrik etmekmi gerekir ne gerekir bilmiyorum ama dikkatimi çeken inanılmaz bir bayan dayanışması var son zamanlarda MT de umarım kalıcı ve sağlılklı olur
    GKN MOTORS

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    hadi bakalım yarın gezeteyi alayım bi bakayım...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    honda cbr 125r
    güzel bi gelişme tebrik ederim sizleri.
    bu arada yarın star gazetesi yok satacak köşeyi dönecek desenize
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

Asla suçlama ve hakaret yok benden yana. Hepsinin canı sagolsun. Üzerinden cok zaman geçti. Editleyecek bir şey yok bana göre yazımda. Site adminlerinin de duyarlı ve mantıklı yaklaşacagına eminim. Ben herkesi Allah'a havale ettim. Ne diyorduk... Yarın Star gazetesi alıyoruz yada netten bakıyoruz. Genelde hurriyet ve sabah harici diger piyasadaki yayınların haftasonu eklerindeki sosyal içerikli haberler, çok çok ilginç bir topik işlemediği sürece internete pek düşmüyor. Bakalım nette de çıkacak mı

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    meydan kızların.
    hadi bakalım.
    hiç okumadığım bir gazeteyi sizin yüzünüzden alacağım. ampül zihniyetine maddi destek sağlayacağım. YOK Bunu yapamam. üzgünüm kızlar ama yolunuz açık olsun
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    basarili valla hemde cok
    1. YAMAHA Donemi

simyacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 tmax
    ok okuyalım bılgılenelım bılgılendırelım egıtım alın bayanlar tek tavsıyem bu
    daha önce beynini götüremediğin yere motorunu götürme!!!
    ybr250-vstrom-600f-fz6-fazer1000-cbf1000-z1000sx(-xcity250&crosstourer1200)

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    oh bütün kızlar toplanmış tebrikler Bayan SS ler, siz şimdi Euro günüde yaparsınız (malum parça ve aksesuarlar euro üzerinden )

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı athletictech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asla suçlama ve hakaret yok benden yana. Hepsinin canı sagolsun. Üzerinden cok zaman geçti. Editleyecek bir şey yok bana göre yazımda. Site adminlerinin de duyarlı ve mantıklı yaklaşacagına eminim. Ben herkesi Allah'a havale ettim. Ne diyorduk... Yarın Star gazetesi alıyoruz yada netten bakıyoruz. Genelde hurriyet ve sabah harici diger piyasadaki yayınların haftasonu eklerindeki sosyal içerikli haberler, çok çok ilginç bir topik işlemediği sürece internete pek düşmüyor. Bakalım nette de çıkacak mı
    olayı okudum zaten hiç sevmzdim o herifi.
    geçmiş olsun

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)