Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Hyosung Gt 250 comet aldım sanki :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    headquarters : Bilseydim herşeyini vereceğini senin comet'i alırdık
    Kısmet
    Hasan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    hayırlı olsun Lucas güle güle bin =)
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    EVET, TESLİMATINA ÇOK SEVİNDİM ;) Allah kaza bela vermesin kardeşim. ben gs 500 almasaydım hyo gt250 alacaktım. hatta yalova dan alacaktım. kısmet işte, pazarlık filan tamamdı ama otogara giderken şimdiki motorum için kendine pazrlık yapana ama parayı tedarik edemeyen arkadaşla karşılaştım. ordan dönüp motoru alıp gelmiştim ;)

kısmet işte...
    güzel seçim, güzel zamanlama
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    vay be hocam eşiniz gerçekten takdire değer bir hanımefendiymiş. sevgi parayla ölçülmez ama insanın sevdiğinin istediği birşeyi alması da çok hoş bişey. Allah ikinize de uzuuun yıllar beraber yaşayacağınız/yaşlanacağınız bir hayat nasip etsin, sevginizi daim kılsın.

bu arada siz de bişey aldınız değil mi? böyle bi hediyenin yanında sap gibi kalmayasınız karşısında. çiçek almayı bile unutanlar oluyor ya yuh yani.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    hayırlı olsun.. bursa'yada bekleriz

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hatırladığım kadarıyla uzun zamandır motorsuzdun, özellikle bu açıdan senin adına çok sevindim.

Hasretin bitti, hadi hayırlı olsun.

Seçiminde 250cc'ler arasında en şirin olanı, resimlere bakılırsa gayette temiz, o da hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, güle güle binin.

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela göstermesin. İnşallah tüm sevdiklerinle kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hayırlı olsun kazasız,belasız sürüşler temenni ederim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Lucas, hayırlı uğurlu olsun..
    Güzel tercih, kazasız belasız kullan inşallah..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    hayırlı olsun

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah
    .....

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Hayırlı olsun
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öf ülen öf efkarlandım ..bide siyah .. bide 2006 aynı benim comet gibi ..atla uza bas marmarise gel istanbuldan banamısın demez..

hayırlı olsun
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hayırlı olsun arkadaşım.kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Çekik gözlü 125'Lik:D(mondial Mt)
    hayırlı olsun...
    scooter modifiyesi yapılcak yer aranıyo:silent:

[COLOR="Red"][B][U]ÇekiK GözLü Scooter[/U][/B][/COLOR]:queen:

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Hayırlı olsun dostum.. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..
    Eş desteğinin (maddi olması gerekmiyor) biz motorcular için önemli olduğunu düşünüyorum..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teslimde aldığına göre artık hayırlı olsun, gülegüle kullan diyebiliriz.resimlerinide eklesen daha güzel olacak.
    kazasız sürüşler olsun
    Teşekkür ederim ustad Resim çekecek fırsatım olmadı, cep telefonuyla 1-2 resmini çektim sadece,

Arkadakiler hurda plastik palet

Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Lucas. Benim de bir sonraki hedefim comet. İnşallah memnun kalırsın. İzlenim ve değerlendirmelerini de arada paylaşırsan sevinirim. Eşinle beraber kazasız belasız ömürlük sürüşler inşallah.
    Teşekkür ederim dostum, dediğim gibi 250 cc olmasına rağmen kullandığım diğer 250 cc'ler arasında performansı çok iyi.. Yeterince tatmin ediyor insanı gaza olan tepkisi.. Fakat daha önceden 600 veya üzeri cc'de bir motor kullandıysan, çok fazla şey beklemek hata olur tabikide. Eğer kullanmadıysan da kullanma, 250 cc'nin keyfini sür bir kaç zaman

Alıntı banistercaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Lucas güle güle bin =)
    Teşekkürler hocam =)

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET, TESLİMATINA ÇOK SEVİNDİM ;) Allah kaza bela vermesin kardeşim. ben gs 500 almasaydım hyo gt250 alacaktım. hatta yalova dan alacaktım. kısmet işte, pazarlık filan tamamdı ama otogara giderken şimdiki motorum için kendine pazrlık yapana ama parayı tedarik edemeyen arkadaşla karşılaştım. ordan dönüp motoru alıp gelmiştim ;)

kısmet işte...
    güzel seçim, güzel zamanlama
    yürekçe hocam saolasın Benimde niyetim GS 500 idi aslında.. Ama sırf hatun tipini beğenmediği için Hyosung'da karar kıldık.. Ona kalsa chopper tarzında bir motor istiyordu. Naked'ler arasında fiyat performans olarak anca bunu beğendirebildik

Alıntı perishte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be hocam eşiniz gerçekten takdire değer bir hanımefendiymiş. sevgi parayla ölçülmez ama insanın sevdiğinin istediği birşeyi alması da çok hoş bişey. Allah ikinize de uzuuun yıllar beraber yaşayacağınız/yaşlanacağınız bir hayat nasip etsin, sevginizi daim kılsın.

bu arada siz de bişey aldınız değil mi? böyle bi hediyenin yanında sap gibi kalmayasınız karşısında. çiçek almayı bile unutanlar oluyor ya yuh yani.
    Çok saol hocam, aynı iyi dileklerinizi bende size diliyorum (Çok mu resmi oldu )
    Hediye aldım tabikide.. Sevgililer gününden 2 gün önce cep telefonu aldım. Kullandığı cep telefonunu telefoncu 5 milyona bile almazdı sanırım

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öf ülen öf efkarlandım ..bide siyah .. bide 2006 aynı benim comet gibi ..atla uza bas marmarise gel istanbuldan banamısın demez..

hayırlı olsun
    Barış hoca, senin ne işin var İstanbul'da hemde bu havada.. Atlayın gelin diyeceğine geleyim diyorsun. Ayıp senin yaptığın

vıceroy, NoVaRiX, kawasaki26 (eskişehirliyiz belli ),attraction, poyraz010 (Balıkesir ), yörük, ist.melezz, Taner YILMAZ,
    hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırladığım kadarıyla uzun zamandır motorsuzdun, özellikle bu açıdan senin adına çok sevindim.

Hasretin bitti, hadi hayırlı olsun.

Seçiminde 250cc'ler arasında en şirin olanı, resimlere bakılırsa gayette temiz, o da hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, güle güle binin.
    Seni unutmuşum sanki.. Mt'nin ilgi çeken, dikkatlerden kaçmayan üyelerinden biri olmana rağmen Neden bilmiyorum ama, belkide Kartal'da bir müddet ikamet ettiğimden sana karşı sempatim var Teşekkürler hocam saolasın..

Aklıma gelmişken şunu da belirteyim.. Konuyu ayın 16'sında açtım, motoru 17'sinde teslim aldım.. Bundan bizene diyeceksiniz..
    17 Eylül doğumluyum, eşim 17 Ekim doğumlu, Mart'ın 17'sinde tanıştık. 17 Ağustos'ta evlencektik, ama bildiğiniz gibi 17 Ağustos Yalova için depremden dolayı acı bir gün, o yüzden 10 Ağustos'a almıştık tarihi. 17 Ağustos'ta deprem oldu, ben ayın 15'inde Yalova'dan ayrılmıştım. 17 Ocak'ta babannemiz vefat etti.. Hepsi mi tesadüf diye sorguluyorum, ayın 17'sinde başka olaylar yaşadıkça.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    lucasım hayırlı olsun allah iki motorda kocatsın yengemizede hayırlı olsun,allah kaza bela vermesin,yazın çıkın şöyle adanaya doğru uzayın iki lafın belini kıralım

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim dostum, dediğim gibi 250 cc olmasına rağmen kullandığım diğer 250 cc'ler arasında performansı çok iyi.. Yeterince tatmin ediyor insanı gaza olan tepkisi.. Fakat daha önceden 600 veya üzeri cc'de bir motor kullandıysan, çok fazla şey beklemek hata olur tabikide. Eğer kullanmadıysan da kullanma, 250 cc'nin keyfini sür bir kaç zaman
    Yok daha önce kullanmadım yüksek cc li makine. Kademe kademe ilerliyorum Almaya karar verdiğim zaman başını biraz ağrıtabilirim. Şimdiden kusura bakma Tekrar güle güle kullan.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Benimde sana sempatim var

Pazar günü Çiçek'le Çınarcığa gidicez, biraz işimiz var orda, kısmet olursa belki görüşürüz.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)