Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni Motorum ile döndüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Arkadaşlar merhaba,
    size anlatacağım aşağıdaki olaylarsonucunda kendime yeni bir 2007 600rr aldım, daha iyilerini sizlerin almasını temenni eder. hemencecik konuya girmek isterim..

bundan yaklaşık 3 sene önceydi, 600f'i olan bir müşterimizin mağazamıza gelmesi ve beni motoruyla gezdirmesi ile motor aşkım başladı, hemen ehliyet kursuna gidip a2 ehliyetimi aldım... ama küçük motorlarda değildi gözüm, kendime güveniyordum ve yüksek cc li bir racing istiyordum... gel zaman git zaman tabi hemen racing alıcak paramız olmadı aradan bir sene gecmişti anca.. dedikki hondanın eğitimlerine bi başlayalım güvenli sürüş 1e gittim. orda aldığım bilgiler ile bir kuryeci arkadaşımın cgl125 motoru ile 3-5km yol anca yapmışımdır.. bu sırada motora kasksız ve montsuz binmemek icin suomy spec1r flower kask + spyke mont aldım suomy i bir arkadaşın tavsiyesi ile sectim şeklini ve desenlerini cokbeğendim icin aldım, 100km/h ye kadar hic ses yok kaskın icinde çok memnunum neyse,,, sonra farklı bir arkadaşımın hyosung gt250r ı nı kendi motorum gibi 1-2 ay kullandım soranlara benim flan diyordum kendimi motor pskilojisine sokuyordum.. bu süre zarfında da bu motorun sesini sevmediğim icin maksimum 100km yol anca yapmışımdır.. neyse 5 ocak 2009 günü 15000TL paramı ve yıllardır motor kullanan İlhan Abimi yanıma aldım ve uzun süredir takip ettiğim bir makineyi almaya gittik... ben şirketten araba aldığım icin motoru İlhan Abim aldı bende araba ile onu takip ettim veee evinin önüne geldiğimizde "artık motoru alma zamanın geldi" dedi ve beni kıpkırmızı 600rr ile başbaşa bıraktı "dikkatli git" dedi ve gitti o günden beri motorumla 1000km yol yaptım. çok şükür ne bir kaza, ne bir yan yatma, ne bir kaza tehlikesi hic bişey yaşamadım.. Nasıl gidiyorsun? başlangıc icin zor olmadımı? gibi sorular soracaksınız... valla arkadaşlar ben anlattığım tecrübeler ile rr ı çok rahat idare ediyorum, gaza gelmiyorum, çok aralara girmiyorum, duran trafikte 10km/h yi gecmiyorum, tek teker yapmaya kalkmıorum vb vb bu gibi dikkatli davranışlarım neticesinde hala yaşıyorum ve bu olaylar sonucunda belki çok erken ama çok küçük bir tecrübe sonucunda motor kullanmaya meyilli, becerisi olan bir insan iseniz racingleri kullanabilirsiniz (bi cömez olarak fikrim budur) en yakın zamanda yapılacak gezilerde görüşmek üzere..

Ek bilgi : 5ocak günü sadece noter satışı icin 179tl verdiğim ve satış sözleşmesini elime aldığım motorum ile gezerken ctesi ben park etmiş bi halde arkadaşlarımla konuşrken yanıma gelen bir yunus polis ne güzel kaç basıo kaça aldın gibi soruların ardından plakası takılı olmayan motorumun evraklarını istedi, trafik sigortası olmayan motorumu ctesi günü bağladılar:( pazartesi yani dün tüm işlemleri yapıp yine pazartesi akşamı motorumu aldım ama ömrümden ömür gitti.. siz siz olun sigortasız gezmeyin ben satış sözleşmesi var iken 1 ay herşeye müsade ediorlar sanıyordum öle değilmiş)))

Allah kaskınızı yere değdirmesin, kazasız belasız dikkatli sürüşler diliyorum herkese

Not : resim ekleyemedim, nasıl ekleniyor bilgi verir misiniz??? **** 3. sayfaya resimleri yükledim****

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    hayırlı uğurlu olsun. böyle sevindirici haberler okumak çok güzel..
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    hayırlı uğurlu olsun.. nice kazasız km lere...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim. kassazıs belazıs sürüşler dilerim. bende yeni aldım motorumu.
    notere bende 197tl verdim. motorunu noterden aldığın gün geçerlidir trafik sigortası sadece (önceki sahibinin adına olan sigorta poliçesi)
    DRİFT RELİGİON

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Güle güle kullan. Güzel bi yaşanmışlık
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    istanbulun neresinden ?

hayırlı olsun :D gule gule kullan Allahuekber

poyraz06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BULURSAK UYGUN BİŞEY ALACAZ
    kazasız belasız kullanman dileğiyle hayırlı olsun
    ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR ODA BUGÜNDÜR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, toplu alıntı yapmayı bilmiorum o yüzden herkese ayrı ayrı cevap yazamıorum) kusura bakmayın istanbul beyoğlunda oturuyorum.. resim nasıl yükleyebilirim bu arada ?

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, toplu alıntı yapmayı bilmiorum o yüzden herkese ayrı ayrı cevap yazamıorum) kusura bakmayın istanbul beyoğlunda oturuyorum.. resim nasıl yükleyebilirim bu arada ?
    al kardeş burada anlatıyor nasıl yükleyeceğini

http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html
    DRİFT RELİGİON

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    :"/
    Güle güle kullan...Kazasız belasız...

Buyur link:http://www.motosiklet.net/forum/foru...i-anlatim.html

Motosikleti
    mr 250 destro
    hayırlı olsun kafanda kask gozlerınde uzun yollar olsun

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hayırlı,uğurlu olsun.

Allah kaza bela vermesin, nazarlardan korusun.

Darısı başımıza inşallah.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hayırlı olsun güle kullan arkadaşım
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun ama o para bizde ne aRR fakir ve gururluyum bi tur verirsin artık :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hayırlı olsun güle güle kullan.kaç basıyor bu arada

Yar dediğin aRaR ,600RR
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız kullan inşallah, keyifli rüzgarlar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    size anlatacağım aşağıdaki olaylarsonucunda kendime yeni bir 2007 600rr aldım, daha iyilerini sizlerin almasını temenni eder. hemencecik konuya girmek isterim..

bundan yaklaşık 3 sene önceydi, 600f'i olan bir müşterimizin mağazamıza gelmesi ve beni motoruyla gezdirmesi ile motor aşkım başladı, hemen ehliyet kursuna gidip a2 ehliyetimi aldım... ama küçük motorlarda değildi gözüm, kendime güveniyordum ve yüksek cc li bir racing istiyordum... gel zaman git zaman tabi hemen racing alıcak paramız olmadı aradan bir sene gecmişti anca.. dedikki hondanın eğitimlerine bi başlayalım güvenli sürüş 1e gittim. orda aldığım bilgiler ile bir kuryeci arkadaşımın cgl125 motoru ile 3-5km yol anca yapmışımdır.. bu sırada motora kasksız ve montsuz binmemek icin suomy spec1r flower kask + spyke mont aldım suomy i bir arkadaşın tavsiyesi ile sectim şeklini ve desenlerini cokbeğendim icin aldım, 100km/h ye kadar hic ses yok kaskın icinde çok memnunum neyse,,, sonra farklı bir arkadaşımın hyosung gt250r ı nı kendi motorum gibi 1-2 ay kullandım soranlara benim flan diyordum kendimi motor pskilojisine sokuyordum.. bu süre zarfında da bu motorun sesini sevmediğim icin maksimum 100km yol anca yapmışımdır.. neyse 5 ocak 2009 günü 15000TL paramı ve yıllardır motor kullanan İlhan Abimi yanıma aldım ve uzun süredir takip ettiğim bir makineyi almaya gittik... ben şirketten araba aldığım icin motoru İlhan Abim aldı bende araba ile onu takip ettim veee evinin önüne geldiğimizde "artık motoru alma zamanın geldi" dedi ve beni kıpkırmızı 600rr ile başbaşa bıraktı "dikkatli git" dedi ve gitti o günden beri motorumla 1000km yol yaptım. çok şükür ne bir kaza, ne bir yan yatma, ne bir kaza tehlikesi hic bişey yaşamadım.. Nasıl gidiyorsun? başlangıc icin zor olmadımı? gibi sorular soracaksınız... valla arkadaşlar ben anlattığım tecrübeler ile rr ı çok rahat idare ediyorum, gaza gelmiyorum, çok aralara girmiyorum, duran trafikte 10km/h yi gecmiyorum, tek teker yapmaya kalkmıorum vb vb bu gibi dikkatli davranışlarım neticesinde hala yaşıyorum ve bu olaylar sonucunda belki çok erken ama çok küçük bir tecrübe sonucunda motor kullanmaya meyilli, becerisi olan bir insan iseniz racingleri kullanabilirsiniz (bi cömez olarak fikrim budur) en yakın zamanda yapılacak gezilerde görüşmek üzere..

Ek bilgi : 5ocak günü sadece noter satışı icin 179tl verdiğim ve satış sözleşmesini elime aldığım motorum ile gezerken ctesi ben park etmiş bi halde arkadaşlarımla konuşrken yanıma gelen bir yunus polis ne güzel kaç basıo kaça aldın gibi soruların ardından plakası takılı olmayan motorumun evraklarını istedi, trafik sigortası olmayan motorumu ctesi günü bağladılar:( pazartesi yani dün tüm işlemleri yapıp yine pazartesi akşamı motorumu aldım ama ömrümden ömür gitti.. siz siz olun sigortasız gezmeyin ben satış sözleşmesi var iken 1 ay herşeye müsade ediorlar sanıyordum öle değilmiş)))

Allah kaskınızı yere değdirmesin, kazasız belasız dikkatli sürüşler diliyorum herkese

Not : resim ekleyemedim, nasıl ekleniyor bilgi verir misiniz???
    Hayırlı olsun Sen Arçelik'te mi çalışıyorsun?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    günaydın,,
    iyi temennilerde bulunan, bulunmayan herkese çokteşekkürlerrr, dediğim giibi daha iyiileri sizlerin olur inş.. azimle para biriktirmek, bir şeyi çok istemek.. ona kavuşmak için yeterli...

***Arbetus, Erdem ben Arçelik Mtfaktan,, BT nin en hızlı motorcusu :D:D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)