Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    allah rahmet eglesın topragı bol olsun allah gerıde kalanlarına sabır versın....basımız saolsun...
    CBR 1000 RRSON KARAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi gördüm topici..
    Allahım...
    Şoktayım...
    Ölümlü dünyadan gitmek..Gitmek ama geride kalanlar..

Allah gani gani RAHMET eylesin..Ailesine SABIR...SABIR..SABIR..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

onur abim
    beraber büyüdük sennle..yıllarca aynı sokkta yasadık. simdi yoksun bunu kabullenmek o kadar zorki...ne senn yoklugunu ne ölümünü..
    yine çok iyi bir insanı genç birini kaybettik geri gelmiyo maalesef hiçibiri..başımız sağolsun allah biricik ailesine sabır versn.Allah rehmet eylesn mekannın cennet olsun onur sual..

Motosikleti
    Ducati Monster 696+
    Hala soktayim, kendime gelemedim. Dualarimiz seninle Onur..
    Demin internette bir baslik gördüm feci fotograflar ve dahada kötü oldum...

http://galeri.internethaber.com/gall...p?id=2903&no=1

Allah hepimizi korusun

Al işte 2 teker niye farkedilmiyor yaa

o teller çok tehlikeli yaa herkes dikkat etsin

Abime Allah rahmet eylesin
    Moto Guzzi'liyim Moto Guzzi'lisin Moto Guzzi'li Moto Guzzi'liyiz Moto Guzzi'siniz Moto Guzzi'liler

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Allah gani gani rahmet eylesin Çok üzdü bizi Cenazesine katılamadık ama Dualarımız onla...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Allah Rahmet eylesin çok üzüldüm dünden beri şoktayım nasıl bir zihniyet bu nasıl bir insanlık,oysa ki bu kendine şöförüm diyen hayvanlar hiç oturup düşünmez mi?karnı acıktığında bir telefon açıp 30 dakika da kapısına yemeği getirenin,eczanede sefil bir halde acil ilaç beklerken her ne koşulda olursa olsun o ilacı oraya ulaştıranın,taaaa gebzelerden izmitlerden acil evrakları kar yağmur çamur demeden bizlere ulaştıranın,trafiği hiçbir zaman tıkamayan ve kendi özgür dünyasında yaşayıp kimseye zararı olmayan insanların motorsiklet sürücüleri olduğunu hiç oturup düşünürler mi? hayır hayır hayır çok sinirliyim çok kızgınım gencecik bir insan öldü tüm motor camiasının başı sağ olsun,motorsikleti ile eczanelere ilaç taşıyan arkadaşlar sadece bir gün bu olayları protesto için çalışmasalar ben işin sonunu düşünmek bile istemiyorum Allah Onur kardeşimizin ailesine sabır versin

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Okuyamayanlar için tekrardır...

Arkadaşlar bu ölümleri ne "Allah rahmet eylesin" lerle, ne "Ailesinin başı sağolsun" larla, ne de yüzlerce motorcu olarak toplanıp kortej yapıp yol kapamalarla, ne de buraya yazdığınız onca yorum ile sonlandırabilirsiniz..

Ben defalarca söyledim, bir kez daha söylüyorum.. MT'nin ilk kurulduğundan beri üyesiyim, bu 6 sene içerisindeki tüm gelişmeleri, problemleri, üye sayımızın ne kadar sürede 60 binlere geldiğini çok iyi bilenlerdenim. 60 bin çok önemli bir rakamdır, elimizde inanılmaz bir potansiyel var ama kimse bunun farkında değil. 60 bin insan içerisinde belki çoğu gençler var ancak orta yaşlı, mevki sahibi, doktor, mühendis, avukat, v.s. insanlar da oldukça fazla sayıda. Metrobüs'ün kenarlarındaki ölümcül korumayı burada iki satır yazarak kaldırtamazsınız. İsterseniz yüzlerce insan belediyeye gidelim, kimse bizi iplemez. Toplumda motosiklet kullanıcıları olarak hak sahibi olabilmemiz için MT'nin insanların paylaşım yaptığı bir forum olması dışında markalaşması, spor klübü haline dönüşmesi, bu sayede motosiklet federasyonu altına girmesi bu tür olaylarda gerek basında gerek belli mercilerde söz sahibi olmasını sağlar. MT yönetiminin kafasında bu tür bir düşünce senelerdir var, defalarca toplandık, bu tür bir aksiyon almak için birşeyler yapmaya çalıştık. Artık bunun daha ciddi şekilde oturulup konuşulması ve icraate dökülmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bu potansiyelimizi avantaja dönüştürmemiz gerekiyor. Aksi taktirde Onur gibi daha çok gencecik arkadaşımızı kaybederiz.. Ben özellikle son 2 senedir inanılmaz fazla sayıda ölüm haberine şahit oldum. Bunlardan birçoğu da kullanıcıdan kaynaklanıyor. MT'nin artık motosiklet kullanıcılarını çeşitli eğitimlerle bilinçlendirme yönünde de sorumluluk üstlenmesi gerekmektedir.

Onur arkadaşımızı severdim..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Boy,
    29 Ekimde toplanmıştık. Yine olabilir ama ses getirmeli... Günlerce gazete ve televizyonlarda dönecek birşeyler yapılmalı. Kaş yaparkende göz çıkarmamalı....Fikirler gelirse yöneticiler eleminasyonunu yapar...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    BOY:

tekrar onur kardesimize allahtan rahmet diliyorum.

Bu dediklerin cok dogru ama bunlar yapilana kadar yine de bir kortej yapilsa.hic ses cikarmamaktan iyi degilmidir.nasil taksi soforu kardeslerimize zarar verdikleri zaman yuzlerce taksi toplanip ses cikariyor.illaki bu hareketi birileri gorur diye dusunuyorum.
    60.000 KISIYIZ
    kontrolsuz guc guc degildir.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    sym mio

Onur sual diye okuyunca hiç açmak istemedim burayı..
    Başımız sağolsun..
    Yattığın mekan cennet olsun onurcum
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuyamayanlar için tekrardır...
    üstadım hangi topumsal olayda kitlesel tepki verebiliyoruz ki, ülkemiz resmen kamplara bölündü senin acın benim zevkim haline geldi.

Şu anda birileri ülkemize savaş açsa ne olur çok merak ediyorum.

ARKADAŞIMIZIN AZMETTİRİCİSİ GODİK PROJELERLE TRAFİĞİ RAHATLATTIĞINI DÜŞÜNEN ZİHNİYET VE KATİLİDE ELİNE DİREKSİYONU ALIP KENDİNİ WRC ŞAMPİYONU ZANNEDEN CAHLİLİYEDİR.

allah rehmet eylesin

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    allah rahmet eylesin taksiratını affetsin allah ailesine ve geridi kalanlara sabır versin çpok üzücü kelimeler kifayetsiz kalıyor.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    ya sabah girdim sayfaya. ve nasıl çıktığımı bilmiyorum. başsağlığı mesajı bile yazamadım.

az önce bir arkadaşım. ölüm zamanı gelince bizi bulur kaçamayız dedi. inanın buna inanmak istiyorum. aksi taktirde çok umutsuzum bu iki tekere binerek hayatta kalma şansına.

direksiyona geçtiğimizde insanlıktan çıkıyoruz. sonra biz şöyle iyi insanız böyle iyi insanız diyoruz. birisi cahil dese kavga ederiz. ama cahiliz. böyle kaza olur mu yaa. ne işin vardı şerefsiz senin en sol şeritte motorun kıçında.

türkiyede adalet sistemi varsa ki yok. bu şerefsiz cinayetten yargılanmalı, bu giyotinleride oraya koyandan hesap sorulmalı. önümüzde seçim var. sesimizi dinlemeyen bu belediye başkanına en azından oylarımızla cevap verelim.

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    allah rahmet eylesin. insanın çok kötü sinirleri bozuluyor. hayatta kalmak şaka gibi birşey memlekette.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

Motosikleti
    CBF150
    gazetede okuyunca cook üzülmüştüm.. minibüs söforüde sucu başkasına atıyor, bi tek suclu yok ortada ama kaybolan bir can var.. Allah rahmet eylesin..
    her şey bir bmx'le başladı..

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Allah rahmet eylesin... Söyliycek birşey bulamıyorum.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Allah rahmet eylesin ailesinin başı sağolsun
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yaaa sımdı Posta Gazetesini Okuyordum 1. sayfanın en altına koymus haberrı ve foto sansursuz kaskın ıcınde cekmısler arkadasın yuzu gozukuyor yuhh yaa bunu goren anne baba vs hıcmı dusunmuor bunlar yaa gozlerıme ınanamadım arkadasın bası kaskın ıcınde kasın camıda acık off off :(
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazayı banada 3-5 tanıdık aradı haber verdi bak gördün mü gibisinden tahmin ettim siteden biridir dedim artık bıktım gerçekten.

Ailesine başsağlığı diliyorum.
    We are many...

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)