Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Allahım ne diyeceğimi bilmiyorum. korkunç mu korkunç bir olay. Maalesef ki ülkemizde insan hayatının hiç ama hiç bir önemi yok. İşi yapmış olmak için yapıyorlar. O metrobüs çalışması saçmalıkları yüzünden ben de kaza geçiriyordum. Allah bin belalarını versin. Çok canım yandı bee :(
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    Allah rahmet eylesin
    Youtube / 54by1302 - Facebook: ''moto sticker 54'' , ''moto şerit'' ,'bajaj pulsar sticker'', ''moto çerçeve'' - Instagram / motosticker54

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Off yaa Gece gece ıcım cok kotu oldu Allahım sen Ölümün bile guzelını ver Ya Rabbim :( :( Allah rahmet eylesın :(
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    gözlerim doldu okurken o bariyerleri hiç koymasalar belkide daha faydalı olacakmış Allah rahmet eylesin hepmizim başı sağolsun arkadaşlar
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    allah rahmet eylesin.
    mekanı cennet olsun.
    98 Beygir.....

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Çok üzücü ve insanın içini burkan bi haber:(
    Tüm yakınlarına baş sağlığı dilerim..
    Ducatista:)

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Çok üzüldüm. Hemen mesajlarını arattırdım. Birçok kaza ve ölümlü haberlere üzüntülerini yollamış. 1 ay sonra en fecisi ile karşılaşmış. Bu olay benim son derece üzmekle beraber moralimi sıfıra indirmiştir. Motosiklet sevgimi yeniden değerlendirmeye alacağım. Onurun mesajları o kadar mantıklı akıllı mesajlar ki; böyle bi'şeyi bu kardeşime yakıştıramadım. En feci şeyin kendisine olacağını bilemeden mesaj atması beni en çok bu etkiledi. Demek ki; kazalardan korkan tedbirli bir arkadaşımızın kafası gövdesinden ayrılarak ölmesi; allahım çok korkunç. Bu satırları bizlerde yazarken 1 ay sonra ne olacağımızı bilmiyoruz.. Bu olayların çoğu dikkatsiz aptal araba sürücülerinden hatta özellikle ticari araçlar olan Doblo, Kango gibi panelvan minibus gibilerinden kaynaklanmakta.. Çok feci.. Allah gani, gani rahmet eylesin...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    konuyu sabah okudum bir türlü elim varmadı bir şeyler yazmaya , , ,

ne denirki içim sızlıyor şu an , şunu biliyorum ki biz ne kadar dikkatli olursak olalım ve ne kadar tedbirli , ölüm bizi bir yerde bekliyor olacak .
    ama erken ama geç ..

nur içinde yat kardeşim , tüm ailesinin başı sağ olsun bilsinler ki biz hala onların oğullarıyız. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar bu ölümleri ne "Allah rahmet eylesin" lerle, ne "Ailesinin başı sağolsun" larla, ne de yüzlerce motorcu olarak toplanıp kortej yapıp yol kapamalarla, ne de buraya yazdığınız onca yorum ile sonlandırabilirsiniz..

Ben defalarca söyledim, bir kez daha söylüyorum.. MT'nin ilk kurulduğundan beri üyesiyim, bu 6 sene içerisindeki tüm gelişmeleri, problemleri, üye sayımızın ne kadar sürede 60 binlere geldiğini çok iyi bilenlerdenim. 60 bin çok önemli bir rakamdır, elimizde inanılmaz bir potansiyel var ama kimse bunun farkında değil. 60 bin insan içerisinde belki çoğu gençler var ancak orta yaşlı, mevki sahibi, doktor, mühendis, avukat, v.s. insanlar da oldukça fazla sayıda. Metrobüs'ün kenarlarındaki ölümcül korumayı burada iki satır yazarak kaldırtamazsınız. İsterseniz yüzlerce insan belediyeye gidelim, kimse bizi iplemez. Toplumda motosiklet kullanıcıları olarak hak sahibi olabilmemiz için MT'nin insanların paylaşım yaptığı bir forum olması dışında markalaşması, spor klübü haline dönüşmesi, bu sayede motosiklet federasyonu altına girmesi bu tür olaylarda gerek basında gerek belli mercilerde söz sahibi olmasını sağlar. MT yönetiminin kafasında bu tür bir düşünce senelerdir var, defalarca toplandık, bu tür bir aksiyon almak için birşeyler yapmaya çalıştık. Artık bunun daha ciddi şekilde oturulup konuşulması ve icraate dökülmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bu potansiyelimizi avantaja dönüştürmemiz gerekiyor. Aksi taktirde Onur gibi daha çok gencecik arkadaşımızı kaybederiz.. Ben özellikle son 2 senedir inanılmaz fazla sayıda ölüm haberine şahit oldum. Bunlardan birçoğu da kullanıcıdan kaynaklanıyor. MT'nin artık motosiklet kullanıcılarını çeşitli eğitimlerle bilinçlendirme yönünde de sorumluluk üstlenmesi gerekmektedir.

Onur arkadaşımızı severdim..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    mondial 125 KT
    Allah rahmet eylesin.yakınlarına sabır versin.Umarım boyle üzücü haberler ve olaylar bir daha tekrarlanmasın

Motosikleti
    2006 dylan 34 EB 8652 (unutamam) paiggio X8 400
    bende konuyu hayatonda.com da duydum çok üzüldüm çokta gençmiş onur kardeşimiz allah rahmet eylesin ,kederli ailesine allah sabırlar versin bu gibi olayları birdaha göstermesin.
    Motorumu çalan hırsızın ALLAH belasını versin.34 EB 8652

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Başımız sağoLsun..kaLanLarına Allah tan sabır diLiyorum..Mekanı Cennet oLur inşaLLah..
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    allah rahmet eylesin.ailesine ve tüm sevenlerine sabır ihsan eylesin

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canım kardeşim, arkadaşım benim...
    Akşam beraberdik, yine motorlardan konuştuk, yine hayaller kurduk yazın neler yapalım diye. Sonra atlayıp motorlarımıza evlere dağıldık. Menekşenin orda kornayla selam verip ayrıldım senden. Seni son görüşüm olduğunu bilemezdim ki kardeşim. Bu sabah İÇİMİ YAKTIN!!! İncirliye giderken sen olmaman için dualar ediyordum ama adlı tipta yıktın esas beni. İnanamadım ve hala inanamıyorum. Hala içim yanıyor hala ağlıyorum ve hala seni katleden o insana (insan demeye dilim varmıyor) lanetler okuyorum. Bu bir kaza değil arkadaşlar bu sadece bizim ülkemizde kaza adı altında vahşice işlenmiş bir cinayettir. O bariyerlerin halini görmeniz lazımdı. İnanın bana o hayvan herif rahat 120-140 km süratle yaptı o katliamı. Netice ne olacak ya bir kaç ay yada bir yıl hapis cezası alacak, olay kapanacak. Bizler üzüldüğümüzle kalacağız. Daha nice motor kullanan arkadaşımızı bu cinayetlerde kaybedeceğiz yada kendimiz çıkacağız manşetlerdeki korkunç kaza haberlerine. İnanın yoldan geçerken durup sevdiğiniz, yemek verdiğiniz sokaktaki hayvanlar kadar değerimiz yok bu ülkede... Sadece bizim insanımıza özgü kaderinde varmış demek. Başka ülkelerde terörist muamaelesi gören trafik magandaları yurdumuzda bizim kötü kaderimiz sadece.

İçim yanıyor ONUR...
    Bunları yazarken boğazıma birşeyler düğümleniyor....
    Mekanın cennet olsun...
    Allah ilk önce ailesine sonra bizlere sabır versin...

Arkadaşlar ateş düştüğü yeri yakıyor. Yarın namazdan sonra bir şekilde buna tepkimizi gösterelim. Eğer biz motosiklat kullanıcıları böyle şeylere duyarsız kalırsak daha nice arkadaşımızın arkasından gözyaşı dökeriz.

Hepimizin başı sağolsun

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Allah rahmet eylesinyakınlarına sabır versin. sabah kazayı işe giderken ben de gördüm.baya bir süre kendime gelemedim.

mayın tarlası gibi bir yol, hiç yapılmasa daha iyi denebilecek katil bariyerler, daracık şeritler, akla mantığa sığmayan bağlantı yolları, sabırsız araba sürücüleri ......daha ne kadar kötü hale getireceksin istanbulu sayın kadir topbaş. metrobüs uğruna yaptığın uyduruk yollar yüzünden deli saçması haline getirdiğin e5 karayolunda genç bir insan dümdüz yolda hayatını kaybetti. daha kaç kişi ölecek bu kalitesiz ve standart dışı yolları yapan müteahitlerin cebinin dolması için.?

ve siz duyarsız araba sürücüleri... daha yeni bir motosiklet kazası gördüğünüz halde niçin sol şeritte giden beni ve motorumu sıkıştırıp bir de üstüne küfrediyorsunuz. ??olan kazada sizin o gerizekalı "motosiklet en sağdan gitmelidir efendim, ya da almayacaksın bunları trafiğe " mantalitenizin payı olduğunu ne zaman anlayacaksınız.? motorcunun da vergisini ödeyen vatanını milletini seven nihayetinde bir insan olduğunu ve devletin yolundan gitmeye en az sizin kadar hakkı olduğunu ufacık beyniniz ne zaman idrak edecek.?

belki çok zırvaladım arkadaşlar kusura bakmayın kendimi tutamadım.

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    başımız sağolsun.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu ölümleri ne "Allah rahmet eylesin" lerle, ne "Ailesinin başı sağolsun" larla, ne de yüzlerce motorcu olarak toplanıp kortej yapıp yol kapamalarla, ne de buraya yazdığınız onca yorum ile sonlandırabilirsiniz..

Ben defalarca söyledim, bir kez daha söylüyorum.. MT'nin ilk kurulduğundan beri üyesiyim, bu 6 sene içerisindeki tüm gelişmeleri, problemleri, üye sayımızın ne kadar sürede 60 binlere geldiğini çok iyi bilenlerdenim. 60 bin çok önemli bir rakamdır, elimizde inanılmaz bir potansiyel var ama kimse bunun farkında değil. 60 bin insan içerisinde belki çoğu gençler var ancak orta yaşlı, mevki sahibi, doktor, mühendis, avukat, v.s. insanlar da oldukça fazla sayıda. Metrobüs'ün kenarlarındaki ölümcül korumayı burada iki satır yazarak kaldırtamazsınız. İsterseniz yüzlerce insan belediyeye gidelim, kimse bizi iplemez. Toplumda motosiklet kullanıcıları olarak hak sahibi olabilmemiz için MT'nin insanların paylaşım yaptığı bir forum olması dışında markalaşması, spor klübü haline dönüşmesi, bu sayede motosiklet federasyonu altına girmesi bu tür olaylarda gerek basında gerek belli mercilerde söz sahibi olmasını sağlar. MT yönetiminin kafasında bu tür bir düşünce senelerdir var, defalarca toplandık, bu tür bir aksiyon almak için birşeyler yapmaya çalıştık. Artık bunun daha ciddi şekilde oturulup konuşulması ve icraate dökülmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bu potansiyelimizi avantaja dönüştürmemiz gerekiyor. Aksi taktirde Onur gibi daha çok gencecik arkadaşımızı kaybederiz.. Ben özellikle son 2 senedir inanılmaz fazla sayıda ölüm haberine şahit oldum. Bunlardan birçoğu da kullanıcıdan kaynaklanıyor. MT'nin artık motosiklet kullanıcılarını çeşitli eğitimlerle bilinçlendirme yönünde de sorumluluk üstlenmesi gerekmektedir.

Onur arkadaşımızı severdim..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...light=toplamak

ben başlık açtımd anoldu ? ancak geyik meselesi oldu bitti. ben de ilgilenmiyorum artık bu tür aktivitelerle. biraz kabaca tabir olacak ama sadece kendimi düşünüyorum açık söliyim. ne yaparsam yapayım bu sitede harbi motorcu yani harbi derken eğitimlü dürüst sürücü çok az. geri kalanı aşna-fişne ölesine motorcu. eğitimsiz, cahilce yazılar yazan üyelerden oluşuyor. isterse 1 milyon üye olsun bu böyle gider. üşengeciz dostum üşengeç.... ben çevre illerdeki toplantıların çoğuna en az 400km giderek katıldım çok da mutluyum bir çok dostum oldu hepsinden teker teker eğitim anlamında bilgiler edindim.... biz de toplansak da birisi de gelse bize Uğur Ertekin gibi bize bilgiler verse ? ne kaybederiz ? en fazla 100 ytl(3 depo benzin)......

düzeltme: bu da kardeşimizin fotoğrafı heralde. webden buldum nur içinde yatsın.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu hasanın motoru deilmi (bam bam)?
    GKN MOTORS

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Abicim siz önceki mesajları okumuyorsunuz anlaşılan.. Bu resmi 3 ayrı kişi koydu zaten buraya.. Hasan'ın motoru. O gün Onur beni izlemeye gelmişti yarışa..
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hasanın motoru deilmi (bam bam)?
    Evet Hasan'ın motosikleti... Körfez pistine birlikte gitmişlerdi sanırım bir keresinde...

Mekanı cennet olsun... Hala şoktayım...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)