Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sonunda ben de yeri öptüm. Tuzlu tuzlu... :)

Motovento
    REKLAM ALANI

geçmiş olsun...........................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmis olsun..
    ..
    Sağolun.

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tamer sende bişey olmamasına sevindim...
    Sorma cadı. Bende bişey yok. Uzay yürüyüşüne giden astronotlar gibi giyinmiştim.

Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...İnşallah bir daha kaza geçirmezsiniz...
    İnşallah!
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun tamer abi..
    Sağol Emin'im. Senin için planlanan korteje katılamayacağım galiba. :(

Alıntı GozgurS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, 2 tekerin hep asfaltta olsun....
    Valla ben düşerken de 2 teker asfalttaydı. Yerden temasları hiç kesilmedi.
    İyi dileğin için çok sağol.

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emün sen bu adamın motoruna bindinmi binmedinmi doruyu sole çabuk
    Binmedi. Demek ki Emin'in bi motora hasar vermesi için binmesine bile gerek yok. Adamın manevi kuvveti yetiyo!

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun bu havalar tam kar havası yerde hafif buzlanmalar oluşabiliyor zaten yerde hafif nemli.Dikkatli olalım
    Düşmeme sebep zaten yerin ıslak olmasından ziyade hava soğuk olduğu için sanırım buzlanma oluşmuştu. Bunu hesaba katamadım çünkü en yağışlı havalarda bile motosikletle yol alıyordum fakat havalar tabi daha sıcaktı.

Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun...........................
    Sağolasın!
    = = = Be Aprilia racer! = = =

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    usta geçmiş olsun bayramda bizi üzmediğiniz için dilaver ve sana teşekkürler
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Abi düşük hızda bile insan düşünce şok yaşıyor. Biliyorsun bu 2. motorum. Öncekini de şimdi sahip olduğum motorumu da asfaltın üzerinde yan yatarken görmüşlüğüm yoktu. İşte o görüntü bana çok koydu.

İçim fena halde burkuldu. Ben daha önce hiç düşmemiştim, çok dikkat ediyordum (bilenler bilir) ve düşmezdim de asla. Nasıl oldu da kontrolü kaybettim?

Daha önce ıslak zemin üzerinde ve yağışlı havalarda çokca motosiklet sürmüşlüğüm vardı fakat bu sefer durum farklı idi. Çünkü tahminimce yerde hafifi bir şekilde de olsa buzlanma meydana gelmişti. Frene dokunmam ile arka tekerlek aldı başını yürüdü.

Bugün beklediğim şekilde ufak tefek ağrılar var. Çünkü sıcağı sıcağına insan birşey hissetmiyor. Tabi şükür hiç birşeyim yok kırık, çıkık ve burkulma namına. Herhangi bir yara bere de söz konusu değil. Dediğim gibi sadece birazcık ağrı söz konusu o da bence normal çünkü yere düşerken kafamı, omzumu ve çanağı vurmuştum.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Geçmiş olsun Tamer Abi.Allah bie daha göstermesin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    başlığı görünce güldüm yanlış anlama güldümm amaa sen böle yeri tuzluu tuzluu öptümm yazmıssın ya onaa güldümm çünküü oh dedimm çünküü sana bişeyy olmamışş =)=) harbidende ohhhh çektimm okuyunca =)=) sana bişeyy olmadığına sevindimm.. amaa insanın motoruna bişeyy olunca daha çokk canıı acıoo ınsanın be =)=)

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emün sen bu adamın motoruna bindinmi binmedinmi doruyu sole çabuk
    bindimde çok zaman oldu ya, şimdiye kadar etksi kalmamıştır diye düşünüyordum ki patlayıverdi

Motosikleti
    yzf r-1
    geçmiş olsun allah her kezin tekerini düz bastırsın

Motosikleti
    Sağolun arkadaşlar. Evet hepimizin tekeri düz hatta dümdüz dimdirek ne varsa bassın.

Düşüpte çanağı vurmayalım. Ağrıyor sonra!

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamer gecmiş olsun dun motora baktım canını sıkacak bsy yok dusmenin nedeni bana gore lastik basıncı cok yuksek arka teker oyuzden kaymıs
    true love..

Drift Religion

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi düşük hızda bile insan düşünce şok yaşıyor. Biliyorsun bu 2. motorum. Öncekini de şimdi sahip olduğum motorumu da asfaltın üzerinde yan yatarken görmüşlüğüm yoktu. İşte o görüntü bana çok koydu.

İçim fena halde burkuldu. Ben daha önce hiç düşmemiştim, çok dikkat ediyordum (bilenler bilir) ve düşmezdim de asla. Nasıl oldu da kontrolü kaybettim?

Daha önce ıslak zemin üzerinde ve yağışlı havalarda çokca motosiklet sürmüşlüğüm vardı fakat bu sefer durum farklı idi. Çünkü tahminimce yerde hafifi bir şekilde de olsa buzlanma meydana gelmişti. Frene dokunmam ile arka tekerlek aldı başını yürüdü.

Bugün beklediğim şekilde ufak tefek ağrılar var. Çünkü sıcağı sıcağına insan birşey hissetmiyor. Tabi şükür hiç birşeyim yok kırık, çıkık ve burkulma namına. Herhangi bir yara bere de söz konusu değil. Dediğim gibi sadece birazcık ağrı söz konusu o da bence normal çünkü yere düşerken kafamı, omzumu ve çanağı vurmuştum.
    Öncelikle geçmiş olsun, duble yolcu ama partizanca kendi 2mt düz yol yapamayacak adamlarına en berbat yolların yapımını ve tamirini vermiş bir hükümetimiz var maşallah, hiç bir uyarı levhası görmeden kazınmış yollara düşmeyi mi ararsın, geçen sene yaptıkları yolda 1000 tane yamamı ararsın, kavşakların, dönüşlerin tekerleği tutmadığını dışa savurduğunu mu ararsın, bu yollarla çok ucuz kurtulmuşsun dostum, tekrar geçmiş olsun, Benzeri benim başıma da geldi; Yağmurda farkedilmiyor ama yol tamirat gördüyse kot farkı oluyor bunu arefe günü Edirne ye giderken 160 la yaşadım ( çok hızlıymışsın demeyin yağmurda sucuk gibi olmuştum, bir an önce bitsin yol istdim ), Çorlu girişini geçmemle beraber ne oluyor lan bile diyemeden arka tekerlek bir sağa bir sola gitti, direksiyonu bırakmasam avuçlarımın içine o hızla full koruma olmama rağmen asfalta yapışmış ıslak sinek olabilirmişim aman diyim kot farklarına dikkat! kuru yolda kabak gibi parlıyorlar ama yağmur yağarken ya da ıslakken bir şey anlaşılmıyor...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Çok geçmiş olsun

geçmiş olsun

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)