Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nolur takın şu kaskları artık..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Arkadaşlar bugün çalıştığım yere yakın bi kaza oldu.. duyduğum seslere göre dedim kamyon bi yere girdi heralde..(şiddeti siz düşünün) kazayı özetlemem gerekirse. motosikletli polis(honda varadero) kırmızı ışıkta geçerek bi sucunun honda activasıyla çarpıştı. sucuda kask yoktu, hiç bi sucu da olmadığı gibi. dükkandan fırladığımda adam yerde yatıyordu (sucu) polislerde başka bi arabaya daha çarparak yan yatmışlardı. ama bişey olmadı onlara, düşünün varadero gibi bi motorun yağ karteri delinecek kadar iyi bir çarpışma.. sucunun başı kanıyordu yerde yatıyordu Allahtan yakında hastane vardı, ambulans geldi kaldırdılar hemen... adam konuşmaya çalışıyordu ama pek hareket edemiyordu. içim parçalandı. sonra durumu nasıl bilmiyorum.. resimde çekmedim çünkü etraf bi anda polis doldu.. şunu belirteyeim ki KASK OLSAYDI KANAYAN YERİ KAFASINDA DARBE DAHA AZ OLUCAKTI VE SONUCU NE OLDU BİLMİYORUM AMA O ANKİ DURUMU DAHA İYİ OLACAKTI... yazık oldu Allah acil şifalar versinnnn...
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    inşallah yaşıyordur
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ben bitimin kanlandığı ortaokul ve lise hayatım boyunca saçım bozulacak diye Ankara'nın dondurucu soğuğunda bere takmayan bir vatandaş idim.

Atkı vs. de takmaz idim. Hatta rüzgarda paçam açılırda biri görür diye yün içlik giymeyi saçma bulurdum. (şimdi tıpış tıpış giyiyorum)

Bu huylarım mantıklı düşüncelerle karşılaşınca değişti. Bunu bu nedenle belirtiyorum. (kask ile direkt alakalı değil tabi)

Motora binerken kask takmama saşırıyor bazı arkadaşlar o nedenle.

Saçın geçici bozulması kafanın kalıcı bozulmasından iyidir.

Allah başa vermeye.

"Bana birşey olmaz,benim başıma kaza gelmez" diyen tiplere kazaların kralını göstersen gene de başlarına bir iş gelmedikçe kask mask takmazlar.

O tipler kaza yapsa ben gene üzülürüm,gene üzülürüm.

Ben bir ağlarım,bu gibi vatandaşların anası her gün ağlar.

"Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar" demiş atalar.

Kimse anasını ağlatmasın.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    ben üzülmüorum o insanlara !

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sucu için üzüldüm gerçekten hiç suçu yokken büyük bir kaza geçirmiş, suçlu kim polisler, trafiği düzenleyen, kuralları uygulayan polisller, onlar böyleyse biz ne yapsak normaldir ne diyim
    inşallah bu topikde birilerinin aklını başına getirir bir polisde onlara çarpmadan kasklerını takarlar
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler