Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Şaka Gibi! ER 5 Aldım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Hiç aklımda yokken bu kışıda MCt ile geçiririmd erken bugün bir ER5 sahibi oldum. Hala şoktayım. Bu işte payı büyük olan sevgili candostum Yavuz ve bricik hayatım Elfime çok teşekkür ediyorum. Çok saçmaladım mazur görün hikayemi paylaşayım sizinle;

Bundan yaklaşık 2 hafta öncesine kadar müpdelası olduğum sahibinden.com'a takılmaktayken ve büyük motoru birdahaki sezona umudederken Sevgili dostum Yavuz bana bazı problemlerden dolayı yeni sezona kadar motora binmeyeceğini, Benimde yeni bir makina düşündüğüm için kendi cbf150 sini satıp parasını benim kullanıp almayı düşündüğüm makinaya alırken kullanmamı öbür Sezona kadar da sıkmadan ödeyebileceğimi söyledi. Tesadüfen Sitemizin üyesi olan Apache_34 Nickli Özgür abinin motorunu internette görüp irtibata geçtik. motoru gördük üstüne ödeyeceğim fiyatı konuştuk anlaştık. Lakin benim işler ters gitti ve parayı denkleştiremdim. Bu haftaya yıkık moralle girmişken mucize haber kızarkadaşımdan geldi. Bana motor için gerekli olan parayı ayarladığını söyledi. Tanrım Sabah sabah aldığım en güzel haberdi gözlerim faltaşı gibi açıldı Yavuzu aradım durum anlattım. yavuz, Özgür Abi ile buluşup motoru teslim aldı. Halıcıoğlundaki şirketten Gebze'deki evime inanın uçarak geldim. Trafik akmak bilmiyor, yollar uzuyor. Herşey Rüya gibi ve sonunda 24000 Km Mct250 ile yol yaptıktan sonra 500 cc ye terfi etmiş bulunmaktayım. heyecandan Sürç-ü lisan ettiysem affola.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanman dileğiyle
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayırlı olsun ; kazasız sürüşler dilerim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Teşekkür ederim. Arkadaşlar Yalnız 24000 km olmak üzere olan macitimle kaza haricinde hiç yolda kalmamıştım. Ama Er5 le yolda kaldım benzin bitti e alışıcaz artık Yolda kaldık ama yardım için duran motorcu arkadaşlarında yaklaşımları değişti. MCT ile durduğumda Hayrola ARıza mı var diye sorarlardı. Şimdi sadece Benzin mi bitti diye soruyorlar en çok güldüğüm konu bu oldu bu akşam.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Takıma sen de girdi..Hayırlı olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıma sen de girdi..Hayırlı olsun....
    Evet abi aslında sana soracağım çok şey var. Ama zamanla artık. yani izninle

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı dilerim....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    hayrırlı olsun arkadaşım kazasız belasız kullanman dilegimle...
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    hayırlı olsun, güle güle kullan, ve kız arkadaşının değerini bil ve onu hiç üzme, dilerim, mutlu sona onunla da erişirsin...
    kadınlarımızın ve kızlarımızın kıymetini bilelim ve onları asla üzmeyelim...

kazasız belasız bol rüzgarlı keyifli sürüşler...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bence güzel bir motorsiklet ama at sahibine göre kişner oda var
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayirli olsun biraz karisik bi durum yada bnim kafam yorgun ondan pek anlamadim:D
    neyse sanirim 99 model
    eski olmasi korkutmadimi seni..
    bi de ozel mesajda olsa ne kadara aldigini soyleyebilirmisin,falconu satip acaba er5 mi alsam die dusunmekteyim zira..
    simdiden saol
    tekrar hayirli olsun

(tam rakam olmasa bile yakin bisiler solesende yeter )
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler inşallah bizede nasip olur böle bir başlık açmak
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkadaşa ,kız arkadaşa bak ya çok şanslısın
    Hayırlı uğurlu olsun

kani2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Tiger100S
    şaka gibi değil gerçekten kıymetini bilmen dileği ile ; (dostlarının)

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence güzel bir motorsiklet ama at sahibine göre kişner oda var
    Kırmızıyı anladım da yeşil i pek anlamadım?.... Bu başlıkta ne işi var?....

Motosikleti
    Teşekkürler arkadaşlar. Açıkcası motor 36000 de. kawasakinin en uzun ömürlü motorunu taşıyor kalbinde. parça sıkıntısıda yok. Benim 2006 yılında aldığım mondial mct250 24000 km civarında yani bana göre bu yaşta bu km az. makina sadece bu sezon süpap ve debriyaj balatası için üst kapak ve sol kapağı açılmış. Heleki yeni lastik uzun kısa xenon far koruma demiri silikon elcikleri vs ile bulabileceğim en iyi makine idi.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Fiyatı neydi Merak ettim şimdi he bi de foto olsa tam olacak

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar. Açıkcası motor 36000 de. kawasakinin en uzun ömürlü motorunu taşıyor kalbinde. parça sıkıntısıda yok. Benim 2006 yılında aldığım mondial mct250 24000 km civarında yani bana göre bu yaşta bu km az. makina sadece bu sezon süpap ve debriyaj balatası için üst kapak ve sol kapağı açılmış. Heleki yeni lastik uzun kısa xenon far koruma demiri silikon elcikleri vs ile bulabileceğim en iyi makine idi.
    Benimki 2005 model...O da 36.000 de.... İşallah daha çoooook uzun km ler yaparız.....

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı neydi Merak ettim şimdi he bi de foto olsa tam olacak
    Neetcen?..... SAna benimkini satçam ya.... Bak bundan temizini bulamassın haaaa...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    hayırlı olsun sıkı makine almışısın. kilometre bir motosiklet için belki fazla ama o motor için çerez bence. güle güle kullan

bu arada ne kadara aldın?

Motosikleti
    Abiler Motoru bu akşam 7:16 da teslim adlım arkadaşımdan. Foto için yarını bekleyeceksiniz Fiyat olarak Takas yolu ile aldığım için, tam bir değer biçmedik. şöyle söyleyeyim. 14000 km deki ( La amma geziyoz bizde motrlarlan ) 2007 model cbf 150 nin üstüne 1700 ytl verdim Bnuda 2 Eşit olmayan taksit yaptık Hadi fiyatı siz biçin. ama motosiklet çok iyi. Bir iki ufak elden geçmesi gereken yerleri var. Zaman içerisinde Er5 topicinde değerli arkadaşlarımın bilgilerinden yararlanacağım bu konuda SAhibinden.com göçmüş akşam akşam. oradaki resimlerini yükleyecektim ama kısmet değilmiş.

Sağlıcakla.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)