Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

pisi pisine pisi pisine kaza cendere cendere

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Geçmiş olsun dostum, gerçekten ucuz atlatmışsın.

Sonuç ne oldu peki, eyvallah sana birşey olmamış ama raporda ne yazıldı araç şoförüde alkollü müydü?

Erken kalkalım diye tutturan Terror dü bu arada
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Büyük geçmiş olsun abi.
    Ben de 2 gün önce gerizekalı bir taksinin aniden sağa kırıp bana sol arkadan vurmasıyla bir kaza geçirdim.Çok şükür ben de düşmedim ama bu kaza beni cidden mahvetti
    Hani kazanın büyüğü küçüğü olmaz.Yine de Allah cana vermesin de ne olursa olsun diyoruz fakat şöyle bir uzun uzadıya düşünüp de "Yahu ben napıyorum.İstanbul gibi bir yerde ölebilirim" diye içgeçirmek kabusların başlangıcı oluyor nedense.
    Sadece orta sehpamın ucundaki demiri kırıldı da neden her gözümü kapattığımda kazayı tekrar tekrar yaşıyormuş gibi oluyor ve de ürküyorum bir türlü çözemedim.
    Tekrardan geçmiş olsun diyorum
    Biraz daha dikkatli olun demeyeceğim.Çünkü biliyorum ki biz zaten elimizden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz ama her ne geliyorsa başımıza başkalarının dikkatsiziği yüzünden geliyor.Bu yüzden ya bu sevdadan vazgeçeceğiz ya da şansımızın yaver gittiği yere kadar gideceğiz
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun Allah beterinden saklasın inşallah.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Büyük geçmiş olsun. Ben ki hergün sabah akşam işe gidip gelmek için köprüden geçiyorum. Bu olaydan sonra yusufçuklar dibimden ayrılmaz artık. Hele bi de scooter dan apache ye geçeli 24 saat bile omamış ve ilk defa vitesli kullanıyor olmam beni oldukça tedirgin bıraktı ama zehir bir kere bulaştı. Kaçarı yok. Sindireceğiz :S
    Benzer bir olay scooter la başıma gelmişti yandan üstüme kıran arabayla bir bütün olmuştum öyle bi yapışmıştı ki :p kaza sonrası gerilimi ve adrenalini de düşmüyor insanın yakasından belli bir süre.
    Neyse Allah hepimizi beterinden korusun.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    murat kardeşime tekrar geçmiş olsun
    kardeşim yanında olmayacaktıkda napacaktık yerdi o adamlar seni çiğ çiğ
    polisler tam vukuattı valla
    gelin buraya dediler ehliyet ruhsatları getirin motor sahipleri dediler
    ben halis abi çiçek aldık evrakları gittik
    önce halis abi alkol testine girdi üfle üfle tamam
    sıra bana geldi sağlam hızlı üfle dedi
    ben bi üfledim sağlam baktı baktı aleti açtı kapadı felan bana baktı
    amma üfledin alet bozuldu dedi.......
    sora çiçek geldi evrakları uzatıyo
    polisde baktı ne oldu dedi çiçek benim evraklarım dedi bakmayacan mı
    polisin bakışı ve tavrı süperdi hade get işine der gibi
    burda çiçekten özür diliyorum aleti bozduğum için bozulmasaydı oda üflicekti kaç promil olduğunu öğrencektik
    o aleti bozmam hepimizi kurtardı valla yoksa bizi bile alkollü gösterceklerdi
    polis giderken alkol testi isteyen saat 2 de okmeydanına gelsin dedi ve gitti
    değişik bir geceydi murata bişi olmaması sevindirici o kapı o hale geldi ve muratta bişi yok çok şükür
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Buyuk gecmış olsun umarım son kazan olur dostum...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    çok geçmiş olsun murat umarım son kazan olur
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    çok geçmiş olsun aye,
    yanında arkadaşlarının da olması sana güç vermiştir moral vermiştir sanırım
    allah beterinden korusun...........
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Büyük geçmiş olsun aye. Anlatılanlara göre gerçekten ucuz atlatmışsın.
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda çiçekten özür diliyorum aleti bozduğum için bozulmasaydı oda üflicekti kaç promil olduğunu öğrencektik
    değişik bir geceydi murata bişi olmaması sevindirici o kapı o hale geldi ve muratta bişi yok çok şükür

Alper nekadar alkol aldın öyle. Alet bile ölçemedi.Sanırsam damarlarda kandan çok alkol vardı

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Muratcığım aman deyim çok çok geçmiş olsun allah seni bizlere ve sevdiklerine
    bağışlamış doğrusu ucuz atlatmışsın iyi olmana çok sevindim.Tekrar geçmiş olsun.

büyük geçmiş olsun aYe allah beterinden korusun hepimizi
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

Motosikleti
    :) yok
    çok geçmiş olsun Allah bi daha yaşatmasın
    [B][COLOR="DarkRed"]Sonu yok bu aşkın...[/COLOR][/B]

Geçmiş olsun...

Murat, okudum üzüldüm ama yine de sende hiçbirşey olmaması çok sevindirici. Kaza yapmış olmanın tedirginliğini biran önce üzerinden atman dileğiyle çok çok geçmiş olsun...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Allah beteriden saklasın,çok geçmiş olsun 5 bıçkın delikanlı bi de şahin gibi birşey oldumu işin içinde ....

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi çok çok geçmiş Olsun Yuce Rabbım beterınden korusun...

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Abi çok büyük geçmiş olsun.Kazaya sebep olan otomobl sürücüsü ve görevini layıkıyla ihya edemeyen polis memurunu Allah bildiği gibi yapsın.Allah bir daha göstermesin.Kazasız sorunsuz sürüşler.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Çok geçmiş olsun, metehandro'dan da selam getirdim. Üzerimde kalamsın diyor ki :

Murom çok geçmiş olsun...haberi okuyunca başımdan kaynar sular döküldü...bizi bu kadar üzmeye hakkın yok yiğidim...

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    muradım çok büyük geçmiş olsun.. allah beterinden saklasın
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Gültekin, THE_LANCET, okan_style, Shrieker, okayyorukcuoglu, Sadık1453, okyanus43, Baltassar, kuyucadısı, 45Kasabalı, Guwencinyalnız_kurt, sahinbirinci, arslanfb, AnqeLa, viper_1, a4tech, dgrmr, PIERzig

Allah hepimizi korusun arkadaşlar, çok çok teşekkür ederim.

(bu şekilde teşekkür etmek zorunda kaldım yoksa mesaj sayfaya sığmayacaktı, özür dilerim)

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama benim de motosikletim var , bak bu hemde içlerinde en kocaman olanı abbbbeeeyyy.
    Kocamanlık dışında başkada bir özelliği yok zaten, 250 kilo motormu olur, sat onu sat

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trajı komik...
    Yurdum insanı...
    Yurdum polisi...
    Sende düşmemeyi başardığına göre,yurdum vatandaşısın....
    Kazaya karışan aracın şahin doğan vede bilimum kuş gurubundan olduğpunu tahmin etmek için,müneccim olmaya gerek yok bence...
    Ne diyelim...
    Allah seni sevdiklerine bağışlamış...
    Geçmiş Olsun...
    Teşekürler isocan.

Kazaya karışan aracın plakasını sorgulattım şimdi, araçtaki en sarhoş en piskopat ve en aracın sahibiyim diyen aynı zamanda da haciz avukatı olduğunu söyleyen vatandaşın araç bilgileri;

Plakası: 34UT9198
    Markası: FIAT (modern kuş)
    Modeli: 2004
    Sahip Belge Tarihi: 16.01.2004
    Tescil Birimi: KARTAL
    Renk 1: GRİ
    Renk 2: -
    Cinsi: OTOMOBİL
    Çalıntı Mı: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: VAR
    HACİZLİ(H) G.O.PAŞA 3.İCRA MÜD. 02.03.2007
    HACİZLİ(H) KARTAL 4.İCRA MD/İST 26.10.2007
    HACİZLİ(H) KARTAL 1.İCRA MD. 11.04.2008
    REHİNLİ (R) HALKBANK KARTAL ŞB 16.01.2004

Sanırım hacizleri yiye yiye haciz uzmanı olmuş.

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Grup sürüşüde olsa görünürüz diye düşünürüz, adam üstelik alkollü. Geçmiş olsun aYe, o psikolojiyi yaşamak ve atlatmak gerçekten zordur.
    Grup şürüşü derken öyle sıfıra sıfır gitmiyorduk ama SS'i de SS gibi kullanmıyordum, 40-50km gibi bir hızla aynı yönde 5 motor araları açık şekilde ilerliyorduk.

Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat çok geçmiş olsun .
    Anlatıklarına göre ucuz atlatışmış bir kaza olmuş.
    Allah beterinden korusun.
    Teşekkürler Skull, motosikletin tekrardan hayırlı uğurlu olsun, mat siyah favori rengim ama malesef honda SS'lerde kullanmıyor.

Gözüm kaldı oysa senin kaza yapman lazımdı. (Allah yazdıysa bozsun)

Alıntı fatihbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Benimde dün akşam aynı olay altunizadede başıma geldi Allahtan yan şeritte araç yoktuda hemen oraya attım kendimi.
    Konu motosiklet olunca kazanın pek ayarı olmuyor, ya tamamen yırtıyoruz yada sonuç hüsran oluyor. Benim nazarımda sizde çok büyük bir kaza atlatmışsınız, çok geçmiş olsun.

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum, gerçekten ucuz atlatmışsın.

Sonuç ne oldu peki, eyvallah sana birşey olmamış ama raporda ne yazıldı araç şoförüde alkollü müydü?

Erken kalkalım diye tutturan Terror dü bu arada
    Sanırım şöförde alkollüydü çünkü arabadaki tipler ölümü gör iç bi yudum diye illaki baskı yapmışlardır çocuğa.

Velasıl polis Halis abide ve Alper'de alkol bulamayınca aramızda anlaşmamıza karar verdi.

Çocuk orta şeritte giderken önümdeki araç fren yapınca sağ şerite kaçtım, motora vurdum yazdı, bende aynını yazdım imzaladık.

Terör'e hayran oldum ben abi, ne sabırlı adammış, 4 tane ayyaşla bıkmadan usanmadan 1 saat sakin sakin konuştu, kazanın başka bir boyuta geçmesini olayın nezarette bitmesini belkide daha kötü şekiller almasını engelledi, kendisine tekrar tekrar teşekkürler.

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun abi.
    Ben de 2 gün önce gerizekalı bir taksinin aniden sağa kırıp bana sol arkadan vurmasıyla bir kaza geçirdim.Çok şükür ben de düşmedim ama bu kaza beni cidden mahvetti
    Hani kazanın büyüğü küçüğü olmaz.Yine de Allah cana vermesin de ne olursa olsun diyoruz fakat şöyle bir uzun uzadıya düşünüp de "Yahu ben napıyorum.İstanbul gibi bir yerde ölebilirim" diye içgeçirmek kabusların başlangıcı oluyor nedense.
    Sadece orta sehpamın ucundaki demiri kırıldı da neden her gözümü kapattığımda kazayı tekrar tekrar yaşıyormuş gibi oluyor ve de ürküyorum bir türlü çözemedim.
    Tekrardan geçmiş olsun diyorum
    Biraz daha dikkatli olun demeyeceğim.Çünkü biliyorum ki biz zaten elimizden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyoruz ama her ne geliyorsa başımıza başkalarının dikkatsiziği yüzünden geliyor.Bu yüzden ya bu sevdadan vazgeçeceğiz ya da şansımızın yaver gittiği yere kadar gideceğiz
    Sende büyük bir kaza atlattın dostum, ölmedin diye kaza küçük olmaz, çok geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.

Alıntı teror adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Allah beterinden saklasın inşallah.
    Dostum çok teşekürler, Allah sana peygamber sabrı vermiş.
    Ben kazanında şokuyla bir ara saçmalamaya başladım, resmen sarhoş adamla laf kavgasına girdim, sizlerede bir şey olabilirdi, sakin davranamadığım için sizlerden özür dilerim.

Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Ben ki hergün sabah akşam işe gidip gelmek için köprüden geçiyorum. Bu olaydan sonra yusufçuklar dibimden ayrılmaz artık. Hele bi de scooter dan apache ye geçeli 24 saat bile omamış ve ilk defa vitesli kullanıyor olmam beni oldukça tedirgin bıraktı ama zehir bir kere bulaştı. Kaçarı yok. Sindireceğiz :S
    Benzer bir olay scooter la başıma gelmişti yandan üstüme kıran arabayla bir bütün olmuştum öyle bi yapışmıştı ki :p kaza sonrası gerilimi ve adrenalini de düşmüyor insanın yakasından belli bir süre.
    Neyse Allah hepimizi beterinden korusun.
    Birazcık öz eleştiri yapmak gerekirse, hep şu köprüde nasıl kaza yapıyor salaklar derdim, 240-250 ile defalarca köprüden geçmişliğim var, hatta 150'nin altına nadiren inmişimdir.
    Dün akşam gördüm nasıl kaza yapılıyormuş, büyük konuşmamak lazımmış.
    Ve şanslıyım ki 50 civarları bir hızdaydım, öyle 150 felan olsam bogazdaki balık trafiği son gördüğüm trafik olurdu.
    Köprüden geçerken korkmayın ama aşırı dikkat ve özen gösterin.

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla yerlerdi.

Alper, size ne kadar teşekkür etsem az, süpersiniz.

Polislerin yaklaşımı zaten stund-up şovunu aratmadı abi, gülelim ağlanacak halimize.

Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun aye,
    yanında arkadaşlarının da olması sana güç vermiştir moral vermiştir sanırım
    allah beterinden korusun...........
    Bir ara öyle bir hale geldiki içten içe kaza yaptığıma sevinmeye başladım, yanımdakiler MT vasıtasıyla tanıştığım kişilerdi, kimi en fazla 1 yıldır tanıdığım kimi en fazla 3 saat önce tanıştığım ama gösterilen yakınlık beraber büyümüş kardeşlerinkini aratmadı, ister reklam densin ister abartı bu da MT farkı.

Teşekkür ederim.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun aye. Anlatılanlara göre gerçekten ucuz atlatmışsın.

Alper nekadar alkol aldın öyle. Alet bile ölçemedi.Sanırsam damarlarda kandan çok alkol vardı
    Teşekkürler Elint, halen motosikletin bu kadar az hasarlı olmasına bende bir şey olmamasına inanamıyorum.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)