Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

selly nickli arkadaşımız kaza yapmış durumu iyi

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun. Allah bol bol şifa versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar selly (selda) den iyi haberler var
    ameliyat başarılı geçmiş bu hafta sonu yada en geç p.tesi taburcu olacakmış
    haber vereyim dedim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    allah korumuş doktorlarımıza da minnet ve teşekkürlerimi sunarım

"beni Türk hekimlerine emanet edin" diye boşa söylememiş Ulu Önderimiz

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selly (selda) den iyi haberler var
    ameliyat başarılı geçmiş bu hafta sonu yada en geç p.tesi taburcu olacakmış
    haber vereyim dedim
    güzel haber
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

geçmiş olsun.. en kıs zamanda sağlığına kavuşman dileğimle...
    herkese güvenli sürüşler diliyorum...

Motosikleti
    SYM SHARK 125cc (Kazadan sonra ne durumda bilmyrm)
    Merhaba.........

Herkesin teker teker ismini yazıp teşekkür etmek isterdim. Güzel dileklerde bulunan o kadar arkadaşımız var ki tek tek çok zor olacak. Herkesin yazısını okudum hepinize teşekkür ederim....Ayrıca telefonla sürekli destek veren ve sizlere de bilgi veren Alper arkadaşıma çok çook teşekkür ederim....

Ben dersimi çok iyi aldım. Çok kısa mesafeye gidiyorum diye kask takmamıştım. Kaza yaptığım yerde öyle bir yer ki doğru dürüst araç geçmez ara sokak bir yer.Ben düz yolumda devam ederken kavşaktan yola çıkan bir minibüse ben yandan çarpmışım. Bİr anda yola çıkmış beni görünce direksiyonu kırmış ve yanlamasına çarpmışım. Çarptıktan sonrada kaçmış sürücü.Bende dikkatsiz hareket ettim diğer sürücüde. Kaskım olsaymış sadece omuzumla kurtulacakmışım. Kaskım olmaması büyük bi ameliyat olmama sebep oldu.

Keşke kaskın önemini böyle bir şanssızlık hatta böyle bi salaklık yaşamadan önce daha iyi anlasaydım. Lütfen dikkatli olun. Hayatımız pamuk ipliğine bağlı...

Güzel dilekleriniz ve dualarınız için yeniden teşekkür ederim.......
    [B][I]Hakların Mahkum Edildiği Bir Ülkede , Bütün Doğruların Yeri Cezaevidir... Thoreau [/I][/B]

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Tekrardan geçmiş olsun arkadaşım . Aramıza tekrardan hoşgeldin ozaman umarım kısa zamanda tekrar eski sağlığına kavuşman dileğiyle... Kasklı ve rüzgarlı günler dilerim. ( Allah Acil Şifalar versin )
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    geçmiş olsun selly Allah korumuş acil şifalar diliyorum
    gerçekten kasksız değil kısa mesafe motorun üzerine bile oturmamak gerekiyor
    Bacoman

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar....
    [B][I]Hakların Mahkum Edildiği Bir Ülkede , Bütün Doğruların Yeri Cezaevidir... Thoreau [/I][/B]

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    Alıntı SeLLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.........

Herkesin teker teker ismini yazıp teşekkür etmek isterdim. Güzel dileklerde bulunan o kadar arkadaşımız var ki tek tek çok zor olacak. Herkesin yazısını okudum hepinize teşekkür ederim....Ayrıca telefonla sürekli destek veren ve sizlere de bilgi veren Alper arkadaşıma çok çook teşekkür ederim....

Ben dersimi çok iyi aldım. Çok kısa mesafeye gidiyorum diye kask takmamıştım. Kaza yaptığım yerde öyle bir yer ki doğru dürüst araç geçmez ara sokak bir yer.Ben düz yolumda devam ederken kavşaktan yola çıkan bir minibüse ben yandan çarpmışım. Bİr anda yola çıkmış beni görünce direksiyonu kırmış ve yanlamasına çarpmışım. Çarptıktan sonrada kaçmış sürücü.Bende dikkatsiz hareket ettim diğer sürücüde. Kaskım olsaymış sadece omuzumla kurtulacakmışım. Kaskım olmaması büyük bi ameliyat olmama sebep oldu.

Keşke kaskın önemini böyle bir şanssızlık hatta böyle bi salaklık yaşamadan önce daha iyi anlasaydım. Lütfen dikkatli olun. Hayatımız pamuk ipliğine bağlı...

Güzel dilekleriniz ve dualarınız için yeniden teşekkür ederim.......
    Öncelikle çok büyük geçmiş olsun.

Genellikle kazalar kısa mesafelerde olur. Ben de dikkatsiz bir sürücü yüzünden 50 km hızla yasak yerden u dönüşü yapan bir araca çarptım.
    Refleksle motoru yatırıp yan çarptım ve aynı hızla kafamı ve omzumu arabanın sağ arka kapısına çarptım. Arka kapı tamamen içeri göçtü ve kafamda kaskım vardı..

hiç bir şey olmamış gibi kalktım..Herkes şok olmuştu gördüklerinde

bazı şeyleri anlamak içinm illa tecrübe etmene gerek yok. Soba elini yakar deniyorsa sobayı elleme

bu tecrübe seni motordan soğutmaz umarım.
    Saygılar.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Çok geçmiş olsun tekrar. Acil şifalar diliyorum.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    StormlorD bi korku oluştu ama sadece motora karşı değil. Trafiğe karşıda bir korku oluştu. Sürücüler o kadar bencil kullanıyolar ki araçlarını anlatılmaz. Motorlu olmak çok zor. Biraz toparlanayım kasklı ve korumalı bir şekilde yeniden motorumla beraber devam edeceğim yollara. Keşke böle tecrübe yaşamadan önce dikkat etseydim....

Yeniden hepinize desteğiniz dualarınız ve uyarılarınız için teşekkür ederim....

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    seldacım şimdiden bu kadar iyileşmiş olmana çok sevindim doğrusu...umuyorumki en kısa zamanda tamamen iyileşmiş olursun..d.ediğin gibi kask kısa mesafe tanımıyor...umarımki en kısa zamanda kasklı bir şekilde tekrar yollarda görürüz....kazasız belasız...
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    150-zAt
    yanlız marmariste 10 motor varsa gördüğüm kadarıyla denk gelirseniz 1'i kask takıyor

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Alıntı SeLLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    StormlorD bi korku oluştu ama sadece motora karşı değil. Trafiğe karşıda bir korku oluştu. Sürücüler o kadar bencil kullanıyolar ki araçlarını anlatılmaz. Motorlu olmak çok zor. Biraz toparlanayım kasklı ve korumalı bir şekilde yeniden motorumla beraber devam edeceğim yollara. Keşke böle tecrübe yaşamadan önce dikkat etseydim....

Yeniden hepinize desteğiniz dualarınız ve uyarılarınız için teşekkür ederim....

Aramıza tekrar hoşgeldin Selly... Çok geçmiş olsun...

Alıntı novaJRdeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlız marmariste 10 motor varsa gördüğüm kadarıyla denk gelirseniz 1'i kask takıyor

Sana öyle denk gelmiş arkadaşım...
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    çok büyük geçmiş olsun..inşallah birdaha böyle bi olayla karşılaşmazssın....allah korumuş....

Tanımıyorum ama:
    Geçmiş olsun...Motorsiklet kullanımında tam koruma şart bence,bir tanesi eksik olsa olmaz,ülkemizde açıkcası motorsiklet ve motorsikletliye saygı yok(iki teker araç değildir gibi düşüncelere sahip olanlarda çok)

Allah korumuş...tez zamanda iyileşir umarım!!!
    ...

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim... Korkularımdan kurtulayım tam korumamla en azından kaskımla motorumla buluşucam. Dediğim gibi keşke böyle bir olay gelmeden kaskın değerini anlayabilseydim. Lütfen kasksız çıkmayalım trafiğe....

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    çok geçmiş olsun dileklerimle beraber korumalarımı neden taktığımı bana tekrar hatırlattığın için teşekkürler. Ama kaza haberini "kafamda kaskım olduğu çin ucuz atlattım" falan diye duymayı tercih ederdim.
    tekrar geçmiş olsun...
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)