Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Nihayet yeni motoruma kavuştum.Hayırlı olsun yok mu:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah hocam. İnsanlık hali,dünya telaşı işte.

Daha iyi yaptın kesinlikle bunu alarak

Bende diyordum GPR 125'e nasıl benzin,yağ yetiştirecek.

GPR 125 kullanan arkadaşlar bu makinanın GT250R'dan daha eğlenceli olduğunu söylüyor ama eğlencenin de bir bedeli var işte.
    Gpr125'e ilk otoparkta bindiğimde bana acayip rahatsız gibi gelmişti.Bindiğim motorda rölanti de düşüktü adam gibi kaldırıp götürememiştim bile
    Ayrıca gidon dönüş mesafesi çok kısa.Debriyaj,fren pedalları ufacık.Tam pist için yapılmış bir makine.Gt250r'ye göre çok daha fazla racing havası var bunu kimse inkar edemez ama şu an için mantıklı olanı yaptığıma inanıyorum ben de
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Hocam GT250R'da da çapına göre racing havası vardır. (her ne kadar motor karakteri SS gibi olmasada)

Sende kalkışlarda benim gibi yanlamaya başlarsan o havaya az çok girersin
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumdan takip ediyordum senin kendinle çekişmelerini çok benzetiyordum benim yaşadıklarıma şöyle mi yapsam böyle mi yapsam diye dediğin zamanlar ama bakıyorum çözmüşsün kavuşmuşsun en sonunda çok sevindim adına kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    ooh be sonunda =) hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullan.. duyduğuma göre siyah daha hızlıymış ;) heheh tekerin hep düz bassın. kaskın, grenajın asfalt görmesin =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

NEONCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Hayırlı olsun kardeş.Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin.Mantıklı olan ve akıllı olan en iyi şeyi yapmışsın emin ol.Bunu her yaptığın km.de anlayacaksın.Tabi bu sözüm derbiye kıyasen.Her yönüyle.Hız zaten kime faydalı olmuşki.Saygılar.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam GT250R'da da çapına göre racing havası vardır. (her ne kadar motor karakteri SS gibi olmasada)

Sende kalkışlarda benim gibi yanlamaya başlarsan o havaya az çok girersin
    Kesinlikle racing havası var hocam.O konuda inkar etmiyorum hiç birşeyi
    Ben şöyle en az bi 10.000 km yapayım da hayırlısıyla yanlarım o zaman

Alıntı zengo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumdan takip ediyordum senin kendinle çekişmelerini çok benzetiyordum benim yaşadıklarıma onu mu alsam bunu mu alsam diye çözmüşsün kavuşmuşsun en sonunda çok sevindim adına kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Ben de o kadar çelişki seçenek vardı ki...Bir tarafım cbr125r al eşşek gibi bin diyordu, bir yanım dylan sonra ne yapıcan cbr'yi al bir hyo gt250r diyordu, diğer tarafım salla bunları katlan yakıtına derbi al diyordu
    Umarım doğru bir karar vermişimdirSen de hayırlısını bulursun inşallah
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    mhyen hayırlı olsun buyuk bır sıcrama yapmışın dewenın yanında halt etmış kendı resmınle bırlıkte cekebılıyorsan motoru cek derım bakalım tarzın nasılmış.biraz yurek ister bu tarz yarış motorlarına bınmek sakın gaza basıp ucurumlara gıtme herzaman en yawaş hız en ehemnıyetlı hızdır.Kocaman tır bıle onume gecıp tek şeritli yolda ben motoru yawaşlayabılıyorsam sızın ıcın bunları bayagı bır onceden dusunup hemen karar vermek lazım.hayırlı olsun buarada dıkkat et kendıne.bıraz efkarlıyım bu şarkıyıda yazıyım dedım hadı kolay gele....Sesin gelmez haber gonder nerdesin Donemedin ulasilmaz yerdesin Ben aklimi senle bozdum sevdigim Sende kaldi yuregim
    Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooh be sonunda =) hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullan.. duyduğuma göre siyah daha hızlıymış ;) heheh tekerin hep düz bassın. kaskın, grenajın asfalt görmesin =)
    Çok teşekkür ederim abi.Bir aralar topiğinizi bayağı işgal ettiydim kusura bakmazsınız artık

Alıntı NEONCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeş.Allah kazasız belasız binmeni nasip etsin.Mantıklı olan ve akıllı olan en iyi şeyi yapmışsın emin ol.Bunu her yaptığın km.de anlayacaksın.Tabi bu sözüm derbiye kıyasen.Her yönüyle.Hız zaten kime faydalı olmuşki.Saygılar.
    Bana da öyle geliyor hocam.Görüntüsü, kullanımı, 2. eli, kalitesi ile dört dörtlük olmasada TR şartlarında harika bir motor kesinlikle

Alıntı morveotesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen hayırlı olsun buyuk bır sıcrama yapmışın dewenın yanında halt etmış kendı resmınle bırlıkte cekebılıyorsan motoru cek derım bakalım tarzın nasılmış.biraz yurek ister bu tarz yarış motorlarına bınmek sakın gaza basıp ucurumlara gıtme herzaman en yawaş hız en ehemnıyetlı hızdır.Kocaman tır bıle onume gecıp tek şeritli yolda ben motoru yawaşlayabılıyorsam sızın ıcın bunları bayagı bır onceden dusunup hemen karar vermek lazım.hayırlı olsun buarada dıkkat et kendıne.bıraz efkarlıyım bu şarkıyıda yazıyım dedım hadı kolay gele....Sesin gelmez haber gonder nerdesin Donemedin ulasilmaz yerdesin Ben aklimi senle bozdum sevdigim Sende kaldi yuregim
    Teşekkür ederim dostum.İlkin kendi resmimle motoru koymuştum ama inan hiç beğenmedim tipimi o resmi kaldırdım.Ben 176 boyunda 54-55 kiloyum işte sen düşün
    Bu arada şarkı için de teşekkürler.Bayağı efkarlıyız sanırım

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Motorun hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler.İki seçenek vardır aşk evliliği,mantık evliliği.Sen mantık evliliği yapmışsın yani gpr alsaydın çok yaktı,yağı,ıvırızıvırı aşkını köreltirdi...En doğrusunu yaptın.Mantık her zaman uzun vadede daha karlıdır

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    hayırlı olsun mehmet kardeş allah(c.c) kazasız binmeyi nasib etsin inşaallah

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler.İki seçenek vardır aşk evliliği,mantık evliliği.Sen mantık evliliği yapmışsın yani gpr alsaydın çok yaktı,yağı,ıvırızıvırı aşkını köreltirdi...En doğrusunu yaptın.Mantık her zaman uzun vadede daha karlıdır
    Teşekkür ederim abi.Ayrıca ilk vitesli motor olarak 2t'ye binenlerin piston delip, sekman yenilettiğini duyduğumda hyo'ya biraz yöneldim.Sonrasında da hazır bilindik, güzel bir makine bulunca direk aldım.Umarım aşkımız uzun sürer

Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mehmet kardeş allah(c.c) kazasız binmeyi nasib etsin inşaallah
    Amin dostum cümlemize öyle

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Hayırlı, uğurlu olsun. kazasız keyifli sürüşler
    "Hayatta yegâne varlığım ve servetim, Türk olarak doğmamdır."

(Mustafa Kemal Atatürk)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok teşekkür ederim dostum

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    hayırlı olsun kazasız belasız kaskınla korumalarınla güle güle binersin inşallah.seni hyo cu senii

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok teşekkür ederim ozzy.Kask, mont, eldiven üçlüsü her zaman vazgeçilmezlerim arasındadır.Hyo'cu olacağımı ben de pek tahmin etmiyordum aslında ama hayırlısını istemiştim hep.Demekki buymuş

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela wermesin. resimde çok piskopatmış. de niro demi o? sesi nası makinanın? bizim burda bi genç az oynadıydı egsozla, gayet güzel ve rahatsız etmeyen bi akort yakaladıydı. nası sesi? orjinal egsoz mu?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. Gel kapışalım bir ara
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela wermesin. resimde çok piskopatmış. de niro demi o? sesi nası makinanın? bizim burda bi genç az oynadıydı egsozla, gayet güzel ve rahatsız etmeyen bi akort yakaladıydı. nası sesi? orjinal egsoz mu?
    Teşekkür ederim dostum.Avatar De-niro/Taxi Driver'dan
    Makinanın sesini ben beğeniyorum ama öyle ahım şahım eksoz sesi yok.İmkanım olursa smokehead almayı düşünürüm.O cidden güzel ses veriyor.Onun haricinde motorun orijinali ile oynamayı pek sevmiyorum ben

Alıntı equinoxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullan. Gel kapışalım bir ara
    Teşekkür ederim hocam.90-100'ü geçmediğin rodaj döneminde olsan seve seve kapışırdım

O değil de daha makine ile 10 km yeni yapmıştım.2.-3. viteste hangi devirde ne hızını veriyor diye bakarken bi baktım kanuni povver mi ne yazan bir scootercı beni geçiyor.Hani eleman öyle hırs yapmış ki ara ara motorun üzerine yatıyor, durmadan beni kontrol ediyor.Heralde bu akşam üzeri arkadaşlarına "Ben bi huyo geçtim lan.Adam süremiyodu olum.Tozumu yutturdum" falan diyordur
    Sevaba girmeyi de seviyorum

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi madem kornası çok zayıf sende as 900 kornası tak duymayan kalmaz zıppabbappaauuwwnn(as 900 korna sesi )
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    smokehead falan hiç bulaşma orjinalliğini bozma derim ama karar senin.Benim venoxun egzozu açıktı cuma migrenim tuttu direk kendimi egzozçuda kaynak yaptırırken buldum.Açık egzoz bende migren yapıyor...Onun yerine havalı korna taktır,en güzeli mahalle sakinlerininde kafasını ütülemezsin uzun yola gittinmide senin kafan ütülenmez.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)