Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

güngörende 2 ayrı patlama

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık hiç bişeyi yok :((
    kansızlar şerefsizler..yazıklar olsun ...yapılırmı bu bee...kahroldum yemin ediyorum yazıktır günahtır yaaaa
    hayat okumasını bilene başlı başına bir kitaptır....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergenekon yapmıştır bunuda ....
    Evet bence de...İddianamede de belirtilmişti zaten 600 yıllık örgüt...Ama kuyrukları sıkıştı artık
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    :)
    Neler oldugunu bilmeden atıp tutmayalım bence... (Azı olan konuşuyor durumu çıkmasın)
    :rendeer: [COLOR="Red"][B]Herkes insanlığı değiştirmeyi hayal eder; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.[/B][/COLOR] :rendeer:

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin ya .bayrak şereftir ama şerefsizler ne bilsin...anca masum insanlara yeter güçleri
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    :)
    Ölenlere Allah rahmet eylesin.
    Kalanlara acil şifalar diliyorum. YAPANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN...
    :rendeer: [COLOR="Red"][B]Herkes insanlığı değiştirmeyi hayal eder; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.[/B][/COLOR] :rendeer:

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölenlere Rahmet Yaralılara Acil şifalar diliyorum.
    Artık kim iyi kim kötü karıştırmaya başladım. Kötü denenler mi iyi? Yoksa Aslında iyiler mi kötü?
    Eskiler derlermişya "AT İZİ İT İZİNE KARIŞMIŞ" durumu bundan daha iyi anlatacak bir cümle bulamıyorum
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarınada sabır diliyorum

Vay bee arkadaşım sen olayı çözmüşsün.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölenlere Allah'tan rahmet yakınlarınada sabır diliyorum

Vay bee arkadaşım sen olayı çözmüşsün.
    ben niye çözeyimki 1-2 gün sonra manşetlere bu şekilde yanımaya başlar nasıl olsa...

bak 600 yıllıkmış.....

Motosikleti
    kymco super 8
    isterlerse bana faşist desinler ama ben askere gidince bu onun bunun cocuklarından bi kacı öldüremessem cenazem donsun serefsiz oglu serefsizler allahsız kitapsızlar biz öle bir kac bombayla yıkılsaydık bugunlere gelemezdik ölenlerin ruhu sad olsun onlarında allah bin turlu belasını versin

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    ben niye çözeyimki 1-2 gün sonra manşetlere bu şekilde yanımaya başlar nasıl olsa...

bak 600 yıllıkmış.....
    Tabi tabi 600 yıllık hatta bazı rivayetlere göre milattan önce bile varmış. Hatta peygamber döneminde bile varmış.

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Ölenlere gani gani rahmet diliyorum...
    Bu Şerefsizce yapılan saldırıya karşı diyecek hiç bi sözüm yok Allah'ından bulsun köpekler
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Allah belalarını versin..

Amerika'da bir yerlerine kına yaksın..

Allah rahmet eylesin..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ordu kandil dağında tepelerine indiğinede verdikleri onca kayıbı 1-2 kişi diye geçiştiren, son sınır ötesi operasyonda ABD desteğinide kaybeden, gün geçtikçe eriyen ve bitmeye yüz tutan aciz şerefsizlerin son çırpınışları bunlar. Sizin gücünüz Türk'e yetmez bunu o küçük beyinlerinize sokun artık.

Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    İkinci patlamaya ait video cep telefonundan görüntülenmiş;

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

Ne denir ki şimdi buna? Amacınız ne ya?? Ne istersiniz onca masum insandan? Nasıl hesap vereceksiniz? Gece nasıl uyuyorsunuz yaa?? Allah sizin başınıza bin katını verecek ama haberiniz yok.

Bu arada bugünlerde bir dava var malumunuz. Nedense hep bu olaylar bu dava sürecinde meydana gelmeye başladı. Konsolosluğa saldırılar, bomba patlatmalar falan filan. Tesadüf değil ya!? Neyse, daha çok şey yazıcam ama yeri değil...

Allah ölenlerin yakınlarına sabırlar versin, allah rahmet eylesin. Yaralılara da acil şifalar diliyorum...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    bu insanları bir birine düşürenlerin ve mahsum insanların canına kast edenlerin allah onların canınıda aynı şekilde alsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    aklıma bi anda dünkü metallica konserinde bizi içeri almayan güvenlik için söylediğimiz slogan geldi aklıma.. ama yazsam mı bilmiyorum kii..
    hepiniz ....... sunuz..
    anlayan anlar..

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    benim oturduğum sokakta meydana geldi Allah onlarında ölümünü acı çekerek nasib etsin. herkesin ailece gezdikleri bir yerdi. içim parçalandı sanki..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    AGUSTA
    ölenlerin hepsine allahtan rahmet diliyorum yaralalırada şifa
    terörü sokakta dağda taşta aramaya gerek yok ilk önce meclisin içindeki o adiler temizlenmedikten sonra bu olayları her zaman olacak gözüyle bakmak lazım bügün ölenlerin katillerini destekliyen ve savunan tek partiyede bütün partiler ve türkiyede göz yumuyor üstüne üstelik böyle mahlukatada dokunulmazlık vermişler söyleyim bakalım kim ne yapabilir teröre
    bu zamana kadar kim uğraştıysa ayağını kaydırdılar
    gaffar okkanı harcadılar
    eşref bitlisi harcadılar
    ülkemize gelen harhan gibi bir konuğa kuş uçurtmazken havada böyle mücadeleci insanlar korumasız kalıyor
    hangi devirde hangi çağda yaşıyoruzda karakollarımıza baskın ve ateş açılıyor
    demekkki bazı şeylere göz yumuluyor bu hep böyle
    bilmiyorum ölenler acaba vip yakını olsaydı nasıl bir karşılaşmayla kalınırdı
    herkes gibi diyeceğim ve yapacağım şey su allah rahmet etsin ve şifa versin
    bakalım sorumlular ne diyecek ve ne yapacak
    EKSOZUNLA NEYİ KANITLAMAYA ÇALIŞIYORSUN F_16 DEĞİLSİNKİ ::sefereee::sefereee::sefereee

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu insanları bir birine düşürenlerin ve mahsum insanların canına kast edenlerin allah onların canınıda aynı şekilde alsın
    ustam sana katılıyorum bende doğunum en doğusu olan ağrılıyım ve duydugum bır olayı şöyle özetliyim size dağa çıkmış olan bir şahış 2 yıl sonra köyüne gelip amcasının oğluna aynı yolda yürümesi için bir teklifte bulunuyor ve bu teklifi alan kişide amcasının çocuğu bir yana kardeş sayılan bu kişiyi öldürüyor yani beş parmağın beşi bir değil bana soracak olursanız kürt olduğun için ne eziklik yaşıyorsun diye cevabım şu olur büğüne kadar herhanği bir kimlik kontrolünde aşalanmadım sen nıye burda oturuyon nıye bu işte çalışıyon veya bu ülkede ne işin var diyen olmadı bir ayrımcılık yaşamadım size birşeyler daha anlatıyım doğu halkımız gercekten içerisinde çok cahil bulunan bı bölge zamanla herşeyin düzeleceğine inanıyorum ve son olarak kürdüyle türküyle lazıyla çerkeziyle

ne mutlu türküm diyene

ölenlere allahtan rahmet ailelerine de sabır diliyorum başımız sag olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)