Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

cezo mezun oldu:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR 125
    Tebrikler, peki öğretmen olmayı düşünüyor musun?
    Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır

Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    En zon üniversiteyi kazandın demek( Hayat üniversitesi)

Tebrikler.

Hadi hayırlı olsun Cezo

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Aferim Cezerye'cim. Başarılarının devamını dilerim. Artık PH dereceli bir motorcumuz var...
    Üç boyoz bir kola

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler o zaman..
    İlk fotoğrafta baktım bulamadım, bunu o çekmiştir diye yoktur diye düşündüm..
    Sonraki fotoğraflar da "cezo anneanne oldu" temalı bir çalışmanın parçası olmuş adeta
    O nasıl saç, o nasıl kıyafet öyle, "tiz kendin oluna.."
    Neyse ki, son foto ikna etti beni mezun olduğuna

Hayatta başarılar...
    ya evet.. bi fotografım otekine benzemez zaten. ben de hayret ediyorum dur sen daha kötü fotolar gelecek, aksam parti var

Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen sene Boğaziçi Bigisayar Mühendisliğinden büyük bi hevesle mezun olmuştum ama sevinç işe başlayana kadar sürdü Öğrencilikte istediğin zaman dersten kaç,dersi sabote et, derste geyik yap, çimlerde uyu, tavla at, motosikletle güney meydanın ortasına kadar gidip özgürlüğün tadını çıkar vs.vs.vs. Şu an çalışıyorum sabah 8 akşam 5 uğraş babam uğraş zor iş şu çalışmak yaşasın tembetl öğrencilik

Haaa unutmadan tebrikler okuldaş
    valla tüm laçkalık/sirisirilik kotamı doldurdum. bitti, artık ciddi olma zamanı tesekkurler bu arada tebrik icin (Ayse Soysal senin mezuniyet toreninde de ''challenge'' kelimesini kullandı mı? Ablamınkinde kullanmıstı gibi:D protesto alkışı aldı bizde..)
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Ayyy kendi mezuniyetim gibi çok mutlu oldum canım yaaa, mutlu anacık babacık fotoğrafı süper, Allah gülen yüzünüzü soldurmasın, hayırlı olsun

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler cezoooo kutlarım
    tesekkurler zion1

Alıntı mus2aktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler.Allah yolunu açık etsin.Yüksek lisansı da kazanman sevindirici.Allah zihin açıklığı versin.
    bu toplu bi program lisan-yuksek lisans iç içe bişe Ayrı ayrı kazanmadım. Tebrikler icin cok tesekkurler

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler başarılarının devamını dilerim cezo kurbann
    eywallah iso-can. ferdaneme cok selam gelecem kısmetse Adana'ya. size baska mujdeler de var;)

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo cezo hayırlı uğrurlu olsun, aynı sevinci bende yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum tüm ömrün boyunca böyle başarılı olursun inşAllah
    sagol Emin Abicim, inşallah.

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler.
    domo arigatto;) (cok tşkr)

Alıntı maviergün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler, peki öğretmen olmayı düşünüyor musun?
    öğretmenlik yapacam. en azından yuksek lisans/doktoradan once. tr'de basvurmiicam ama. yurt dısı dusunuyorum. en kotu 3 ay sonra netlesecek hersey. yeni bi MT kolu acacam;)

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En zor üniversiteyi kazandın demek( Hayat üniversitesi)

Tebrikler.
    sorma ELINT.. dertler-sıkıntılar beni bekliyor. kokularını simdiden alıyorum. hayat gittikce zorlasıyor:(

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun Cezo
    eiwalleh

Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aferim Cezerye'cim. Başarılarının devamını dilerim. Artık PH dereceli bir motorcumuz var...
    MS li BS li biseler yazıyo diplomada ama.. valla yeminle, ne ise yaradıgını ben de is basvurularında anlicam heralde

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayyy kendi mezuniyetim gibi çok mutlu oldum canım yaaa, mutlu anacık babacık fotoğrafı süper, Allah gülen yüzünüzü soldurmasın, hayırlı olsun
    savol canöm. MUCU (baayenn oldugunu soylemislerdi. dooru di mi? şlap şlup opuyoz falan gumburtuye gitmeyek:D)

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla tüm laçkalık/sirisirilik kotamı doldurdum. bitti, artık ciddi olma zamanı tesekkurler bu arada tebrik icin (Ayse Soysal senin mezuniyet toreninde de ''challenge'' kelimesini kullandı mı? Ablamınkinde kullanmıstı gibi:D protesto alkışı aldı bizde..)
    Ya o kadın doğru dürüst Türkçe'yi konuşamıyor zaten halk dilinde Tarzanca denilen ingilizce Türkçe karışık bişişer konuşuyo. Gerçi boğaziçi mezunlarının çoğunda var bu "shuttle kaçta", "curve kaç", "ben studydeyim sen gel" vs vs vs
    İtülü bi arkadaşım ziyaretime geldiğinde resmen neye uğradığını şaşırmıştı "abi siz nece konuşuyosunuz" diye sormadan edemedi yani Yinede güzel şey(di) Boğaziçinde öğrenci olmak
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

kuyucadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    hayırlı olsun cezerye
    çok daha zor bir eğitime hazırsındır umarım hayatının her alanında başarı gölgen olsun inşallah
    durmak yok... yola devam.....

selam dünyalı ben dostum......

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anaamm ablam mezun olmuşş

hayırlı ugurlu olsun..

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya o kadın doğru dürüst Türkçe'yi konuşamıyor zaten halk dilinde Tarzanca denilen ingilizce Türkçe karışık bişişer konuşuyo. Gerçi boğaziçi mezunlarının çoğunda var bu "shuttle kaçta", "curve kaç", "ben studydeyim sen gel" vs vs vs
    İtülü bi arkadaşım ziyaretime geldiğinde resmen neye uğradığını şaşırmıştı "abi siz nece konuşuyosunuz" diye sormadan edemedi yani Yinede güzel şey(di) Boğaziçinde öğrenci olmak
    hani, bazı kelimeleri istemsizce agzindan kacırıp da utana sıkıla, sessizleserek soyleyenleri, hemen ardından Türkçe karşılıgını bulmaya calısanları anlıyorum, hosgoruyle karsılıyorum da; şu agizlarını yuvarlaya yuvarlaya, bagıra bagıra, hiçbir sıkıntı duymadan konusanları hayretle dinliyorum, dinlerken ben utanıyorum...

benim de yazımda kimi noktalar eksik kalıyor, kimi noktasızlar da nookta alıyor, hersey birbirine karışıyor ama... benimki daha hafif bir sucmus gibi hissediyorum

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun cezerye
    çok daha zor bir eğitime hazırsındır umarım hayatının her alanında başarı gölgen olsun inşallah
    eiwalleeeh

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaamm ablam mezun olmuşş

hayırlı ugurlu olsun..
    teşekkurler darısı başınıza. (tum uni.lilerin başlarına inş.)

orta cicegin az solunda alkış dutuyom

güler yüzle ele geçiriyorum, awaaaaaaaat

bu da bizim selamlık kenardan yanaşıyoruuumm.. geldiimi bile hissetmiyolaar.. awaat:D çekiniz:D

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    tebrikLer cezerye
    sanırım matematik boLümLeri en az mezun veren boLümLerden biri, pes etmeden sonuna giden nadirdir diyorLardI ( yani beni oyLe korkuturLardı )
    en süper fotoo mutLu anneci babacık fotosu gerçekten süper bi görüntüLeri vaar Allah daim etsin..
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikLer cezerye
    sanırım matematik boLümLeri en az mezun veren boLümLerden biri, pes etmeden sonuna giden nadirdir diyorLardI ( yani beni oyLe korkuturLardı )
    en süper fotoo mutLu anneci babacık fotosu gerçekten süper bi görüntüLeri vaar Allah daim etsin..
    amin, inşallah babam, bas basa fotograf cekilirken annemden gozlerinin icine bakmasını ister. oyle her zaman romantik de diildir. fotograflamak, ölümsüzlestirmek zordur şans olmuş yakalamam.

(ben bölümü uzattım zaten.Boğazici'nin eğitim fakultesinin kendine ait mat hocası yoktur.tum matematik dersleri fen-edebiyat fakultesininkilerle ortaktır, yalnız fen edebiyat 20mat alırken biz 16mat alırız.Orta ogretim mat ogrt. mu yetistiriyolar, matematikci mi yetistiriyolar anlamazsın..)

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    hani, bazı kelimeleri istemsizce agzindan kacırıp da utana sıkıla, sessizleserek soyleyenleri, hemen ardından Türkçe karşılıgını bulmaya calısanları anlıyorum, hosgoruyle karsılıyorum da; şu agizlarını yuvarlaya yuvarlaya, bagıra bagıra, hiçbir sıkıntı duymadan konusanları hayretle dinliyorum, dinlerken ben utanıyorum...
    İmzamda bi söz var orada dediği gibi ilk zamanlar bu konuşmalar saçma ve kötü gelsede bi zaman sonra artık benimsemeye başlıyorsunuz. Ne kadar uğraşsanızda artık sizde saçma sapan konuşmaya başlıyorsunuz. Ve en kötüsü iş yaşamındada bu devam ediyor. Türkçe'miz de bu şekilde deforme oluyor. Şu an çalıştığım iş yerinde de Tarzanca konuşuyoruz. Dinlerken utanıyorum diyorsun ya utandığın şeyi bazen kendin yapıyosun, yapmak zorunda kalıyosun çünkü karşındaki Türkçe sötyleyince anlamıyor(doğru okudunuz İngilizcesini biliyor fakat Türkçe'sini bilmiyor.) Düzelebilmek ümidiyle artık Bu arada konu nerelere geldi ben yine tebrik edeyim seni de konunun özüne dönelim
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tebrikler
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    savol canöm. MUCU (baayenn oldugunu soylemislerdi. dooru di mi? şlap şlup opuyoz falan gumburtuye gitmeyek:D)
    Rahat ol, bayanım, istediğin gibi öpebilirsin, ben de seni öpüyorum ( şlap şlup ) , tekrar tekrar kutluyorum seni

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler
    sağol tubis

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun gözün aydın, (kulakların manisa)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Tebrikler Cez kutlarım. Allah (C.C.) yolunu açık etsin....
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    tebrik ederim cezerye hayırlı olsun
    BU ALANA REKLAM ALINIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler