Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yeni DL m hayırlı olsun muuuu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    abı hayırlı olsun allah kaza bela vermesın....
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ali_yildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çok arkadaşımın kullanıyor oluşu
    Bi nevi mahalle baskısı denilebilir
    Hayırlı olsun

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle. darısı başımıza

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdigin bilgiler için çok sagol. Yakıt tüketimi hakkında birazdaha ayrıntılı bilgi verimisin. Normal kullanımda 100 kmde kaç lt yakıyor.

Dl 650'nin yakıt konusunda cimri oldugunu forumda bazı arkadaşlar söylemişti ama deger veren olmamıştı. Merak ettim 650cc v2 motor yakıt konusunda nekadar ekonomik olabiliyor acaba ?
    sevgili elint sadece 100 km yaptım bugun suzukının söylediğine göre 140 yeni kuruş 65 ytl lik benzin aldım 5 kademe doluydu 100 km yaptım sadce bir dilimi düştü şu an

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kazasız belasız,

bu arada yakıtta katemeye göre hesaplama bi anda 1. kademeye düşmesin dikkat et
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bol km'ler...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. güle güle kullan.
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız, keyifli sürüşler diliyorum.

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdigin bilgiler için çok sagol. Yakıt tüketimi hakkında birazdaha ayrıntılı bilgi verimisin. Normal kullanımda 100 kmde kaç lt yakıyor.

Dl 650'nin yakıt konusunda cimri oldugunu forumda bazı arkadaşlar söylemişti ama deger veren olmamıştı. Merak ettim 650cc v2 motor yakıt konusunda nekadar ekonomik olabiliyor acaba ?
    Sevgili Ali_Yıldız sende DELİ oldun yani(DL cilerin tabiri ile,kusuruma bakma)Allah kaza bela vermesin,hep iyi günlerde kullan ve DL nin kıymetini bil

2004 Model Vstrom kullananmış ve su an ona veda etmiş biri olarak izlenimlerimi aktarayım sizlere

Yakıt ekonomisi,aynı sınıf ve kategorideki rakipleri ile kıyasladığınızda en üst basamakta DL 650 yi görürsünüz YTL bazında örnek vermek bu ekonomik şartlarda güç çünkü sürekli rakamlar değişiyor,fakat su sekilde bir örnek vermek gerekirse 100 km de 90-110 km/h sürat aralığında 4.8 litre tüketim ortalamasıdır 22 litre depo kapasitesi vardır fakat ortalama olarak depoyu doldurup bu söylediğim sürat aralığında seyreder iseniz 410-460 km yol katedersiniz...Buda bu hacimde ki bir motosiklet için çok çok iyi rakamlardır

Kullanıcısını üzmez DL650 gerçektende kullanması müthiş zevkli ve basittir,viraj kabiliyeti mükemmeldir (at sahibine göre kişnermiş)

Artçı arkada yorulmaz, üzülmez (bu da çok ciddi sıkıntıdır uzun seyehatlerde artçılar için)

İkinci eli çok güzeldir yine sahibini üzmez,değerini korur(sezona göre değişmekle beraber,muadillerine göre çok,çok iyi bir ikinci eli ve müşterisi vardır)

Vibrasyondan bahsetsen biraz diyenleriniz olacaktır..Bende o neki diye cevap vereceğim DL kullanıcısı olarak

Endurodur değildir,onu tartışmayacağım,her yerde gider(söylemesi ayıp DL650 ve DL 1000. GS avcılarıdır.yine diyorum at ve sahip olayıdır)

Yedek parça sıkıntısı yaşamaz sınız,ücretler japon muadilleri gibidir.

En güzel taraflarından bir tanesi de altınızda kocaman bir aygır vardır,trafikte herkeze tepeden bakarsınız,gözler sizdedir,fark edilmek güzeldir.sakin,sakin gider iken gaza asıldığınızda DL650 nin verdiği tepkiye hayran kalmamak elde değildir bir anda 200 km ye nasıl çıktığınızı anlayamazsınız bile..

Bence eksileri nelerdir derseniz 2007 model ve üzeri ABS fren sistemi olduğu için sorun yok fakat 2004-2005-2006 modelleri için Fren olayı biraz daha iyi olabilirdi diyorum,durduğu yerde bile elinizden kayıp düşse Fren ve debriyaj manetleri ve ön sinyalleri düştüğü taraftakiler %85 kırılır hastalığı bu meredin

Aşağı yukarı 30 yıllık motosiklet kullanan birisi olarak sunu söyleyebilirimki,motosiklet üzerinde olmak çok değişik bir duygudur,model marka tarz olayıdır,zevk işidir,önemli olan iki tekere gönül vermektir, başka markaları kötülemek veya yermek amacımız olmamalıdır.Çok değişik marka ve model tecrübem olmasına rağmen DL650 nin yeri benim için bambaşkadır.
    Genel anlamda bu tarz ve kategorideki ürünlere 10 üzerinden puan vermem gerekse DL650 ye 10 üzerinden 9 verirdim..

İnşallah yazdıklarım açıklayıcı olmuştur,her kim,her ne marka ve model iki teker kullanıyorsa kullansın önemli olan o ruh ve ruh halini yaşaması ve yaşatmasıdır,kalın sağlıcakla...
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Güzel motor. Güle güle binin. Keşke benim de boyum biraz uzun olsaydı da binebilseydim..
    Üç boyoz bir kola

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor. Güle güle binin. Keşke benim de boyum biraz uzun olsaydı da binebilseydim..
    Boyunuz ne kadar bilmiyorum fakat ,168 cm boyu ile bu DL 650 yi kullanan tanıdığım var,gözünüzde büyütmeyin
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bol km ler dilerim..

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    harved verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum gerçekten çok harika bir motor
    evet yuksek ayak parmak ucuyla duruyorum ustunde ama zamanla alışabilecek bir durum yani hiç zorlanmadım gebzede manyak bi trafik var orda bile zor olan bişey olmadı yani

ayrıca diğer tebriklerini ileten arkadaşlarada teşekkür ederim

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)