Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Dün Kaza Yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ders olsuın, geçmiş olsun.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CTRL_1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modifiyeli KAISAR 200
    Geçmiş olsun . Allahtan çok önemli bir şey olmamış , ölümü şöyle bırak ölmeyip modifiyeli hale gelmen daha kötü olurdu. Umarım yaraların her sızladığında yaptığın yanlışı anlar bir dahaki sefere daha dikkatli olursun . Bende benzer bir kaza yapmıştım. Sol omzum çıkmış sağ kolum omuz altından kırılmış her yerim yara bere içinde kalmıştı. Şimdi psikolojik olarakmı bilemiyorum yada rüzgardandır , motorla biraz hız yapmaya kalksam hemen kırık yer sızlamıya başlıyor ve daha dikkatli olmam gerektiğini anlayıp kendime çeki düzen veriyorum.
    mODİFİYE cANAVARI

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    valla arkadaslar tavsıye ve gecmıs olsun dıleklerınız ıcın cok tesekkur ederım gece harıc hıc kask takmazdım ve bı yerde patlak verecektı cekırge mısalı olanda oldu bıdaha tobe kasksız ve korumasız cıkmam ahhhhh sırtım yanıyoooo
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    geçmiş olsun.. en azından akıllanmışsındır artık. bir bela bin nasihatten iyidir derler

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Acılarını en iyi anlayabilecek kişilerden biriyim herhalde ve çok üzülüyorum. Arkadaşlar lütfen kırıcı olmamaya çalışın mesajlarınızda, yeterince canı acıyor zaten. Morale ve desteğe ihtiyacı var arkadaşımızın. Tamam bi hata etmiş, burnundan da gelmiş zaten ama kırmayalım onu artık. Tekrar geçmiş olsun arkadaşım. Dikkat et kendine, dinlenmeye ve iyileşmeye bak...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    geçmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    atlantic,
    kendi adıma konuşayım. kırıcı olmak gibi bir niyetim yoktu.

tekrar geçmiş olsun arkadaşım.
    eğer arkadaşım alay ettiğim gibi bir hisse kapılmışsan özür dilerim.

benzerini bende yaşamıştım. şimdi çoğu zaman seleye oturmadan önce takmış oluyorum kaskımı. kask da laf mı? bot, dizlik dirseklik, tam boy sırtlık, eldiven, pantolon ve mont.. çektiğim acıyı ben bilirim. kolum bir kaç yerden kırıldı sanmıştım. iki aya yakın çay bardağı bile kaldıramadım.

o yüzden diyorum bir bela bin nasihatten iyidir diye. biz başına bişi gelmeden akıllanamayan bir milletiz ne yazık ki..

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Arkadaşım geçmiş olsun keşke kaskını taksaymışsın, neyseki ucuz atlatmışsın ama, şunu eklemeden de yapamıcam

"BEN DERIMKI aLLH AKIL fıkır versın "

Nasıl oluyormuş?
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun. yapabilceğimiz bişey varsı mekanımız belli. tekrar geçmiş olsun.
    [I][B][COLOR="Blue"]Ahmet KÖSE[/COLOR][/B][/I]
    [I][B][COLOR="Blue"]05544016341[/COLOR][/B][/I]
    ::tutkuy::

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    KARDEŞLERIM . ABi LERIM hepınız cok sagolun bana hem nasıhat hemde moral verıyosunuz ben ucuz atlattım Allah dıger cıddı kaza gecıren ınsanlara sıfa versın ınsallah... ben Aptallıgımın kurbanı oldum kumlu yolda motoru nıye yatırdım bende anlamadım..
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müstehak desem yeridir ..
    haci çok katısın geçmiş olsun kardeş.bidaha yaşamassın inş.

Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım geçmiş olsun keşke kaskını taksaymışsın, neyseki ucuz atlatmışsın ama, şunu eklemeden de yapamıcam

"BEN DERIMKI aLLH AKIL fıkır versın "

Nasıl oluyormuş?
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haci çok katısın geçmiş olsun kardeş.bidaha yaşamassın inş.

HARBİDENDE katı olmus sankı bıraz

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    çok geçmiş olsun ,evet valla kask çok önemli
    Her asker yeşil bereli olamaz

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili ali çok geçmiş olsun. umarım en kısa sürede iyileşirsin. sıyrığın acısını çok iyi bilirim kırıktan yaradan beterdir ne uyutur ne hareket ettirir ağrıkesici bile tanımaz 1 hafta boyu işkence.. =/

ki bahsettiğin kazaya göre en minimum hasarı almışsın bence Allah korumuş şükür ki. Bir kask bir mont neleri değiştirirdi halbuki..

Ben yemin ederim bakkala gideyim motorla topu topu 80 mt mesafe. kask mont dizlik ve eldiven takıyorum yazın 30 derece sıcakta. Bazen başımdan ayağıma kadar terden su olduğumu hissediyorum o aksesuarlarla. Ama gene o aksesuarlarla düştüm, kalktım, gene düştüm; motordan hayatımda toplam 5 kere düştüm ve iki kez orta derece sıyrıktan öte hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Korumalar hayat kurtarır. Bu ders olmuştur inşallah dostum. Çok geçmiş olsun tekrar

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili ali çok geçmiş olsun. umarım en kısa sürede iyileşirsin. sıyrığın acısını çok iyi bilirim kırıktan yaradan beterdir ne uyutur ne hareket ettirir ağrıkesici bile tanımaz 1 hafta boyu işkence.. =/

ki bahsettiğin kazaya göre en minimum hasarı almışsın bence Allah korumuş şükür ki. Bir kask bir mont neleri değiştirirdi halbuki..

Ben yemin ederim bakkala gideyim motorla topu topu 80 mt mesafe. kask mont dizlik ve eldiven takıyorum yazın 30 derece sıcakta. Bazen başımdan ayağıma kadar terden su olduğumu hissediyorum o aksesuarlarla. Ama gene o aksesuarlarla düştüm, kalktım, gene düştüm; motordan hayatımda toplam 5 kere düştüm ve iki kez orta derece sıyrıktan öte hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Korumalar hayat kurtarır. Bu ders olmuştur inşallah dostum. Çok geçmiş olsun tekrar
    SAOL CANIM KARDESIM YARALARIMIN ILK GUNKU AGRISI KALMADI bırazdaha yumusadı ınsallah 1 aya kadar heryerım duzelır umarımkı bu olay herkese ıbret olmustur kasksız ve montsuz nasılda cıddı hasarlar alınabılıyor agv kasak.ixs mont varken ben t shırt la pantolonla cıktım yola olanda malum heryanımız yaralandı HAnı derlerya bı musubet bın nasıhattan ıı dır dıe ıste bu olay bana cok buyuk ders oldu

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Alıntı equinoxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 musibet 1000 nasihatten iyidir! diye atalarımız boşuna dememiş dimi
    artık bi daha kesinlekle korumasız binmezsin ama bu sözü dikkate almış olsaydın o çiziklerin olmazdı. Neyse ki cok ciddi yara almadan kurtulmuşsun. Allah bir daha öyle bir kaza yaşatmasın, çok geçmiş olsun...

Aynı düşünceleri paylaşıyoruz, sadece sen benden önce davranmışsın.

Arkadaşı hatasından dolayı kınarken çok acımasız davranmayalım, ne de olsa hatasını kabul ediyor ve bundan ders almış olduğu belli, bunun için de bizimle paylaşmak ihtiyacı duymuş. Bu ve bunun gibi başlıkların forumlarda yazılan tavsiyeleri dinlemeyenler için uyarı niteliği taşıması, onların da kazayı yapan arkadaşımız gibi başlarına gelmeden akıllanması için elimizden geleni yapalım. Bence bu başlık sürekli olarak güncel tutulmalı, ki siteye yeni giren, motora yeni başlayan arkadaşlar bir şeyler anlayabilsin.

Tekrar geçmiş olsun...!
    oderint dum metuant

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    geçmiş olsun keşke ekipmanlarını kullansaydın..

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim.Ucuz atlatmışsın çok daha ciddi kötü sonuçları olabilirdi....
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    büyük geçmiş olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler