Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maalesef kaza ve ölüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    abicim bu durumda ne denilebilir mekanı cennet olsun zaten bu araçlar motorsikletleri bisiklet olarak görüyor ve hiç değer vermiyorlar helede istanbulda iseniz.başımız sağolsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    başın sağolsun arkadaşım,allah geride kalanlara sabır versin,iki teker tutkunu kim olursa olsun insanın içi bir tuhaf oluyor

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin
    Mekanı cennet olsun...
    YBR125 '06

Alıntı aytul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar, barbarosun soyadını ögrenebilirmiyim mümkünse, benim arkadasim olabilir, uzun zamandir görüşmedigimiz bir arkadasimiz motorsiklet kazasinda vefat etmiş dediler bugun ama teyit edemedik..
    Soyadi Eren dir.. benim okuldan yakın bir arkadasim di.. maalesef ki aci haber tez geldi..:( ne acıdır..kendisi kara pilot tegmen di..helikopterin yapamadigini hepimizin tutkunu oldugu motorsiklet yapti.. kader dedigin bu olsa gerek.. yasaminin baharinda kardesimizi kaybettik.. allah rahmet eylesin.. mekani cennet olsun..
    Bu taziye msj ini acan arkadasa sahsim adina tesekkur ederim..

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    ılk once allah rahmet eylesın dıyom mekanı cennet olsun ailesine sabır wersın.2. bazı arkdaslar motoru tehlıke olrak gouyor ama deıl arabadan tehlıkelı ona brsey dıyemem ama tehlıkelı deıldır tehlıkeyı yaratan bız sürücülerdır sen alkolu bır sekılde tek tekre kalkarsan 50 mtrelık yolda allha ne werdıyse gaz acarsan yerın taıbkı mezar yerı olur takdır allhaındır ecelın önune gecılmez arkdaslar lutfen basılcak yer war basılmaycak yer ha gıtın yere 5 dk gec ha 5 dk erken gıtmıısn ne olur motoru surmek ıcın bınmeyın aklınızla bının yatınız harektı nerel mal olcagını dusunerek yapım ılk once can sonra mal motor her zman olur ama can olmaz ne olru bılınclı kullanalım ben suan motor surmuyorum babam suruyo banada ogretıyo ben surdugum zman bu yazdıklarımı dıkate alrak surecegım ne olur arkdaslar daha dıkkatlı olalım kaskınızı heryeınız takın ne olur..bunlardan baska dıyebılecegım bırsey yok allah rahmet eylesın gercekten cok uzuldum...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah rahmet eylesin, günahlarını affetsin, mekanını cennet eylesin. Burdada 2 gün önce alkollü motora binip düşen birini biliyorum. Hiç bir koruması yoktu. Şuan kolu kırık ve aksayarak yürüyor.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    başınız sagolsun . allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Allah (cc) rahmet eylesin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olur inşallah.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    Bu acı kaybımız için Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.Her an tüm motosiklet kullanıcılarının yüz yüze olduğu bir gerçek bu,acı ama kabullenmek gerekiyor.
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.
    Motosiklet kullanmak gerçekten ciddiyet ister. Kesinlikle hafife alınmamalı. 1-2 saniye geç frenaj bile istenmeyen sonuçlara sebep olur. Kaldı ki alkol ve araç kullanımı, hele de motosiklet, hiç mi hiç bağdaşmıyor birbiriyle.
    Lütfen daha çok dikkat edelim. Motosikleti bilmeyen insanların motosiklet kullanıcılarını kötü tanımalarının önüne geçmeye çalışalım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    başımız saolsun allah kımseye gostermesın
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Allah günahlarını affetsin,Ailesine Sabır Kendisinin Mekanı Cennet,Suyu Zemzem Olsun!
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    ehliyeti alınca olucak işallah
    Allah rahmed eylesin inşallah
    çok acı bir durum
    bir arkadaşını kaybetmek Allah öncelikle ailesine daha sonra sana sabır versin.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı lastman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınız saolsun,ailesine sabırlar diliyorum..
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

barbaros turan eren... bizim de anadolu lisesinden arkadaşımızdı.. allah rahmet eylesin, burdan duymak cok acı, inanamadık heryere sorduk gerçek degildir diye.. geride kalanlara sabır, barbaros'a allahtan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun..

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Genç arkadaşımıza buradan rahmet dileyen ve iyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkürler. Ben 10-12 yaş büyük bir abisi olarak tekrar Barbaros kardeşime Allahtan rahmet diliyorum. Tüm dualarımız onunla. Mekanı cennet olur inşallah.

Motosiklet için tehlikeli yaş grubunun 18-25 yaş olduğunu tekrar teyit ettik maalesef. Özellikle bu yaşlarda olan genç arkadaşlar lütfen motosikletlerini biraz daha dikkatli kullansınlar. Aldıkları her virajı, sıktıkları her freni, değiştirdikleri her vitesi biraz daha düşünsünler. Ve de asla ALKOL ile kullanmayalım motoru.

Toplum polisi modunda ve tadında şeyler söyleyip antipatik olmak istemiyorum ama bu yazdıklarımı görüp bir saniye düşünüp sonrada yolda motosikletiyle giderken elini fren elciğine bir saniye önce koyarak hayatını kurtarabilme şansına sahip bir arkadaşımızın hayatının geri kalan yıllarını sağlıklı geçirebilme ihtimali beni bu satırları yazmaya zorluyor inanın.

Her zaman gittiğiniz yolun önünde olun.....Çünkü yolun sizin için neler sakladığını asla bilemezsiniz.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Hepimizin başı saolsun.allah yakınlarına sabırlar versin.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Allah rahmet eylesin.Başımız saolsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)