Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

GÜLTEKİN F 650 sine Kavuştu...O bir BMW..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Vorwürfe gegen den bizim keko Gültekin Bundesnachrichtendienst. Der BND habe falsche Informationen über angebliche irakische daş gibin mal BMW F 650yi kaptı weitergegeben.

Damit komme ihm eine 50 HP borumu sorumu gardaşım. Im Zentrum çoğu makinaların eline şanzımanı verir.. steht ein irakischer..

Wegen Geheimdienstinformationen im Zusammenhang Zonghsen 200 ü vardı kekonun bi zamanlar..sayemde adam oldu mit dem 1995 F650 haben frühere Mitarbeiter der makinaların hası.

Informationen über angebliche Biowaffenlabore seien falsch gewesen und hätten auf nur einer şimdi makinası var...Quelle beruht,kıçı başı oynar artık.. , sagte der frühere Stabschef im yarın yüzümüze bakmaz hayırsız Außenministerium,Biowaffenlabore

neyse ben anlayacağınız dilden yazayım...Türkçe forumda Türkçe yazışalım...

İstanbulun sisli puslu bulanık havasında bir Zonghsen Kutsal Görev için Haydarpaşa Tren Garına hareket ediyordu...hayatında tren görmemişti...evet...ilk defa milli olacaktı...

Aslında sis misde yoktu...hava gayet açıktı..gizemli bir hava yaratmak adına yazdımdı...ama okuyucu yemezdi ..

ey okuyucu hep uyanık oldun...seni kandırmaya çalışsakda nafile...hava sisli misli değil işte...taam hemen kızma...

Bu gürültünün hengamenin arasında motosikletin yeri yoktu...motormu hıh...
    ez gitsin havasındaydı trafikteki diğer araclar...ama hepsi görecekti tersten örekeyi.....
    Zongi son bir kez dönüp baktı denize...Ki Angarada birdaha deniz görmeyecekti...hatta hiçbişey görmeyecekti...bozkırdı heryer...güzelliklere son bir kez baktı...
    Zonghsenin Dönüşü Muhteşem Olacaktı...

Kahramanımız Gültekin...ağır abi...esas çocuk...arkasındaki gariban pancar motoru Hondaya kardeş gelecekti...hüzün çökmüştü cbfye...

Diğer kahramanımız Mete Handro...tüm cüssesiyle kadrajı kaplıyordu...
    ama yıllar yılı ezdiği hor gördüğü aşağıladığı tekmelediği kankası BMW alacaktı...düşüncelere daldı...ulan kimle dalga geçecekti artık...Kınroadcı BBADAY lamı...Kampana Kafa Alper Tomgada Kawa Er 5 alınca tek gariban kendi kalmıştı...

elde var bir keko BBADAY hesabı bu duruma içleniyordu..ahanda üzülürkene..

HaydarPaşa Tren Garında bu Kıldikenin şansına sendikalı işçilerin eylemi vardı...banyo yaptınmı diye sordum evet dedi ama inanmadım...neyse orda oyalanaıp vakit geçirelim dedik...bir ara gösterilere karıştık...

işçiyizz haklıyızz...söke sökee alırızz...ama anladılar onlardan biri olmadığımızı...bizde tükan önünde eylemin bitmesini bekledik oyalandık...

Gültekin pek ekran önünde olmayı seven tiplerden değil...biz maymun olmuşuz bana hava hoş..

Güzel Kareler..

Pi re Kareler..

Petit Carreler..Pötibör..

Ben artık motoru satıp Çuf Çuf alcam...ama biraz büyük..İstanbul Yollarında gelmez bana...beni çekermi bu be...

açımm...30 yıldır açımm...

canı sıkıldı tekneye çıktı deli bekir...

DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLACAK KILDİKENİN...

Bizim bahtsız Kıldikenin banyo yapmadan evden çıktığı bir kez daha anlaşıldı...TCDD görevlisiyle askerler birbirine girdi...nednei ise Vagondaki 21 tane askeriyeye ait eğitim itlerinin başka yüklerle gitmek istememesi...

hayvanlar huzursuz oldu Çin çon motordan...kim mutluki...köpekleri bile uyuz etti...

Aha devlet malı it...bişey oldumu zimmetli 21 asker anında teskere yakar valla...

biraderimle poz...gidipte dönmemek dönüpte görmemek var..

abbas yolcu...

yoldaki ambiansı bilmem o yazsın...dönüşüde fotoğrafladık...sonrası beni ırgalamaz kardeşim...

işte bizim düldül göründü...1995 Model Bmv F 650...Zonghsen üzerine para verildi...makina o kadar toplu ve tok duruyorki...şaşarsınız...50 HP..taş gibi motor...al bunla Avrupa turuna çık...

DİK DURDUK..kazandık...

Bu arada Chealse galibiyetiyle Kızıltoprağa aktık...hem benzin aldık hem Fenerbahçemi uğurladım...tipe bak ya..

İşte böyle dostlar...kardeşimiz mutlu oldu bizde mutlu olduk...ybr125 zonghsen 200 derken hurdada olsa bir BMW ye bindi kankamız...Allah herkesi böyle makina sahabı yapsın...inanılmaz temiz ve az yakan brir motor...parça sorunu ebaydan halloluyor...

Ustamız Meciidyeköyden Saffet Usta olacak...

öle Borusana İstinyeye falan girmez bu makina...

kendine ustana güveniyosan bu tarz makinalara binmelisiniz..şunu hep söylerim küçük cc traş...biniyoruz ama inanın hamallık...eski yeni büyük cc olmalıki bu zevki bizde yaşayalım...ben 4 te 80 le ıkınırken 5 e atmak üzereyken köprüde adam 3.viteste 80 le bana bakıyordu...bu makinalar tork canavarıdır...güzel gider..

Pronun dediği gibi herkes bir gün endurocu olacak galiba...

Hayrını gör Biraderim Gültekin...Kazasız belasız inşallah...

Ayrıca TREN le alakalı bilgide vereyim...

Gidişte zamsız fiyatıyla 110 kiloluk motor..

sigortalı olarak toplam 32 ytl tuttu...

peki Gültekinin tek kişilik bilet fiyatı kaç tuttu tahmin edin...

inanamıycaksınız ama 8.75 ytl...

şaka gibi dimi...

500 km yol...toplam yolculuk 10 saatte bitiyor...

benzinle gitseniz artık hesaplayın...

yüklerkende çok zorlanmadık...bir kişi birde ben ön çataldan tuttuk...o kadar...rampa falan yok...orda kimi yakalarsan artık rica ediyorsun hallediyolar...

ana arterlerde indirme bindirme sorunu hariç bir sorun çıkmıyor...yanınıza almanız gereken motorun ruhsatı...2 tane motoru bağlamak için ip...birde deposu boş olan motosikletiniz...ama depo boşmu değilmi bakan eden yok...

Gültekinin şansınada sendikalar eylemdeydi iyimi...işler durmuş kalakaldık...

arkadaşlar TREN yolculuğunu tavsiye ederim...kış mevsiminde iş için bir yerlere gitmeniz gerekirse cebinizde az para varsa gezi işini ucuza getirmek istiyorsanız tavsiye ederim...ama yazın tabi gereksiz geliyor bana...

motorun tadı rüzgarda...

Dönüşte ise zam gelmiş artık...

Dönüş 14.5 lira + motor için 51.5 lira oldu.

Mete Han Prodikşın ve Bilumum Ekşın itinayla sundu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi bakalım kazasız belasız bin Gültekin abi mete_han sanada tşkler.. sunum için yayında ve yapımda emeği geçen herkesze tşkler
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    hayırlı olsun kazasız belasız surusler bu motorun aynısını ya dun yada bugun beylıkduzu-adakent cıvarında gordum
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gültekin abi hayırlı olsun yeni mak rengi cok hosuma gitti
    true love..

Drift Religion

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Hayirli ugurlu olsun. En guzel gunlerde en keyifli surusler icra edilsin seklinde bir temennide bulunuyorum.

Not: Metehandro sen o pantalonu daha kac yil giymeyi dusunuyorsun? Baska pantulun yok mu cocum senin?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Gültekin Fenerli dostum benim allah güle güle keyifle kullanmayı nasip etsin hayırlı olsun.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    film gibi anlatmışsın be metehan abi.nerdeyse ağlicaktım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ...Allah herkesi böyle makina sahabı yapsın...inanılmaz temiz ve az yakan brir motor...parça sorunu ebaydan halloluyor...

Ustamız Meciidyeköyden Saffet Usta olacak...

öle Borusana İstinyeye falan girmez bu makina...

kendine ustana güveniyosan bu tarz makinalara binmelisiniz..şunu hep söylerim küçük cc traş...biniyoruz ama inanın hamallık...eski yeni büyük cc olmalıki bu zevki bizde yaşayalım...ben 4 te 80 le ıkınırken 5 e atmak üzereyken köprüde adam 3.viteste 80 le bana bakıyordu...bu makinalar tork canavarıdır...güzel gider..

uzun yazının özetinden kıssadan hisse anladığım budur benim teşekkürler metehan yazın ve fotoların için eline sağlık
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    hayırlı olsun paylaşım için teşekkürler gerçekten süper motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hayırlı uğurlu olsun hakkaten taş gibi makina. kazasız belasız binersin inşallah....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    gültekin abi allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    tebrik ederim, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun
    "kick start my heart"

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abey hayırlı olsun
    gule gule bın
    ALLAH KAZA BELA VERMESIN
    Metehandro abım dedıklerınden bısey anladıysam senın gıbı olam

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben görevimi yaptım artık topikten çekiliyorum...ayıp olmasın dimi arkadaşa...kendi egomuzu pompalamayalım...

Kıldiken sahap çıksın topağa...Mete Han Şov devem edecek sevgili müridlerim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hayırlı olsun.nede olsa BMW çin çon yalan

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar bu motoru Ankaradan mı aldınız?
    Sanırım bu motora ayaküstü bir pazarlık yapmıştım.Astsubay bir arkadaşın bir motoru ise o motor.
    Hayırlı uğurlu olsun güzel makine...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen...

Bir gün herkes "Fenerbahçeli Endurocu" olacak
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullan.......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)