Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Gene Kaza... Gene Bayan Sürücü...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    ...İŞTE GENE BİR BAYAN SÜRÜCÜ DAHA...

Arkadaşlar şu şekilde açıklıcam... Ben tamirci bi tanıdıkta oturuyodum... içeri 2 kişi geldi ve kaza yaptığını söyledi... işte usta ya motor a bakması için gelmesini söledi ve usta da gidemeyeceğini işinin çok oldugunu söledi... çünkü motoru getirmesi gerek ve getirmek için arabası yok... neyse bir an kendim geldim gözümün önüne kaza yaptığım anlar falan işte sordum nerde kaza yaptınız falan atladım motoruma o dedikleri yeri bildiğim için bastım gittim... neyse gördüm işte olay yerinde ki kazayı... nası olduğunu sordum kadının 2 kişilik araç yolundan geri dönmeye calışmasıyla olmuş... adamlara sordum hastaneye gittinizmi diye ever dediler 2 nizinde kaskı varmıydı dediğimde birimizde yok dediler... ve zaten o bitane kaskta dandik safabetlerden karpuz gibi yarılan kasklardan..ztn bu kaskta yapıştırılmış... neyseki birşey olmamış hiç kimseye...motoru almaları ıcın yardım ettim ve tamirhaneye falan götürdüm... buda resimler...

Ve bayan sürücü birde kalkmış haklı olduğunu iddia ediyor... hem yanlış yoldan dönüş yap hem haklıyım de adam öldürmeye teşebbüs et...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Kaza yapmak normal ama yine bayan sürücü ifadesi bayan arkadaşları kızdırabilir.Bu kelime biraz itici olmuş.

Kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah korumuş tabi bu kazalarda bayanlar suçlanamaz ama daha az tecrübeli oldukları için biraz acemi oluyolar diyebiliriz tekrardan geçmişolsun
    Drift Religion
    fatih şubesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    iyi araç kullanan bayanın alınmasında hıc sorun yok bence... iyi kullanamayan warsa kendine ders alabilir daha dikkatli olabilir ozaman...

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    gecmiş olsun bayan sürücü gördümmü heycanlanıyorum heran hersey olabilir...
    daha ilk motora basladıgımızda corluda orıoana giderken hemen taksi duragının ara var kadın ordan resmen fırladı ana yola inanamadım az daha göbekten giricekti eger dikkatli sürüyo olmasaydık.. ogünden sonra bayan dedinmi iki kere düşünüyorum... her bayan degil tabiki ama geneli böyle..

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Geçmiş olsun.............
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bayanlara çok dikkat ediyorum önümde seyreden bir otonun bayan sürücü olduğunu %99 oranında anlayabiliyorum
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayanlara çok dikkat ediyorum önümde seyreden bir otonun bayan sürücü olduğunu %99 oranında anlayabiliyorum
    kesinlikle haklısın. soldan gidiyorsa, yavaş gidiyorsa ve sağ-so yapıyorsa kesin bayandır. ama tüm şeritleri ortalayıp sağ-sol yapıp aniden frene basıyorsa acemi bayandır
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250

Bayan sürücülere haksızlık yapmayalım...

Bayanları ikinci sınıf sürücü olarak görmek biz erkeklerin en büyük hatalarından birisidir. Bayanların mekanik zekasının, refleks ve direksiyon hakimiyetinin erkeklere göre daha az olduğu kesindir. Ama ben trafikte bayan sürücüden korkmam. Çünkü tipik hatalar yaparlar. Ve önceden kestirip önlem alabilirsiniz. Erkek sürücüler öyle hatalar yaparlarki önceden kestirmek ve önlem almak imkansızdır. Ben eşimin otomobil kullanışını hiç beğenmem. Ama benim kazam daha çoktur. Onun kazaları ise önemsiz park yeri kazalarıdır. Ne dersiniz? Biz erkekler bu konuyu bir daha düşünelim mi?

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    oldukça arttı kaza ile çalıntılar.korkmaya başladım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

pre_lude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 A
    bayan sürücüler öyle bi fırlarki anayola gelen arabanın hızını kestiremez mesela 2 şeritli yola baglantıdan fırlar sonra sag seride cekilmez kalır solda :D simdi düşünürsün sagındanmı gecsem yoksa cekilcekmi ama cevap asla netleşmiycektir hersey olabilir :D

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    valla genelde ole olumcul hata yapan erkek sayısıda fazla adam ayanaya bakmadan serıt deıstırıor donulmez yerden doner kırmızıda gecer fff offf neden kımse bu kurallara uymamakta dırenıo....uyanlar kızmasın onlara lafım yok...gecmıs olsun kaza yapan arkadaslara...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kazanın oluş şekli bir garip...Gerek arabanın durduğu yer gerekse motorun duruşu kaza hakkında bir anlam çıkarmamıza yetmiyor... O kadar daracık yerde motorun bu hasarı alabilmesi için baya bir hızlı olması lazım motorun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Aslında sürücü kursunda öğretmenlik de yaptığım için bu soruyu düşünmek ve teori üretmek için çok zamanım ve fırsatım oluyor.
    düşünmek ve mantık yürütmek için biz beynimizin bir yarısını kullanırken, hanımlar diğer yarısını kullanıyor.
    trafik kurallarını ve araç mekaniğini biz ürettiğimiz için; hanımların düşünmek için kullandıkları lop, bazen bizim koymuş olduğumuz kuralları yada trafikteki hareket tarzı düşüncemizi yadsıyabiliyor. ancak aynı lobu kullansaydık trafikte aynı şekilde davranabilirdik.
    trafikte bayan sürücüler yüzünden sorun yaşamamızın sebebinin bu olduğuna inanıyorum.

dürüstçe söylemek gerekirse yakınımda taksi varsa mutlaka uzaklaşırım ondan, asla dolmuşla yakın bile gitmem gerekirse dururum. bayan sürücü varsa etrafımda ya dururum; ya aşırı yavaşlarım, yada aramda en az bir kaç araba kalacak şekilde mesafe bırakmaya gayret ederim.
    ışıklarda bunlardan biri yanımda durmuşsa, mutlaka azıcık öne yada kenara geçerim. ya gazlarım yada onlar biraz uzaklaşana kadar ağırdan alırım.

ama üçünden hangisini en son isterdin diye sorsalar, sanırım bayan araç sürücüsünü ve dolmuşçuyu asla yakınımda istemezdim.

celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 Siyah
    birde herzaman haklılardır

dikkat edin cenesi onde duran bir bayana asla bulasmayın

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazanın oluş şekli bir garip...Gerek arabanın durduğu yer gerekse motorun duruşu kaza hakkında bir anlam çıkarmamıza yetmiyor... O kadar daracık yerde motorun bu hasarı alabilmesi için baya bir hızlı olması lazım motorun...
    EBET YA HASAR ÇOK BÜYÜK.
    HANİ KASKIN KARPUZ GİBİ YARILANI VAR DA MO-OTRUN DA BÖYLE KARPUZ GİBİ YARILANINDAN MI BU ŞEY?
    kusura bakmayın caps açık kalmış baştan yazamıycam.

Motosikleti
    SUZUKİ GN 250
    neyseki yaralamalı kaza herkese geçmiş olsun biraz daha DİKKAT DİKKAT DİKKAT....

Motosikleti
    600cc
    Turkiye'de gunde kac trafik kazasi oluyordur (her tur arac)? 10? 100? bunlarin kac tanesinde asagidaki ifadeleri goruyoruz:

- yine doktor, yine kaza!
    - yine gurbetci, yine kaza!
    - yine musevi, yine kaza!
    - yine fenerli, yine kaza!
    - yine 22 yasinda, yine kaza!

bu kadar sacma genellemeleri birakalim. bu ulkenin yollarinda heralde yaklasik %20 bayan vardir. hergun yapilan 100 kazadan 20sinden "baya" fazlasinin bayanlar tarafindan yapildigini kanitlamadan, boyle ortacag genellemesi yapilmaz.

ben de defalarca bayan surucuye lanet okumadim mi? okudum. dedikleri gibi aniden yola firlayan, kendini her sartta hakli ilan eden bayan yok mu? dolu. ama bunlarin hepsini yapan milyon tane de erkek var. bin yildir ulkemizdeki trilyon tane kazada bir insan cikip "yine erkek surucu yine kaza" demediyse, "bayan" oldugunu belirtmek de o kadar gereksiz.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    beni emniyet şeridini kullanarak sollayan da bir bayandır. ben den uzak olsun.. kaza yapanlara üzüldüm ama ucuz atlattıkları kesin... sitedeki bayanlar alınmasın ama türkiyemizin gerçeği...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    bayan sürücüler (!) kaza yapmazlar yaptırırlar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)