Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seral 'in yeni ER6F 'i hayırlı olsun..

Motovento
    REKLAM ALANI
    D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Hayırlı Olsun, Kazasız Belasız Sürüşlerim Dilerim...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hayılrı uğurlu olsun, çok yakışmış
    kazasız belasız dah iyisini alana kadar birlikte olursunuz inşallah
    GKN MOTORS

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Yılan gibi motormuş vallaa, zaten güzel dediğim bir motordu,
    siyah da baya bir yakışmış.

Kazasız binmek nasip olsun inşallah, iyi sürüşler

Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    hayırlı olsun seral kazasız belasız kullanasın inşallah...umarım yeni motorunu sağın solun gaza getirmesiyle değilde kendi tecrübenden emin olup daya iyisini kullanmaya hazır olduğun için almışsındır...nitekim motora bu sene başlayan birisi olarak biraz acele ettin gibime geldi...daha mayıs'ın başında CBR125'in üstünde zor duruyodun...dost gerçeği acıyı söyler...yinede herşey gönlünce olsun...allah kaza bela göstermesin...güzel günlerde binesin...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin...
    darısı başına komtan ım.hyoyu satamadınmı daha.seninde yeni motosiklet ilanını sabırsızlıkla bekliyoruz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH kaza bela vermesin hayırlı uğurlr olsun grenajın asfalt görmesin sen syriananın dediğine bakma kendine güveniyorsan olay bitmiştir bende 200 lükten 600 e geçecem tamamen kendine güven meselesi tekrar hayırlı olsun.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşime hayırlı uğurlu olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hayırlı olsun.benimde aklımda olan bir motor.Kaça aldın acaba biraz bilgi verebilirmisin?SIFIR gibi duruyorda siyahıda ayrı bir güzel canım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Seral hayırlı uğurlu olsun.. Allah güzel günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.. Bol anılı km ler dilerim
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seral bu arada hakkaten çok güzel.. evleirmiz yakın benim kaskım falanda var alırsın arkana
    Kıza bak yaa bi sakatlandık, kaskı da kaptı bizi hemen satışa getirdi
    Küstüm işte küstüm
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.. Kazasız belasız kullan...
    Neden bütün motorcu hatunlar İstanbul'da biri bana bunu açıklasın lütfen..
    Yaa Tuğba ayıpsın.. Ben oraya transfer olurum, şu borçlara bi yardımcı oluver yeter, fazla bişiy istemiyorum
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Güle güle kazasız belasız kullan, güzel motor

Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motosikletmiş, ben şahsen beğendim Güle güle kullan, hayırlı olsun.
    Cbr 125'ten geçiş er6f'e sen de geçersin 1 yıl sonra falan
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Hayırlı olsun, çok güzel ve beğendiğim bir motosiklet. Güle güle kullanman dileğiyle...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun seral kazasız belasız kullanasın inşallah...umarım yeni motorunu sağın solun gaza getirmesiyle değilde kendi tecrübenden emin olup daya iyisini kullanmaya hazır olduğun için almışsındır...nitekim motora bu sene başlayan birisi olarak biraz acele ettin gibime geldi...daha mayıs'ın başında CBR125'in üstünde zor duruyodun...dost gerçeği acıyı söyler...yinede herşey gönlünce olsun...allah kaza bela göstermesin...güzel günlerde binesin...
    Maziye bir bakıver neler neler bırakmış diye bir şarkı vardır Bülent. Senin hatırladığın Tophane buluşmasından sonra ben geçen haftalarda yine Tophane’deydim. Yer aynı, insanlar aynı...Ama bu sefer arkamda 70 kilo civarında bir artçıyla geldim mekana. Ve aynı akşam arkadaşım bana benden fazla güvenerek gıcır gıcır 600RR’ın anahtarını verdi. Gaza getirmekle cesaretlendirmek farklı şeyler.
    Demem o ki; bazıları konuşur bazıları gelişir. Senin hatırladığın Tophane buluşmasından sonra seninle bir kere daha karşılaşmıştık ve sen "sürüşünü çok ilerletmişsin ilerde sıkı bir motorcu olacağına inanıyorum" yazmıştın.

Sonuçta hayatında ilk defa motoru alıp buluşmaya gitmek böyle hoş anılar bıraktı Ama evde oturarak km ler ilerlemiyor, tecrübe de edinilmiyor.

Temennilerin için teşekkür ederim, endişelerin için ise bir gezmeye çıkalım ama ben CBR’ı alıyım, imzamı önce onunla atayımJ

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Güle güle kullan, hiçbir yerde hiçbir şekilde paralanmasın...

Tüh be teşekkür mesajından sonraya kaldım derken, mesaj mesajının arkasında kaldığımı fark ettim bir nebze rahatladım.

İyi günlerde kullanman dileğiyle...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    güzel motor ben de bunun küççüğünden alcam
    ninja 250R

nazar değmesin maşallah çok güzel
    facebook.com/kaskafa

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maziye bir bakıver neler neler bırakmış diye bir şarkı vardır Bülent. Senin hatırladığın Tophane buluşmasından sonra ben geçen haftalarda yine Tophane’deydim. Yer aynı, insanlar aynı...Ama bu sefer arkamda 70 kilo civarında bir artçıyla geldim mekana. Ve aynı akşam arkadaşım bana benden fazla güvenerek gıcır gıcır 600RR’ın anahtarını verdi. Gaza getirmekle cesaretlendirmek farklı şeyler.
    Demem o ki; bazıları konuşur bazıları gelişir. Senin hatırladığın Tophane buluşmasından sonra seninle bir kere daha karşılaşmıştık ve sen "sürüşünü çok ilerletmişsin ilerde sıkı bir motorcu olacağına inanıyorum" yazmıştın.

Sonuçta hayatında ilk defa motoru alıp buluşmaya gitmek böyle hoş anılar bıraktı Ama evde oturarak km ler ilerlemiyor, tecrübe de edinilmiyor.

Temennilerin için teşekkür ederim, endişelerin için ise bir gezmeye çıkalım ama ben CBR’ı alıyım, imzamı önce onunla atayımJ
    Seral yazımdaki ince ayrıntıyı anlamış olmanı temenni ederdim...Dostça bir uyarıydı sadece...motora ne zaman başladığından yola çıkmıştım...''evde oturarak km'ler ilerlemiyor demişsin'' en son görüştüğümüzde sormayı unutmuştum toplam kaç km yaptın CBR125'le merak ettim doğrusu...asıl vurgulamak istediğim hiçbirşey için acele edilmemesi gerekliliğiydi...bu da seni düşündüğüm için dostça yaptığım bir uyarıydı...yoksa bende herkes gibi tebrikler,bravo,aferin yapıp geçebilirdim...

ilk mesajımdada dediğim gibi sen kendini hazır hissedipte almışsan ne ala,ama arkadaş ortamı gazı motosiklet camiasında her zaman olan bir olaydır...bende 2004'de başladığımda aynı sene bana R6 kullanabilirsin demişlerdi ama şükürler olsunki kimsenin gazına gelmedim...anlatmak istediğim buydu...yoksa seni ilerde hayabusa ilede görmek isterim ve buna gerçekten sevinirim emin ol...ama desene ne desek boş insanlar yine bildiklerini okur...konuyu başka yerlere çeker...sitede zaten son zamanlarda tecrübeli kişilerin anlamlı yazıların paylaşıldığı platformdan ziyade geyiğin gırla döndüğü bir yer olmaya başladı...boşver sen insanların iyiliğini düşünme diyenlerde yok değildir ama değer verdiğim insanlar için bunu yapamıyorum umarım beni anlamışsındır...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Hayırlı Olsun

Merhaba,

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Sahibine de çok yakışmış..

Serdar DEMİR

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Hayırlı uğurlu olsun!
    Allah kaza bela vermesin!
    Nazardan, kem gözlerden korusun!
    Daha nice motorlar nasip etsin
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler