Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Korumaların Faydaları Part II

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Denizcilerin kaptanı deryası,okyanuslar fatihi muzafferim aman derim,dikkat et kendine daha inegöl küfteleri,kaşarlı mantar,fasulye-pilav sözün var bana dur hele bi yol
    sevgili kardeşim şaka bir yana çok geçmiş olsun,allah bağışladı seni bizlere,iyiki arkadaki trafik durmuş,bu arada unutma hepimizin vede özellikle eylemin duaları kurtarmıştır seni emin ol.Ben şahsen her sabah evden çıkarken tanrıdan beni ve benim gibi motor üstünde olanları korumasını dilemeden yola çıkmıyorum.Biran önce aramıza dönmeni dilerim kardeşim
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm Muzo abim biliyo açıktan almasını, yaşın kadar motora binmiş o bi kerem
    muzaffer abiyi az çok tanıyorum Pınar hanım
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marv kardeşim teşekkürler. Ama sen bir göründün sonra kayboldun, ne zaman gurup gezilerinde göreceğiz seni? eeii Sen de çok dikkat et, kazasız belasız sürüşler dilerim
    muzaffer abi ben her zaman hazırım gezilere ki sizinle gezmek çok isterim.bi mesaj atın ben damlarım.
    Drift Religion

Motosikleti
    aprilia leo 150
    büyük geçmiş olsun.... ne kadar kurallara uyup, dikkat etsenizde demek ki kazalardan bazen kaçılamıyor, sizi buluyor..

bir başka dikkatli olmak kadar önemli hususta kazada en az zararı almak.. neyseki yuvarlanıp kendinizi sakınabilmişsiniz...

tekrar tekrar geçmiş olsun...
    motosiklet ehliyeti 149,99 ytl :queen:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vayy vayy...abi hep abonee olduğum konular linklerinde fink attığımdan yeni farkettim...üzüldüm valla...Allah korusun..galiba yarın sabah biraz sızıların artar...abi ölmekten değilde düşmekten korkuyorum...birde vücuut aüırlığım fazla olduğu için kontroslzü bir düşüşün bende açacağı hasarları düşünemiyorum bile...ama şansa yaşıyoruz bunu bilmek gerek...Cumartesi akşamı eve dönüşte köprüde Fıestanın biri bir hareket yaptı büyük makineyle scooterla size yapılsa yok valla kaçamaz çarpıp yere düşerdini z90-100 km hızla...valla şaka gibi...soğukkanlı olmakda hep fayda var...Allah seni bize bağışladı artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    çok geçmiş olsun..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun,Allah tekrarlarından korusun
    Ucuz atlatmışsınız ve güzel bir anlatımla bundan başkalarının da ders çıkarmasını sağlamışsınız

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Muzaffer abi çok geçmiş olsun... Allah beterinden korusun...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Muzocum, naptın sen öyle. Gerçekten çok üzüldüm. Ne kadar sevimlide anlatsan aslında çok ciddi birşey olduğunu anlıyorum. Allah beterinden korumuş. Bende artık tamamen motorla gidip geliyorum iş-ev arası. Risk faktörü dahada artıyor biliyorum ama trafik katlanılmaz boyutta. Yapılacak şey ekstra dikkat ve düşük hız. Ben o koca enduro tekerlerle bile 90-100'e çıkmıyorum, aman diyim. Sen bize lazımsın.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    abicim çok çok geçmiş olsun.ciddi bişey olmamasına sevindim.sevindiğim bişey daha eylem ablanın yanında olmaması.
    birde öyle güzel anlatmışsınki tam ağlasammı,gülsemmi olayı yani
    Allahtan eylem ablacımda hemşire.o bakar şimdi sana 1 haftaya turp gibi olursun.tekrar geçmiş olsun abicim sevgiler,saygılar
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Kardeş çok geçmiş olsun. Anlattığınız kadarı ile işi ucuz atlatmışsınız. Okurken züntü ve sevinci bir arada yaşadım. Dileğim son olması. Fakat yinede çok dikkatlı olmak şart. Tecrübenin sınırı yok. Her gün geçtiğiniz yol olmasına rağmen sizi affetmedi. Tekrar geçmiş olsun dileklerimle.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy vayy...abi hep abonee olduğum konular linklerinde fink attığımdan yeni farkettim...üzüldüm valla...Allah korusun..galiba yarın sabah biraz sızıların artar...abi ölmekten değilde düşmekten korkuyorum...birde vücuut aüırlığım fazla olduğu için kontroslzü bir düşüşün bende açacağı hasarları düşünemiyorum bile...ama şansa yaşıyoruz bunu bilmek gerek...Cumartesi akşamı eve dönüşte köprüde Fıestanın biri bir hareket yaptı büyük makineyle scooterla size yapılsa yok valla kaçamaz çarpıp yere düşerdini z90-100 km hızla...valla şaka gibi...soğukkanlı olmakda hep fayda var...Allah seni bize bağışladı artık...
    Handeros'um teşekkür ederim dileklerine. Arabaların yaptıklarına zaten bir şey demeye luzum yok, hepimizin başındalar

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun..
    Sağolasın Bathu, herkes çok dikkatli olsun

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun,Allah tekrarlarından korusun
    Ucuz atlatmışsınız ve güzel bir anlatımla bundan başkalarının da ders çıkarmasını sağlamışsınız
    Forrap arkadaş, teşekkürler ederim, ders çıkarılırsa ben de mutlu olurum

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi çok geçmiş olsun... Allah beterinden korusun...
    ertech arkadaş, teşekkürler. amman dikkat diyorum

Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzocum, naptın sen öyle. Gerçekten çok üzüldüm. Ne kadar sevimlide anlatsan aslında çok ciddi birşey olduğunu anlıyorum. Allah beterinden korumuş. Bende artık tamamen motorla gidip geliyorum iş-ev arası. Risk faktörü dahada artıyor biliyorum ama trafik katlanılmaz boyutta. Yapılacak şey ekstra dikkat ve düşük hız. Ben o koca enduro tekerlerle bile 90-100'e çıkmıyorum, aman diyim. Sen bize lazımsın.
    Kaiser kardeşim, dediğin gibi, şaka yolluda olsa ciddi bir iş düşmek veya kaza. Atlattık diyelim. Bu havalarda artık ben de senin dediğin gibi minimum sürate indim, sonuçta yine trafik derdi çekmeden hemen hemen aynı zamanda işimizde oluyoruz. Sana da kazasız belasız sürüşler

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim çok çok geçmiş olsun.ciddi bişey olmamasına sevindim.sevindiğim bişey daha eylem ablanın yanında olmaması.
    birde öyle güzel anlatmışsınki tam ağlasammı,gülsemmi olayı yani
    Allahtan eylem ablacımda hemşire.o bakar şimdi sana 1 haftaya turp gibi olursun.tekrar geçmiş olsun abicim sevgiler,saygılar
    Özrace kardeşim, Allah hiçbirimizi ağlatmasın. denizcieylem terapilere başladı hemen, ağrılarım azaldı bile
    Poturdak

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Abi çok geçmiş olsun
    Ben çıkaracağım nasihatı çıkarttım
    Allah Kimseye Kaza Bela Yüzü Göstermesin
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş çok geçmiş olsun. Anlattığınız kadarı ile işi ucuz atlatmışsınız. Okurken züntü ve sevinci bir arada yaşadım. Dileğim son olması. Fakat yinede çok dikkatlı olmak şart. Tecrübenin sınırı yok. Her gün geçtiğiniz yol olmasına rağmen sizi affetmedi. Tekrar geçmiş olsun dileklerimle.
    Teşekkürler arkadaş, dediğin gibi tecrübe dipsiz kuyu, aman risklerimizi azaltalım, kimse keyfini kaçıracak bir aksiliğe rastlamasın
    Poturdak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaş, dediğin gibi tecrübe dipsiz kuyu, aman risklerimizi azaltalım, kimse keyfini kaçıracak bir aksiliğe rastlamasın
    Abi bu sözün beni çok etkiledi...
    Benim hemen gidip tulumuna tavla oynamam şart
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Abi bu sözün beni çok etkiledi...
    Benim hemen gidip tulumuna tavla oynamam şart
    Bidaha buluşma yapalım oynarız pınar abla
    Ama ben acemiyim daha yeni öğrendim
    Yendiğim kişiler acemi şansı diyip duruyolar, bilmem belki senide yenerim
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok geçmiş olsun
    Ben çıkaracağım nasihatı çıkarttım
    Allah Kimseye Kaza Bela Yüzü Göstermesin
    DCR arkadaş, sen de çok dikkatli ol, bir parça fikir verebildiysem mutlu olurum
    Poturdak

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Muzaffer abi geçmiş olsun.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidaha buluşma yapalım oynarız pınar abla
    Ama ben acemiyim daha yeni öğrendim
    Yendiğim kişiler acemi şansı diyip duruyolar, bilmem belki senide yenerim
    Vallaaa ne acemi şansları ne ustalar beni deviremiyo ama senle tulumuna bi tavla atarım sevabına.. Yen tulum senin olsun ama yenemezsen alırım tulumu haberin ola
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Vallaaa ne acemi şansları ne ustalar beni deviremiyo ama senle tulumuna bi tavla atarım sevabına.. Yen tulum senin olsun ama yenemezsen alırım tulumu haberin ola
    Tulumlar sana feda olsun Pınar abla

muzaffer abi cok geçmiş olsun....walla yagmurlu hava ve motosiklet...bunların yanına 3. olmam herhalde...3 ü bi arada cok tehlikeli olur...en iyisi tatlı su motorcusu olmam ama susuz ortamlarda .....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)