Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Korumaların Faydaları Part II

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi geçmiş olsun.
    Skulum adminastaratörüm, Allah sizleri saklasın, teşekkür ederim

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu sözün beni çok etkiledi...
    Benim hemen gidip tulumuna tavla oynamam şart
    Pınarcığım, Tulum şahane olur, helede tavladan beleş gelirse dadından yinmez yaavv

Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulumlar sana feda olsun Pınar abla
    Ahanda bir gönüllü arkadaş çıkmış Pınarr a tulumu hediye edecek

Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muzaffer abi cok geçmiş olsun....walla yagmurlu hava ve motosiklet...bunların yanına 3. olmam herhalde...3 ü bi arada cok tehlikeli olur...en iyisi tatlı su motorcusu olmam ama susuz ortamlarda .....
    Cartman arkadaş, dediğin gibi, ıslak mevsimlerde risk çok fazlalaşıyor. Bu trafik yüzünden mecbur motor kullanıyorum. Ben de tatlı su motorcusuyum aslında, yağmır yağarkene insanın yüzüne çok tatlı vuruyor tatlı su, bir de bazen ağzıma geliyor, tatlı tatlı susuzluk da gideriyor
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Çok geçmiş olsun muzaffer abi ya...Çok üzüldüm düşmene ama sana bişe olmamasına da çok sevindim..Valla hiç eksiksiz binmeye çalışıyorum motora.Tek eksiğim kaldı o da pantalon.Onu da yarın hallediyorum.Hiç eksiğim kalmıyor.Belki bir eldiven alırım o kadar kışlık bir eldivene ihtiyacım var doğrusu...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun muzaffer abi ya...Çok üzüldüm düşmene ama sana bişe olmamasına da çok sevindim..Valla hiç eksiksiz binmeye çalışıyorum motora.Tek eksiğim kaldı o da pantalon.Onu da yarın hallediyorum.Hiç eksiğim kalmıyor.Belki bir eldiven alırım o kadar kışlık bir eldivene ihtiyacım var doğrusu...
    Ultra kardeşim, sen nerelerdesin yaavv Kayboldun gittin, nerede ne zaman, sen seç eldiven demişin, en önemli ekipman bence Deri almanı şiddetle tavsiye ederim, bu düşüşümde deri eldiven bile paralandı Ne zaman geliyon buralara, daha bissürü denizcilik konuşacağız len
    Teşekkür ederim abim
    Poturdak

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ultra kardeşim, sen nerelerdesin yaavv Kayboldun gittin, nerede ne zaman, sen seç eldiven demişin, en önemli ekipman bence Deri almanı şiddetle tavsiye ederim, bu düşüşümde deri eldiven bile paralandı Ne zaman geliyon buralara, daha bissürü denizcilik konuşacağız len
    Teşekkür ederim abim
    Ya kaybolma deil abi ya...Dersane falan derkene koptum hayattan bir kez geldim işte arkadasımın motorunu teslim etmeye bi gecelik oldu apartopar geri döndüm...valla şöle öss'yi bir atlatsam zaten başka bişe istemiyorum..Sora gelsin yollar gitsin yollar.Tr turu atacağım yahu.Sıkıldım...Daha çok konuşacağız allahın izniyle

Eldivenim var fakat ben biraz daha iyi bişeler olsun istiyorum en önemli varlığım o benim...dediğim gibi tek eksiğim pantalon dizlik kullanmıyorum çünkü grenajları birazıcık mahfediyor kıyamıyorum.Pantalon alacağım bakalım yarın kısmetse.Bugün çizmelerimi aldım.En korumalısından race çizmesi aldım.Şimdi düşünüyorum napicam ben bu çizmeler ile die Hep motor üstünde deilim ki yolda yürünmüyor bunlarla.Yedek ayakkabı taşımak gerekecek sanırım...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kaybolma deil abi ya...Dersane falan derkene koptum hayattan bir kez geldim işte arkadasımın motorunu teslim etmeye bi gecelik oldu apartopar geri döndüm...valla şöle öss'yi bir atlatsam zaten başka bişe istemiyorum..Sora gelsin yollar gitsin yollar.Tr turu atacağım yahu.Sıkıldım...Daha çok konuşacağız allahın izniyle

Eldivenim var fakat ben biraz daha iyi bişeler olsun istiyorum en önemli varlığım o benim...dediğim gibi tek eksiğim pantalon dizlik kullanmıyorum çünkü grenajları birazıcık mahfediyor kıyamıyorum.Pantalon alacağım bakalım yarın kısmetse.Bugün çizmelerimi aldım.En korumalısından race çizmesi aldım.Şimdi düşünüyorum napicam ben bu çizmeler ile die Hep motor üstünde deilim ki yolda yürünmüyor bunlarla.Yedek ayakkabı taşımak gerekecek sanırım...
    Hehehe, ben çok önemli bir sözleşmenin imzalanmasına dizliklerimi üzerimde unutarak girmiştim, sonra kokteyl verilirken farkına varmıştım! Daha doğrusu, Karamehmet Grubunun genel müdürü, '' Muzaffer bey, bunlar şeye benziyor ama sanırım yanılıyorum, dizlerinizdeki sorun nedir geçmiş olsun...'' dediydi
    Poturdak

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Allah bununla geçmiş eylesin abi. Ya kaza sonrası insanın psikoloji nasıl olur iyi bilirim abi. Allahtan arkadaki araçlar farkedip durmayı akıl edebilmişler. Yoksa Allah korusun daha kötü şeylerde olabilirdi.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Muzaffer abi, geçmiş olsun..
    Tamam filmlerin sürükleyici oluyor, ders veriyor da en iyi filmlerin bile serileri sıkıcı olabiliyor. İki bölüm yeter, sen de ikinci bölümde bir nokta koy artık.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer abi, geçmiş olsun..
    Tamam filmlerin sürükleyici oluyor, ders veriyor da en iyi filmlerin bile serileri sıkıcı olabiliyor. İki bölüm yeter, sen de ikinci bölümde bir nokta koy artık.
    Sağolasın Olcan Moderatörüm işallah devamı yazılmamıştır ağrılarım geçene kadar biraz ara vereceğim zaten, acaba ciddi bir temel hatam mı var diye de düşünüyorum Kaza işte adı üzerinde.
    Herkes çok dikkat etsin arkadaşlar, bu mevsim motor kullanmak gerçekten önem verilmesi gereken tedbirler istiyor. En önemlisi evden-işten çıkarken planınızı yapınız. Bu planda muhakkak: Hız asla yok, yol boş bile olsa gazlamak yok, çamur olabilir, kaygan zeminler başladı, özellikle sabahları havanın ayazı, asfaltın suyunu donma seviyesine indiriyor ve buz olmasa bile balçık kıvamına gelmiş bir su tabakası oluşuyor. Frenlemelerde dikkat edilmeli, hatta planlama yaparken fazla bir frenaj gerektirmeyecek sakinlik ile kullanmaya niyetlenmeli. Çok daha sabırlı olunmalı, dikkat bi,r an olsun bir başka şeye yönlendirilmemeli. Hatta arka cebinize koyduğunuz cep telefonunun kıpraşması bile ciddi bir dikkat dağıtıcısıdır. Kısaca baştan ne yapacağınıza şartlanın ve selametle varacağınız yere kadar bu plana sadık kalın. Benim tavsiyelerim bunlar. Keşke bu tavsiyelere ben de uysa imişim
    Poturdak

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)