Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

polisin yüzünden kaza yaptım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    arkadaşlar bu sabah ilk kazamı yaptım...olayda ilgimi çeken ise polis memuru oldu.sabah işe geliyordum.yalovanın tam göbeğine yaklaşırken ilerde öğretmenler günü için öğretmenler tören yapıyorlarmış.taib bu arada öğretemnler yoldan geçiyo ve hala trafik akışını sürdürüyor..önümde birk kartal gidiyordu..tam yalova heykele gelip göbekten sola dönicektim.tam geldim derken aniden yola trafik polisi atladı ve yolu kesti.birden yola çıkınca kartal ani bir fren yaptı.10 dk önce felanda bulunduğumuz noktada itfaiye yerleri yıkamış.bende arka frenin balatalarını değiştirmiştim.fakat diskin havası alınmasına rağmen fren işlev görmüyor bugün yaptırmak için binmiştim zaten motoruma.ön frenle idare ediyor ve oldukça dikkatli kullanıyordum..yerlerin ıslak olması sebebiyle ne kadar fren yapsamda duramadım.hızımı en fazla 50-60 km/hız'a düşürebildim ve o süratla arabaya arkadan çarptım.arabanın bagajına girmemek için motoru yere yatırmıştım zaten.gözümü açtığımda arabanın egzos borusu VS..şeyler görüyordum.arabanın altına girmişim.insanların yardımıyla altından çıkardılar.arkamda ki arabanın şoförü ise tesadüf doktormuş.arabasına yatırdı ve muhane etti.gerçi ayaklarımdan başka bir ağzı sızım yoktu.o esnada polis geldi ve bana bağırmaya başladı.ben zaten sinirlenmişim, motorum çizilmiş, ortada hayatım söz konusu olmuş gelmiş bana dediği laf sabah sabah senle mi uğraşıcam diyor.zaten bende o esnada patlamaya hazır volkan gibiydim ve polisin üzerine yürüdüm ben can derdindeyim sen ne konuşuyorsun dedim.polis olduğunu bildiğim halde bir kafa atmamak için halk zor kurtardı.polis beni çok şaşırttı insan bir şeyin varsa ambulans çağırayım der o ne diyor bana.bana ve halka göre suçlu polisti fakat bende suçlu olsam bana bağırması yanlıştı.nede olsa bizde insan kuluyuz ve hata yapailiriz..ayrıca bu yazıyı orda bana yardım edenler varsa onlara minnetdarım.teşekkürler yalova halkı...yalova mı seviyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ülkede düşün motorculara ne düşüyosunz lan o. ç.. diyen insanlar varken polis beni pek sasırtmadı cok gecmiş olsun motoru yatırmakla çok ii yapmışsın cana gelen mala gelsin sıkma canını
    true love..

Drift Religion

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Geçmiş olsun arkadaşım

Ciddi bişeyin olmadığına sevindim..
    Polis için bişey diyemiyeceğim
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    ayaklarımda ufak sıyrıklar var.hafifte topallıyorum başka hiç birşeyim yok maşallah.motoru yatırmasam ciddi bişeyler olabilirdi..ondan da önemlisi ve herkes dikkate alsın koruma ekipmanlarım kurtardı beni.kaskım sayesinde başımda hasar olmadı ve diğer ekipmanlar tam görevini yaptılar.ne olursa olsun 1 km yolda yapsan ekipmanlarınızı takın!!!

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    geçmiş olsun dostum. ..
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    geçmiş olsun sağlığında bir şey yok galiba motoru öyle böyle yaptırırsın.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geşmiş olsun..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Geçmiş olsun. Ucuz kurtarmışsın.

Polis konusunda ise ; önüne geleni polis yaparsalar olacağı bu.

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Geçmiş olsun..
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Polis konusunda ise ; önüne geleni polis yaparsalar olacağı bu.

anladın sen onu
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    Mobilet 52cc
    geçmiş olsun abi hayat nerden inceyse ordan kopsun sıkma canını.saygılar
    [COLOR="Pink"]63AH057[/COLOR] [COLOR="Magenta"]Modifiye [/COLOR][COLOR="Plum"]Bizim [/COLOR][COLOR="Red"]İşimiz[/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung rx125-Yamaha YZ400F
    büyük geçmiş olsun..
    her gün bu gerçeklerle yüz yüze motor kullanmak zorundayız ne yazık ki..
    adamlar önlerinde bi motosikletin gitmesine bile tahammül edemiyolar..
    var gücüyle gaza yükleniyo..sellektör yapıo..gidecek yer olmasa bile..

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçmiş olsuun..............
    GKN MOTORS

Motosikleti
    shanary 110 cup
    çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

Motosikleti
    herşeye rağmen motorumu hala seviyorum..arkadaşlar felan motora binmezsin artık diyor.bende diyorum dalga mı geçiyorsunuz :D bir daha gelsem dünyaya yine motorsiklet motorsiklet motorsiklet.sana aşığım motorsiklet :D (ağrılarım dinmiyo ya :( )

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    dostum geçmiş olsun üzüldüm öle polıslerın zaten ben taaaa

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun Kardeşim bende Yalovada oturuyorum sabah leyin arkadaş bi motosiklet kazası olmuş demişti Kaza yapanın sen olacağı daha doğrusu sitemizde ki bi arkadaşın başına geldiğini okuyunca şaşaırdım tekrar geçmiş olsun diyorum polislere gelince hiç kimse kusura bakmasın bi genelleme yapcam bunların hepsi böyle abi. Senin görevin bu arkadaş o zaman polis olmicaksın başka işler yapcaksın adam kaza yapmış böyle bi söz söylenirmi yaw GeCe_ nin yorumuna aynen katılıyorum selamlar kardeşim

Motosikleti
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Kardeşim bende Yalovada oturuyorum sabah leyin arkadaş bi motosiklet kazası olmuş demişti Kaza yapanın sen olacağı daha doğrusu sitemizde ki bi arkadaşın başına geldiğini okuyunca şaşaırdım tekrar geçmiş olsun diyorum polislere gelince hiç kimse kusura bakmasın bi genelleme yapcam bunların hepsi böyle abi. Senin görevin bu arkadaş o zaman polis olmicaksın başka işler yapcaksın adam kaza yapmış böyle bi söz söylenirmi yaw GeCe_ nin yorumuna aynen katılıyorum selamlar kardeşim
    saOL kardeşim.malesef benim.tanırsın sen 50 yaşında beyaz saçlı bir adam.ztn uyuz oluyorum ona bazen ne kadarda dikkatli olsan boŞ...

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    kesinlikle abi bu polis olayının bi benzeride benim başıma geldiği için seni çok iyi anladım bende sanki çıkardım bu polisi neyse abi bu ş.....lere kafa yormaya değmez kendine dikkat et

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    geçmiş olsun
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)