Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

polisin yüzünden kaza yaptım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

thaii_vtec die biri hortladi abla ouyandirio topicleri miletde okumadan yaziooo aynen katiliorum sana
    L a T i F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    thaii_vtec die biri hortladi abla ouyandirio topicleri miletde okumadan yaziooo aynen katiliorum sana
    Yok bunu paratoner85 hortlattı..
    Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar
    Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum

en son 15inde bak kim yazmuss
    L a T i F

Motosikleti
    150-zAt
    arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.polise diycek birşey yok da;
    sende frenimi yaptırmaya gidiyorum ön frenle idare ediyordum diyorsun .freni sıkmana rağmen 50-60 a düşürebildim diyorsun.senin de ihmalkarlığın yokmu ?

pinar abla artik topiciin kitlenmesi icin dua etmekten baska bise gelmez elden halaaa yaziolar
    L a T i F

tornado57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial SFC 100 Automatic
    Geçmiş olsun kardeşim,
    korumasız gezenlere çok iyi bir örnek umarım alırlar...

Motosikleti
    150-zAt
    Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pinar abla artik topiciin kitlenmesi icin dua etmekten baska bise gelmez elden halaaa yaziolar
    yazmiyip ne yapacaz arkadaşım? açılan topicleri 1 ahftadan sonra mesaj yazmak yasakmı yada kötü birşey mi? her sonradan gelen bir şey yazar okuyan birine belki bir şey katar
    yanlış mıyım?

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok bunu paratoner85 hortlattı..
    walla nereden gözüme çarptı da okudum, cevapladım bilmiyorum.
    ancak asıl önemli olan birinin birini azarlaması ya da geçmiş olsun dileklerini iletmesi değil.
    ÖNEMLİ OLAN arka fren yokken yüksek hıza ulaşmak ve ön freni kullanarak 50-60 km hıza kadar inmesi... Okuyucuların da alacakları ders eğer FRENSİZ ise motoru ya yanında iterek götüreceksin ya da çok düşük hızda seyredeceksin. (eminim motorun üstüne çıkmadan evvel kursta pisti birkaç tur motoru taşımış olanınız vardır... ve yine eminim çok düşük hızda seyredebilecek kadar denge sağlayabiliyorsunuzdur.) DİKKATİ BURAYA VERMEK GEREK, KONUYU SAPTIRMAK DEĞİL. takip mesafesi, fren mesafesi ve diğer unsurları hesaba katmadım hatta... Hayretsiniz.

Kask takmazsan yakalanırsın, trafikte tehlike yaratıyorsan yakalanırsın, yüksek hızda gidersen yakalanırsın, ehliyetsizsen zaten yakalanmışsın demek... Yoksa polis onca işin arasında size vakit ayırmaz. (Ayırmam.)

"Polise antipati duyanlar, hadi buradan sesinizi duyurun!" başlığı bu... Aksini söyleyen çıkacak mı?
    Ağzını bozan insan formunda hayvanlar... onlara alışığız zaten. Ekleyecek bir şey yok. Yarın işteyken illa ki karşımda olacaklar.

BU ARADA... GEÇMİŞ OLSUN MOTORCU ARKADAŞIM.

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    cok gecmıs olsun umarım bırdaha tekrarlanmaz bu yaptıgın son kazan olr polıs konusunda yapcak bısey yok bu arkadaslar bole ınsanlar
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı novaJRdeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmiyip ne yapacaz arkadaşım? açılan topicleri 1 ahftadan sonra mesaj yazmak yasakmı yada kötü birşey mi? her sonradan gelen bir şey yazar okuyan birine belki bir şey katar
    yanlış mıyım?
    Bir hafta deil 2 ay geçmiş....
    Alıntı paratoner85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak asıl önemli olan birinin birini azarlaması ya da geçmiş olsun dileklerini iletmesi değil.
    ÖNEMLİ OLAN arka fren yokken yüksek hıza ulaşmak ve ön freni kullanarak 50-60 km hıza kadar inmesi... Okuyucuların da alacakları ders eğer FRENSİZ ise motoru ya yanında iterek götüreceksin ya da çok düşük hızda seyredeceksin. (eminim motorun üstüne çıkmadan evvel kursta pisti birkaç tur motoru taşımış olanınız vardır... ve yine eminim çok düşük hızda seyredebilecek kadar denge sağlayabiliyorsunuzdur.) DİKKATİ BURAYA VERMEK GEREK, KONUYU SAPTIRMAK DEĞİL. takip mesafesi, fren mesafesi ve diğer unsurları hesaba katmadım hatta... Hayretsiniz.

Kask takmazsan yakalanırsın, trafikte tehlike yaratıyorsan yakalanırsın, yüksek hızda gidersen yakalanırsın, ehliyetsizsen zaten yakalanmışsın demek... Yoksa polis onca işin arasında size vakit ayırmaz. (Ayırmam.)

"Polise antipati duyanlar, hadi buradan sesinizi duyurun!" başlığı bu... Aksini söyleyen çıkacak mı?
    Ağzını bozan insan formunda hayvanlar... onlara alışığız zaten. Ekleyecek bir şey yok. Yarın işteyken illa ki karşımda olacaklar.

Senin söylediğini daha önceki mesajlarda söylememişler evet düşüncelerini paylaşmak ve meslektaşlarını müdafaa etmekte haklısın.. Benim lafım aynı mesajı tekrar tekrar yazanlaraydı
    Ama pm atsan arkadaşın okuması daha kolay ve garanti olurdu.. Bu topiği okuyan o deil çünkü biziz.. Kendisi şu an hakkında konuşulduğunu bile bilmiyor deil mi???

Bu arada ben polisleri çok severim, bana hep yardımcı olurlar (sivil polisleri pek sevmem ama yalan deil )
    Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar
    Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin söylediğini daha önceki mesajlarda söylememişler evet düşüncelerini paylaşmak ve meslektaşlarını müdafaa etmekte haklısın.. Benim lafım aynı mesajı tekrar tekrar yazanlaraydı
    Ama pm atsan arkadaşın okuması daha kolay ve garanti olurdu.. Bu topiği okuyan o deil çünkü biziz.. Kendisi şu an hakkında konuşulduğunu bile bilmiyor deil mi???

Bu arada ben polisleri çok severim, bana hep yardımcı olurlar (sivil polisleri pek sevmem ama yalan deil )
    özel mesaj atsam yanlış yaptığının farkına bir tek o varacaktı . sürüş konusunda en ufak dikkatsizliğin dahi nelere mal olduğunu yakından gören arkadaşlar mutlaka böyle bir ihmalkârlığı kınamışlardır.
    bu başlık herkese açık, yazdıklarım da öyle. çünkü bile bile kaza yapan tek arkadaş bu değil, önceden de yapmış olan vardır ve yapacak olanlarda kesinlikle aramızdan. hangimizin aklına gelmiyor ki yolda: "bak geçen şunu okumuştum, hımm... böyle böyle olmuş, dikkat edeyim bende"

ruhsatın yanında ve eksiksiz olsun, a2 ehliyetin mevcut bulunsun, teçhizatın da tam olduğu zaman kim sana "höyt! dur ulen." diyebilir ki? özellikle yeni memurların motora ilgisi oldukça yüksek. herhangi bir sıkıntı yaşanmışsa eksiklerini tamamla, sonra çamur at derim. (tabi bu paragraftaki sözler bir üyeye atfen değildir...)

BU ARADA... OLAY HAKKINDA BENİM YAZMADIĞIM HATALARI FARKEDEN ARKADAŞLAR VARSA YAZIVERSİNLER. ZAYIF FRENLE, KAYGAN ZEMİNDE YAPILAN HATALARDAN HEPİMİZ KENDİMİZE DERS ÇIKARMALIYIZ.

tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    Geçmiş olsun dostum, hernerde olursan ol, Kartal gördün mü kaç!!!
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın. Olacağı varmış sıkma canını. Polisin hareketi gerçekten üzücü. Umarım en kötü ve son kazan bu olur.
    Okan ACAR

Alıntı paratoner85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu mesajın altına imza atıyorum...

pınar'la ltf'nin topiğin canlanmasını istememe nedenlerini de anlıyorum galiba böyle ayarı kaçıp sonra sönmüş topiclere mesaj atınca tekrar ayar kaçıyor diye sanırım
    yanlışsam onlar beni düzeltsinler...

DEĞİŞEN KISIM:
    bak ayar kaçmaya başlamış bile, dediğinin anlamını/sonucunu bilmeden yazmaya başlamışlar yine

bazı kurumlarla ilgili mesaj atarken dikkat edin..... somut veri, delil yoksa ve mesajınız yargılama içeriyorsa sıkıntı olur sonra....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)