Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

polisin yüzünden kaza yaptım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ederim..siz siz olun kaskını her zaman takın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway Superlight 150cc
    arka frenin olmadan yola çıkıp, takip ettiğin aracın arkasında ön frenle 50-60lara düşebildiysen demekki FRENSİZ BİR MOTOSİKLETLİ OLARAK hayli süratliymişsin. Ayrıca ıslak zeminde bulunduğunu (eminim göbeğin tek bir tarafını yıkamamıştır iftaiye...) ve yoldan geçen öğretmenlerin olduğunu düşünürsek... Hata sende.
    Memurun davranışı da yanlış elbette... Yapması gereken önce senin sağlığını kontrol edip ondan sonra seni paylamak olmalıydı.
    MESLEKTAŞ olarak koruma gibi bir saçmalığa girmiyorum, sadece kendi hatalarını bir gözünün önüne getir ondan sonra çirkin sözler sarfet. (kendine mi yoksa memura mı daha fazla edersin onu bilemem)
    Sanırım o memur yaşlıydı, diploma olarak belki hepimizden eğitimsiz olabilir fakat bilmeni isterim herbiri hayat ansiklopedisi gibidir. (İLLA Kİ ARALARINDA PİSLİĞİ, GERİZEKALISI, SADİSTİ ya da HALDEN ANLAMAYANI VARDIR)
    Genelleme yapanlara:
    Eminim bir başkası sizin için aynı şeyleri düşünüyordur.

Aranızda motor sevdalısı olan memurlarda olabileceğini ve belki de mesleğini bilmeden bir toplantıda harika bir sohbet edebileceğinizi unutmayın.

Türkiye işte olan olmuş daha ne laf ediyosun polis... zaten motorsikletler hep bu yolların üvey evladı durumunda

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    çok geçmiş olsun eee
    polis bu gereğini yapar yeri geldiği zaman işimi yapıyorum der ben memurum kanun böle diyo der ama yeri geldiği zamanda görevini yapmaz işine geldiği gibi yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    büyük gecmıs olsunnn böleleride war....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun ama bence hatanın büyük kısmı sende.frensiz yola çıkıyosun bide fren yaptım 60 km ye düştüm.ee arkadaşım sen kaç km ile gidosunki???seninki resmen intihar.Allah akıl fikir versin.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Geçmiş olsun arkadaşımm .....
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Büyük geçmiş olsun arkadaşım ucuz atlatmışsın 50-60 km hızda kaza icin hiç hafif bir hız değil

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun... Polise bir şey demeye gerek yok...Yurdum manzaraları işte.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun.polisler hep motorcular ile uğraşır zaten

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Ragnosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 900 Hornet
    Geçmiş olsun arkadaşım...

Motosikleti
    ah agility ah....
    Çok geçmiş olsun,ben olsam motoru falan yatıramadan kafadan dalardım heralde...
    Motor konusunda geneli bilinçsiz olan yurdum insanından beklenen tepkiyi vermiş polis,şaşırmamak lazım.Ben B ehliyet alırken kursta a2 ile ilgili bilgi alıyordum,danışmadaki kadına a2 alırken motor kullandırıyor musunuz,onda da B deki gibi direksiyon dersi var mı? diye sordum o da gerek yok filan bişeyler geveledi.Nedenini sorunca da bisiklet kullanmaktan ne farkı var,bunda gaz elden o kadar,bisiklet süremyi biliyorsan sorun olmaz dedi
    sürücü kursunda çalışan,bu işin içinde olan biri bunu söylüyor;gerisini sen düşün
    Tekrar geçmiş olsun,Allah beterinden saklasın...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    çok geçmiş olsun amam dikkat özellikle ıslak zeminlerde arkadaşım...

birde ben polislere fazla güvenmiyorum bazı zaman arada 1 kaç tane iyi çıkıyor fakat geneli böyle napalım allah düşürmesin ellerine...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    arkadaşlar bakın en ayar uyuz kıl oldugum seydır bırı kaza yapar bı baskası azarlar? adam ısteyerekmı yapmış kazasını yaaaaa? ztn frenlerı yaptırmak ıcın cıkmıstım yola yazıyooo... Allah Aşkına insan psikolojisi o an ztn bozuk oluo yaptgnza bakın yapmayın Allah Aşkına böyle anlarda bari biz motorcular birbirimize destek çıkalım :(

Evet yine bir topic hortlatma vakası...

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    çok geçmiş olsun, o polisi de Allah akıl, fikir versin biraz ki insan gibi düşünebilsin...Aklını kullanmakdıktan sonra insan ile hayvan arasında bir fark varmıdır?

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Fren olmadan hizli sayilabilecek bir sekilde trafigin ortasinda seyretmek kazaya davetiye cikartmaktir.

Polisin yaptigi da hos karsilanacak sey degil. Ama her polisi de ayni kefeye koymak, butun motorculari ayni kefeye koyan insanlarla ayni hataya dusmektir.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    yamaha R1
    ben bir polisim (ŞAHİN) açmışsın bir konu milletye saydırıyorsun devletin polisine 1 kişinin hatası olabilir.Tüm teşkilata mal edenleri ve sadece sanal ortamda edebilecekleri lafları edenleride kınıyorum aynı şekilde cevapta vermiyorum

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    arkadaşım geçmiş olsun
    fakat
    frenleri tutmayan bir aracla kaza yapabilcek bir hızda ve takip mesafesinde gitmemeliydin
    ki zemin ıslaktı diyorsun ozaman cokcok yavas ve en sagdan gidebilirdin.

ordaki polisin tutumu sonderece yanlış fakat düşmen onun hatası degil
    frenlerin normal tutsaydi ve yavaş gitseydin polis onune atlasada dusmeyebilirdin belkide....

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Arkadaşlar konuyu çok uzatıyosunuz cidden.. Konunun tarihi fi olmuş resmen.. En son kasımda yazılmış kapanmış, biri polisleri müdafaa için tekrar uyandırmış topiği, sizde her mesajda aynı şeyleri yazıyosunuz.. Tamam yazın madem topic uyanmış, ama bi üst mesajı okusanız zaten sürekli aynı şeyleri yazıyosunuz.. Ne gereği var..
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)