Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teşekkürler forrap

Motovento
    REKLAM ALANI
    kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Forumun imajını zedeleyen şu heriften ve onun saldırılarından siteyi kurtardığın için....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Bunlardan Çok Var.....
    Sanal Delikanlı

Gitmiş bide küfür ediyo...
    Delikanlılığa sığarmı bi bayana küfür etmek
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun imajını zedeleyen şu heriften ve onun saldırılarından siteyi kurtardığın için....
    Forumun imajını neden zedelesin ki, ilgili bireyin kişisel problemi olmaktan öteye gidemez.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Kişisel küfürler olmasaydı güler geçerdik, aslında biraz da değişiklik olmuş olurdu

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun imajını neden zedelesin ki, ilgili bireyin kişisel problemi olmaktan öteye gidemez.
    Karşılıklı küfürleşmeler olunca biraz imajı zedelendi gibi ama düzeltiriz biz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşılıklı küfürleşmeler olunca biraz imajı zedelendi gibi ama düzeltiriz biz
    Evet o açıdan haklısın.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O deil de Konu olayına nerdeyse bir buçuk yıldan sonra Barış abiyi aradım direk konuya girdim, Adam şaşırdı, bu kim?! ne!? hangi site!? falan. E koruma iç güdüsü abi kusura bakma artık.
    Comfirmation Bias

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    bendeniz gerekli özel mesajları ilettim kendisine, umarım en kısa zamanda beni arar da buluşur, bu yaptığını tartışırız Forrap arkadaş için silinmesi en kolay üye olmuştur diye düşünüyorum

Hepimizin sitesi burası, üç tane abuk kişiye bırakmayız elbette
    Şunu eklemeden edemeyeceğim, hepimiz sinirleniyoruz elbette, ama lütfen bu tip durumlarda hiçbir cevap yazmama yolunu seçelim Anneannem derdiki çok afedersiniz: '' eşek ..sursa kızılırmı?''
    Poturdak

Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Keşke şu arkadaşın IP'si deşifre edilseydi. Belki imajı düzeltme açısından bir faydamız olurdu...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben teşekkür ederim arkadaşlar,site hepimizin.
    Bana sitemizden bir arkadaş telefon etti saolsun (lodos nickli arkadaş).Girdim başlıkları silerken baktım komtan da girmiş,ikimiz beraber hallettik.Ona da teşekkürler..

Bu tür olaylar keşke yaşanmasa ama yaşanıyor işte.Herkes kaliteli bir insan olsa,içinde insanlık barındırsa zaten yaşadığımız dünya bu şekilde olmazdı.Maalesef bu tür durumlar daha önce de yaşandı.Birisini siteden atarsınız ve yeni üyelik alıp ya seni tehdit eder ya da sitede bu şekilde problem çıkarır.
    Ve en acısı..
    Burası bir motosiklet sitesi,yani bu siteye üye olanlar motorcu olmasa dahi motosiklet kullanan ya da kullanmayı düşünen insanlar...
    İşte hep televizyonda görüp adımızı kötüye çıkaranları vs. yi konuşuyoruz ya,maalesef onlardan da var aramızda,biz ne kadar düzgün mesajlar atıp bu kültüre faydada da bulunsak,bir üst mesajımızda o kötü davranışları övecek şekilde anlatacak zihniyette mevcut..
    Keşke olmasa ama gerçekçi olmak gerekirse olması da gayet doğal.
    Burası bir site,üye olurken maalesef ki insan olan ve insana benziyeni ayırt eden bir sistem yok.Bu yüzden de,lütfen unutmayalım..
    Bu tür canlılar gelir ve giderler.
    MT nin çizgisi bellidir ve değişmez..
    Bu çizgiyi dün hep beraber çizdiysek bu gün ve yarın da hep beraber koruyacağız..

Saygılar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Elime verseler onu Ah ne güzel olur, ondan sonra gösteririm ben ona klavye delikanlılığını
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Mesele nedir arkadaşlar ?
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Evet bende teşekkür ederim forrap arayan kişiyi dikkate alıp hemen müdahale ettiğin için..
    Ben ilk olarak Erhana haber vermiştim halbuki.. Sanıyorum pek dikkate alınmadım ben.. Alınmış olsaydım seni ilk Erhanın araması gerekirdi. Bulunduğu yerde net olmayabilir evet normaldir.. O an sitede yönetimden kimsede olmayabilir normaldir.. Ama ben söylediğim anda Erhan müdahale etseydi sanıyorum olaylar bu kadar çirkinleşmeyecekti..
    Kızgınlığım var işte bu yüzden.. Yönetimin yeterli olmadığını düşündürdü bu olay bana ki bunun için yeni moderatörler adminler yapılabilir. Kaldı ki olay yönetimin yetmemesinden deilde pek umursanmamamızdan kaynaklandı...

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende teşekkür ederim forrap arayan kişiyi dikkate alıp hemen müdahale ettiğin için..
    Ben ilk olarak Erhana haber vermiştim halbuki.. Sanıyorum pek dikkate alınmadım ben.. Alınmış olsaydım seni ilk Erhanın araması gerekirdi. Bulunduğu yerde net olmayabilir evet normaldir.. O an sitede yönetimden kimsede olmayabilir normaldir.. Ama ben söylediğim anda Erhan müdahale etseydi sanıyorum olaylar bu kadar çirkinleşmeyecekti..
    Kızgınlığım var işte bu yüzden.. Yönetimin yeterli olmadığını düşündürdü bu olay bana ki bunun için yeni moderatörler adminler yapılabilir. Kaldı ki olay yönetimin yetmemesinden deilde pek umursanmamamızdan kaynaklandı...
    bu konuyu baltalamicam ama yeni modlar lazım

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele nedir arkadaşlar ?
    Togepi...
    1 değil 2 değil...
    Bu son vızıltısı oldu...

http://www.motosiklet.net/forum/tani...-tutkudur.html
    Pınar ablaya katılıyorum. Yeni Moderatör arkadaşlar göreve getirilebilr..
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Umursanmayan bir durum yok Pınar. Fuardalar ve bin tane dertleri var şuan. Gelebildikleri en çabuk zaman da gelmişlerdir merak etme. Yıllardır bu siteye emek veriyorlar senden çok düşünüyorlardır. Olay da pay sana düştü ve kendini bilmez birinin sözlerine maruz kaldın normaldir ama, yönetime laf atmamalısın.. Moderatör alımına ihtiyaç duyarsa Erhan bakar çaresine.

Bu arada Tunci kişiye özel başlık açılamaz değil mi ¿..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı D C R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Togepi...
    1 değil 2 değil...
    Bu son vızıltısı oldu...

http://www.motosiklet.net/forum/tani...-tutkudur.html
    Teşekkür ederim.. .
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umursanmayan bir durum yok Pınar. Fuardalar ve bin tane dertleri var şuan. Gelebildikleri en çabuk zaman da gelmişlerdir merak etme. Yıllardır bu siteye emek veriyorlar senden çok düşünüyorlardır. Olay da pay sana düştü ve kendini bilmez birinin sözlerine maruz kaldın normaldir ama, yönetime laf atmamalısın.. Moderatör alımına ihtiyaç duyarsa Erhan bakar çaresine.

Bu arada Tunci kişiye özel başlık açılamaz değil mi ¿..
    Tuğba yönetime laf atmak vs tabirlerin hoş deil.. Bu sebeple sana cevap vermiycem.. Sadece şunu söylüyorum ben.. Aradığımda Erhanın yönetimdeki kişilerden birine haber vermesi lazım idi... Haber verseydi forrap daha erken gelirdi ki bende bu çirkinliklere maruz kalmazdım.. Fuarda olduklarını vs yi biliyorum zaten sen istersen benim mesajı bi daha oku. Bazen böyle okumadan anlamadan cevap veriyosun hoş konuşmalar geçmiyo sonra aramızda...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,fuar zamanı ve fuarın ilk günleri.Yönetimden çoğu arkadaş çok yoğun.
    Ben bütün gün netteydim,netten saat 17:20 de çıktım ve sadece 2 saat girmediğimde bu olay olmuş.Bana aranıp söylendikten 1 dakika sonra (bilgisayarın açılma süresi) mesajlara müdahale etmiştim.Komtan da (şuan gizli modda,görememeniz normal) online oldu ve birlikte temizledik.Demek istediğim şu,yeni moderatör alımıyla ilgili bir şey değil bu,anlık bir şey.Hiç kimse 24 saat sitede online olamaz.Kaldı ki ben sitede en çok online olan yönetici olmama rağmen 2 saat girmediğimde bu olay gerçekleşti.Yani demek istediğim 100 yönetici dahi olsa,olacağı zaman bu tür olaylar olur.Sonuçta bu sitede yaşayan varlıklar değiliz,herkesin ayrı ayrı özel hayatları var.
    Pınar seni önemsememe değilde,dediğim gibi gerek yoğunluk gerekse ulaşamama problemi olmuştur.Komtan ı aramışlar bak ama yoldaymış açamamış.Benim numaram da değişmişti,belki yeni numaram yoktur onlarda.Yani iletişim problemi olabilir,bunu umursamama ya da o tür bir şey olarak algılamayın lütfen.

Başlığı kilitliyorum arkadaşlar.Prim yaptırmamak ve konunun uzamaması adına.

Hepinize teşekkür ediyorum ve böyle bir olayın yaşanmasından ötürü tüm üyelerimizden özür diliyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)