Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

meka kullanıcısı trafik kazası sonucu ağır yaralı

Motovento
    REKLAM ALANI
    firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    kardeşim abine geçmiş olsun ucuz sıyırmış.Neden bu hayavanlar geldiğimizi göre göre üstümüze kırarlar? sebep basit bize vursa bile ona birşey olmayacak çünkü bizde kaporta yok onu yamultacak.Ama böyle adiler belalarını başka şekilde buluyorlar.Ama insan gibi kullanan ve kurallara uyanlar müstesna...
    Kamyonlar,minibüsler,tüpçüler( evet tüp kamyonları),taksiler,. hepsi tehlike.Zaten ne kaldıki saymadık.
    itina ile kaza yapılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın, istanbuldan sağlık ve esenlikler diliyorum inşallah bir an önce kalkar ayağa
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    Bisan-Lifan motocup terra125
    herkese sonsuz teşekkürler bu gün abim eve geliyr evde dinlenicek artık fakat 6 7 ay bişi yapamıcak bunada şükür dioruz.allah beterinden saklasın.kimsenin başına böle şeyler gelmemesinin dileğiyle.hepinize çok teşekkür ederiz.meriçinde ilşeince ilk yazıcaa yer burası olur.bana lk kaza zmnı acildeykende sireye yaz die tutturmuştu ztn:Dbide aartık türkiyede motor sürmem dior.herkese tekrarslmları var.

Motosikleti
    HENÜZ YOK AMA OLACAK
    geçmiş olsun acil şifalar diler bir an önce eski saglıgına kavuşmasını temenni ederim.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun
    en kısa zamanda abinin sağlığına kavuşmasını dilerim(senin de en kısa zamanda türkçe yazı yazmasını öğrenmeni dilerim )
    o çarpan minibüs adisine ne oldu?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    cok gecmiş olsun ucuz atlatmış
    inş kaza bi hasar bırakmas meriçde

Motosikleti
    kanuni racer 200
    cok gecmıs olsun kardas ben yenı uye atılım

Motosikleti
    Bisan-Lifan motocup terra125
    çarpan minübüsçü olaydan sonra hemen nezarete atıldı.24 satten fazla tutamadıkları için bir gün sonra serbest bırakmak zorunda kaldılar daha sonra şirket sahipleri ve şöfer meriçin ziyaretine geldi şimdi şikayetçi olmayı düşünüyo abim ama dediklerine göre şöferim hiç bişeyi yokmuş yani ödeyemez diolar meriç gende şikayetçi olucam dio maddi ve manve tazminat davası açılcak heralde.buda 2 yıldaa fln sonuçlanırmış şu anda ailece kararsızız.şimdi evde yatıo artık evde dinlenicek şimdilikte 3 aylııkk raporu var tabi bu 3 ay sonra bidaa uzatılır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)