Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Necdet abimizi kaybettik :( Başımız Sağolsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LUXOR yazmış:

vefat eden hasan(donniedarko) ile ne kadar güzel bir arkadaşlıkları varmış.hatta hasan necdet abiye takılıyor, "artık yolda beni beklersin değil mi" diye, necdet abi de hasana şu cevabı veriyor
    "bugüne kadar hep ben seni bekledim, biraz da sen beni bekle"

Bunu okuyunca aklıma geldi..
    Hasan hep geç kalırdı;bu cümleyi necdet abi biz yine bir gün Levent BP'de yine geciken Hasan'ı beklerken de söylemişti.Kader tecelli etti ve Necdet abinin cenaze arabasının şoförü Hasan'ımın cenazesini taşıyan şofördü biliyor musunuz?
    beni gören cenaze arabasının şoförü "abi sen misin?"diyince tanıdım.Hasan'ımın ve Necdet abimin cenazesini yine aynı araç ve şoför taşıdı.Allah orada da onları birleştirir İnşallah.Dualarım onlarla.
    biri abim biri kardeşim..Mekanları cennet olsun,Allah rahmetini esirgemesin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Çok düşkündü çocuklarına, bana buraya geldiğinde çocuklarımı nereye götüreyim Tubiş dedi.Aquapark a götür abi dedim, götürmüş çok sevmişler her gün gidiyoruz dedi Hasan'dan ve ölümünden de bahsetmiştik, hep arkadan gelirdi yavaş yavaş demişti. Hatta lan olum madem hızlı sürmicen sat şunu ufak bişi al derdim dedi İkisi de çok iyiydi, çok seviyorduk, böyle olmamalıydı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Allah ardında bıraktıklarına sabır versin, toprağı bol olsun.
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    allah geride kalanlara sabır versin mekanı cennet olsun formun ve ailesinin başı saolsun
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necdet abinin cenaze arabasının şoförü Hasan'ımın cenazesini taşıyan şofördü biliyor musunuz?
    beni gören cenaze arabasının şoförü "abi sen misin?"diyince tanıdım.Hasan'ımın ve Necdet abimin cenazesini yine aynı araç ve şoför taşıdı.Allah orada da onları birleştirir İnşallah.Dualarım onlarla.
    biri abim biri kardeşim..Mekanları cennet olsun,Allah rahmetini esirgemesin.
    Muratcım bu olaya hakikaten şaşırdım. Allah ikisininde mekanını cennet etsin. Çok nadir insanlardı. Mutlaka birliktedirler...
    Cüneyt Eralp

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günlerden ne hatırlamıyorum ama sıcak bi yaz günü işte ..

evden işe gidiyorum yaklaşık 200 m ilerde full ekipman iki motorcu etraflarını kese kese gidiyorlar .. aha dedim bunlar dışardan bi yer arıyolar neyse ilk kırmızıda yanlarına yanaştım baktım ist plakalı her iki motorda ..

- Hoşgeldiniz arkadaşlar bi yermi arıyosunuz dedim
    - Greennature oteli arıyoruz
    dedi necdet takılın peşime dedim ..
    -ya sen BBRR mısın dedi sonra ABZAH
    - evet dedim ..
    ama şaşırdım .. vay be ünüm vatanı kapsamış dedim
    - Biz erhanı aradık (skullhunter) telefonunu aldık. otele yerleşip seni bulacaktık dedi
    - bak dedim ben sizi buldum
    neyse ben önde muratla necdet arkada otele gittik .. otelin tam önünde bir boşluk var otele gelen müşteri bavulunu falan buraya yanaşıp çıkartıyo sonra aracını parka çekiyo aynı amaçla bu boşluğa motorlarımızla yanaştık.. ama hanzo güvenlik koştu yukardan ..
    -len alüü çekin len motorları ordan ...
    gibi bir yaklaşımla bize kendince otelimize hoşgeldiniz dedi
    hepimiz nolduk diye birbirimize bakarken asıl işi turizm ve otelcilik olan necdet atıldı hemen
    - Barış varmı başka bulabileceğimiz bi yer ben burada yer ayırttım ama burada kalmam bu hareketten sonra dedi
    - Var baba benim tükkana hele bi gidek bisoğuk bişiler içek oradan telefonla daha kıralını daha ucuza buluruz dedim .

bastık sahile indik 3 motor .
    Burayı anlatmadan geçemiyecem murat öle bi giyinmişki yaz sıcağında o soyunurken ben fenalık geçirdim . yani full koruma değimi az olur anlatmaya.. plus full koruma diyelim

neyse soğuk bişiler içtik bi iki yere alo dedik hemen yeri bulduk .. Murat ya gidelim bi yerleşelim yüzmeye gelelim dedi. aman arkadaşlar bu kadar korumaya burada gerek yok sadece kask yeter dedim .. Murat ısrarla olmaz full koruma diye ısrar eti
    1. gün sadece kaksla geldiler ama 2. gün kakskta yoktu
    yanılmıyosam 3 gün kaldılar burada necdet cbf 500 ünü yeni almış murata yürü ya bi uzun yol yapak sahilde dolaşak demiş taaaa marmarisi bulmuşlar beraberce Murat (ABZAH) gasteci Bizim donidarko"nun çok yakın arkadaşı ve meslektaşı

necdet : dünyalar şirini bir insan hiç bişi yapmamdım daha doğrusu bana merhaba diyen birine yapacağım neyse o kadarını yaptım ..illaa istanbula davet etti gel gezdirecem seni dedi .. gezmeyi seven bi insandı hele yeni motorun hayırlı olsun sohbetinde msn de ne heyecanlı idi cbr1100xx blackbird ünü aldığında
    Kayahanın bi şarkısısnın bir bölümü aklıma geldi bu sabah gasteyi okuyup haberi aldığım ve kahrolduğumda "dikenli tellere takılır gönlüm kan ağlar anlatamam, ağlayamam".... gönül bilmem kaçıncı kere dikenli tellere takıldı yaralandı kanadı yine ..Ölüm biz ademoğlu için oysa ama neden bu kadar yakışıksız ..neden yakışmıyo kimseye .. beraber oturduğumuz bir arkadaşı daha ebediyete yolladık .. mekanı cennet olsun .. son nefesinde organlarıyla hayat bağışladı insanlara parçalarını bıraktı aramızda ..
    Necdet abim yukarda bir yerde bekliyosun bizi biliyorum ... Ertuğrul, Erhan, Hasan ve sen Necdet abi bekleyin bizi ufka doğru gaz açacaz yine uzayacağız gideceğiz kakara kikiri yapacağız yine.. Hepinizi gözlerinizden öperim
    Kardeşiniz Barış ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Barış BBRR ne güzel ağırlamıştın,misafir etmiştin bizi..ne demek az yaptım çok bile yaptın hiç tanımadığın insanlara.ilk gün full korumaydık dediğin gibi sonraki günler Marmaris'in adeti böyle diye teker teker gitmişti korumalar.Ne güzel günlerdi onlar..
    Necdet abi bu yaz dedi ki;" Murat,hadi bu sene de gidelim,dolaşalım oraları,Barış'a da uğrarız."benim işler ve Hasan'ın vefatından sonra pek tadım da olmayınca çıkamadım.Keşke çıksaydım tekrar onunla yola.Büyüklerim derdi ki insanı tanımak için yola çıkmalısın.ne mutlu ki tanıdım Necdet abiyi..
    Hasan'ın kazasından sonra aklımda hep o vardı.dedim sana de bir şey olmasın.beni bir kere de sen yaralama abi dedim..bizi yalnız bırakıp gittiler Hasan'la..
    Allah mekanlarını cennet eylesin..

arabaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balıkesir gazi net adnan menderes...
    Allah rahmet eylesin başımız sağolsun. Kader dualar kaderin önüne geçemedi desenize.
    G@Zİ net balıkesir

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    hepimizin başı sağolsun allah geride kalanlara sabır versin mekanı cennet olsun
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    allah rahmet eylesin tüm regalraptor camiyası olarak başsağlığı dileklerimizi sunar bunun artık bir son olmasını dileriz.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YARADAN RABBIN ADIYLA.
    ONA TÜM ŞEVKATINI TUM YÜCELİĞİNİ İHSAN EYLE.ŞU MÜBAREK AYDA YANINA KABUL ETTİĞİN NECDET KULUNUN MEKANINI CENNET EYLE.
    SEVENLERİNE ARKASINDA BIRAKTIĞI GÖZÜ YAŞLI YAKINLARINA SABIR EYLE YARABBİM.

Bu duayı hepimiz okuyalım.Onun için.
    Amin.
    Okan ACAR

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Kötü haberi henüz öğrendim. Çok çok üzüldüm. Şaşırdım.
    İnsana sanki tanıdığı eşi-dostuna bir şey olmaz gibi geliyor nedense. Oysa ki her şey hepimiziçin..

Yakınlarına baş sağlığı ve sabır, Necdet kardeşime Tanrıdan rahmet dilemekten başka ne gelir elimizden?.
    dogma .

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Allah rahmet etsin yakınlarına sabır versin.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Hepimizin başı sağolsun.. Çok üzgünüm..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    gercekten yikildim be haberden sonra,allah ailesine sabir versin
    mekanin cennet olsun abi ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Haberi gazetelerden öğrendim, mükemmel bir insandı, mekanı cennet olsun, bu ölümler son bulsun. Ard arda gelen kaza haberlerinden dolayı motosikletime binmeye korkar oldum. Trafikteki araçlar çok dikkatsiz, defalarca kazadan döndüm, hepimiz gibi. Aramızdan biri daha ayrılmadan bizi fark etmeliler.

Anısına eski resimlerden bir wallpaper yaptım.

[FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberi gazetelerden öğrendim, mükemmel bir insandı, mekanı cennet olsun, bu ölümler son bulsun. Ard arda gelen kaza haberlerinden dolayı motosikletime binmeye korkar oldum. Trafikteki araçlar çok dikkatsiz, defalarca kazadan döndüm, hepimiz gibi. Aramızdan biri daha ayrılmadan bizi fark etmeliler.

Anısına eski resimlerden bir wallpaper yaptım.

Aynı masalarda, benzer bir ilkbahar havasında oturmuştuk Necdet kardeşimle Gırtlağımdaki yumruğu yutamıyorum bir türlü Huzur içinde uyu kardeşim, hala inanamamakla birlikte....
    Poturdak

gundi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki AN 400 Burgman
    çok üzgünüm ama taktiri ilahi hepimiz birgün bi yerde tekrar buluşacagız bu böyle yarım kalmayacak
    GENÇLER YAŞLILARI APTAL SANIR AMA YAŞLILAR GENÇLERİN APTAL OLDUĞUNU BİLİR

Motosikleti
    150zat
    abımız ıcın cenabı haktan rahmet gerıde kalanlar ıcın sabır mekanı cennet olsun...
    trafıktekı motorsıklet dusmanlarını ve bılıncsız 4 tekerleklı soforlerı sıddetle kınıyorumm ve artık yoruldum arkadalar dıkkat edelım ne olur

BRUCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750 C4
    allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun....hepimizin ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun.
    [B]ASLOLAN HAYATDIR...HAYAT DA BEŞİKTAŞ[/B]

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)