Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yine bir ucuz kurtulma hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    Selamlar,
    1 saat kadar önce bostancı - tuzla sahil yolunda az kalsın çok ciddi zincirleme bir kaza oluyordu, bende çok ucuz yırttım...
    Sahil yolunda halk piknik yapmasın demiyorum yapsınlar beyaz kolsuz atletleriyle, ama iş çıkışı sahile inip biraları devirip direksiyon başına geçenlerden gına geldi, gözlerimi 4 değil 8 açarak kullanıyorum artık...
    maltepeden kartala giderken dragosta yol sola doğru kıvrılır bileniniz vardır. ağaçlar yüzünden virajın çıkışı görünmez üstelik viraj çıkışında U dönüşü vardır, extra dikkat etmeyi gerektiren bir vaziyet yani, neyse ben tahmini 70 kmh ile orta şeritten gidiyorum, önümde bir araba var, soldanda bir bmw hızlıca geliyor, hep beraber viraja girdik, bmw sellektör ile bana geçeceğini haber verdi ve geçti solumdan bende tam bu sırada sağda park etmiş olan, hiçbir ışığı yanmayan, ne farı yanıyordu nede sinyal veriyordu bi minibüsün, ( üzerinde aytaç sucuklarının a sı olan bi amblem vardı yanılıyorda olabilirim ) yola çıktığını gördüm ve hız kestim. Bu minibüsü kullanan aşağılık yaratık sadece cepten çıkıp sağ şeride girse gene iyi, 45 derecelik bi açıyla 3 şerit birden değiştirdi, ve bmw nin önüne kırdı. bmw sert frenle hız kesti ve sağa kırdı, önümdeki arabada bmw ye vurmamak için sağa kırdı, ben yavaşlamıştım zaten, bu arada bmw hafifçe vurmuş minibüse, buraya kadar gayet sakindim, olay önümde cereyan ediyordu çünkü ama virajın içinde olduğumuzdan arkadan gelenler bizi görmüyor, tam arkamda çok acı bir fren duydum, çok hızlı gelen başka bir minibüs (bir önceki ışıklarda durduğumda aynı minibüs sağa çekmiş, müziği sonuna kadar açmış, yüksek ihtimallede içiyordu) bana teğet geçti spin attı ve neyseki bmw ye çarpmadan durmayı başardı... ama o fren sesini duyduğumda aha dedim uğurtan şimdi yandın, resmen içim aktı... neyse ben düşmeden sağa çektim, şerefsiz minibüs şöförü U dönüşüne girdi ve bastı gitti. bmw deki arkadaşta minibüsü takip etmek yerine benim yanıma geldi, düştüğümü sanmış, diğer araçlar bastı gitti, kimseye bişe olmadı şükür...
    özellikle gece saat 10 dan sonra sahil yolunu kullanan arkadaşlar çok dikkatli olsun lütfen, sahilde içip içip yola çıkan insan artıkları çok fazla çünkü...
    I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    departed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan
    gecmıs olsun kardes aytacın arabasında hata var galıba anlatımına gore .plakasını alsaydın gereklı yerlere bıldırebılırdın.

Motosikleti
    Aprilia Rs 50 & Yamaha rx 115 & Yamaha mbk ms-1
    Bmw deki arkadaşı tebrik etmek istiyorum gerçekten iyi bir insanmış.. Böyle insanlarla karşılaşmak zor artık. Ucuz atlatmışsınız gerçekten geçmiş olsun

Motosikleti
    Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun kardes aytacın arabasında hata var galıba anlatımına gore .plakasını alsaydın gereklı yerlere bıldırebılırdın.
    o hengamede bakamadım plakaya, zaten ışıklarıda yanmıyodu minibüsün, bmw deki arkadaşa dedim takip etseydin, oda etcektim ama sen düştün sandım sana bakmaya geldim boşver allahından bulsun, burası türkiye, başımıza bela almaktan başka bi işe yaramayacak dedi, haklıydı vesselam...

Alıntı replicad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bmw deki arkadaşı tebrik etmek istiyorum gerçekten iyi bir insanmış.. Böyle insanlarla karşılaşmak zor artık. Ucuz atlatmışsınız gerçekten geçmiş olsun
    evet, iyi biriydi, bende motor biniyorum, senin yanından geçtikten hemen sonra bu olay olduğu için sana bişe oldu sandım o nedenle senin yanına geldim dedi... teşekkür ediyorum kendisine, hem çok az bi dokunmayla minibüse vurmamayı başardığı için ki vursaydı tahminimce onların savrulmasıyla bana ve diğer arabalara zarar gelebilirdi hemde hasar almış olmasına rağmen takip etmeyip benim yanıma geldiği için...
    I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun , ne yazıkki böyle şeyler beklenir oldu trafikte , seni dikkatin kurtarmış...
    Trafikte her zaman çok dikkatli ve soğukkanlı olmalıyız.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    sPORTSoFFICER büyük geçmiş olsun.Dikkatin sayesinde kurtarmışsın.Bravoo

Ayrıca o bmw'liyide kutlamak gerekir. Hem dikkatli hemde motosikletlilere saygılı bir sürücüymüş.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    çok büyük geçmiş olsun kardeş
    dikkatli olman seni kurtarmış gözüküyor ancak arkadan deli gibi gelen minibüsün sana vurmaması büyük bir şans
    bence bi fakiri sevindir ucuz atlatmışsın geçmiş olsun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    çok geçmiş olsun... BMW sürücüsünü de kutluyorum... böyle insanların günümüzde varolduğunu bilmek çok güzel...

Motosikleti
    ÇALINDI SUAN MOTORSUSZUM
    EĞİTİM ŞART BU ULKEYE

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    geçmiş olsun...............

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    geçmiş olsun..

+25+25+25

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Uğurtan geçmiş olsun,konuştuğumuz gibi tüm olasılıklara hazırlıklı olmamız ve asla risk almamamız desekte ,gelişen olaylar bizi yinede içine çekiyor:(neyseki sorunsuzca atlatmışsın,artık gece kullanmaktan kaçar oldum.Dilerim bir daha hiç karşılaşmazsın.

BMW sürücüsünü kutluyorum ki normal davranışı bile bize özlediğimiz duyguları anımsatıyor.

Sağlıcakla...

kardeş çok geçmiş olsun.
    dikkatinin dağılmadan hep seninle olmasını dilerim

bmw sürücüsü arkadaşıda özverili davranışı için ayrıca tebrik ederim ....

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Gecmıs olsun arkadasım..eed ne yazıkkı bız motorcuların trafıkte dıkket etmesı gereken seyler cok daha fazla ne de olsa daha korunmasısız we genelde bızle ugrasmayı sewıyorlar..bmw surucusunu bende tebrık edıyorum olgun bı davranıs sergılemıs..ama gercekten eğitim şart bu ülkede :S
    Le'Maniac

Ya-ma-ha

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    ohaaaaaa! yuh be! iyi kurtulmuşsun ordan.arabayla gitsen belki de kaza yapcaktın.bmw'nin sürücüsünü de takdir ettim.her pahalı arabanın sahibini serseri sananlar da görsün burdan.

umarım bir daha yaşamaşsın böyle birşey.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    geçmiş olsun allah korumuş
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    herkese çok teşekkür ederim, hakkaten ucuz yırttım. ne kadar dikkatli olsakta bela gelip bizi bulabiliyor...
    araba kullandığımda da bunun gibi hadiselerle karşılaştım sık sık, çok şükür araba ile de hiç bir kazamız yok şimdiye kadar ama motordayken başka, kaportan yok !!!
    dün akşamki hadiseye arabayla karışmış olsaydım çok etkilenmezdim, çok çok arkayı dağıtırdı, ama motorla olduğu için şansım olmazdı...

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    burda motorun küçüklüğünü kullandın anladığım kadarıyla.onu demek istedim neyse yine de bir daha olmaması dileğimle...

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    peki ne diyosun; sahil yolu mu yoksa e-5 mi daha tehlikeli?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun...İstanbulda herşey olur....ben herşeye hazırım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)