Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayan Sürücü = Ben = Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun yav, Agility'ye ve size birşey olmaması sevindirici

bayanlar bayanlar diyoruz ama bayanların bazılarının refleksleri erkeklere göre daha yavaş

onlarında ellerinin titreme vs. olayı yokmuş mesela(biz erkeklerde var işte)

silah falan tutarken elleri titremiyormuş(araya bir bilgi)

siz iyi birisine denk gelmişsiniz bence,benim bayanlarda araç sürerken gözlemlediğim,kornayı şiddetli,panik yaptıracak bir şekilde çalıyorlar,özür dilemeyi bazıları gururuna yediremiyor gibi geliyor(hele ki sizden daha üstün bir araca sahipseler)

vs. vs.,ama bir bayanda bana yardım etmeye kalksa,mahçup olsaböyle bir durumda acırım yav ona,önemli değil hanımefendi vs. diyerek geçiştiririm büyük ihtimal(ama kabalık yaparsa erkek kadın farketmez...)
    Destek veren arkadaşlara teşekkürler..

asm inan kadına bende üzüldüm çünkü düşmeme o da çok üzüldü ve bende önemli değil dedim... Sonuçta bilerek çarpmadı bana..

Erkek olan arkadaşlardan ricam bayanları çok ti ye almadan yorum yapmaları ve bu duruma nasıl çareler buluruz, dikkatsiz bayan arkadaşları görünce ne yapmalıyız, bu tarzda bilgiler vermeleri..

Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,

Bende bayan oldugu için doğrudur dedim.
    abicim bu laflar kimilerine dokunuyo, bundan sonra forumda dikkatli dolaş derim... bi motor üzerinden geçebilir..

Alıntı sedatss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuçta bilerek çarpmadı bana..
    Allah korusun daha kötü bişey olsaydı... ama neyse.. bilerek çarpmamıştı unuttum...

yok bi de bilerek çarpsaydı..

---
    geçmiş olsun..

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bu laflar kimilerine dokunuyo, bundan sonra forumda dikkatli dolaş derim... bi motor üzerinden geçebilir..
    Tubiş'i diyosan ona lafım yok çünkü o bir motor sürücüsü

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı mertcan948 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence aşırı dikkatten hata yapıyolar gibime geldi

şekil B de görüldüğü gibi: annem araba kullanmaya ilk başladığında atı eziyodu büyük başarı
    bencede aşırı dikkat edip yavaş kullanınca bayan yada erkek fark etmez kaza geliyor. onun içindir artık o kadarda dikkat etmiyorum gayet güzel gidiyor motorum
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayanlar dikkatli yada dikkatsiz olsunlar, iyi yada kotu kullansinlar, kendi basima gelenler ve $ahit oldugum $eylere dayanarak soyluyorum. Kadinlar hasarli trafik kazasi yaptiklarinda genelde kacmayi tercih ediyorlar. Ozellikle park halindeki bir arabaya carptiklarinda sahibini beklemeyi dusunmek icin bir an bile tereddut etmeden olay mahallinden uzaklasiyolar..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    cbr600f
    geçmiş olsun, fakat
    bence kadın erkekle ilgisi yok bu olayın. erkekler de hergün kaza yapıyorlar o zaman erkekler de dikkatsiz deyip genelleyelim. oldu mu?

olmadı.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı meLtem83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, fakat
    bence kadın erkekle ilgisi yok bu olayın. erkekler de hergün kaza yapıyorlar o zaman erkekler de dikkatsiz deyip genelleyelim. oldu mu?

olmadı.
    Bencede....

25 bence...............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı tango_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Bayan Şoförler konusunda haklısın. Ancak bir kaç ekleme de ben yapıyım istersen. Benim için riskli arabalar araçlar şöyle:

(A) SİVİL ARAÇLAR
    1. Kartal
    2. Doğan
    3. Şahin
    4. Doblo ve türü araçlar
    5. Çok hızlı spor arabalar ( fazla makas yaptıkları için fazla risk yarattıkları için, yoksa kendi arabaları çizilmesin diye motora yanaşmazlar bile ! )

(B) TİCARİ ARAÇLAR
    1. Dolmuş
    2. Taksi
    3. Otobüs
    4. Servis Araçları (okul ve dağıtım servisleri)

(C) RESMİ ARAÇLAR
    1. Askeri araçlar
    2. İtfaiye Araçları
    3. Ambulans

Geriye bişey kaldı mı bilmiyorum açıkcası ... ;) Ancak söylediklerim bir genellemedir. Şimdi kim bir Renault Broadway kullanan bir şoför tarafından sıkıştırıldı. Bunun cevabı dediklerimi kısmen kanıtlıyor diyebilirim (tabi kendime göre)
    iyi bir değerlendirme ama bunlardan kaçmak için trafiğe çıkmamak lazım

Motosikleti
    KEEWAY SL 150
    Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi bir değerlendirme ama bunlardan kaçmak için trafiğe çıkmamak lazım
    Aslında benim söylediğim şey kaçmak yerine onlardan uzak durmak ya da en azından fazlasıyla temkinli olmak. Daha bugün daireye gelirken bi kartal yanıma geldi içinde 7 dallama hepsi bana bakıyor ve de benimle aynı süratle gidiyorlar inadına. Ben de hemen yavaşlayıp arkalarından diğer bi şerite geçtim. Cahille cahil olmamak lazım. Ama gerekirse savaşmak lazım o da ayrı bi olay tabi...
    En büyük tehlikeler: Bizi görmeyen şöförler, yeni başlayan yağmur, yoldaki seviye farkları, demir kapaklar, şerit ortasına damlayan dizel, alkol alımı. Her sürücü eninde sonunda düşer: Gezme için giyinmeyin, Düşme için giyinin.(Bu sitedeki bi arkadaştan alıntıdır !)

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tubıse yandan gelıp carpıp onun dız kapagını kıran otomobıl arkadas erkekmıydı ??

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Kesinlikle Bayan Şoförler konusunda haklısın. Ancak bir kaç ekleme de ben yapıyım istersen. Benim için riskli arabalar araçlar şöyle:

(A) SİVİL ARAÇLAR
    1. Kartal
    2. Doğan
    3. Şahin
    4. Doblo ve türü araçlar
    5. Çok hızlı spor arabalar ( fazla makas yaptıkları için fazla risk yarattıkları için, yoksa kendi arabaları çizilmesin diye motora yanaşmazlar bile ! )

(B) TİCARİ ARAÇLAR
    1. Dolmuş
    2. Taksi
    3. Otobüs

(C) RESMİ ARAÇLAR
    1. Askeri araçlar
    2. İtfaiye Araçları
    3. Ambulans

Geriye bişey kaldı mı bilmiyorum açıkcası ... ;) Ancak söylediklerim bir genellemedir. Şimdi kim bir Renault Broadway kullanan bir şoför tarafından sıkıştırıldı. Bunun cevabı dediklerimi kısmen kanıtlıyor diyebilirim (tabi kendime göre)
    geriye araç kalmadı herhalde şaka şaka...

ben motor sürerken beni emniyet şeridinden sollayan tek sürücü bayandı... o olaydan sonra önümde arkamda sağımda solumda bayan sürücü görürsem anında bişeyler yapıp savuşuyorum. canım tatlı
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    şımarık olduğunu anladığım bayanların burnundan getiriyorum trafikte(ne tipler var hakediyorlar hemde fazlasıyla)
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Avrupa' da bayanlara bravo. Kuralları erkekler gibi aynen yerine getiriyorlar. Türkiye' de ise bu hassasiyet çok daha zayıf maalesef. Bakın dikkat !!!!! Yok demiyorum. Zayıf diyiyorum. Bu nedemek ? Çok fazla dikkatsiz bayan sürücü var maalesef. Bu çok sinir bozucu olduğu kadar üzücüde. Ben ço kfarklı araç tipleri ile yola çıkıyorum. motosiklet, otomobil , otobüs, vs. Fazla free olmak zararlı trafikde. Anlayış ve sabırda çok önemli bir husus.
    Haydi hayırlısı ve sorun yaşayanlara geçmiş olsun .
    Selamlar

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Otobanda çok görüyorum vız vız geçiyolar yanımdan, ulan sen neyine güveniyonda basıyon o kadar.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Eeee, bir torba civatadan meydana geldiğini o bir bilse daha o arabaya binermi çok merak ediyorum. Sonuçta düz yolda herkes gaza basmasını bilir.

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Gece zifiri karanlık, bomboş bir yol, kaptırmış geliyorum..

Yol kenarında park etmiş tek tük araçlar var..

Sonra birden bire bir tanesi yola fırlıyor!!!

Zar zor duruyorum... Sürücüsü bayan..

Hadi yola çıkarken dikiz aynanı kontrol etmedin.. Hadi üşendin sinyalde vermedin.. Bari farlarını yaksaydında orada olduğunu görseydim a aklı evvel!!!

Birde o suratta ki korkmuş ifade yok mu? Sanki herşeyi doğru yapmışta ben ona kötü davranan biriymişim gibi.. Pes dediğim andır işte..

Erkeklerin de kötü süreni var, bayanların da.. Konu erkek ya da bayan olmakla ilgili değil.. Olay tamamen istatistiki! Bayan sürücülere fazla yaklaşmayacaksın hayatta kalma şansını arttıracaksın.. Gayet basit!
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE

(A) SİVİL ARAÇLAR
    1. Kartal
    2. Doğan
    3. Şahin
    4. Doblo ve türü araçlar

(B) TİCARİ ARAÇLAR
    1. Dolmuş
    2. Taksi
    3. Otobüs

(C) RESMİ ARAÇLAR
    1. Askeri araçlar
    2. İtfaiye Araçları
    3. Ambulans

kartal, doğan ve şahinlerin hepsi modifiyeli ve psikopat oluyor katılyorum modifiye dediğime bakmayın, amblemi mustang yapıyorlar, aynalara püskül takıyorlar falan

birader bi de dipnot ekleseydin şöyle:

not:bu gruplandırma erkeklerin kullandığı araçlar için yapılmıştır.şayet kullanan bayan ise, vasıtanın marka, model, tarz v.s. gibi parametrelerinin önemi yoktur

ama racing kullanıp kask takmayan uzun saçlı kızlara hayranım
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    geçmiş olsun.... allah korumuş
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tubıse yandan gelıp carpıp onun dız kapagını kıran otomobıl arkadas erkekmıydı ??
    Evet, taksiciydi................
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bayanlar erkeklere oranla spesifik dikkatlerde daha zayiftirlar. Bu yuzden dikkatlari cok rahat dagilabilir. Bu bayanlari asagilamak degil yapisal bir seydir ve biraz kendi gelistirme ile bu sorun rahatlikla asilabilir. Bayanlar kaza riskini azalmak icin ani hareketler yapmazlar ve biraz fazla urkek hareket ederler. Bu metropolitan bir sehir trafiginde zorluk cikarir. O yuzden bayan lar kolay kolay kaza yapmazlar ama yanlarindan hizli gecen erkek suruculere bu agir hareketler ile rahatlikla kaza yaptirabilirler.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)