Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

OPEL Servis Aracı... Ucuz yırttık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sabah yasadıgım olay yuzunden halen elim ayagım titriyor. ALUÇLAR Otomotive ait, 34 VH 1146 plakalı, Opel servis aracı tarafından biçiliyorduk. Tamamen şans eseri aranızda oldugumu hissediyorum.

----------------------------------------------------------------------------

e@mail : info@opelparcaci.com

Sn. Sedat ALUÇ - Tolga ALUÇ dikkatine,

Bu sabah (14/08/2007), saat 07:45’te Maslak Garnizon komutanlıgı onunde, Maslak istikametine giderken, 34 VH 1146 plaka no’lu aracınız tarafından, esim ve ben kelimenin tam anlamıyla, biciliyorduk. Motosiklet ile giderken, arkadan o kadar hızlı geliyordu ki, sag tarafımdaki emniyet seridine, beni içe savurarak (ki dikiz aynasından farketmesem, belki de su anda hastanede veya morgta olabilirdik) savurdu. Icerisinde iki adet yaslari cok genc olan arkadas vardi. Yuksek duzeyde de muzik sesi geliyordu.

Sizden ricam, lutfen bu arkadasi ciddi olarak uyarın. Aksi takdirde, genclik hirslari yuzunden bir takim insanlarin canlari yanacak, yanıyorda. Lutfen, yakın zamanda, Baymak aracının aramızdan aldıgı, sevgili Dr. Omer UZMA ile ilgili haberi okuyun : http://www.ikiteker.org/modules.php?...wtopic&t=10690

Mailimin ilgili/yetkili kisilere ulasacagini umit ediyorum.

Iyi calismalar dileklerimle,
    Gokhan KANMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    allah korumuş çok geçmiş olsun arkadaşım aman dikatlı olalım ve acele etmiyelim hiç birşey yaşamaktan daha güzel olamaz saygılar

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Çok geçmiş olsun.Verilmiş sadakanız varmış.
    Ancak; trafikte kendilerine ve çevrelerindekilere verecekleri zarardan ziyade trafik cezası yememek için kurallara uyuyormuş gibi davranan bir zihniyetin olduğu Türkiyemizin yollarında işimiz gerçekten zor allah bütün motosiklet tutkunlarının yardımcısı olsun...
    Bir arkadaşımın başından geçen inanılmaz olayda; gidiş gelişli yolda arkadaşım ve kuzeni motosiklet üstünde kendi şeridinde seyrederken karşı yönden gelen kamyon şerit ihlali yapıyor.Aradaki mesafe uzun olduğundan arkadaş kurtarmak için sürekli yol arıyor fakat hangi şeride geçerse kamyon sürücüsüde aynı şeride geçiyor.Bu arada mesafe gittikçe daralıyor.Son çare olarak motosikletle birlikte kendilerini yoldan çıkarıp yol kenarına fırlıyorlar.Motosikletin yoldan çıktığını gören kamyon şoförü ileride durup kamyondan iniyor.Şoka uğramış ve toparlanmaya çalışan kazazedelere bakıp katıla katıla gülüyor; ardından kamyona atlayıp uzaklaşıyor.İlk duyduğumda inanamamıştım.Ancak trafikte böyle caniler var lütfen herkes çok dikkatli olsun..
    Saygılar....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Burda en büyük sorun düşüncesizlik. Senin bir motosiklet kullandığı düşünmüyor. Arabanın rüzgarının bile motosikleti etkilediği hiç aklına gelmiyor.

Büyük geçmiş olsun.Dikkatin sayesinde ucuz atlatmışsın.

çok geçmiş olsun.
    dikkatli davranıpta ucuz atlatmışsın.
    fevri davranmayıpta firmaya şikayet etmen gayet yerinde bi davranış olmuş.
    umarım firma bu maili ciddiye alır ve gerekeni yapar...

herkese kazasız sürüşler ....

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Cok geçmiş olsun...
    Şikayet etmende hoş bir olay zira bunu bende gereklı yerlerde yapıyorum ve bu tarz buyuk fırmalarda gercekten cıddı sekılde uyarı yapılıyor hatta aractan men edılıyorlar.
    Diger arkadaslarıda duyarlı olsunlar bu konuda kimse ilgilenmez demeyin
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    Alıntı beyazs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah yasadıgım olay yuzunden halen elim ayagım titriyor. ALUÇLAR Otomotive ait, 34 VH 1146 plakalı, Opel servis aracı tarafından biçiliyorduk. Tamamen şans eseri aranızda oldugumu hissediyorum.

Bu sabah (14/08/2007), saat 07:45’te Maslak Garnizon komutanlıgı onunde, Maslak istikametine giderken, 34 VH 1146 plaka no’lu aracınız tarafından, esim ve ben kelimenin tam anlamıyla, biciliyorduk. Motosiklet ile giderken, arkadan o kadar hızlı geliyordu ki, sag tarafımdaki emniyet seridine, beni içe savurarak (ki dikiz aynasından farketmesem, belki de su anda hastanede veya morgta olabilirdik) savurdu. Icerisinde iki adet yaslari cok genc olan arkadas vardi. Yuksek duzeyde de muzik sesi geliyordu.

Sizden ricam, lutfen bu arkadasi ciddi olarak uyarın. Aksi takdirde, genclik hirslari yuzunden bir takim insanlarin canlari yanacak, yanıyorda. Lutfen, yakın zamanda, Baymak aracının aramızdan aldıgı, sevgili Dr. Omer UZMA ile ilgili haberi okuyun : http://www.ikiteker.org/modules.php?...wtopic&t=10690

Gokhan KANMAZ
    trafiğe bildirseydin plakayı hemen.şikayetçi olabiliyorsun.atılsın işten p......ler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bencede Opel den önce emniyet müdürlügüne bildirilesi bir olay.
    Çok geçmiş olsun :S

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    geçmiş olsun

bir arkadaşım benzer bir hareketi bir ambülansa yapmış

ambülans şöförü bunun önüne kırmış ve arabadan indirip ik tokat atmış

babasıda vekil olan bir çocuk,havalara girip sen kim oluyorsun vs. diyeceğine boynunu bükmüş girmiş arabasına

adam haklıydı,bizde hakettik tokadı diyor

diyeceğim,böyle serserileri durdurup haddini bildirmek belki onlara unutamayacakları bir ders olabilir

ama sert kayaya da çarpmak var...

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Bence en güzeli emniyete muracaat etmektir.

Bir de Opel Türkiye bu konuda çok hassastır ; mutlaka telefonla plakayı bildirin derim...

Büyük geçmiş olsun...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Alıntı beyazs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gokhan KANMAZ
    Merhaba

Ben Sedat ALUÇ ve ortağım Tolga ALUÇ şikayetiniz üzerine bahsi geçen olayı araştırdık ve netice itibari ile belirtilen tarihte şirketimiz araçlarından 34 VH 1146 plakalı aracın şirketimiz çalışanları harici bir kişide rica üzerine emanette olduğu tesbit edilmiş ,gereken ikaz ve tepki açıkça ortaya konmuştur..Olaydan dolayı bilgimiz harici olmamasına rağmen aracı kullanan kişi namına sizden özür dileriz..Bu tür trafik caniliklerinin karşısında olduğumuzu bilmenizi isteriz.Ayrıca göstermiş olduğunuz metanetli davranış içinde ayrıca size teşekkür ederiz.Bu tür dikkatsiz ve düşüncesiz davranışların tekrarlanmaması dileklerimizle...

Saygılar
    ALUÇLAR OTOMOTİV
    www.opelparcaci.com
    Sedat - Tolga ALUÇ

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı SDTALC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Ben Sedat ALUÇ ve ortağım Tolga ALUÇ şikayetiniz üzerine bahsi geçen olayı araştırdık ve netice itibari ile belirtilen tarihte şirketimiz araçlarından 34 VH 1146 plakalı aracın şirketimiz çalışanları harici bir kişide rica üzerine emanette olduğu tesbit edilmiş ,gereken ikaz ve tepki açıkça ortaya konmuştur..Olaydan dolayı bilgimiz harici olmamasına rağmen aracı kullanan kişi namına sizden özür dileriz..Bu tür trafik caniliklerinin karşısında olduğumuzu bilmenizi isteriz.Ayrıca göstermiş olduğunuz metanetli davranış içinde ayrıca size teşekkür ederiz.Bu tür dikkatsiz ve düşüncesiz davranışların tekrarlanmaması dileklerimizle...

Saygılar
    ALUÇLAR OTOMOTİV
    www.opelparcaci.com
    Sedat - Tolga ALUÇ
    bu durum karşısında göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı bir motosiklet kullanıcısı olarak şahsım adına size teşekkür ederim...keşke trafikteki bütün ticari araçların kurumları sizin kadar duyarlı olsa...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Helal olsun, foruma kadar gelip açıklama yapmanız ve özür dilemeniz çok ince bir davranış

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Şirket yetkililerinin konuya duyarsız kalmamaları çok etkileyici gerçekten. Tebrikler..
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    Ulkemiz icin garip bir davranis.
    Sizlere cok buyuk gecmis olsun diliyorum.
    Servis sahibinide gosterdigi medeniyetten dolayi kutluyorum

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun Allah korumuş...

Bu gibi durumlarda duyarlı olmak lazım mutlaka hakkımızı aramamız lazım...e-mail attığınız iyi olmuş...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    aprilia leo 150
    servis sahibini taktir etmemek elde değil... bende kendisine teşekkür ederim..

ancak sonuçta ortada bir kusur va hata var... şikayetinizi devam ettiirip ettirmemek size kalmış...

geçmiş olsun....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)