Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bende artık müsade isteyim.askerlik geldıı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı teskereler.
    benım gıbı fazla sınır yapma.
    460 bıtermıbıter bıter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hayırlı teskereler. Kıyafetine özellikle botlarına(postal) sahip çık çalıyorlarmış
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

internetin gözünü seveyim

şimdiden asker arkadaşı bulduk

20.08.2007 konya personel er egitim alayı

dutlu bilmem ne bi yerdeymis 80 gün acemilik yapcas...

msn ye ekledim seni kardeşim msn den konusuruz yabancılık cekmeyiz en azından...

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    şimdiden hayırlı teskereler...
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    arkadaslar abılerım ablalarım...can kardeslerım...ya 2 gun nete gıremedıgım için msjlar cogalmıs....gönul ısterdıkı hepinize ayrı ayrı msj lar yazayım....
    hepinizde cok ama cok sağolun....hepinizide cok sevıoom....cok cok tsk ler ederım....
    bide
    15 AY ASKERLIK YAPACAGIM .....

Alıntı Cbr125repsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Konya personel okulu ve egitim merkezi komutanlığı inz ve trf er egitim taburu..Bahadinli kardeş süpper bi yere gidiyorsun bende orda yaptım turkiye'deki tek inzibat egitim taburu orası 85 günüm geçti orda adres olarak konya gözüküyor ama konyaya 20 km uzaklıkla meram ilçesinde dutlukır\meram diye geçiyor çok büyük bi yer girişte kocaman sancağı görürsün zaten yemin toreninden sonra çarşıya çıkabilirsin 30 gün çarşı yüzü goremiyorsun malesef yemin toreninden sonra her hafta çarşıya çıkıyorsunuz ben inzibat 4.cü takımdaydım...

günlük yaptıgımız şeyleri anlatayım acemilik cekme barii

1--)sabah 5'te kalkıyorduk biz 5:15 te mıntıka temizligi var takımınıza ait olan bi alan var oradaki taşları felan temizlersiniz her gun
    2--)mıntıkadan sonra saat 6:00 da yemekhanenin onunde sıra olursunuz 6:15 te sabah kahvaltınızı yapıp 7:00 gibi iştima alanında sıra olursunuz 7:15 gibi iştima alınır 8'e doğru egitim alanlarına doğru koşmaya başlarsınız orda silahsız ve silahlı hareketleri yaparsınız daha sonra sabah sporu var sınav mekik vs vs
    saat her saat başı 15 molanız var zaten bi nevi okul gibi öğleye doğru yemek yemek için tekrar yemekhaneye gidersiniz öğleden sonra yemekler güzel ilk zamanlar biraz aç kalabilirsin baştan söyliyim sonradan düzeliyor yemekleri ilk 1 haftayı atlat kardeşim gerisi kendiliginden geliyor zaten öğle yemeginden sonra yine iştima iştimadan sonra egitim alanına gidersiniz tekrar biraz egitim felan yaparsınız sürünme koşma felan öğleden sonra saat 3 gibi eşofmanlarınızı giyersiniz alaya koşarsınız offf offf 3 km koşarsınız haftada 2 gün felan koşarsınız akşam yemekten sonra serbestsiniz taki saat 10 a kadar saat 10da yat iştiması için koguşların onunde sıra olursunuz 15dk kadar çök kalk yaparsınız çök kalk çök kalk çök kalk çök kalk çök kalk çök kalka şimdiden alışsan iyi olur çok yaptırıyorlar konyada 80 günün nasıl geçtigini anlamayacaksın kardeş manyak bi yere gidiyorsun sana tavsiyem hiçbir zaman silahını bi yere bırakıp gitme yanından hiç ayırma asla ve asla bi yere bırakıp Wc ye felan gitme sana hayırlı teskereler diliyorum sormak istedigin kafana takılan ne kadar soru varsa adresim deniz_feneri73@hotmail.com her konuda yardımcı olurum gorusmek uzre...

Adress:Konya merkezde buyuk bi cami var ismini inan hatırlamıyorum yanında park var onunde otobus dolmus durakları felan var ordan dolmuşlar kalkıyor dolmuşların uzerinde meram yazar zaten biniyorsun abi dolmuşa son durağa kadar inmiyorsun son duraktan sonra arası çok yakın zaten kendine iyi bak msn adresimi yazdım
    cok sağol abıcım....bana soracak bısey bırakmamısınkı abi....ne var yok anlattın ıste....
    ben sondaj operetöru oldugum ıcın konyanın cevre yolu calısmasını yapmıstım...sımdı hatırladım personel okulunun yerını....yanı sen yerını tarıf edınce hatırladım....cok ama cok tsk ederım abıcım....
    bı soru daha heç zopa yedın mı

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm şu sıcakta konyaya gidilirmi...... Hele askere gidilirmi?..... Güzel güzel deniz e girmek varken....

Hayırlı teskereler.......
    abı sen SS KANUNU dıye bısey bılın mı....
    ne demek ıstedımı anladın dımı....

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi süper anlatmışsın, bahadinli'dan önce ben teşekkür edeyim dedim

bahadinli, hayırlı teskereler dilerim. bizim 5 ay çok çabuk geçmişti, umarım seninki de çabuk geçer.
    cok sağol mödütör abı....ama askere gıtmeden önce ii bı gezı isterım abı...şöle pıknıklı cancanlı gımıl gımıl....
    abı 5 ay cabuk gecerde 15 ay cabuk gecermı bılemem

Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı tezkereler fırat inş Konya'da görüşme imkamız olur hafta sonu izini çarşı izini filan.
    sağooool abıcım sağoool....benım senın yanına gelemeyeceme göre...sen benım yanıma gelırsın görusuruz abı....yerını bılıoon...
    haa gelırken cavasakıyıde getırde bıraz hasretlık gıdereyım dımı....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bitli piyade olucaksın heee hadi hayyırlısı.güle güle git gel yakında bende gidicem.zaten bu askerlik herşeyin önünü kapatıyo.biran önce gidip yapmak lazım.biz zamanında yapmadık şimdi
    sensın bitli abıcım....
    evet dostum cok dogru söluon herseyın önunu kapatıo...ben kısın 600 luk racıng alacaktım...dedım askerlık gelıo para ayırayım dedım...gıttık ucuzundan gs500 aldık...oda bana gırdı....
    banada cok dedıler tecıl ettır sonra yap falan fılan...
    ama dınlemedım..ıyıkıde dınlemedım...ne yapacam tecıl ettırıp...hayırlısı ıle gıdıp geleyımde aradan cıkaralım askerlımızı...gelıncede bı racıng alıp önumuze bakarız artık...herseyın hayırlısı olsun...

Alıntı by_MaViM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadinli Kardeş YARADANA £MAN£TSİN

YARADAN Yar V£ Yardımcın Olsun İnş AMİN

HAYIRLI T£SK£R£L£R

Galuba Sanursam Şöle Bişe Diyolardıııı

En Büyük ASK£R Bizim ASK£RR
    cok tsk ederım aplacım...
    evet en böyük asker ben

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler. Kıyafetine özellikle botlarına(postal) sahip çık çalıyorlarmış
    yahu motora bınerken kıyafetlere dıkkat edıyoduk....bıde askerdemı basımıza cıktı buu heriii
    bı turlu peşimi bırakmıo bu kıyafetler yahu...

Alıntı Ameno123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden asker arkadaşı bulduk

20.08.2007 konya personel er egitim alayı

dutlu bilmem ne bi yerdeymis 80 gün acemilik yapcas...

msn ye ekledim seni kardeşim msn den konusuruz yabancılık cekmeyiz en azından...
    oooo kardesım tertıpım...tabı yabancılık cekmeyız yaaa...bız sımdıden tanısalım kaynasalım....hatta baska gelmek ısteyen varsa cekınmeyın yanı...gelın bızımle.....bende tam böle bı arkadas arıyordum...en azından oraya gıdınce tek basıma saskın tavuklar gıbı dolasmam...senle beraber saskın tavuklar gıbı dolasırız....gıd gıd gıd gıd gıdaaaaak....

tertipim ben o yerı bılıom...sağolsun bı abımın sayesınde ögrendım...senle otogarda falan bulusuruk bıraz gezerık sonrada gıder teslım oluruz hayırlısı ıle....

cok sevıom bu smlyı yahu....

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    torun gidiyorsun he (torunun ne olduğunu biliyorsundur belki bilmiyorsan öğrenirsin)

güle güle hayırlı tezkereler.ben 80/2 olarak yapmıştım baya yaşlandık yawww

Allaha emanet..
    itina ile kaza yapılır

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiden hayırlı tezkereler , acemilikten sonra imkan bulunca yerini yazarsın, biz biraz zor geziyoruz biliyosun ama geliriz insalla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    torun gidiyorsun he (torunun ne olduğunu biliyorsundur belki bilmiyorsan öğrenirsin)

güle güle hayırlı tezkereler.ben 80/2 olarak yapmıştım baya yaşlandık yawww

Allaha emanet..
    evet dedecım gıdıyorum....
    bılıom abı bılıom sölemene gerenk yook....
    evet abı baya yaslanmısın....
    abı senden bıseyın sözunu alabılırmıyım....bak sımdı ben doguya gıdıp büsürü terörist vuracam...hepsının a.g m....sende hayabusayı bana vercen askerden gelıncık...okkkk

Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı tezkereler , acemilikten sonra imkan bulunca yerini yazarsın, biz biraz zor geziyoruz biliyosun ama geliriz insalla
    cok sağol canım abım....
    abı ben kopmam netten ya...valla ıkı elım kandada olsa genede bulurum nı cafe...
    ozman ılgılı baslıgı acarım hem ordakı mt lılerde tanısırım...hemde sıze bılgı olmus olur...belkı gelırsınız dıye....

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hadi hayırlısı bakalım inşallah hayrılısıyla tezkereyi alıp gelirsin sağa salim.. bende geliyorum inşallah kışa doğru...
    KIRMIZI BOĞA..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı bakalım inşallah hayrılısıyla tezkereyi alıp gelirsin sağa salim.. bende geliyorum inşallah kışa doğru...
    insallah kardesım amiin diyelım.....
    sanada sımdıden hayırlı teskereler....k.i.b
    ben senden önce gıdecemm

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi bakalım,hayırlı tezkereler,hayırlısıyla git ve gel
    Allah bütün mehmetçikleri korusun...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım,hayırlı tezkereler,hayırlısıyla git ve gel
    Allah bütün mehmetçikleri korusun...
    tsk ederım mödütör abı....kocaman biii AMİİN....

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Hayırlı teskereler,allah sağsalim dönmeyi nasip etsin,yahu amma çabuk geçiyor zaman ben gittiğimde sene 73dü.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler,allah sağsalim dönmeyi nasip etsin,yahu amma çabuk geçiyor zaman ben gittiğimde sene 73dü.
    sağol abı tsk ederım....
    sen askerlgıın hasını yapmısındır sanırım dımı abııı....
    ıns benım askerlıkte cabuk gecer yahu...gercı bana her yol parıs...ben heryerde kendıme bakarım...herkesle gecınırım....ıns sag saglım de gelrım.....amiiiin.....

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    hayırlı teskereler kardeşimmm askerlik güzeldir içindeyken farkına varmazsın ama gerçekten güzeldir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıns benım askerlıkte cabuk gecer yahu...gercı bana her yol parıs...ben heryerde kendıme bakarım...herkesle gecınırım....ıns sag saglım de gelrım.....amiiiin.....

bahadinli

Aplacımm S£ND£ M£VLANIN Bahşettiği Bu Güzel KALP Varken

Sırtın Yere Gelmez £V£LALLAH

İnşallah Göz Açıp Kaparcasına Çabuk Geçer Ve

Burnun Bile Kanamadan Dönersin VATAN Borcunu İfa Edip

Hayırlısıyla İnşallah Güzel Kardeşim

£N BÜYÜK ASK£R BİZİM ASK£RRR

M£VLA Muzaffer Eylesin Ve Korusun İnş S£NİD£ Bütün M£HM£TCİKL£RİD£ AMİN

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    askere gidin tüm arkadaşlara hayırlı teskereler bu arada küçük bi iki hatırlatmada bulunayım. işin bu yönü pek askere gitmeden öğrenilmiyo çünkü olsa çok gerekli:

1- Asla firar etmeyi düşünmeyin, izin süresinin bitiminde de katiyen geç katılış yapmayın. Soluğu Askeri Mahkemede alıp neticeten 10 ay hapis cezası alıp şartla tahliye tarihine kadar yaklaşık 6 ay cezaevi kuşu olursunuz. burda geçen süre de askerlik hizmetinizden sayılmaz.
    2- İnsanlık halidir olurda firar eder ya da izinden dönmezseniz imkan dahilinde 6 günü geçirmeden kendiniz dönün bu kez firar değil kısa süreli kaçma suçu oluşur ve cezası çok daha düşüktür.
    3- 6 gün geçtiyse bile 42 gün içinde kendiniz dönerseniz (yakalanmadan) ceza %50 düşer.
    4- Asla bi üstünüze el kaldırmayı düşünmeyin bile 2 yıldan başlayan alt sınırı vardır. bu arada üst dediğimiz sadece subay astsubay da değildir aynı koğuşta yattığınız aynı yemekhanede yediğiniz onbaşı da üstünüzdür.
    5- Psikolojik bi sıkıntı yaşamaya başlarsanız deprosyon belirtileri falan olursa zaman kaybetmeyin sevkinizi yaptırın bundan çekinmeyin utanmayın, alışık olunmayan hayat düzeni, özgürlüğün bi anlamda kısıtlanması, aile memleket özlemi yol açabilir normaldir ihmal etmeyin daha ağır sonuçlar doğurabilir.
    6- Herhangi bi şekilde sorun yaşarsanız sıralı amirlere durumu arz etmekten çekinmeyin, sorunlarınızı gidermek onların görevidir ve bunun bilincindedirler (çoğu) sonuç alamazsanız şikayet hakkınızı da kullanmaktan çekinmeyin.

Herkese kazasız belasız teskereler...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bahadinli

Aplacımm S£ND£ M£VLANIN Bahşettiği Bu Güzel KALP Varken

Sırtın Yere Gelmez £V£LALLAH

İnşallah Göz Açıp Kaparcasına Çabuk Geçer Ve

Burnun Bile Kanamadan Dönersin VATAN Borcunu İfa Edip

Hayırlısıyla İnşallah Güzel Kardeşim

£N BÜYÜK ASK£R BİZİM ASK£RRR

M£VLA Muzaffer Eylesin Ve Korusun İnş S£NİD£ Bütün M£HM£TCİKL£RİD£ AMİN
    aplacım cok sağol yaa....ınsanın sızın gıbı aplası abısı kardesı dostu olduktan sonra ıkı elı kandada olsa genede takrar gelır....

ya ben durmadan abla yanı apla dıom ama bayansınız dımıı

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askere gidin tüm arkadaşlara hayırlı teskereler bu arada küçük bi iki hatırlatmada bulunayım. işin bu yönü pek askere gitmeden öğrenilmiyo çünkü olsa çok gerekli:

1- Asla firar etmeyi düşünmeyin, izin süresinin bitiminde de katiyen geç katılış yapmayın. Soluğu Askeri Mahkemede alıp neticeten 10 ay hapis cezası alıp şartla tahliye tarihine kadar yaklaşık 6 ay cezaevi kuşu olursunuz. burda geçen süre de askerlik hizmetinizden sayılmaz.
    2- İnsanlık halidir olurda firar eder ya da izinden dönmezseniz imkan dahilinde 6 günü geçirmeden kendiniz dönün bu kez firar değil kısa süreli kaçma suçu oluşur ve cezası çok daha düşüktür.
    3- 6 gün geçtiyse bile 42 gün içinde kendiniz dönerseniz (yakalanmadan) ceza %50 düşer.
    4- Asla bi üstünüze el kaldırmayı düşünmeyin bile 2 yıldan başlayan alt sınırı vardır. bu arada üst dediğimiz sadece subay astsubay da değildir aynı koğuşta yattığınız aynı yemekhanede yediğiniz onbaşı da üstünüzdür.
    5- Psikolojik bi sıkıntı yaşamaya başlarsanız deprosyon belirtileri falan olursa zaman kaybetmeyin sevkinizi yaptırın bundan çekinmeyin utanmayın, alışık olunmayan hayat düzeni, özgürlüğün bi anlamda kısıtlanması, aile memleket özlemi yol açabilir normaldir ihmal etmeyin daha ağır sonuçlar doğurabilir.
    6- Herhangi bi şekilde sorun yaşarsanız sıralı amirlere durumu arz etmekten çekinmeyin, sorunlarınızı gidermek onların görevidir ve bunun bilincindedirler (çoğu) sonuç alamazsanız şikayet hakkınızı da kullanmaktan çekinmeyin.

Herkese kazasız belasız teskereler...
    cok cok tsk ederım abııı.....ben zaten ızın kullanmıycam nıye cunku askerde emır altında olupta ızıne cıkp ızınde kendı basımıza takılıp tekrar askerde emır altına gırmek ınsanın zoruna gıder...bunun ıcın ızın kullanmıycam...
    bıde işim dolayısı ıle hep sehır sehır dolanırım....gercı enfazla 1 ay evden kopuk kaldım...ama genede 15 ay da dayanırım....
    benım askerde tek karsılascam sorunum ...bek inatcıyım yaw....
    bızım muhendısler falanda dıoo...bana dık kafa dıolar...askerde bu huyun yuzunden cok zopa yen dıolarda....her seyın hayırlısı olsun yaa....
    bılgılerın ve uyarıların ıcın tekrar tekrar tsk ederım abı....

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı teskereler kardeşimmm askerlik güzeldir içindeyken farkına varmazsın ama gerçekten güzeldir
    sağol dostum....ınsll dedıgın gıbı olur....bende sorun yasamayacamdan emınım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aplacım cok sağol yaa....ınsanın sızın gıbı aplası abısı kardesı dostu olduktan sonra ıkı elı kandada olsa genede takrar gelır....

ya ben durmadan abla yanı apla dıom ama bayansınız dımıı
    S£ND£ Sağol Aplacımm

ALLAH Muhafaza Tobe Tobe

İki Eli Kandada Olsaymış NıÇ NıÇ NıÇ

£fett Ablayım Yanü Aplaa

Şiii Aramızda Kalsın Ama Çaktırmaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S£ND£ Sağol Aplacımm

ALLAH Muhafaza Tobe Tobe

İki Eli Kandada Olsaymış NıÇ NıÇ NıÇ

£fett Ablayım Yanü Aplaa

Şiii Aramızda Kalsın Ama Çaktırmaa

teeeeesüf ederım aplacım...
    ben aplamıyım....
    merak etme caktırmam kımseyee.....
    milleeeet.....by mavım var ya haniiii.....

yahu bu smlyi yapmanın daha kısa bı yolu yokmudur....
    sunun gıbı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)