Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kaza kilyos yolunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    Merhaba dün sabah mutlu bir şekilde çantalarımızı hazırlayıp motorlarımıza atlayıp 5 motor 7 kişi yola çıktık şişlide namlıdan alışverişlerimizi yaptıktan sonra kilyosa doğru yola koyulduk maslağı geçtikten sonra kilyos yolunda mis gibi çam ağacı kokuları arasında tatlı virajları geçerek yola devam ediyoruz. bu yolu bilenler bilir kilyosa gidebilmek için ormanlık alanın bittiği yerden sola dönülüyor ve dik bir yokuştan aşağa iniliyor buraya kadar her şey güzel ve hoştu. yaklaşık 1 km lik dik yokuşun bittiği yerde önce sola sonra sağa keskin bir viraj var. tam o noktaya geldiğimde arkamda artçınında olmasından dolayı hızımı oldukça azalttım önce sola döndün daha sonra sağa dönen keskin virajı alırken birden o şok edici görüntüyle karşılaştım junyor lakablı arkadaşımı (artçı) motoru kullanan öz amcası virajı alamayarak yolun ortasındaki beton duvara çarptılar aynı anda ikiside duvarın arkasındaki yaklaşık 1,5 metrelik kanala uçtular hemen sağa çekip yardıma koşmak isterken bende motoru o heyecanla düşürdün o anda hiç önemli değildi bu neyse arkadaşlarımızı kanaldan çıkarmaya çalıştık en başta görünen önemli bir şey yoktu mıhı amvanın üstü başı yırtılmış kol ve bacaklarında sıyrıklar vardı fakat junyor kardeşimizin sağ elinin serçe barmağı kopmuştu sadece bir deri tutuyordu hemen oradan geçen bir arba çevrildi ve okmeydanı ssk hastanesine gönderildi kaskı elime aldığımda verilmiş sadakası olduğunu düşünmeye başladım çünkü kasta yaklaşın 2-3 mm derin çizikler vardı olayın şokunu üzerimizden atar atmaz bizde hastaneye gittik ve bir kez daha şok olduk kopan parmağın dışında sağ ve sol her iki kol bileğide kırılmıştı kafasında kask olmasına rağmen sağ kaş şişmişti kopan parmak geçici bir dikişle tutturuldu ve mikro cerrahi için marmara üniversitesine sevk edildi kardeşimiz yarın ameliyata girecek allahtan muammer kardeşime acil şifalar diliyorum.

kask daha çok üzülebileceğimiz bir durumu kesinlikle engelledi !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Büyük geçmiş olsun, hastaneden haber alabilirsen bizimle de paylaş, merakta kalmayız böylece. Yaralı arkadaşlara acil şifalar diliyorum, Rabbim beterinden saklasın.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    offf aman allahım:((( buyuk geçmiş olsun yaa
    Ride your way

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Of çok fena oldum :( Geçmiş olsun :(
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Bu aralar 4 teker takılıyorum...
    Büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim...
    [B]I finally found my way, say goodbye to yesterday... Hit the gas there ain't no brakes on this lost highway[/B]

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Çok büyük geçmiş olsun....

Allah hepimizi korusun...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @baggio
    tam o noktaya geldiğimde arkamda artçınında olmasından dolayı hızımı oldukça azalttım önce sola döndün daha sonra sağa dönen keskin virajı alırken birden o şok edici görüntüyle karşılaştım junyor lakablı arkadaşımı (artçı) motoru kullanan öz amcası virajı alamayarak yolun ortasındaki beton duvara çarptılar aynı anda ikiside duvarın arkasındaki yaklaşık 1,5 metrelik kanala uçtular
    Sen gerekeni yapmış ve herhangi bir riskli durum yaşamamışsın. Demeki ki arkadaşının amcası o kadar deneyimli değilmiş. Üst baş yırtılması ve kol bacaklarda sıyrıklar olmasından amcanın koruması olmadığını anlıyorum. Bu da yapılan ikinci büyük hata. Çok büyük geçmiş olsun...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    büyük geçmiş olsun...kilyos yolunu iyi bilirim...hız olarak en fazla 50-60 km gibi hızları kaldıran bir yol...sanırım biraz hızlı girmişler viraja...neyseki ciddi bir durum yok...güzel bir gün geçirme planları yaparken bi anda içinde bulunduğunuz duruma bak...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    geçmiş olsun acil şifalar dilerim..

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    çok geçmiş olsun... içim bi acayip oldu yine... Allah acil şifalar versin...
    KIRMIZI BOĞA..

imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk
    geçmiş olsun arkadaşlar.. üzücü bir durum.. inşAllah bundan sonrasına seviniriz.. Haberleri lütfen paylaş üstad.. Acil şifalar diliyorum..

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    çok geçmiş olsun , yokuş aşağı virajlar gerçekten çok tehlikeli , en çok korktuğum şey , umarım benim başıma gelmez...

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Büyük geçmiş olsun Allah beterinden korumus kaskın ne kadar faydalı olduguna bir kez daha sahit olduk..

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    cok gecmiş olsun arkadaşim cok kötü bir kaza olmuş kaza yapan arkadaşa acıl şifalar dilerim
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

canım arkadaşım çok üzüldüm geçmiş olsun...
    dün tlfonda söylemedin bende kazasız belasız çok şükür atlattılar diyodum...
    sen gerekeni de yapmışsın duyarlılığın için de ayrıca saol....
    yaralanan arkadaşa acil şifalar diliyorum...
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Çok geçmiş olsun allah korumuş iyiki kaskı varmış anlattıklarına göre kask olmasaymış kafa tasında çatlak bile oluşa bilirmiş :(
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkadaşa acil şifalar işşlhh en kısa zamanda saglıgına kavuşur

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    geçmiş olsun

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    çok geçmiş olsun ucuz atlatmışlar
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

baggio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cgl 125 + cbf 500
    Benim üzüntümü ve arkadaşımın acısın paylaştığınız için hepinizden tek tek teşekkür ederim. aslında eklemem gereken 1-2 konu daha var hastaneye götüren aracın şöförüne tekrar teşekkür ederiz o anda sağolsun fakat yaralı arkadaşımızı hastaneye bıraktıkatan sonra benim artçım nezaketen sürücüye şu soruyu yöneltiyor borcumuz nedir ?? alınan cevap benzin parasını versen yeter bunu duyunca ben utandım bir şey diyemiyeceğim tekrar sağolsun yardımcı olduğu için ama yol güzergahı kasımpaşa olan sürücü sadece okmeydanı ssk hastanesine bıraktı tekrar tekrar sağ olsun.

birde junyor kardeşimiz yaklaşık 3 saat hastanede kalmasına dayanılmaz acılar içinde kıvranmasına rağmen ne bir ağrı kesici iğne nede başka bir ilaç verildi düşündürücü değilmi biraz

memleketimizde her ne kadar olması gereken ilgiyi göremesekte allah tabiplerimizi başımızdan eksik etmesin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)