Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaza kilyos yolunda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yıben150scooter
    çok geçmiş olsun çok üzücü bir olay
    allah acil şifalar versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    çok üzgünüm geçmiş olsun orayı çok iyi bilirim aranjörüm lütfü'ye o yoldan devam'lı giderim ve bana hep dikkat et diye tembihler sağolsun.
    çok kaygan bir yapısı var oranın çok geçmiş olsun 'bunada şükür diyelim...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

serendepity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üüffff çok kötü :( sanırsam satıcam motoru bu haberler beni iyice soutuyo motordan Rabbim acil şifalar versin
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]yalnızlık bir yankıdır[/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    offf ya,,,,,cok uzuldum yaaa,yapabılecegımız bır sey varsa aynen hazırım,acıl sıfalar dılıyorum,tekrar cok gecmıs olsun.

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Çok büyük geçmiş olsun allahtan acil şifalar dilerim.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Büyük geçmiş olsun, acil şifalar dilerim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    honda dylan
    cok gecmıs olsun acıl sıfalar dılıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun , üzücü , daha kötüsüde olabilirdi diye düşünmek doğru sanırım , nerede ne ile karşılaşılabilir hiç belli olmuyor,

tekrar geçmiş olsun, Allah tekrarından saklasın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı baggio adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu yolu bilenler bilir kilyosa gidebilmek için ormanlık alanın bittiği yerden sola dönülüyor ve dik bir yokuştan aşağa iniliyor buraya kadar her şey güzel ve hoştu. yaklaşık 1 km lik dik yokuşun bittiği yerde önce sola sonra sağa keskin bir viraj var. tam o noktaya geldiğimde arkamda artçınında olmasından dolayı hızımı oldukça azalttım önce sola döndün daha sonra sağa dönen keskin virajı alırken birden o şok edici görüntüyle karşılaştım junyor lakablı arkadaşımı (artçı) motoru kullanan öz amcası virajı alamayarak yolun ortasındaki beton duvara çarptılar aynı anda ikiside duvarın arkasındaki yaklaşık 1,5 metrelik kanala uçtular hemen sağa çekip yardıma koşmak isterken bende motoru o heyecanla düşürdün o anda hiç önemli değildi

kask daha çok üzülebileceğimiz bir durumu kesinlikle engelledi !!!
    Geçmiş olsun...üzüldüm...o yolda araclar sık sık katyıp treetuarlara bindirir...motosikleti düşünemiyorum...Zekeriyaköy inişi tüm sürücülerin hız kesmedikleri ve virajda savruldukları çok garip tehlikeli bir yol...Llah muhafaz daha kötüsüde olabilirdi...zor durum...herşeyin hayırlısı...bende orda aracla spin atmıştım bir kez...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    büyük geçmiş olsun.allah kotusunden saklamış.

cumartesi akşamı bende benzerine kurban gidebilirdim.eski üyelerimizden deer_152,erol _dayı,zydar ve 1-2 arkadaş iğneada gezisi için gece geç saatte yola çıktık.iğneada yolunu billenler bilir.çok virajli ve ucurumlu bi yol.yol bitti viraji denen bi viraj var.tamamen 180 derece viraj.uzun farlar göstermiyodu.mecbur kısalarla.ve yolu bildiğim için grubun başında ben gidiyom.bir ara dalgınlıkta yol bitti virajını kaçırdım.arka frende problem vardı.sadece on frenle ve motor freni ile nasıl yavaşladım ve nasıl döndum o virajı ben anlamadım.allah yardım etti.artık o kadar sert asıldımkı frene az kaldı arkada artçı varken stoppie'ye kalkacaktım.duramama durumunda 2 seçeneğim vardı.ya motordan atlaycaktım yada karşidakı ağaçlara yuksek bi hızda vuracaktım.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah acil şifalar versin.

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    abi gecmis olsun allah acil sifalar versin.

emis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım yaaa sen bana dün akşam hastanede olanları anlatmadın!!!! neler var yaaa! eminim pazar diye oralarda adamakıllı birileri yoktu.!!
    yurdum hastanesi....

Alıntı serendepity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üüffff çok kötü :( sanırsam satıcam motoru bu haberler beni iyice soutuyo motordan Rabbim acil şifalar versin
    canım sen neden motordan soğuyorsun ki? sen elinden geleni yap ve olabildiğince dikkatli ol, tabii dışarıdan gelecek tehlikelerde yapacak birşey yok...
    RÜZGAR GÜLÜMSEMEMİ ALMADI YÜZÜMDEN...

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    geçmiş olsun acil şifalar

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Zekeriyaköy civarına sık geliyorsanız acil yardıma ihtiyacınız olursa hastane için en yakın Zekeriyaköy amerikan hastanesi var numarasını vereyim 0 212 202 92 10 not edin umarım ihtiyacınız olacak bir durum başınıza gelmez.
    kendi numaram 0 538 459 20 56 elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah sifa versin abimize. Sizden de taksicidende yardımı olan herkesten Allah razı olsun. Bakmayın simdi belkide sinirleniyoruz ama emin olun oradan gecen bir taksi icin bile emin olun 1 milyar vermeye razı olur insan. O baska birşeydir elbette.
    Allah cümlemizi kazadan beladan musibetlerden korusun insallah.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

emis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bekir bu arada senin motordaki çizikler için verdin mi aşkın'a motoru?
    RÜZGAR GÜLÜMSEMEMİ ALMADI YÜZÜMDEN...

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    ne kadar tecrübeli olsakta kader denen bir gerçek var, bu belalar ise ancak sadaka vermekle def ediliyor, bu ALLAHU tealanın değişmez bir kanunudur. kuranı kerimde bu yazıyor, evet okuyan bilir; sadakasını verenin hastasını tedavi ederim, kazadan beladan korurum, zekatını verenin malını hırsızdan korurum buyuruyor, gözününüz gördüğü ve görmediği, kainattaki herşeyi ALLAH yönetiyor, hiçbişey kendi kendine olmaz, sebepler alemindeyiz ve kadere rıza göstermek basiret ve olgunluktur, sabır erdemdir. Allahu teala sabırlar versin geçmiş olsun

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum.. Allah beterinden saklasın, acil şifalar versin.. Yaralanan arkadaşlar bir an önce sağlıklarına kavuşurlar inşallah..

Yaptığım kazadan 1.5 ay sonra yarın inşallah motoruma kavuşucam. Ama okuduğum her kaza haberinde bende biraz daha "acaba?" oluyorum açıkcası çünkü bu aralar çok fazla arkadaşımızı kaybettik.. Allah hepimizi korusun, hepimizin tekeri düz bassın inşallah..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    dostum geçmiş olsun allahtan acıl şifalar diliyorum
    gelişmelerden haberdar edersen sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)