Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletli, çukura uçtu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Ümraniye'de, yola açılan yaklaşık 5 metre derinliğindeki çukura düşen motosiklet sürücüsü yaralandı.

Şile yönüne giden Hüseyin Bozkurt'un kullandığı 34 FB 7506 plakalı motosiklet, Şile Yolu'nun Çekmeköy mevkinde, yolun büyük bir bölümünde yapılan çalışmalar kapsamında açılan yaklaşık 5 metre derinliğinde ve 10 metre genişliğindeki çukura düştü.

Kaza sonucu, yaralanan ve çukurdan çıkamayan sürücü Bozkurt, olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Hüseyin Bozkurt'un genel sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kaynak: Hürriyet

Bu arada Hürriyet motoRsiklet yazmış. Koskoca gazete nasıl yazılacağını bilmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yuhh bee hiçmi işaret yokmuş yolda

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    pazartesi o yoldan geçtim gündüz gözüyle bile çok tehlikeliydi.

bakın şimdi sizin giitiğiniz yolun bir kısmı kapalı ve ters yola yönlendiriliyorsunuz ve bir süre sonra tekrar kendi yolunuza çıkıyorsunuz. nevar bunda demeyin fakat her iki geçiştede yolların aralarında su kanalları vardır ya motosikletle orada geçiyorsunuz ben mecbururen motoru iyice dik konuma getirip öyle geçiş yaptım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Hürriyet motoRsiklet yazmış. Koskoca gazete nasıl yazılacağını bilmiyor.
    Okuyucularının birinden tepki almasına rağmen hala aynı..

Geçmiş olsun...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    arkadaşımıza çook geçmiş olsun
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    yuuuuuuuuhhhoooooooooohhhhhhhaaaaaaa yaw daha geçenlerde arkadaşın jantı patladı çukur yüzünden şimdide başka yerde adam çukura uçmuş böyle bişey var mı yaw arkadaşlar yanınızda bir kamara varsa hemen foto çekin ve şikayet edin
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O yol öyle bir yoldurki !!!!
    her gun benim gecip geldigim yol.
    Ve bu yolda geceleri aydınlatmaların yarısı yoktur. Dolayısı ile karsı seritten gelen insanlarda ustune bir de uzunlarını yakınca yolu gormek icin hepten afallıyorsunuz. Zaten bilmeyen insan icin asırı derecede virajlı bir yol. Birde yeterli aydınlatmayı yapmadıklarında bu sonuca varıyor olaylar..
    Ben buradan o yoldaki aydınlatmaları eksik koyanın,
    Yolda isaretlemeleri ve insanları bu denli tehlikeye atanın..
    Bu olayların ne kadar sorumlusu varsa.

TA .........

Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yuhhhh yani dumur oldum tek kelimeyle... söyleyecek bişey bulamıyorum bu görevlilere...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    lanet olsun ya. bu 5mt derinliginde peki çapı kaç?? adam içine düşmüş yuh.
    hergun birçogumuz birsürü çukurdan geçiyor zaten büyük oranda kazlara sebep oluyor yoldaki çukurlar çıkıntılar kapaklar vs ler.

daha derinini de yaptılar...
    kasıt aranmalı.

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve bu yolda geceleri aydınlatmaların yarısı yoktur. Dolayısı ile karsı seritten gelen insanlarda ustune bir de uzunlarını yakınca yolu gormek icin hepten afallıyorsunuz. Zaten bilmeyen insan icin asırı derecede virajlı bir yol. Birde yeterli aydınlatmayı yapmadıklarında bu sonuca varıyor olaylar..

TA .........

Bu islerin sorumlusu tabiki ihaleleri yandaslarina peskes ceken, belediyeleri kadrolastirarak insaatin i'sinden anlamayan sorumsuz insanlari gorev basina getirenlerdir. Herkes uyuya dursun fakir insan allaha sukur edip ayni fakirlikte yasamaya devam ederken, bu kesim cebini acik unutulan rogar kapagi kurbanlarinin kaniyla doldurmaktadir. Burda edilen yarim yamalak edilen kufurler ne yazikki alinan %47 oyun yaninda kifayetsiz kalir. Her millet hakkettigi gibi yonetilir...

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Burası TÜRKİYE dedirten bir olay yaziklar olsun illa birileri ölüp yada yaralanmasımı gerek
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Alıntı protesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu islerin sorumlusu tabiki ihaleleri yandaslarina peskes ceken, belediyeleri kadrolastirarak insaatin i'sinden anlamayan sorumsuz insanlari gorev basina getirenlerdir. Herkes uyuya dursun fakir insan allaha sukur edip ayni fakirlikte yasamaya devam ederken, bu kesim cebini acik unutulan rogar kapagi kurbanlarinin kaniyla doldurmaktadir. Burda edilen yarim yamalak edilen kufurler ne yazikki alinan %47 oyun yaninda kifayetsiz kalir. Her millet hakkettigi gibi yonetilir...
    Kardesim belki bir cok konuda haklı olabilirsin ama siyesetin yeri degil burası. Hepsi aynı halt ve al birini vur digerine.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Kardesim belki bir cok konuda haklı olabilirsin ama siyesetin yeri degil burası. Hepsi aynı halt ve al birini vur digerine.
    Siyaset yapmayacagiz diye agzimizi kapatalim, gercekleri gormezden mi gelelim? Sorumlu kimdir apacik soylemek siyaset yapmak degildir, kusura bakma. Susa susa bu hale geldik zaten. Ama sen de haklisin, kim bu zamana kadar neyi dogru yapti ki...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diyorum.bu arada ben o yolu devamlı kullanıyorum ve bu aralar gerçekten durum berbat sürekli bişey yapıyolar ve yeterli işaretler yok.bi türlü bitiremediler.yol genişletme yapıyolar.neden zamanında yapmazlarki bide bu çukur nerdeymiş yahu ben hiç görmedim o kadar geçmeme rağmen.demekki yolu bildiğim için böyle bir tehlike yaşamadım.o yolu kullanacak ve bilmeyen arkadaşlara dikkatli ve yavaş olmalarını öneririm.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı protesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyaset yapmayacagiz diye agzimizi kapatalim, gercekleri gormezden mi gelelim? Sorumlu kimdir apacik soylemek siyaset yapmak degildir, kusura bakma. Susa susa bu hale geldik zaten. Ama sen de haklisin, kim bu zamana kadar neyi dogru yapti ki...
    Yok senin siyaset yapmanı engellemek icin degil konunun mod lar tarafından kilit yememesi icin söyledim sana yoksa elbette sorumluları ile ilgili konusulması ve gerekenlerin yapılması icin tartısılması gerekir

mavimerdiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF BANDİT 1200 S

TA .........

Tebrik ederim arkadaşım çok güzel yazmışsın, özellikle son üç satıra canı gönülden katılıyorum... Ben de......

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Geçmiş olsun Sorumsuz insanların yüzünden oluyor bunlar
    Ayrıca "pretesto"nun "CERRAHI" Arkadasımıza yazdığı cevabada katılıyorum emde noktası virgülüne
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vala cok gecmıs olsun harbı kötu bı olay.

ben pazar gunu gectın ordan sıleye gıdıp gelıste harbı sakat yapmıslar arkın dedıgı gıbı ters yola yonlendırılıyorsunuz

Motosikleti
    şimdi yok
    oha ya bukadar da sorumsuzluk olmaz kı kardeşim ya yazık ya allah belalarını versin ya bunun sorumlularını bulup onları kafa üstü atıcaksın o çukura adi ler ya hüseyin arkadaşımıza çok çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Geçmiş olsun üzüldüm walla
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)