Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben o yoldan her geçişimde bi kaza atlatıyorum genelde o yoldan sapanlar ya kamyon yada tırlar oluyor ve hiçbir aracı takmıyorlar çok üzüldüm walla allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o yoldan her geçişimde bi kaza atlatıyorum genelde o yoldan sapanlar ya kamyon yada tırlar oluyor ve hiçbir aracı takmıyorlar çok üzüldüm walla allah rahmet eylesin
    çok dikkat'li seyrettim bir anda nasıl dönmüş' tabi baktı arabaya benzer bişey yok ince bi sağ harddd diye sola döneyim ! motosiklet daha çıkmadıkı türkiye'de varmı öyle birşey oda ney küçük bir makina hatta 100 kilo olanları otomobillerin 2 katına çıkan hızları varmış kamyon'cu abi ferdi tayfura dalmış hala o günler'de kalmış ah be abi'cim tamam bizim oğlan delide sen ağır taşıtsın bi ağır ol be allahın için bi ağır ol yakma anaları babaları ağlatma da abi.........
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    İki senedir motor sitlerini ve hiç istemediğim halde kaza haberlerini okumak zorunda kalıyorum.Ne kaza yapanlar tükendi nede kaza yapanlar bundan ders aldı nede Allah rahmet eylesin diyenler bitti tükendi evet nedense seviyoruz ay allah rahmet eylesin demeyi. Evet hemen allah rahmet eylesin ardındanda hızı seviyoruz bunların sonu gelmeyecek galiba arkadaşlar bu satırları yazarken inanın çok üzgünüm 2 senedir motor kullanıyorum.Fakat bu duyduğum haberler beni tahmen edemeyeceğiniz kadar çok üzüyor.Hafta sonu olan ölümlü motor kazasını biliyorsunuz kendisi ile aynı kurumda çalışıyorduk. İnsanan tanıdığı bir insanın başına bu kadar acı bir olay gelmesi kadar kötü ne olabilirki. Acılı bir eş, üç çocuk ve yaşamından olan tertemiz bir insan. Cumartesi gününden beri ne motora binme isteğim var nede motoru görme isteğim var.Bir de üstüne üstlük böyle kendi hayatını ve sevdiği insanların yaşamını hiçe sayan insanların kaza haberlerini mecburen izleyip mecburen seyirci kalmaktan başka yapacak bişey yok. Peki ne olacak bu gidişin sonu arkadaşlar ne olacak soruyorum sizlere. Benim gördüğüm meydana gelen motosiklet kazalarının büyük bir çoğunluğu hız limitlerini aşmaktan yada trafik kurullarına uymamaktan kaynaklanıyor.Meydana gelen diğer küçük miktar motosiklet kazalarıda araba kullanmaktan aciz insanların basiretsizliğinden kaynaklanıyor.Hiç kimse kendini geliştirmekten hiç kimse kendini eğitmekten bahsetmiyor. Yada bununla ilgili sorular sorup sorgulamıyor.Gördüğüm kadarıyla hep makara kukara ya gerçek hayat arkadaşlar ya sevdiklerimiz

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki senedir motor sitlerini ve hiç istemediğim halde kaza haberlerini okumak zorunda kalıyorum.Ne kaza yapanlar tükendi nede kaza yapanlar bundan ders aldı nede Allah rahmet eylesin diyenler bitti tükendi evet nedense seviyoruz ay allah rahmet eylesin demeyi. Evet hemen allah rahmet eylesin ardındanda hızı seviyoruz bunların sonu gelmeyecek galiba arkadaşlar bu satırları yazarken inanın çok üzgünüm 2 senedir motor kullanıyorum.Fakat bu duyduğum haberler beni tahmen edemeyeceğiniz kadar çok üzüyor.Hafta sonu olan ölümlü motor kazasını biliyorsunuz kendisi ile aynı kurumda çalışıyorduk. İnsanan tanıdığı bir insanın başına bu kadar acı bir olay gelmesi kadar kötü ne olabilirki. Acılı bir eş, üç çocuk ve yaşamından olan tertemiz bir insan. Cumartesi gününden beri ne motora binme isteğim var nede motoru görme isteğim var.Bir de üstüne üstlük böyle kendi hayatını ve sevdiği insanların yaşamını hiçe sayan insanların kaza haberlerini mecburen izleyip mecburen seyirci kalmaktan başka yapacak bişey yok. Peki ne olacak bu gidişin sonu arkadaşlar ne olacak soruyorum sizlere. Benim gördüğüm meydana gelen motosiklet kazalarının büyük bir çoğunluğu hız limitlerini aşmaktan yada trafik kurullarına uymamaktan kaynaklanıyor.Meydana gelen diğer küçük miktar motosiklet kazalarıda araba kullanmaktan aciz insanların basiretsizliğinden kaynaklanıyor.Hiç kimse kendini geliştirmekten hiç kimse kendini eğitmekten bahsetmiyor. Yada bununla ilgili sorular sorup sorgulamıyor.Gördüğüm kadarıyla hep makara kukara ya gerçek hayat arkadaşlar ya sevdiklerimiz
    haklısınız tabi'ki hepimiz çok üzgünüz inanın tabiki ateş düştüğü yeri yakar' inanın bende çırpınıyorum hayatlara etki etmek bu motosiklet'ciliği bu sevdayı korkunç halden çıkarmak gençleri bilinçlendirmek için bende çırpınıyorum bir çoğumuz gibi' her platform'da vurguluyorum inanın yitirdiklerimiz için çok üzgünüm çok üzgünüz çok hemde çok.
    http://uk.youtube.com/watch?v=KRFyLQLnHk0
    http://uk.youtube.com/watch?v=h2fHYfx8CQ0
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    adaşıma Allah rahmet eylesin, kalanlarına sabır versin

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    okusa bir türlü okumasan bir türlü, yazsan bir türlü yazmasan bir türlü.. Allah geride kalanlara sabır versin, hepsinin başı sağolsun. Arkadaşımızın da günahlarını Allah affetsin.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    ALLAH rahmet etsin..cok uzuldum..yazik ..cok yazik...:(:(
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    ölen arkadaşa Allah rahmet eylesin,aman yarabbim böyle ölüm nasip etme(amin)
    inanın içimi fena halde burktu

arkadaşlar ne olur,şu makinalarla hız yapmayın demem ne kadar anlaşılır bilemem ama şu makinalarla 300 km hızıda görseniz ne olur 1 balata bitmesi uğruna(ki ne kadar komik kalıyor bu tavsiye!)emin olmadığınız yerlerde durun

yav 300 nesi 20-30 km hızla bile giderken bile duraklayın karşıdaki geçsin eğer sizi tereddüte bırakmışsa

elalem acemi desin,bilmem ne desin ama tedbiri elden bırakmayalım

olan olmuş kimseyi suçlamanın bir mantığı yok ama olaydan kendimize ne kadar pay çıkarırsak o kadar iyidir

Allah'ın takdiri elbette, elden ne gelir ama önce tedbir sonra takdir

Allah ölen arkadaşın yakınlarına sabır versin,hemde çok...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    allah rahmet eylesın....
    gerıde kalanlarda sabır versın....

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum ..

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boy; Motor 2004 kasa yamaha r1 sanırım. O modelde kadran dijital değil mi? Dijital kadranın takılma olasılığı var mı? Bu konuda bi bilgim yok merak ettim ben de.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    arkadaşlar üzülerek söylemeliyimkii kamyonun girdiği viraj gibi olan kavşaklarda kamyon aynalarının kör noktasıı çokk burda bize düşennn onları zordurumda bırakmamak zor durumda bırakırsakta çok bişey belmemeliyiz çünkü 40 tonluk araç istediği gibi manevrada yapmaz istediği zaman duramayabilirde ve uzun yoldalar daha doğrusu devamlı yoldalar evden aileden uzak çok sağlıklı düşündüklerini ve devamlı ayık olmaları beklenemez onun için görev yine bize düşüyooo yaklaşmayalım yavaşlayalım bekleyelim geçsinnn bu bizden hiç bişey kaybettirmez ama o kamyon şöförü ben o motoru görmedim derse inanırımm çünküü görmemesi mümkün

( Ben askerliğimi otobüs kullanarak bitirdim 40 kişilik bmc belde kullanıyodum ve günlük 300 km yol yapıyodumm ve o otobüsle taktir edersinizki ankara trafiğinde 300 km yapmak gerçekten kolay değill ) çok yaşadımm geri manevralar sağlıklı olsun diye otobüsün aynaları sıfır ayarlanırrr ve çok motorun bi anda sağımda belirip jilet gibi geçtiği oldu ben sağ şeride geçsem o an herhangi bi nedenden dolayıı biter işte herşey dikkatli olalımm küçüğüz biz saygı gösterelimmm onlarda bizi sevsinler kimseye lafım yokk hiçkimsenin yazdıklarımı üstüne almasını istemem

Allah rahmet eylesin ama cok cok hızlı girmiş böle bir kavsaga. ben arabamla bile kavsaklara yaklaşırken iyice yavaslıyorum ısıklı kavşaklar dahil buna.lütfen dikkat biraz daha.yaz sonuna kadar daha kaç tane taziye yazacağız. bu haberler yüzünden iyice soğuyor insanlar motosiklete binmekten. Çevremiz iyice soğuyor bu fikirden.
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Dedemi kaybettigim bu günlerde, yarama tuz basan bir haber..
    Allah rahmet eyleye, mekanı cennet olur inşallah..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inanlımaz üzücü bir kaza. televizyonda izledim. tüylerim diken diken oldu. allah rahmet eylesin. arkadaşımız yüzde yüz hatalı. kavşaklarda lütfen çok dikkatli olalım. bu makinalar aniden ivmelenen ve son derece zor duran aletler. her zaman temkinli olalım. korkunun ecele faydası yok derler. var işte. lütfen dikkat.

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Evet, bence de motosiklet kavşağa hızla girediği için suçludur. Mobese kamerasının kayıtlarından polis ne hızla gittiğini çok kolaylıkla hesaplayabilir. Bu durumda kaza da değil cinayet de değil, sadece intihar. Ailesine sabırlar dilerim.

Yanlız canımı sıkan bir Hürriyet yorumcusu var. Sadece Temmuz'da 3 tane kin dolu yazı kusmuş. Belki bizi yolarda sıkıştıran hasta ruhlu adamlardan biri budur.
    hamdi yalçın ('hamdi' tüm yorumları):
    http://benimsayfam.hurriyet.com.tr/d...ser_ID=7655528

bmw taşıyan ka sk (http://www.motosiklet.net/forum/dige...n-kas9k-4.html) topiğinde de birimiz bu adamın yorumuna (mesaj: 61) takılmış. Adamda ne düşmanlık varmış, pehh! Küçükken motorcular tenhada mı sıkıştırmış ki böyle kin dolu.

(Şu hemen yukarıdaki yazıyı bir türlü silemedim, reklam kısmını atlayın öyle okuyun)

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mrcool, Bu arkadaşa ulaşabilmenin bi yolu var mı, en azından mail yoluyla.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Arthas,
    Onu da internette Google'da aradım ama bulamadım. İnternette becerikli birisi varsa bir araştırsın, ben de öğrenmek istiyorum.

Hayalperest1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
    Hayal ettiğin kadarsın.

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    3 günde 2 olumlu kaza haberi,

Allah her ikisininde taksiratını affetsin

Her iki kazadada surucu hatası,biri otomobil diğeri motosiklet sürücüsü,aslında memleketimizde ki kazaların 3 nedeni var sürücü , yol , eğitimsizlik foruma bakın bu alet kaç yapar 250 cc 120km yapıyor bu bana yetmiyor büyütmem lazım diyor arkadaşımız,peki hiç düşündümü anası babası onu nasıl büyütmüş hangi sartlarda güclüklerle yetiştirmiş .Ben ce bunu düşünmek gerek, ne demişti
    Cem YILMAZ reklam da '' EĞİTİM ŞART ''
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler