Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

gene kaza gene kaza gene kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    dun h.gazi taraflarında ısıksız dönel bı kavsaga yaklasıyorum...vıtes 1 de acayıp yavasım..dolmuscu durmus yolun ortasında resmen beklıo...nıye beklıosa....U dönusu yapacakmıs....benım bılıdıgı9m U dönusu dönel kavsaktan dönupte yapılır...bu serfsz daha orta adaya gelmeden tam ben yanından gecerken zınk dıye bı döndu motoru altına altı...ön tekerı cıgnedı....
    adam kafasını camdan cıkarmıs bana bısey oldumu dıoo...ya ınsan bu kadarmı hayvan olur....zaten suclusun ınsan bı dolmustan ıner motoru kaldırmama yardım eder ne bılım gecmıs olsun falan dılan der....
    bu srfsz yaptıgı camdan bana 10 ytl uzatıo...al sunuda motorunu yaptır dıye....
    nalet olsun senın gıbı dolmuscuya dedım ıstemıom senın paranı maranı dedım....
    bıde o kaza anında ortalık öyle bı dolmuscu doldukı nerdeyse benı dövecekler nıye trafıkte gezıon dıye....
    bırısıde ordan bana barıo..kardeeeeeeş ehlıyetın ruhsatın varmı dıo...
    cagıralım mı polıs dedım..rapor tutturalım dedım ama....
    bu dolmuscu zaten bı tanıdık polıs bulur...ona bı yerde her zaman old gıbı yedırır...gene olan bana olur...hem trafıgı kapatma cezası hemde ön teker...daha neler neler....
    bunlar ne bıcım ınsan ya....
    ama bundan sonra dolmusculara savas actım...cok rastgeldım kırmızıda gecen dolmuscuya...kurala uymayan dolmuscuya...bundan sonra eskısı gıbı vurdum duymaz olmayacam...anında hemen şikayet edecem....
    zaten hepınız bılırsınız turkıyenın neresıne gıdersenız gıdın dolmuscular hep aynıdır................
    allahtan tam korumalı ve cok yavasımda bısey olmadı.....
    bıde motorla gezerken arada bı öne dogru egılıp ne kadar duzgun bı jantım var...okadar tumseklerden kayalardan atlamama ragmen düp düzgün jantım dıye sevınırdım...kazadan sonra eve zor attım motoru...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    geçmiş olsunnnnnn umarım son kazan olsunnnnnnnn

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    geçmiş olsun kardeşim dolmuşçuların hepsi böle allah başka kaza bela vermesin..
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sağolun arkadaslar...gercektende dolmuscu dıyınce bende bı sucun olmadını anlarsınız sanırım....
    aslında okadarda ayrıntı yazmama gerek yoktu....dolmuscuyla kaza yaptım dememde sucun onda old gösterır dımı....
    ınsallah son kazam olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok geçmiş olsun kardeşim

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    geçmiş olsun öncelikle.
    motosiklet kazalarında suçu başkalarına atmak kolay yoldur. Öncelikle diğer sürücülerin motosikletleri görmezden geldiğini bile bile dikkatli olmayarak en büyük suç bizde oluyor. Bence bu kazada sana ait suçları da düşün.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Geçmiş olsun genede ekip çağırıp rapor tuttursaydın dediğin şekilde döneni poliste kurtaramaz.Yada hiç olmazsa dolmuşcu birkaç saat seferden geri kalırdı
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    ilk motorculuk zamanlarım'da abilerim bana derlerdi'ki gözünü dört değil sekiz açacaksın her taraftan tehlikeyi düşüneceksin kimse gözünün yaşına bakmaz diye hep sen uyanık olacaksın derler'di ne kadar suçsuz olsakta biz dikkat edeceğiz bir gün gelecek işte o zaman sıra bizde olacak ama daha zamanı var .şu anlar'da yeterki hayatlara bişey olmasın .
    çok geçmiş olsun sana bişey olmamış üzme canını.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok geçmiş olsun kardeşim
    sağol abı...allah kımseye göstermesın....
    bıde kendı kullandıgım aractan daha buyuk bı arac carptı bana...o kadar korktum kı....
    ah dedım keske sımdı bızım kamyon burda olsaydı aynı hatayı gene yapsa dolmuscu....o zaman benı cok ıı anlardı sanırım .....

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun öncelikle.
    motosiklet kazalarında suçu başkalarına atmak kolay yoldur. Öncelikle diğer sürücülerin motosikletleri görmezden geldiğini bile bile dikkatli olmayarak en büyük suç bizde oluyor. Bence bu kazada sana ait suçları da düşün.
    sağol onur abı....
    bende zaten önceden basarak geldım...1. vıtese kadar dustum...hızım 15 bıle değildi....ınsanın aklına böle bısey gelmezkı abı....U dönus kavsaktan yapılır abı...onun dongudu yerden......yok abı böle bıseyı aklı basında kımse yapmaz yaaa.....bana aıt suc mu...bulamıom abı bısey...yok yanı böle bısey olmazkı....

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    bir dolmuşçu fıkrası var belki duymuşsunuzdur bilenler bilmeyenlere anlatır.Bizim burada meşhurda oraları bilemem.

ben dolmuşları en az 50 mtreden takip ederim yada sollar geçeim abicim.Ama bunu dolmuşçuların haricindede yapan nonoşlar var.benimde başıma geldi.Adam sağ şeriten sol şeride kırdı bir anda zor sıyırıp kaçtım frenlesem arkadan çarpıp suçlu olacaktım.
    hayvanlık parayla değil.bu trafikte anca kepçe kullanılır bak o zaman u dönüşü yapıyorlarmı

geçmiş olsun
    itina ile kaza yapılır

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    başlığı gene kim ölmüş diyerek açtım hayattasın ya... boşverrrr... canına bişey olmasın jant alınır ;)
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı caya104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun genede ekip çağırıp rapor tuttursaydın dediğin şekilde döneni poliste kurtaramaz.Yada hiç olmazsa dolmuşcu birkaç saat seferden geri kalırdı
    tsk ederım abı....
    ya aklıma geldı ekıp cagırmak ama...gene bana bır suru masraf cıkacak..en ıysımı su kaza yerınden sopa yemeden gıdıyım dedım....
    bugun de bagzı kısılere dedım...ıyıkıde ekıp cagırmamıssın dedıler....dolmuscular dernegı bır suru para yedırıyormus ekıplere....

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun..............

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir dolmuşçu fıkrası var belki duymuşsunuzdur bilenler bilmeyenlere anlatır.Bizim burada meşhurda oraları bilemem.

ben dolmuşları en az 50 mtreden takip ederim yada sollar geçeim abicim.Ama bunu dolmuşçuların haricindede yapan nonoşlar var.benimde başıma geldi.Adam sağ şeriten sol şeride kırdı bir anda zor sıyırıp kaçtım frenlesem arkadan çarpıp suçlu olacaktım.
    hayvanlık parayla değil.bu trafikte anca kepçe kullanılır bak o zaman u dönüşü yapıyorlarmı

geçmiş olsun
    kepçe de yetmez, tırlar var bizim hadımköy yolunda, tank lazım tank, leopard 2 hemi de
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motorculuk zamanlarım'da abilerim bana derlerdi'ki gözünü dört değil sekiz açacaksın her taraftan tehlikeyi düşüneceksin kimse gözünün yaşına bakmaz diye hep sen uyanık olacaksın derler'di ne kadar suçsuz olsakta biz dikkat edeceğiz bir gün gelecek işte o zaman sıra bizde olacak ama daha zamanı var .şu anlar'da yeterki hayatlara bişey olmasın .
    çok geçmiş olsun sana bişey olmamış üzme canını.....
    cok tsk ederım abı...gercektende cok ama cok dıkkatlı olmamız lazım....sekıl A da görudlugu gıbı...dıyecek bısey bulamıom abı bu dolmuscuya....

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    büyük geçmiş olsun dostum.dolmuşçular için söylediğin bütün kötü sıfatların hepsinde haklısın.hatta bunlar çok daha fazlasını hakediyor.ben gıcığım zaten dolmuşçuya taksiciye.tekrar geçmiş olsun.dediğin kavşağı biliyorum.orda zaten
    kim ne yapıyo belli değil.dikkat et.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun hemşerim...bu öküzlere karşı her zaman pür dikkat olmak lazım...aynı şekilde geçen bende bi kaza atlattım...sola dönüş yaşak olan 2 şeritli yolda yolun sonunda öküzün biri(bu sefer taksici) bekliyo...tabi giriş olmadığı için sola hiç ihtimal bile vermiyorum...ya müşteri bekliyodur yada dinleniyodur diye düşünürken(birde ben sol şeritteyim) öküzoğlu öküz bi anda löng diye U dönüşü yapmazmı yanından geçmeme 2-3 sn.kala....2 frenede asıldım vurmadım allah'tan sonra ağzıma geleni saydım ama adamlarda kafa bi dünya duymuyo bile bastı gitti...

her zaman böyle angutlara karşı full dikkatli olmak lazım...tedbiri elden bırakmayalım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı firtina110 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun
    bende hep öle yapıomda abı...genede gelıo alıo altına...ne yapıyımkı...ha orta adada olsa suclu bende olurum ama...daha ortaya gelmeden oldu....
    bızım kamyon var abı...as900 super...doç
    bı ara fren tutmamıstı 20-yada 30 km ıle ısıkta duran poloya carptık...araba resmen hurdaya döndu..allahtan kımseye bısey olmadı....
    ah keske o durumda motor değilde kamyon olsaydı......onun .......

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kepçe de yetmez, tırlar var bizim hadımköy yolunda, tank lazım tank, leopard 2 hemi de
    o dolmuscuya bızım as900 yeterde artar bıle... ozaman bak bakalım bı daha U dönus yapıo mu....

Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun dostum.dolmuşçular için söylediğin bütün kötü sıfatların hepsinde haklısın.hatta bunlar çok daha fazlasını hakediyor.ben gıcığım zaten dolmuşçuya taksiciye.tekrar geçmiş olsun.dediğin kavşağı biliyorum.orda zaten
    kim ne yapıyo belli değil.dikkat et.
    gercektende ne desek neler desek az abı....
    cok sağol abı...allah bıdaha göstermesın....

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    geçmiş olsun dostum cana gelmesin mala gelsin bu ş..lere dikkat etmek lazım
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hemşerim...bu öküzlere karşı her zaman pür dikkat olmak lazım...aynı şekilde geçen bende bi kaza atlattım...sola dönüş yaşak olan 2 şeritli yolda yolun sonunda öküzün biri(bu sefer taksici) bekliyo...tabi giriş olmadığı için sola hiç ihtimal bile vermiyorum...ya müşteri bekliyodur yada dinleniyodur diye düşünürken(birde ben sol şeritteyim) öküzoğlu öküz bi anda löng diye U dönüşü yapmazmı yanından geçmeme 2-3 sn.kala....2 frenede asıldım vurmadım allah'tan sonra ağzıma geleni saydım ama adamlarda kafa bi dünya duymuyo bile bastı gitti...

her zaman böyle angutlara karşı full dikkatli olmak lazım...tedbiri elden bırakmayalım...
    öküz onlar ıcın cok ama cok az abı....
    bı ara ana yolda rampadan cıkıyorum...bı dolmuscu sokaktan bana baktı ve ya resmen cıktı yola ya....frene asıldım kornaya bastım ama ne fayda adam cıktı durdu sagda..geldı yanıma ne kornaya basıon dıo...gözun körmu dedım...gözgöze gelmemıze ragmen cıktın yola dedım...ne varkı dıoo bas frene dur dıo....ulan senın ta a....dıyecen....
    daha neler neler.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)